|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.9.2009 15:07:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 15:20:02   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Ne, mene bolj zanima kako imajo notri opremljeno in kaj tisti trenutek počnejo - sedijo pred TV-jem, večerjajo, kuhajo....seksajo nemara..user posted image



No to tudi mene zanima. Oprema stanovanja mislimuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 15:31:20   
kaya2007
TT, tvoje prehranjevalne navade pa sploh niso tolk čudne, pravzaprav se tako pravilno je-sploh solata pred obrokom. sadje je pa tudi bolje jesti prej, ker se hitreje prebavlja, pa še vre ti ne potem vse skupaj v želodcu user posted image

hmm, jaz se pa zdajle ne spomnim nobene svoje čudne navade...mogoče to, da v trgovini vedno preberem deklaracije na izdelkih (kakšne so sestavine). bom še malo razmislila v tej smeri user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 15:48:46   
Anonimen
Uh ... jaz imam tut včasih kake fenomenalne ... zadeve po policah morajo bit točno tako razporejene, kot sem si zamislila in nič drugače ... recimo, ko moj prah briše in drugače razporedi stvari in potem kak dan ali dva čisto norim, ko se moram zadrževat, da nebi stvari nazaj po moje postavila, ker če jih takoj, pol koj kaka opazka prileti, da vse za njim popravljam user posted image ...
Pa rolca WC-papirja mora bit na nastavku obvezno tako obrnjena, da je konec papirja stran od stene.
Pa ko se ponoči vozim z avtom, skos opazujem nasprotivozeča vozila in na podlagi luči skušam ugotovit znamko vozila user posted image .
Da o tem, da ful rada vidim, kako imajo drugi opremljeno stanovanje, sploh ne govorim user posted image .

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 16:21:43   
Anonimen
Joj, meni se je razvila nova obsesija - toaletni papir moram kupiti takrat, ko imamo natanko samo še 2 rolici starega. Ker imam zloženega ven iz vrečke v omaro, je prostora za natanko 10 rolic - in tako ga kupim, ko sta notri samo še 2, in to vedno tistega z zapakiranimi 8 rolicami, ker se mi drugače podre sistem. Ful ratam nesrečna, če mi ena rolica ostane in je nimam kam dat. Potem ful hitim porabljat tisto, ki je še na stojalu...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 16:35:48   
mary_lou
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Joj, meni se je razvila nova obsesija - toaletni papir moram kupiti takrat, ko imamo natanko samo še 2 rolici starega. Ker imam zloženega ven iz vrečke v omaro, je prostora za natanko 10 rolic - in tako ga kupim, ko sta notri samo še 2, in to vedno tistega z zapakiranimi 8 rolicami, ker se mi drugače podre sistem. Ful ratam nesrečna, če mi ena rolica ostane in je nimam kam dat. Potem ful hitim porabljat tisto, ki je še na stojalu...


jest sm tud čist ista...čist


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 17:36:12   
Anonimen
- wc papir obrnejen stran od steni. ga vedno popravljam za ostalimi user posted image
- gledam v stanovanja kako ima kdo opremljeno.
- vse revije, časopise, reklame gledam od zadaj naprej
- vsak dan ko se zvečeri dam dol žaluzije na oknih, da slučajno nebi kdo kaj videl. ne prenesem ko je luč v hiši,zunaj tema in nimam žaluzij dol
- glede hrane nebi user posted image ker tam imam milion čudnih navad user posted image

uh pa še bi se našlo...


(odgovor članu mary_lou)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 20:02:19   
Kerensa*
Saj ni treba biti v Ameriki, da imate teleskop za kukanje v tuja stanovanja. Jaz sem se zdaj preselila v veliko in gosto naseljeno blokovsko naselje in vam povem, da crkavam od smeha, ko kadim na oknu in opazujem sosede. Zvečer je sploh žurka - izza enega okna poslušam:"Da te *ebem sve po spisku!", z drugega Avsenike, s tretjega pa... kako naj rečem... seksualne zvoke. user posted image Direktno nasproti okna moje sobe je drug blok z nešteto okni (ne štejem jih user posted image ) in je vedno kaj za videti. Pa tega ne jemljem kot vohunjenje, ampak nekaj pač moram početi, ko samo visim na oknu in kaj naj drugega, kot pa opazujem okolico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 21:42:03   
Spark
+ vse, kar imam, mora biti na broju; se razne kockice in posodice od tamalih (zato pa zvecer, namesto da bi budalo babja lezala ko krava pred TV-jem, puzam po tleh in iscem manjkajoce kocke pod omarami in kavcem). se dobro, da moj misli, da samo pospravljam user posted image

