|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ...
10.9.2009 16:26:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz ne vem, ali sem edina tukaj, ki meni, da pa tvoja žena malo pretirava? A


Ne, ne pretirava-po moje, no. Če bi vedela za koga gre, bi bila enakega mnenja. Tud ti jo (vsaj) virtualno poznaš.

Zahi si žal ne prizna, da ima težavo z alkoholom in posledično z ženo.

< Sporočilo je popravil mika -- 10.9.2009 16:28:09 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ...
11.9.2009 6:32:26   
srki
Aha, to je pa drugo. Mislila sem, da gre pač za par pirčkov ob petkih, ne pa za kaj več. Žene pa ne poznam, tudi virtualno ne. Bi morala mogoče bolj napet možgančke, sam je še prezgodaj.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ...
11.9.2009 7:15:04   
roberta
nisem brala vseh postov, zato moj komentar:

več kot to, da ji razložiš, da nisi vedel, da jo to tako moti in da zato nisi mogel delati na tem, da bi našla nek skupen kompromis (npr. drink s prijatelji v petek, a brez alkohola - če jo res moti alkohol? malce mi je bilo tole čudno, da jo moti eno pivo ali dve... da ni mogoč kaj drugega posredi - kako ljubosumje?), da pa si pripravljen zdaj delati na tem, da bi stvari peljala tako, da bi bile za oba sprejemljiva.

če ni pripravljena na pogovor in na to, da ti da priliko, da ji pokažeš, da misliš resno... potem ne vem, je malce nezrela. in potem res ne vem, kaj naj ti še rečem.

zato upam, da prva varianta uspe :)

vse dobro.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ...
11.9.2009 8:00:04   
Volga
Zahi, non stop "moj pogled, moj pogled, ...." meni ta tvoj pogled močno smrdi in se mi res zdi, da nam nisi povedal vsega, torej da imaš težave z alkoholom. Načeloma ženske veliko potrpimo, dobro premislimo, preden ukrepamo, se mi zdi, da je tvoja žena dobro premislila in da si ji moral res še zadnji živec ven potegnit, da je šla od tebe. Ker od pogovorov in obljub očitno ni bilo nič.

zdaj, če imaš težave z alkotom, je najbolje, da to ženi priznaš, če ti bo želela, ji pusti, da ti pomaga, drugače ne, in pojdi do kakšnega terapevta da ti svetuje kako in kaj naprej.

če pa nimaš težav z alkoholom, potem se ti iz srca oproščam, ampak kolikor žensk poznam, nobena možu ne teži, če gre v petek na pivo ali dva s kolegi.

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ...
11.9.2009 8:02:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz ne vem, ali sem edina tukaj, ki meni, da pa tvoja žena malo pretirava? A


Ne, ne pretirava-po moje, no. Če bi vedela za koga gre, bi bila enakega mnenja. Tud ti jo (vsaj) virtualno poznaš.

Zahi si žal ne prizna, da ima težavo z alkoholom in posledično z ženo.


jaz tudi?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ...
11.9.2009 8:06:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


jaz tudi?


Ti tudi, ja. Sam je že dolgo nisem zasledila....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ...
11.9.2009 8:26:56   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


jaz tudi?


Ti tudi, ja. Sam je že dolgo nisem zasledila....


Se pravi, da je ta tema dejansko namenjena njej (ker verjetno bere) in ne nasvetom?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ...
11.9.2009 8:32:57   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


jaz tudi?


Ti tudi, ja. Sam je že dolgo nisem zasledila....


Se pravi, da je ta tema dejansko namenjena njej (ker verjetno bere) in ne nasvetom?

mEN se tudi zdi tako.
Kakorkoli že, upam da bosta dobro rešila.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ...
11.9.2009 8:34:46   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


jaz tudi?


Ti tudi, ja. Sam je že dolgo nisem zasledila....


Se pravi, da je ta tema dejansko namenjena njej (ker verjetno bere) in ne nasvetom?


Verjetno tudi njej, ja. Samo s temle si Zahi čisto nič topogledno ne pomaga. Mislim s tem "pogledom". Priznat si je treba določene stvari, pa potem naprej delati na tem. Kot pravi Volga.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ...
11.9.2009 8:37:09   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


jaz tudi?


Ti tudi, ja. Sam je že dolgo nisem zasledila....


