|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako boste določle, kako klicati dedka in...
17.9.2009 7:35:45   
CUKRČEK
tud pri nas so oboji ata in mama. Midva sva pa mami in oči/očka.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako boste določle, kako klicati dedka in...
17.9.2009 8:38:19   
Anonimen
ooo nism sam jst čudna . . tako moj pravi user posted image

jst imam pa ta 'problem'. .sm iz primorske in živim pri mojmu na dolenskem
Pri nas je pač nona in nono in mama je pač mama (to sm samo jst), tu pa majo mama pa ata, pa tudi babi pa dedi. Sam meni ni ušeč da bo moj otroček klicu taščo mama!!!! Sicer se o tem nismo še nič pogovarjali, pa tudi nevem kako bi jst to načela. Pomoje najbolš da ko bo otroček, začnem kar jst takoj klicat taščo babi. user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako boste določle, kako klicati dedka in...
17.9.2009 10:52:47   
Anonimen
Še ko sem bila noseča, me je moja mami milo prosila, naj je njen prvi vnuk ne kliče mama, da bi bila ona rada babi user posted image ... no in zdej je tako, da kličemo mojo in njegovo mami babi, mojega in njegovega očeta dedi in včasih dodamo še ime zraven ... imam pa jaz tudi še živa mojega dedija in babi in jima tut kar rečemo dedi in babi, ker si sploh ne predstavljam, da bi ju zdaj drugače začela klicat, ko ju že celo življenje tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako boste določle, kako klicati dedka in...
17.9.2009 11:01:18   
blaža
kot si sami izberejo stari starši. pri nas imamo po moževi strani nono in nonota in po moji strani babico in dedka. njihova pra non se je pa prekrstila in to sama v staro nono. meni ni blo všeč, ma ona se je že sama tako oklicala in pa naj bo, pa je tako tudi ostalo. kot če.

edin mi ni lepo, da bi jih klicali samo po imenih.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako boste določle, kako klicati dedka in...
17.9.2009 11:10:36   
mayamaya
ah, jaz imam tudi tle problem. sicer v mojih starših. ker smo z obale je navada da sta nono in nona, ma moja mami pa ni primorka in je že rekla, da ona pa nona ne bo. meni pa neka babi glih ni všeč, mogoče stara mama...user posted image ampak je to pol meni tako bolj za starejše...
bo še zanimivo user posted image


_____________________________

Neja...sonček, ki ne zaide!!!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako boste določle, kako klicati dedka in...
17.9.2009 11:11:46   
NATAŠA35
moja starša in njegova so babi in dedi, včasih pa tudi ime zraven, ker moj tas in tašča sta že pokojna...njegova babica se je od nekdaj klicala mama, kar meni nikoli ni bilo všeč, tako da je postala prababi...jaz sem mami in moj je ati in vse klapa

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako boste določle, kako klicati dedka in...
17.9.2009 11:13:18   
MMMojca
Moja starša bosta nona in nono (Primorca), njegova pa dedi in babi.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako boste določle, kako klicati dedka in...
17.9.2009 11:13:40   
kasso
babika in dedikouser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako boste določle, kako klicati dedka in...
17.9.2009 11:17:37   
tassika
Ok to temo smo mi predebatiriali in bod babi in dedi, kaj pa pradedki in babice, no pradedek bo samo eden, prababice pa so še vse 4, pri mojmu imajo, da je ena babi, druga pa stara mama, samo to meni tako ne potegne.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?