|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
7.6.2005 20:48:44   
Anonimen
:bravo::bravo:zoya čisto prav imaš:bravo:so tudi take ženske ki imajo može za metlo.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
7.6.2005 20:59:44   
zoya_
tudi marsikatera ženska svojga tipa izsiljuje s seksom... tud take pozname, sej če ne boš tole pa tole, ti pa zvečer ne bom dala... ja če bi bila jest tip, bi imela tud ljubico, če bi se nekdo do mene tko obnašal... :grrr:

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
7.6.2005 21:14:39   
Primoza
Poglavje A: o komandi:
To definitivno škodi najbolj moškemu. Ženska pri tem itak razumsko ve, kaj hoče (mir po cca. 10 minutah).

Poglavje B:
En del mojega stališča je že povedala ankaa, ki jo nekoliko poznam ;).

Drug del pa: kar vložiš to dobiš. Ljudi, ki se ne drže tega, pa "skenslaš".

Moški hormoni so pa dejstvo, ampak saj nismo "žvali" (seveda, velikokrat smo še hujši). Sicer pa imate tudi ženske svoje hormone, ki tudi niso nedolžni oziroma so vam kdaj tudi v nadlego.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
8.6.2005 9:27:51   
Primoza
Kljub temu, da verjetno sodelujejo tudi omenjeni subjekti, pa so njihove izjave tudi do določene mere uporabne, po načelu: kogar piči kača, se boji tudi zvite vrvi!

Sicer pa je žensko občinstvo zavzelo stališče, da sta kriva oba (če je pri tem sploh možno govoriti o krivdi).

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
8.6.2005 10:49:51   
Anonimen

Kdo je kriv za neuspeh veze?

Kdo pa je kriv, da se je veza ustvarila? Kdo je kriv, da je veza uspesna?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
8.6.2005 10:49:54   
Anonimen

Kdo je kriv za neuspeh veze?

Kdo pa je kriv, da se je veza ustvarila? Kdo je kriv, da je veza uspesna?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
8.6.2005 11:07:42   
Anonimen
Lep pozdrav!

Za vse v partnerskem odnosu morata biti dva, pa naj gre za dobro ali slabo. Nemogoče je, da je za razpad zveze "kriv" samo eden.

Najtežje je ugotoviti, kje se je zadeva začela. Takrat oba partnerja za to ponavadi krivita eden drugega. Ali sama sebi nočeta priznati svojih napak oz. svojega dela odgovornosti ali pa se sploh ne spomnita, kako se je začelo.

Zato je bistvena komunikacija med partnerjema. Če se že od samega začetka iskreno pogovarjata, do česa takega sploh en bi smelo priti. Na samem začetku zveze bi si morala oba povedati, kdo sta in kaj sta, kaj tolerirata in česa ne. Pomembni so kompromisi. Če jih ne znata sklepati, je pol že izgubljeno.

Razumljivo je, da ženskam ni všeč, da moški bežijo pred družinskimi obveznostmi in da ne izpolnjujejo ženskih čustvenih potreb, istočasno pa je tudi razumljivo, da moški želijo ohraniti svoj košček svobode in da se ne želijo počutiti zvezane. Ženske smo glede tega enake.

Prav tako je razumljivo, da smo ženske utrujene, ker smo večinoma res tiste, ki delamo več (služba, gospodinjstvo, otroci,...) in razumljivo je, da smo naveličane enoličnih dni, polnih rutine in obveznosti, pri katerih smo večinoma same, vendar je prav tako razumljivo, da ni prijetno biti v družbi človeka, ki ne izžareva pozitivne energije in nas naredi depresivnega, pa čeprav je to naš partner oz. partnerka.

Ni krivde na eni strani.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
8.6.2005 11:24:51   
Anonimen

Torej.. zakaj bi bila v druzini samo dva? Zakaj ne 3 ali se bolje 4? ali 6? Vsaj polovico teh tegob bi se resilo..

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
8.6.2005 15:03:34   
mamsi
:)-:)-:)- Tjazy, še vedno iščeš kandidate za skupnost? Je že kaj kandidatov?

Zakaj sploh govorimo o krivdi. Če sta dva za skupaj, potem se strinjam, naj vzdržujeta dober odnos z dobro komunikacijo. Kaj pa če sta se premalo poznala, ko sta začela, ali sta pa nekje na skupni poti ugotovila, da si eden v bistvu želi drugačnega življenja kot partner? In ko pač zveza zato ne uspe ni prav nihče kriv, samo iskrena sta do samega sebe in edino prav je, da gresta narazen. Tu ni krivde, tu so odločitve vsakega posameznika, ali bo živel v zvezi, ki jo ima ali ne.

Sama sem bila 9 let v vezi, s katero sem začela še zelo mlada in nisem še dobro vedela, kdo sem in nisem znala objektivno spoznat partnerja. Vodila je bolj iluzija o partnerju. Žal sem rabila dolgo, da sem razčistila pojme in se s tipom razšla, ko sem ugotovila, da to ni to. Nisem kriva ne jaz ne on, taka je bila moja odločitev. In tudi sedaj ne bi krivila svojega moža, če bi se odločil in me zapistil, zakaj, a ker ni izpolnil mojih pričakovanj? Prosim, če človek ne more bit v vezi tak kot je, tudi če se tačas spremeni, to je še vedno on s svojimi odločitvami, in nihče naj ne nosi krivde, ker je tak kot je.;)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
8.6.2005 15:03:36   
Primoza
Se pravi neke vrste delniška družba. Vprašanje je samo to - kdo bi bil uprava in kdo bi bil nadzorni svet!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
8.6.2005 23:18:16   
Gina
:)-:)- saj to je fora, da ne bi bilo nadzornega sveta in uprave, samo svobodni ljudje s svobodno voljo:)-:)-

Aja, za krivca v odnosih med spoloma pa štejem gene in vzgojo, pa okolje, čas, v katerem živimo, kar vse pogojuje naše življenje.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
9.6.2005 12:59:38   
ankaa
Se pravi možnost tipa Semco, Brazilija (saj a še živi tista firma, verjetno še).

Za to varianto je potrebno malo športne sreče in samodiscipline.

Potem smo pa spet pri tem, da je statistično verjetneje, če bo v zvezi npr. deset ljudi, da bo osem od njih takih, ki funkcionirajo po načelu: lažja pot je dobra pot in bodo v "zvezi" moteča komponenta.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Tipičen krivec v odnosih med spoloma
9.6.2005 13:01:20   
Primoza
Joj, spregledal sem, kdo je prijavljen - to sem napisal jaz.

Se pravi možnost tipa Semco, Brazilija (saj a še živi tista firma, verjetno še).

Za to varianto je potrebno malo športne sreče in samodiscipline.

Potem smo pa spet pri tem, da je statistično verjetneje, če bo v zvezi npr. deset ljudi, da bo osem od njih takih, ki funkcionirajo po načelu: lažja pot je dobra pot in bodo v "zvezi" moteča komponenta.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?