|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nokia E52
28.11.2009 12:48:11   
Mici7
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem malo razočarana. Sem SE menjala zaradi "prekinjanja" med pogovori in zdaj ugotavljam, da ni nič boljše.
Jaz sicer normalno slišim, oseba na drugi strani pa pravi, da non stop prekinja. In to vsak, ki me pokliče, pove.
Ne vem, bom še malo počakal, pa potem videla kako in kaj. Mi je pa čudno, da jaz skoz normalno slišim, mene pa ne slišijouser posted image
Drugače pa, super telefonček, funkcij ima pa toliko, da navodila vestno premikam z enega konca mize, na drugega.
Prav ne morem se odločiti, da bi jih malo pogledala.....joj, ampak bo treba, da bom vsaj vedela, kaj sploh imam.
Že danes bom šla v napad, pa se čimbolj poskusila izobraziti.

Poročaj, kako je!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nokia E52
29.11.2009 15:40:59   
luka jan
Telefon je napolnjen, nekaj malega sem ga že raziskala, nekaj pa ga še bom.user posted image
Zaenkrat sem zadovoljna, upam da bom tudi v naprej. Ima pa ta telefon toliko funkcij, da bi bilo res dobro preštudirat navodila, samo kaj ko je tega tako veliko. Danes se mi res ne da, mogoče bo čez teden več časa.user posted image

Mi je pa čudno glede tvojega problema da te drugi ne slišijo. Kolikor sem se sama že pogovarjala s tem telefonom, ni nihče omenil da bi me ne slišal, pa tudi sicer nisem še imala tvojega problema. Malo pobrskaj po nastavitvah, morda se tam skriva kakšna rešitev.

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nokia E52
29.11.2009 18:17:10   
Mici7
Sem ti rekla, da je toliko funkcij, da joj....user posted image user posted image user posted image
Tudi meni še vedno ni uspelo pregledati navodil....kar odlašam....upam, da tudi meni uspe ta tedn....drugače pa tebe povprašam, pa bouser posted image ....ne, sej jih bom naštudirala, sam cajt si je treba vzet.....

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nokia E52
29.11.2009 18:51:02   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Mici7

Sem ti rekla, da je toliko funkcij, da joj....user posted image user posted image user posted image
Tudi meni še vedno ni uspelo pregledati navodil....kar odlašam....upam, da tudi meni uspe ta tedn....drugače pa tebe povprašam, pa bouser posted image ....ne, sej jih bom naštudirala, sam cajt si je treba vzet.....


Ti kar, samo ne vem če že ta teden, drug teden pa sigurno obvladam E52 u nulo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nokia E52
10.12.2009 14:19:37   
luka jan
No, si ga že preštudirala?user posted image

Jaz sem si nekaj prebrala, večino pa prakticiram kar v praksi.
Telefonček je cool, zelo uporaben, slikce zelo lepe, batarija izdržljiva, samo sem sama sebe malo prehitela pri nakupu. Sedaj nam v službi obljubljajo nov telefon in si ga moramo seveda izbrati sami. Če bi to vedela ne bi kupovala svojega in se zopet vezala, sedaj pač je kar je .

Kolebam med E72 in HTC Hero. Imaš morda kakšne izkušnje kako se je boljše odločit?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nokia E52
11.12.2009 11:48:57   
Mici7
Nisem preštudirala cele knjigice, ni časa. Kar sproti raziskujem, pa je. Se mi zdi, da si še bolj zapomniš.
Škoda, da si prehitela službouser posted image .
Jaz nimam izkušenj s tema dvema, ki si jih navedla. Sem pa tisoč procentno sigurna, da nikoli več ne kupim ničesar, kar ne bo NOKIA user posted image . NOKIA je zakon in do zdaj me še nikoli ni razočaral. Ta E72 je pa sploh oh in sploh, pa še čisto nov model. Jaz bi se odločila za E72, brez dileme.

Lp

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nokia E52
14.12.2009 11:55:36   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Mici7

NOKIA je zakon in do zdaj me še nikoli ni razočaral. Ta E72 je pa sploh oh in sploh, pa še čisto nov model. Jaz bi se odločila za E72, brez dileme.

Lp


S tem se popolnoma strinjam, tudi sama sem z Nokio zadovoljna u nulo. Samo glede na to da eno dobro že imam, me malo mika android, tako za probo. Kar sem brala o teh telefonih so uporabniki neznansko zadovoljni, je pa android operacijski sistem tudi bolj poslovno naravnan, tako da res ne vem kako naj se odločim. Bom še malo premislila, potem pa se odločim za enega. Na srečo sta oba telefona dobra, tako da nimam kaj zgrešit.user posted image

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nokia E52
18.12.2009 14:18:49   
Freeda
Kako ste kaj zadovoljne s telefonom, gleda na to da jih sedaj ni več v prodaji?
Baje so jih umaknili s prodaje ker naj ne bi delali vredu?
Ve katera kaj več?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nokia E52
18.12.2009 18:28:28   
luka jan
Meni dela čisto vredu, sem pa na njihovi facebook strani tudi sama zasledila da so jih umaknili s prodaje, zaradi nadgradnje programske opreme, da pa njihovi stari lastniki naj ne bi imeli težav in problemov s telefonom. Bomo videli če to drži.user posted image user posted image

Po moje bodo spet kmalu na podajnih policah.

< Sporočilo je popravil luka jan -- 18.12.2009 18:29:27 >

(odgovor članu Freeda)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nokia E52
20.12.2009 17:30:25   
Mici7
user posted image user posted image user posted image user posted image
Meni zaenkrat dela in upam, da ne bo težav. Moram pa malo pogledati, kakšne so te težave bile.....

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nokia E52
22.12.2009 16:39:42   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: Mici7

user posted image user posted image user posted image user posted image
Meni zaenkrat dela in upam, da ne bo težav. Moram pa malo pogledati, kakšne so te težave bile.....



Boš težko kaj našla, edino kar piše je to, da gre za nadgradnjo programske opreme na tefonu, samo meni to res ne pove veliko. Nisem tako zelo tehničen tip.user posted image

Sicer pa ne vem kaj bi lahko naredili na tem telefonu boljše, jaz sem super zadovoljna.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




katero ime vam je bolj všeč?
nika23



Lana (26%)

Ema (25%)

Eva (24%)

Nicole (6%)

Lia (15%)

Sarah (5%)


Število vseh glasov: 379

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!