|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ...
11.9.2009 10:43:44   
srki
No, pol zdaj vsaj vem, da nisva alkoholika. No, jaz sem itak tako anti alkoholu, da ga lahko ne bi nikjer in nikoli točili, ga ne bi pogrešala. 

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ...
11.9.2009 10:49:15   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: higuys


se strinjam. Jaz lahko vsak dan spijem npr. deci vina pa nisem alkoholik, ker vem , da bom spila le en deci, eno pivo, en koktejl...čim iz ene pijače rata naslednjednevni maček je to alkoholizem.


Praviš, če se jaz napijem pa imam potem naslednji dan mačka sem alkoholik??? Čeprav se to zgodi recimo 1-2 krat na leto??? Okej, kaj pa recimo, če se ti več ne moreš upreti tistemu enemu deci-ju/pivu/koktejlu na dan, to potem ni alkoholizem ali kako? Gre samo za navado al` kako bi temu rekli?


Razčistimo takoj - letno spijem 1 liter alkohola. Če ga. Zgornji primer je napisan primeroma ...da se razloči meja med "imeti mejo" in se ga napiti, da se onesposobiš za cca. 24 ur - ali pač koliko traja maček in zdravljenje le -tega. Ker tudi , če jaz vsak dan spijem en deci nečesa - evo predvčerajšnjem se ruknila bovlo- ne trpi nihče , ne jaz, ne družina. Če pa se ga enkrat na teden napiješ , si odsoten čas napijanja + naslenji dan. Se pravi, da posledice nosi še nekdo drug (družina) ALI pa še kdo v prometu (karikiram, glede na to koliko nesreč povzročijo vinjeni šoferji).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ...
11.9.2009 10:50:12   
ronja
nisi vedel, da jo to tako moti in da zato nisi mogel delati na tem, da bi našla nek skupen kompromis (npr. drink s prijatelji v petek, a brez alkohola - če jo res moti alkohol?

Saj to mu je že sama predlagala - pa ni bil za - kot je sam napisal: če ne pije piva, nima smisla it ven - to je bil ta njegov zgrešeni (tudi za moje pojme) pogled.

Sicer pa ne vem, zakaj se vam zdi tako nemogoče, da bi jo tudi "samo popivanje ob petkih" motilo: smo pač različni: tudi mene bi motilo že to, da se vsak teden nalije, pa čeprav samo enkrat na teden. Ne želim si takega fanta pa pika. In tudi to, da če gre ven s kolegi, pomeni, da mora nujno spit vsaj 2 pivi... in da za vsako žurko mora nujno met nekaj pod kapo. jah, meni tudi ne bi bilo všeč (pa tudi lubi me ne bi prav dolgo gledal tako, če bi se ga jaz vsak petek usula, pa tudi če ne bi poležalvala celo soboto, se mi zdi). Težko bi spoštovala človeka, ki nima jajc naročit gostega soka, če njegovi prijatelji pijejo pir, da ne bo izpadel reva oz. ker tako pač je (že od otroštva dalje). MOgoče sem res za koga nezrela zato, ampak jaz to ženo čisto razumem. Na srečo ima lubi enak pogled na alkohol. (Da ne bo nesporazuma: nič nimam proti, če spije kako pivo, niti če se ga kdaj napije, če mu paše, samo da takrat ne vozi. Bi me ap motilo, če bi bilo to redno, vsak teden.) Smo pač različni; eni tolerirajo pijančevanje, drugi varanje, tretji nič, četrti vse. Pri meni bi bil to tudi deal breakeruser posted image .

Se pravi, da je ta tema dejansko namenjena njej (ker verjetno bere) in ne nasvetom?

To je pa itak že v prvem postu jasnouser posted image . Vseeno kak nasvet včasih prav pride.

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ...
11.9.2009 11:08:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Razčistimo takoj - letno spijem 1 liter alkohola. Če ga. Zgornji primer je napisan primeroma ...da se razloči meja med "imeti mejo" in se ga napiti, da se onesposobiš za cca. 24 ur - ali pač koliko traja maček in zdravljenje le -tega. Ker tudi , če jaz vsak dan spijem en deci nečesa - evo predvčerajšnjem se ruknila bovlo- ne trpi nihče , ne jaz, ne družina. Če pa se ga enkrat na teden napiješ , si odsoten čas napijanja + naslenji dan. Se pravi, da posledice nosi še nekdo drug (družina) ALI pa še kdo v prometu (karikiram, glede na to koliko nesreč povzročijo vinjeni šoferji).


