|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 13:53:37   
Raho
Ok, eno imam res čudno:
- v omari morajo biti vsi obešalniki obrnjeni pravilno in stvari moram imeti zložene po barvah od bele do črne. Ampak to samo jaz, drugih ne obremenjujem s temuser posted image

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Čudne navade, part III
22.9.2009 14:20:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna
Zvecer, ko sem na straniscu in sedim na wc-ju, gledam v sosednji blok, v tocno doloceno stanovanje, kjer nimajo zaves in se vse vidi notri user posted image

O hudo user posted image

Eni na sekretu berejo, ti pa takole
user posted image


user posted image



hehe sem imela v starem stanovanju soroden problem...samo jaz nisem prižigala luči na spodnjem wc-ju, ker se mi je zdelo, da me vsi gledajo. Če se je le dalo sem šla gor.

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 7:32:31   
Kerensa*
A je morda kaj novega pri vas v zvezi s čudnimi navadami? user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 7:45:11   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
A je morda kaj novega pri vas v zvezi s čudnimi navadami? user posted image

Mhm, tebe sem se navadila.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 7:46:19   
Kerensa*
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 10:01:47   
Vilma
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna V trgovini nikoli ne vzamem izdelek, ki je spredaj, se pravi prvi v vrsti. Zmeraj vzamem tretjega ali cetrega po vrsti. Ce bi vzela prvega s police, bi imela obcutek, da je "obrabljen" ... ker ga je nesteto rok prijemalo...ceprav gre recimo za kozarec marmeladeuser posted image
Sampone in balzame za lase moram imeti vedno na zalogi (2 ali 3)user posted image

Virtualna tole delam tudi jaz. user posted image

Imam pa eno res čudno navado in sicer da papirnate prtičke za pri kosilu (tiste fine, bolj debele, v paketu jih je ponavadi 20-25), režem na pol, ker se mi zdi, da je enega škoda samo za eno osebo. En čas sem enega celo razrezala za štiri, no zdaj ga dam samo na pol. user posted image

Pa ne maram na pol praznih škatel, steklenic, posodic, ipd. Vedno nekaj pretakam, npr. moko imam v posebni posodici, vendar kilsko pakiranje ne gre notri. Včeraj sem npr. sem delala palačinke in sem moko vzela iz vrečke in jo bom uporabljala dokler se ne sprazni. Šele potem "napadem" posodico. Enako velja za sladkor, kavo, ipd...

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 10:31:39   
Teyla
Sem šla malo brat tole temo. Mislim, da spadam v zgornji del "čudakov". Sama namreč štejem ploščice, stopnice, vse, kar se da prešteti. Najlažje tako čas zabijem v čakalnici, ko je treba po kakšnih opravkih. Štejem tudi podnapise (ja, podnapise user posted image ) in jih ne berem, ampak samo "zlagam"v paketke po 5 skupaj. Ne spraševat zakaj, ker nimam pojma. user posted image

Obešalniki so tudi  zloženi tako,d a gledajo v isto smer in tudi jaz imam glasnost najraje na sodem številu.
Pa verjetno bi se še kakšna taka rož'ca našla. user posted image

Joj, dobro, da za te fore ve samo moj dragi in nihče drug, bi naenkrat imela dosti manj prijateljev. user posted image user posted image



(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 11:05:01   
sunny24
Uf, jst sem tudi en freak glede tega...
- v pomivalcu morejo bit stvari zložene točno kot sm si zamisnla...ko zlaga moj posodo not, je itak vse kontra in pol poberem vse ven in zložim po moje
- cunje na sušilu tudi morejo bit zložene v nulo (majca skupi, bodiji skupi, brisače skupi-po barvah)
- štejem stopnice, ploščice, korake (to ne zmiri, včasih)
- table na cesti, ki označujejo kraj...uf, ta je huda...Preberem ime kraja, zložim po 2 črki skupaj in če se ne poklapa in da mi na koncu ostane sam ena črka, poiščem še eno besedo nekje napisano, da se poklopi... Npr Ljubljana...Lj-ub-lj-an-a (tle rata problem in iščem)...In isto delam včasih s podnapisi in registrskimi tablicami...