Se pravi, da je ta tema dejansko namenjena njej (ker verjetno bere) in ne nasvetom?

mEN se tudi zdi tako.
Kakorkoli že, upam da bosta dobro rešila.


itak. Mi je pa jasno zakaj je tako pohleven in jo tako poveličuje user posted image  , me zanima kako bi bilo , če bi odprl pod  anonimno

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ...
11.9.2009 8:37:16   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Zahi si žal ne prizna, da ima težavo z alkoholom in posledično z ženo.
Mogoče so samo izhodi problem. Jst bi popizdila, da mi dedc vsak petek gre ven s kolegi. Resno. Pa hodi, ampak ne enkrat na teden. Trenutno je na dvodnevnem pikniku.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ...
11.9.2009 9:00:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: higuys


itak. Mi je pa jasno zakaj je tako pohleven in jo tako poveličuje user posted image  , me zanima kako bi bilo , če bi odprl pod  anonimno


Po moje je v tem, da mu je žal, iskren. Ga je pa strah, ker bo treba rešit problem in to pri sebi...to je težji del, ki si  še ga ne more priznat....da oprosti, žal mi je, ne bom več....ni dovolj

Če bi pa bil anonimen, bi pa bil revež s sitno ženo, najbrž.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ...
11.9.2009 9:42:12   
tanikaa
Ampak še vseeno ne vemo, kdo je njegova žena. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ...
11.9.2009 9:44:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: higuys


itak. Mi je pa jasno zakaj je tako pohleven in jo tako poveličuje user posted image  , me zanima kako bi bilo , če bi odprl pod  anonimno


Po moje je v tem, da mu je žal, iskren. Ga je pa strah, ker bo treba rešit problem in to pri sebi...to je težji del, ki si  še ga ne more priznat....da oprosti, žal mi je, ne bom več....ni dovolj

Če bi pa bil anonimen, bi pa bil revež s sitno ženo, najbrž.


Točno to, kot sem rekla. Zahi, če ima tvoja žena še kaj moči in morda še kanček zaupanja vate, potem ti bo morda pomagala, drugače pa se sam odpravi do dohtarja al kam že, pa se pomeni kako in kaj, nehaj piti, mogoče je še kakšna šansa, da bosta skupaj, s tem seveda, da ji boš vedno znova dokazoval, da si se spremenil. Si tega sposoben?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ...
11.9.2009 9:46:12   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ampak še vseeno ne vemo, kdo je njegova žena. user posted image


Naj Zahi pove, če upa...mislim, da bi ga celoten babji RR klub-vsaj inventarke tu gor- zmleleuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 11.9.2009 9:47:48 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ...
11.9.2009 9:52:43   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ampak še vseeno ne vemo, kdo je njegova žena. user posted image


Naj Zahi pove, če upa...mislim, da bi ga celoten babji RR klub-vsaj inventarke tu gor- zmleleuser posted image


ah mika, rajcaš in nič  user posted image  , najprej z user posted image  zdaj še s tem. Pričakujem zs s slikico (ne zahija user posted image ) in ...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ...
11.9.2009 9:53:44   
srki
Zakaj zmleleuser posted image .

Žena pa ga mogoče čaka, da bo nekaj ukrenil, ne samo govoril, potem bo prišla nazaj.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ...
11.9.2009 10:11:39   
Anonimen
Uuuuu jeeee, kar naenkrat je postalo zanimivo, mogoče se bo stvar zakuhala v stilu mehiških žajfnic, pa bomo zopet ostanke kokic iza zob trebili, dajmo vreč še kako kosko mogoče naivno pseto zagrabi vabo. Kdor bo prebral površno, bo siguren da je keč v alkoholu in da mora človek na zdravljenje. V prvem trenutku, malo višje zgoraj, se namiguje na "kaj pa če" in se istočasno opravičuje za morebitno napačno sklepanje, že v naslednjem se pozabi na nepreverjenost domneve od malo prej in po kratkem postopku se izreče pravnomočna sodba brez možnosti pritožbe - človek je kronik in basta!!! Še najbolje, da montirani proces poteka v odsotnosti glavnega igralca, tudi ko se vrne, kdo bo pa po vsem te še verjel verjel alkosu.

Zmlet prasca!

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ...
11.9.2009 10:15:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Uuuuu jeeee, kar naenkrat je postalo zanimivo, mogoče se bo stvar zakuhala v stilu mehiških žajfnic, pa bomo zopet ostanke kokic iza zob trebili, dajmo vreč še kako kosko mogoče naivno pseto zagrabi vabo. Kdor bo prebral površno, bo siguren da je keč v alkoholu in da mora človek na zdravljenje. V prvem trenutku, malo višje zgoraj, se namiguje na "kaj pa če" in se istočasno opravičuje za morebitno napačno sklepanje, že v naslednjem se pozabi na nepreverjenost domneve od malo prej in po kratkem postopku se izreče pravnomočna sodba brez možnosti pritožbe - človek je kronik in basta!!! Še najbolje, da montirani proces poteka v odsotnosti glavnega igralca, tudi ko se vrne, kdo bo pa po vsem te še verjel verjel alkosu.