Kaj pa potem porečeš na ljudi, ki zjutraj MORAJO zvrniti štamperli-dva žestine, da normalno funkcionirajo, torej rabijo svojo dozo ravno zato, da posledice ne bi nosil še kdo drugi? Kaj pa ljudje, ki nikoli ne pijejo in se enkrat onesposobijo ravno iz razloga, ker meje niti ne prepoznajo, z ozirom na to da nimajo izkušenj, mejo namreč lahko postaviš samo na podlagi prejšnjih izkušenj. Pa se potem npr. zgodi, da človek spije 0,33 vodke, ali pa nevedno pogreši ker zmeša vino in rakijo, pa hoče umreti drugi dan.

Ne moreš ravno reči, da v prvem primeru ne gre za alkoholizem, v drugem pa.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 11.9.2009 11:11:43 >

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ...
11.9.2009 11:16:14   
higuys
(Po) rečem to, da tisti, ki se trese , ker ne dobi svoje doze vemo verjetno vsi kaj je.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ...
11.9.2009 11:18:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Kaj pa potem porečeš na ljudi, ki zjutraj MORAJO zvrniti štamperli-dva žestine, da normalno funkcionirajo, torej rabijo svojo dozo ravno zato, da posledice ne bi nosil še kdo drugi?
to so alkoholiki. Žal je moj dedek zjutraj moral najprej dva štamperla ruknit, da so se mu nehale roke trest, potem je pa lahko funkcioniral naprej. Ampak do te faze se pride po letih alkoholizma. Pa da ne boš mislil, da je on bil vsak dan pijan-totalka. To je bil na vsake kvatre ..pa tud .odvisno koliko je zdržal. Ponavadi se je ustrašil, če je kdo umrl in je nehal pit. Ampak za žejo je vedno bil alkohol.
Kaj pa ljudje, ki nikoli ne pijejo in se enkrat onesposobijo ravno iz razloga, ker meje niti ne prepoznajo, z ozirom na to da nimajo izkušenj, mejo namreč lahko postaviš samo na podlagi prejšnjih izkušenj. Pa se potem npr. zgodi, da človek spije 0,33 vodke, ali pa nevedno pogreši ker zmeša vino in rakijo, pa hoče umreti drugi dan.

Smo ga večkrat spili, pa nikoli nisem bila totalka, tako da to kar pišeš o izkušnjah...je kr nekaj... drugo so najstniki, ki bi se ga radi nahitro napili

a misliš, da bi namesto radenske vlil v vino rakijo in ne bi prepoznal okusa?user posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 11.9.2009 11:19:27 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ...
11.9.2009 11:31:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Smo ga večkrat spili, pa nikoli nisem bila totalka, tako da to kar pišeš o izkušnjah...je kr nekaj... drugo so najstniki, ki bi se ga radi nahitro napili

a misliš, da bi namesto radenske vlil v vino rakijo in ne bi prepoznal okusa?user posted image


NisMa se razumela, mešaš izmenično oz. najprej eno, potem drugo, ne naenkrat.

Sicer pa, zasrali smo temo.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ...
11.9.2009 11:57:45   
tanikaa
Definitivno je čas za user posted image  in user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ...
11.9.2009 12:42:07   
ronja
tanikaa, takih tem je veliko, da ne boš alkoholičarka ratalauser posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ...
11.9.2009 12:47:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

tanikaa, takih tem je veliko, da ne boš alkoholičarka ratalauser posted image user posted image


Točno. user posted image

Nič, bom ostala kar pri user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ...
11.9.2009 15:06:59   
ronja
Pametnouser posted image . Čeprav ne vem, če jih Monti dovoli... Sem zadnjič na morju brala (tam je pač literatura, ki je, nimaš kaj...), da je vsa korzua prepovedanauser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ...
9.10.2009 15:01:54   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
.. da pa ni prepričana če bi že prišla nazaj..

1. morala je oditi, da si dojel.
2. da je zmoglsa oditi je morala sama pri sebi nekaj "ubiti"
3. sedaj bi ti rad tisto, kar je v sebi "ubila", oživel

zato ni prepričana če bi že prišla nazaj.


Prepričan sem, da boš sam našel način, da ji pokažeš da ti ni vseeno. Več kot to.
Praviš da si pripravljen iti za njo skozi ogenj? Ravnokar hodiš skozenj. Če ni peklenski ogenj še ne pomeni, da ni ogenj. Predvsem se ne sprašuj ali je vredno,... praviš da vredno je in tako tudi breme nosi.

Toliko na kratko, vztrajaj v dejanjih.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ...
9.10.2009 15:10:43   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
strah me je, da če se umaknem jaz... se bova čustveno oddaljila...

Kako to? Za njo bi šel skozi ogenj, v isti sapi pa bi se lahko tudi umaknil.user posted image

Če bi se lahko umaknil, se umakni in ji daj mir. Če bi šel lahko skozi ogenj, potem ne jamraj amapak vstrajaj. To je bottom line. drugega ni.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 138
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?