Svašta...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 11:08:56   
pety78
Bolj kot razmišljam, bolj se zavedam, da sem normalna. user posted image

Ok, imam eno čudno...ki verjamem, da jo ima večina od vas, samo niste upale povedati...
Med množico si ljudi dostikrat predstavljam gole. user posted image user posted image user posted image



_____________________________



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 11:28:55   
alda
ma niti ne preveč, glede na prebrano user posted image ,
razen da na sušilu morajo biti nogavice posortirane, da jih lahko potem lahko kar zlagam skupaj,
in da vedno moram imeti na zalogi/ za primer ratnog stanja, pravi moj mož/ vsaj 5kg moke, cukra,1kg soli in kave in 5lmleka.
Če kaj od naštetega ni na broju, user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 11:56:06   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24
- table na cesti, ki označujejo kraj...uf, ta je huda...Preberem ime kraja, zložim po 2 črki skupaj in če se ne poklapa in da mi na koncu ostane sam ena črka, poiščem še eno besedo nekje napisano, da se poklopi... Npr Ljubljana...Lj-ub-lj-an-a (tle rata problem in iščem)...In isto delam včasih s podnapisi in registrskimi tablicami...

Svašta...user posted image user posted image user posted image

To tudi jaz delam. Ampak z vsemi napisi in s to razliko, da jih jaz skladam po tri črke skupaj ali pa po pet. Če se mi eno ne ujema, probam z drugim, če ne pa dodam kakšno besedo. Al se nam da.. user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 12:26:19   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24
- table na cesti, ki označujejo kraj...uf, ta je huda...Preberem ime kraja, zložim po 2 črki skupaj in če se ne poklapa in da mi na koncu ostane sam ena črka, poiščem še eno besedo nekje napisano, da se poklopi... Npr Ljubljana...Lj-ub-lj-an-a (tle rata problem in iščem)...In isto delam včasih s podnapisi in registrskimi tablicami...

Svašta...user posted image user posted image user posted image

To tudi jaz delam. Ampak z vsemi napisi in s to razliko, da jih jaz skladam po tri črke skupaj ali pa po pet. Če se mi eno ne ujema, probam z drugim, če ne pa dodam kakšno besedo. Al se nam da.. user posted image user posted image



Ja, ja...sej jst tudi delam to z vsemi napisi...Če se ne poklapa, dodam kar napis iz GSM-NOKIA...Pol se poklapa in sm vesela...user posted image user posted image user posted image    Sam nam je res douhcejt, da se nam to da delat, a? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 12:41:42   
Kerensa*
Faaak... user posted image user posted image user posted image

Mene zadnje čase živcira, ko moj g. Mož vedno (ampak res vedno!), ko vstane od mize (kuhinjske ali pisalne), stola nikoli ne porine nazaj k mizi. In potem, ko stopiš v nek prostor in tistega stola ne pričakuješ tam pred sabo... no, v glavnem - še malo, pa bom stole privezala na mizo. user posted image

Pa nikakor ne morem (in ne vem, zakaj) pomivati pribora in sortirati nogavic. Ni problema z vso ostalo posodo in perilom, ampak pribora pa ne dam v pomivalni stroj, niti ga ne operem ročno, temveč ga enostavno pustim v pomivalnem koritu. Nogavice sicer dam prat, pa tudi iz pralnega stroja jih vzamem in dam na stojalo sušit in celo poberem s stojala, ampak tukaj se pa zaključi. Vse vržem nekam na en kup in... i onda neka traži, ko treba. user posted image

Vse pepelnike po stanovanju redno praznim... za čik ali dva, če je treba... tudi od nas, ne samo, ko imamo obiske... ampak mojega, na moji pisalni mizi, pa ne izpraznim nikakor... mi zna že kak čik čez rob zlezti, ko poskušam ugasniti drugega - pa še ne odnesem do kante... no, ta pepelnik pa prazni moj g. Mož, ker ga živcira. user posted image

Vstanem lahko (iz postelje, zjutraj) samo ob polni, polovični ali četrtinski uri. Torej npr. ob 7:00, 7:15 ali 7:30. Ob 7:02 ne morem vstati, ampak moram počakati do 7:15. Pa če se mi ne vem kam mudi. Je tudi potomec že zamudil šolo zaradi tega. user posted image Zdaj se popravljam vsaj toliko, da če je tak kritičen primer, potem pač ne vstanem, ampak ležim v postelji in vpijem:"Mulc, ustaaan!" user posted image

Če na pisalni mizi nimam Edigsa, sem čisto živčna. Četudi ga ne potrebujem. user posted image

V torbici vedno nosim tisto razkužilo za roke... uporabljam ga pa nikoli ne. user posted image

Ko nakupujem v trgovini, stvari zlagam v voziček. Dobesedno zlagam - na centimetre. In potem na tekoči trak pred blagajno tudi. user posted image

Ne morem zaspat, če nimam GSM-a na nočni omarici. Četudi ugasnjenega - samo, da je tam. user posted image