Zmlet prasca!


A ti si pa njegov advokat?

ne, ne še vedno dopuščam možnost, da gre samo za "napačen pogled", mogoče tega res nisem posebej poudarila v drugem postu, ker vem, da ne smem kar obsojat, ampak nek čut me daje, da le ni vse tako, kot je Zahi predstavil. Torej da ni samo "drugačen pogled".

zahi, sori, če se motim, nisem te imela namena omadeževat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ...
11.9.2009 10:16:07   
srki
Moje mnenje je, da če bi moj hodil vsak petek ven s prijatli in se ga malo okadil, ga ne bi imela za pijanca, tako kot nimam drugih. Zame je pijanc tisti, ki vsak dan rabi dozo in se trese, če le-te ne dobi. Lahko da se motim, ker na srečo nimam izkušenj z alkoholiki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
11.9.2009 10:19:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ...
11.9.2009 10:24:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Moje mnenje je, da če bi moj hodil vsak petek ven s prijatli in se ga malo okadil, ga ne bi imela za pijanca, tako kot nimam drugih. Zame je pijanc tisti, ki vsak dan rabi dozo in se trese, če le-te ne dobi. Lahko da se motim, ker na srečo nimam izkušenj z alkoholiki.
Tole pa ne bo držalo.Alkoholik je vsak, ki se ne zna ustavit ko začne piti, ne glede na to ali je to vsak teden, 1x na mesec .......



No, lih tole sem hotela napisat. Če ne zna reči ne, ne ve, kdaj ima dovolj, temveč tanka do onemoglosti.
To bi mene odbilo. Pa npr. preležavanje cele sobote. Dva ali trije piri s kolegi vsak petek zvečer ne.

Samo se mi zdi, da je tu kaj drugega vmes, ne samo alkohol.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ...
11.9.2009 10:29:57   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Moje mnenje je, da če bi moj hodil vsak petek ven s prijatli in se ga malo okadil, ga ne bi imela za pijanca, tako kot nimam drugih. Zame je pijanc tisti, ki vsak dan rabi dozo in se trese, če le-te ne dobi. Lahko da se motim, ker na srečo nimam izkušenj z alkoholiki.
Tole pa ne bo držalo.Alkoholik je vsak, ki se ne zna ustavit ko začne piti, ne glede na to ali je to vsak teden, 1x na mesec .......



se strinjam. Jaz lahko vsak dan spijem npr. deci vina pa nisem alkoholik, ker vem , da bom spila le en deci, eno pivo, en koktejl...čim iz ene pijače rata naslednjednevni maček je to alkoholizem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ...
11.9.2009 10:38:56   
lunca77
Mene pa zanima zakaj se v odnosih toliko komplicira pa sej mamo vsi težave pa nesporazume pa bi radi svojim partnerjem vrat zavili (včasih celo dvakrat na dan) ampak na koncu se sešteje, če je plus ostaneta skupaj če je minus gresta narazen. Tvoj pogled na alkohol je pa po mojem vedno enak. To je tvoja žena dobro vedela in lahko spremeniš obnašanje, pogled pa težko se mi zdi. Če tebi to ni nič takšnega ti pač ni. Če si pa alkoholik je pa druga stvar.
Ženske rade "prevzgajamo" moške in ko se uklonijo nam pa kar naenkrat niso več všeč - zakaj le?
Je pa res, da morajo moški pošteno dobit po glavi, da se nekaj premakne (vsaj nekateri). Se mi pa zdi, da tole deluje samo nekaj časa potem pa spet po starem (mislim, da se tvoja žena najbolj tega boji).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ...
11.9.2009 10:42:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys


se strinjam. Jaz lahko vsak dan spijem npr. deci vina pa nisem alkoholik, ker vem , da bom spila le en deci, eno pivo, en koktejl...čim iz ene pijače rata naslednjednevni maček je to alkoholizem.


Praviš, če se jaz napijem pa imam potem naslednji dan mačka sem alkoholik??? Čeprav se to zgodi recimo 1-2 krat na leto??? Okej, kaj pa recimo, če se ti več ne moreš upreti tistemu enemu deci-ju/pivu/koktejlu na dan, to potem ni alkoholizem ali kako? Gre samo za navado al` kako bi temu rekli?

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?