Oj Metuljček, aleluja zate. Hvala bogu da nisem edina. Jaz delam isto. In če se zgubi kje kakšna kockica jo full iščem, dokler je najdem. Pa še parkrat sem razmetala vse igračke iz košare, da sem vse našla.


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 22:00:33   
Pikec
- serem i berem user posted image
- pa ful mi je hecno pridet mojmu za hrbet ko kaj dela na računalniku in ga štocnt pod rebra - revež takrat skor infarkt doživi (ampak tega se ne sme delat, vem, sam men je tko fajn, ko mu stojim za hrbtom in čakam na prilikouser posted image , pol ga pa nežno ali manj nežno lupčknem, štocnem, pokličem...) ja sem čudna vem...

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 22:57:43   
Anonimen
V dnevni sobi mora bit tepih od točno ene črte od parketa do druge,nonstop brišem pult v kuhni,ker me pi...zdijo drobtine,fernki točno po karnisi naravnani,,,
Če ni zvečer točno vse pospravljeno ne morem zaspatuser posted image
Jezusmarija,kolk je še stvari.Sem mogoče tud jaz zelo picajzlastauser posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Čudne navade, part III
16.9.2009 23:09:35   
rija
priznam, čudakinja sem. in lenuhinja.

skoraj nič od tega me ne matrauser posted image user posted image user posted image


ali pač....kuvertkanje denarjauser posted image


mam polno kuvert za posebne nameneuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 16.9.2009 23:10:43 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 5:58:35   
Anais Nin

Nogavice se moraji na stojalu sušiti skupaj, in imeti morata enak klinček (par), sadje mora biti v podolgovati skledi razvrščeno simetrično - če je kakšno jabolko večje od drugega ga precej pojem. Vse stvari zlagam po barvah skupaj - od svetle do temne - tudi obleke v omari in začimbe na polici, Ne grem spat, če postelja ni pospravljena - tako jo pospravim magari eno uro pred spanjem. Pa najraje bi videla, da bi mi rože na oknih rasle v vaservago - če katera malo pospeši z rastjo, se včasih ne morem zadržat in jo kar odrežem. Pa še kaj bi se našlo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 6:35:32   
Anonimen
Hmm moram malce razmislit.Aha časopis vedno začnem listat od zadaj.Ne netu novice prvo pregledam kroniko.Glede papirja wc je tud tak,ko mam zadnjo rolo kupim novega.Pralni prašek vedno presipam v eno posodo,ki je namenjena temu nikoli ne ostane v isti embalaži kot kupim.V kuhinji začimbe morajo bit vedno na istem mestu.Imam nad štedilnikom malo večje posode na napi kjer so od leve sol,moka,cuker,kava.Enkrat je moj nekaj zamenjal pa nisem gledala hotela vzet moko in sipala sol.user posted image
Tv lcd mora bit tako kot meni paše nič manj noter v regla nič ven.Moj vedno jamra zakaj tole nonstop nekam vlačim.user posted image
Posoda tudi vedno na istem mestu.
Pa še kaj bi se našlo ampak se trenutno ne spomnim.