To mi trenutno pade na pamet.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 12:43:00   
Hope2
Ko grem na školjko vedno pogledam, če slučajno kaj plava not. Tu mislim na žive stvariuser posted image , ja res, sem gledala nekaj oddaj ko so kače pobegnile sosedu (blok, stolpnica) in po ceveh priplezale in ven lezle čez školjko in zdaj mam prav fobijo tak da je zdaj tole redno na sporedu celo ko gremo kam v tujino- doma niti ne user posted image . Pa se je že obneslo, ker sem parkrat že not zagledala živega ščurka, tak da mi več ne uide lulanje brez kukanjauser posted image user posted image user posted image . Ponoči pa je že druga zgodba, takrat pa prav čakam, kdaj me bo kaj ugriznilo v rituser posted image user posted image .

Drugih čudnih navad niti nimam oz vsaj zame niso čudneuser posted image   sem normalna



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.11.2011 12:44:56 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 12:44:00   
Melia
to temo pa sem zdaj prvič zasledila...zanimiva tema...

evo moje cvetke:

- ko kupujem revije gledam da so čisto ravne, nič pomečkane...da imam občutek da jaz prva preberem...včasih si kupim, pa dragi začne listat...sem takrat kr jezna na njega...

- časopis začnem listat vedno od zadaj

- napisi...isto kot ostale...obvezno po 2 črki skupaj.

- ko se naprimer mažem, si vedno prvo namažem do konca eno oko in potem drugo

- obešanje perila - od najmanjšega do največjega...lepo po vrsti...in klupice morajo bit vse iste barve v eni vrsti...bog ne daj ena bela ena modra

verjetno bi se še kaj našlo, pa se zdaj ne spomnim....


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 13:05:48   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Sama namreč štejem ploščice, stopnice, vse, kar se da prešteti. Najlažje tako čas zabijem v čakalnici, ko je treba po kakšnih opravkih. Štejem tudi podnapise (ja, podnapise user posted image ) in jih ne berem, ampak samo "zlagam"v paketke po 5 skupaj. Ne spraševat zakaj, ker nimam pojma. user posted image






Jz imam doma enega pacienta. In kadar mu kaj na dolgo in široko razlagam on pa se dela da kao posluša, zraven pa ga vidim kako mu oči begajo po parketu. (A si morte mislit, da ima deščice v parketu preštete)...In ko ga opomnim, naj neha štet, ker itak že natančno ve koliko jih je - ne, ne more.
Strokovno se temu reče obsesivno kompulzivna motnja. Ja. Res.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 13:09:24   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Vstanem lahko (iz postelje, zjutraj) samo ob polni, polovični ali četrtinski uri. Torej npr. ob 7:00, 7:15 ali 7:30. Ob 7:02 ne morem vstati, ampak moram počakati do 7:15. Pa če se mi ne vem kam mudi. Je tudi potomec že zamudil šolo zaradi tega. user posted image Zdaj se popravljam vsaj toliko, da če je tak kritičen primer, potem pač ne vstanem, ampak ležim v postelji in vpijem:"Mulc, ustaaan!" user posted image

OMG, ta je dobra. user posted image user posted image


Melia to z revijami in knjigami je enako pri meni. Običajno vse naderem, ker nihče ne zna normalno listat in se takoj vidi, če je kdo listal mojo revijo. Lubija sem že prevzgojila in ve, kako mora listat, da ne pusti nobenega znaka gor. Me kar srh spreleti, če kdo "bere" revijo tako, da prime cel šop od spredaj in potem pušča list za listom, ker so vsi listi spredaj pomečkani in zviti. bljah ne prenesem tega.

Zgleda, da spadam v vrh smetane čudnih žensk. user posted image user posted image

TT ja saj vem, da jo verjetno imam, ampak dokler jo kontroliram, je vse ok. Edino pr štetju podnapisov imam probleme, tega pa res ne morem nehat. Rajši pa poslušam, kaj kdo govori, ker parket lahk tud drugič preštejem. user posted image


