|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
11.9.2009 13:48:02   
_andreja_
ja o.k. no pač sem mislila, da če popije tolk mleka, da zaradi tega ne je drugih stvari, ker čaka na porcijo mleka, da ga nasiti, in če bi mogoče popil zvečer kaj drugega kot mleko bi mogoč za zajterk pojedel kakšno sadje drugače pa otrok pri 14 mesecih verjetno za večerjo po možnosti v postelji ne rabi 2 deci mleka, se mu ga da lahko za malico ... in ja otrok rabi mleko se strinjam, ampak bi moral pojesti več drugih stvari, sploh če je kakšno alpkso mleko je zelo kalorično, dvomim pa da otrok dobiva adaptiran mleko ...

p.s. malinovec se da narediti tudi doma, in da se ne kupuje tistega .... to je itak sam cuker... v trgovini.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
11.9.2009 13:52:47   
_andreja_
in tudimati narava pravi, da zvečer ne smemo veliko pojesti, tudi ženska, ki doji otroka ima zvečer najmanj mleka pa nekateri otroci zelo kmalu prespijo noč ... to se pravi, da gre po vaše otrok zvečer v poslejo lačen... ali pa po moje, zvečer ni lačen, ker preko dneva dobi dovoj energije, da gre lahko zvečer v posteljo z ne polnim želodčkom.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
12.9.2009 10:09:26   
Žaži
Kot prvo, se mi po merah sploh ne zdi tako strašansko debel, je pa res bolj močen.

Vseeno, pa se vprašam, ko sem malo preletela tvoje odgovore, ali se ti dejansko res zdi da taaaako zelo zdravo jeuser posted image ? Ker si naštela kar veliko količino mleka, potem žlica rižolina ki res ni potrebna, potem dva keksa na dan, košček čokolade, tudi do trije sadni jogurti na dan, ki so zelo kalorični, puding, je tudi pizzo, pečen krompirček, žemljo in tri žlice zelenjavne juhe, ki je kuhana samo na vodi (jaz tega tudi več kot 3 žlice, za prvo silo nebi pojedla, priznam).
Saj vem, da vsega tega verjetno (vsaj upamuser posted image ) ne poje v enem dnevu, samo kje je pa tukaj našteto kašno sadje, recimo namesto toliko sadnih jogurtov, pa ja ima vsaj eno vrsto sadja rad? In verjetno po jogurtu ne potrebuje še tistih dveh keksov, pa koščka čokolade vsekakor ne potrebuje.
In če potem ves dan skoz po malem nekaj melje po ustih, pa tudi ni nujno da so to velike količine, si želodček sploh nima časa odpočiti, ker ves čas nekaj prebavlja.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
12.9.2009 12:39:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žaži)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
13.9.2009 19:23:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
13.9.2009 20:00:14   
Raho
Moj sin je imel pri 14 mesecih 14 kg in je bil velik 85 cm. Danes je pri štirih letih in pol velik 122 cm in težek 20 kg. Nosi slim fit hlače št. 6, vse, kar je normalne (regular) velikosti mu pada z riti. Pa je bil pravi buhteljček.
Pri 14 mesecih ne moreš govoriti o otrokovi debelosti ali suhosti. Naša glista je npr. velika pri 21 mesecih 85 cm in težka 10800 gramov. O tem, koliko poje, pa ne bom - resnično cele dneve melje - jaz tega še nisem videla. Danes je pojedla:
- za zajtrk 2 topljena sira, pečeno jajce in kruh;
- za malico št. 1: 5 keksov in sadni jogurt,
- za malico št. 2: prikuho,
- za kosilo: krožnik goste juhe, dve veliki žlici prie krompirja, košček piščanca, solato, dve žlici sladoleda (veliki) in 6 vafeljčkov,
- za malico št. 3: jabolko in 3 kekse,
- za malico št. 4: pol žemljice namazane z marmelado in hruško,
- za večerjo: celi navadni jogurt s cornflakesi in banano

Mimogrede: vmes se je čez dan dojila še 5x pa še ponoči se bo dvakratuser posted image

Pojma nimam, kam daje hranouser posted image

S tem, da se bi za MCDonalds lahko prodalauser posted image


< Sporočilo je popravil Raho -- 13.9.2009 20:01:11 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
13.9.2009 20:01:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
13.9.2009 20:02:20   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

- za zajtrk 2 topljena sira, pečeno jajce in kruh;
- za malico št. 1: 5 keksov in sadni jogurt,
- za malico št. 2: prikuho,
- za kosilo: krožnik goste juhe, dve veliki žlici prie krompirja, košček piščanca, solato, dve žlici sladoleda (veliki) in 6 vafeljčkov,
- za malico št. 3: jabolko in 3 kekse,
- za malico št. 4: pol žemljice namazane z marmelado in hruško,
- za večerjo: celi navadni jogurt s cornflakesi in banano


user posted image user posted image



Nič ne ploskaj - izgleda tako kot da bi jo stradaliuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
13.9.2009 20:03:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
13.9.2009 20:14:03   
Gina
Umpa, nisem mogla vsega brat, samo do strani dva sem prišla, kjer si napisala, koliko je otrok velik in težek... Pa luba duša, to je čist normalno. Otrok sploh ni debel. Ljudje ki ti pravijo, da je debel niso. Z njimi je neki narobe.

Imam tri otroke. En je jedel kot volk do leta in pol in bil vedno suhec, telo se je navadilo kurit hrano, ker je vedelo, da bo vedno dobilo še al kaj se je dogajalo, pojma nimam, vsekakor se ga nič ni prijelo. ko je postal izbirčen in nekaj časa komaj kaj jedel, je skoraj samo senca namesto njega okrog hodila.
Bejba je jedla skoraj nič, pa vse se jo je prijelo. Se spomnim, da je jedla miniaturne obroke, da sem se spraševala od česa živi. Telo se je po moje navadilo šparat, vse shranjevat.
Ta mali je ogromne količine hrane že odkar se je rodil, v porodnišnici so mislili, da mleka nimam, ko se je po podoju dobesedno nažrl še 80ml dodatka kot novorojenček, pa je bil po kilaži in velikosti vedno čist normalen, sicer velik, ampak ni nič debel - pa je imel iste kile kot tvoj pri istih letih na isto velikost... pa mu nihče ni nikdar rekel, da je debel, ker tudi ni bil.

IMeli so pa take mere:
1. - 12kg, 90cm - pri dveh letih
2. - 12kg, 86cm - pri letu in pol
3. - 12kg, 79cm - pri enem letu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
14.9.2009 11:16:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
14.9.2009 11:20:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: moj otrok se redi, pa ne vem od česa...
14.9.2009 14:15:29   
miškamaška
UmapaLumpa, sem prebrala koliko je tvoj otroček pojedel poleti - meni se zdi da skorajda nič.

Tako da jaz bi se na tvojem mestu naročila pri pediatru, da ga bo poslal naprej na preiskave, v poslovalnicah jih itak tlačijo v kalupe. V tvojem primeru so ti dajali še tako butaste nasvete, da bi jaz kar popizdila. user posted image

Aja ko ti pa kdo reče da koliko je tvoj otroček debel, mu pa povej da mu pečeš šniclje 3 krat na dan user posted image - tko sem jaz odgovorila neznanki ki me je v trgovini napadla ko je imel user posted image 5 mesecev, če ga še dojim.

Veliko zdravja tvojemuuser posted image in čimbolj mirne živce ob pripombah neznancev. Veš ljudje znamo biti zelo kruta bitja.




(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?