(odgovor članu Anais Nin)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 9:38:17   
Šaki
No jz moram vedno za spanje oblečt moževo majico s kratkimi rokavi.ne vem mi ful pašeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 9:57:04   
špelin@
Mater, pa ste res čudne user posted image user posted image user posted image

Sicer pa je čudaštvo zelo subjektivna zadeva. Odvisno od posameznika. Jaz sem, recimo, za mojo taščo čudna že samo zato, ker ne likam gat, nogavic, brisač in posteljnine user posted image user posted image user posted image


Pa še 1 čisto moje osebno čudaštvo: najbolje se znajdem na (na svoj način) razmetani pisalni-ustvarjalni mizi. Ko mi je pred nekaj tedni mož pospravil ta moj "ustvarjalni" nered (brez moje vednosti in dovoljenja user posted image ), še zdaj nisem prišla na čisto - ničesar več ne najdem, prej sem točno vedela, kje tiči kakšen dokument in od kod potegniti potrebno user posted image Hecno je, ker imam drugače vse pospravljeno, miza pa buuuuuuuuuuuuuum user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 10:00:22   
Šarki
jest sem pa zdele ugotovila da ko sedim za mizo in berem kaj na netu, si vedno uhane odpenjam in zapenjamuser posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 10:09:57   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Pa še 1 čisto moje osebno čudaštvo: najbolje se znajdem na (na svoj način) razmetani pisalni-ustvarjalni mizi. Ko mi je pred nekaj tedni mož pospravil ta moj "ustvarjalni" nered (brez moje vednosti in dovoljenja user posted image ), še zdaj nisem prišla na čisto - ničesar več ne najdem, prej sem točno vedela, kje tiči kakšen dokument in od kod potegniti potrebno user posted image Hecno je, ker imam drugače vse pospravljeno, miza pa buuuuuuuuuuuuuum user posted image user posted image user posted image



no,evo, kako smo si različniuser posted image , moja sestra je ista kot ti. Pa moj bivši šef...je bila dostikrat štala, ker pri iskanju kakšnega spisa nisem mogla drugače, kakor da sem njegovo mizo "pospravila" (prekupčkala spise samo) in zmešala njegov "red" in obratno, on je moral razmetat moje predale in mizo, da je našel kakšen spis. To, da bi bili spisi v omari pod točno določenimi črkami in letnicami...to je bila zanj že znanstvena fantastika..Ko sem poskusila še z barvnimi ovoji za spise je pa čist ven padeluser posted image
user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 11:25:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

- na vožnji z avtobusom moram vedno sedeti na sedežu ob izhodnih vratih. Če ni prost, raje stojim.


Ne bi raje odprla temo "Obsesivno kompulzivne motnje, Part I"?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 13:01:48   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
- na vožnji z avtobusom moram vedno sedeti na sedežu ob izhodnih vratih. Če ni prost, raje stojim.

Ne bi raje odprla temo "Obsesivno kompulzivne motnje, Part I"?

Prav. Ampak pod pogojem, če se boš ti s svojo prvi javil. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 13:45:48   
Ploha
na WC-ju štejem ploščice user posted image




(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 13:46:17   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

- na vožnji z avtobusom moram vedno sedeti na sedežu ob izhodnih vratih. Če ni prost, raje stojim.


Ne bi raje odprla temo "Obsesivno kompulzivne motnje, Part I"?


neki tazga sem imela v mislih user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 14:10:35   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

- na vožnji z avtobusom moram vedno sedeti na sedežu ob izhodnih vratih. Če ni prost, raje stojim.


Ne bi raje odprla temo "Obsesivno kompulzivne motnje, Part I"?


user posted image Bravo!

RR-jevke, kar ulezite se na kavč, dr.Bakfark takoj pride.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 14:11:47   
sonček33
Anais Nin tvoje so zame zmagovalne user posted image user posted image  jaz pa ne grem spat, če ej postelja slučajno pospravlejna -ker vem, da potem spet zelo zelo dolgo ne bouser posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Čudne navade, part III
17.9.2009 14:34:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kamikaza se pridružuje debati user posted image


Ko ti že bulji v ekran, pa diha za ovratnik (kozl nori!), da ga nekaj vprašam: "Kamikazo brate, v zvezi s tvojim vzdevkom, a se je tebe isti nalezel tisti dan, ko si se prvič v Kerenso zaletel??? Če ne druga, moram ti priznat, da si pravo utelešenje hrabrosti, upravičeno te lahko kličem "zmagovalec vojne"."

Pa da ne bo nekih težkih zamer, daj mu tale spot naj gleda, eden najboljših njenih.

http://www.youtube.com/watch?v=yJCf8xr8nMc

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?