< Sporočilo je popravil Teyla -- 7.11.2011 13:15:44 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 13:39:25   
mini86
-wc papir mora bit od stene odmaknjen
-barvna usklajenost obvezno pri meni, mojmu in tal+malmu..VEDNO
-določene stvari na svojem mestu v hladilniku
-spat ne grem če ne grem prej na wc, pa če sem šla pred 3 min morem še enkrat
-štejem oz sem štela črte na cesti, količke in javno razsvetljavo in pri vsaki številki trznem z nogouser posted image
-uživam v "ustvarjalnem neredu" kokr je ena napisalauser posted image
-delanje seznamov za vsako stvar..pa čeprav je potem doma(razen tistga za štacuno ne pozabim) ali pa ga ne pogledam nikoli več
-vsako stvar si moram napisat na listek-no za veeeliko
-sovražim ne barvno usklajenost štumfov z ostalimi oblačiliuser posted image
-v nedeljo nikakor ne morem jesti makaronov ali rižote..ker je pač to "tedensko" kosilouser posted image
-ja tud js štejem ploščice povsod-ampak po sodo..2,4,6..pa še zmeri ne vem kok jih mamo v koplanici
-pa en prou svoj način zlaganja brisač imam k mojmu še danes po 8,5 letih ni čist nič jasn kako jih zložimuser posted image
-rolete morjo bit čist dol..ker če je ena svetla črtica JS NE MORM zaspat
-u ja ful voham stvari..kozarce, obleke..najbolj sem alergična k v gopstilnah imajo ponavadi kozarci en tak čudn vonj..al pa posoda pomita na rokeuser posted image
-ko v trgovini vzamem eno stvar da vidim če je ok, in če se odločim da jo vzamem jo dam nazaj in vzamem drugo

uau..sm šokirana kok mam tega..pa zihr bi se še kej najdl..user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 13:41:12   
Dubraska
user posted image user posted image user posted image   sem se že spraševala ali sem samo jaz takšna...temo sem pač komaj sedaj odkrila...če grem po vrsti : wc papir vedno jaz obešam, da je tak kot mora biti, police v kopalnici so poštimane za vsakega posebej, zloženo po vrsti, brisače vse isto zložene po barvi, perilo sortiram takoj, obešam po sistemu po velikosti, kljukice morajo za eno cunjo biti iste, kuhinja pospravljena, posoda vedno zložena na isto mesto ( imam dva kompleta loncev in če pospravlja mož niso nikoli isti skupaj), klubska mizica mora biti brez drobtinice, v trgovini nikoli ne primem za voziček z golo roko, vedno potegnem rokav čez, poleti nikoli ne vozim jaz vozička po štacuni, razkužilo je z namenom v torbici, omare pospravljene skladno,...čudna na tretjo potenco, ampak nič novega....pa vedno barvno usklajene cunje, tudi za doma, raje vsakemu iz omare pripravim, kot pa mi kak "klovn" okoli hodi.....

_____________________________

Brigaj se zase!

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 13:53:41   
mini86
cigareta NIKOLI ne prižgem brez polovičke čigumija zeleni orbit..

če čigumija ni ali je drug okus ne prižgem


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Dubraska)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 14:04:49   
Dubraska
...gumbi na odeji so vedno pri nogah, koca pred tv je vedno obrnjena isto, je tiger in njegove noge so na mojih nogah, če se pokrije mož in ni prav obrnjeno sem vsa flekasta, tudi žaluzije isto obrnjene spuščene hitro po šetrti zdaj pozimi...tudi jaz štejem stopnice, če stopim z eno nogo na kaj tako dolgo mencam, da še potem z drugo,...pa zvečer nikoli ne rečem jaz zadnja lahko noč....

_____________________________

Brigaj se zase!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 16:51:51   
katy83
u, madona, fajn temauser posted image Takšna, ki mi je dokazala, da nisem edini čudak na tem svetuuser posted image

moje čudne navade:
- cote v omari imam zložene od črnih do svetlih - tudi dragemu jih zlagam tako in sinu, čeprav včasih ne greuser posted image
- ko se oblačim, si vedno najprej oblečem zokne ... ne vem za kaj, ampak moj se mi vedno smejiuser posted image user posted image
- žaluzije morajo vedno biti obrnjene tako kot sem si jaz zamislila
- ne morem videti, da so odprta vrata od kakšne omare, moj včasih rad lufta omaro in če to vidim, ne morem zaspati
- nikoli se ne vstanem takoj, ko mi zvoni ura, vedno si budilko nastavim 20 minut porej kot bi morala vstat, da lahko 2x po 10 minut dremamuser posted image

pa verjetno je še kajuser posted image

(odgovor članu Dubraska)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Čudne navade, part III
7.11.2011 17:36:53   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: katy83


- ne morem videti, da so odprta vrata od kakšne omare, moj včasih rad lufta omaro in če to vidim, ne morem zaspati
- nikoli se ne vstanem takoj, ko mi zvoni ura, vedno si budilko nastavim 20 minut porej kot bi morala vstat, da lahko 2x po 10 minut dremamuser posted image



To delam tudi jst...Mater, mam eni kup čudnih navad...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   [Brisano sporočilo]
7.11.2011 19:23:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   [Brisano sporočilo]
7.11.2011 19:32:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?