|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005-3. del
2.10.2011 23:23:23   
2ursae
Pa dejmo še lokacijo dorečt. Smo rekle letos samo tortico in kavico, a ne?


zarad mene je lahko tudi slavni Gibi-gib user posted image . Da končno vidim to čudo user posted image . Aja, a tm imajo tortice? To je kar bistvena informacija, ne?


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4226
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 8:14:17   
benika
Glede na vremensko napoved bomo najbrž morale izbrat kakšno notranjo lokacijo. Lahko pa povprašam v Prošportu, kjer se da najet telovadnico. Pijačo imamo tam, torto speče Pety. Ne komplicirajo, pa še veze pri šefici imam.

Lahko pa vzamemo paket praznovanja. Traja 3 ure, cena je 110€ (s hrano in pijačo vred za otroke). To je cena za 10 otrok, vsak naslednji je 6€.

Premislite, izkašljajte predloge, pa se dogovorimo.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4227
   [Brisano sporočilo]
3.10.2011 8:58:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:05:30   
Nika v službi
Ja, zunanje variante ta vikend odpadejo, ker se začenja slabo vreme, pa tudi za naprej ne kaže najbolje. Prošport mi je kul ideja, prva ali druga opcija, torej kaotično in organizirano.user posted image Hitro povedat, kateri datum vam ustreza, ker ta nedelja se približuje bliskovito hitro. Ninočka, Teta beta, Tažana, Pia... koga sem še pozabila? Prihodnja nedelja, ki sem jo označila za pogojno, bi se tudi izšla, tako da popravljam termine:

pingvinovanje:

08.10.
09.10. Nika, Anže, Nik, Benči
15.10. Anže
16.10. Benči, Nika, Anže, Nik
22.10. Nika, Benči, Nik
23.10. Benči, Nik
29.10. Benči, Anže, Nik
30.10. Benč, Anže, Nik


Naše srečanje: jaz lahko 21.10.user posted image , ostali oktobrski petki in sobote pa so zasedeni.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:09:34   
benika
Valla, če vzameš rojstnodnevni paket, potem so otroci skupaj z animatorjem v telovadnici, me smo pa v sosednjem prostoru. Seveda jih greš pa lahko kadarkoli pogledat oz. otroci pridejo k nam. Če pa najamemo telovadnico, jih bomo pa same animirale.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:12:08   
benika
Tule si lahko ogledate ponudbo Prošporta

http://www.prosport.si/?stran=za_otroke&do=48



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:12:31   
pety78
pingvinovanje:

08.10.
09.10. Nika, Anže, Nik, Benči, Vid
15.10. Anže
16.10. Benči, Nika, Anže, Nik, Vid
22.10. Nika, Benči, Nik, Vid
23.10. Benči, Nik, Vid
29.10. Benči, Anže, Nik, Vid
30.10. Benč, Anže, Nik, VId


Hej, punce, se z vsem strinjam.
Sem pa bolj za prvo varianto, torej da samo najamemo prostore, brez vodenja. Saj se bodo mulci že sami zaigrali. Prinesemo še kakšne žoge in kake druge stvari, pa bo super.


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:13:44   
Nika v službi
Še to: po moje organiziran paket pride bolj v poštev, če bi se nabralo dovolj pingvinčkov oz. če bodo drugorojenci šli zraven oz. če bi nabrali vsaj 10 otrok. V nasprotnem primeru pa se mi zdi malce drago.... Koliko bi prišel pa zgolj najem telovadnice?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:16:09   
benika
Najem telovadnice je 20€/h.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:17:55   
Nika v službi
A smo vezani na iste ure, ki so sicer namenjene praznovanjem - torej sobota recimo ob 15:30?

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 3.10.2011 9:18:28 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:18:16   
pety78
Evo, tole lahko najamemo za 10eur/h. Je sicer fino, ker bi bili vsi v enem prostoru, kar se mi zdi veliko bolje, kot v Prošportu, je pa manjše, čeprav to ni neke panike. Edino klopi in mize bi še rabli za nas, kar ne bi bil problem, saj je ta prostor tam, kjer so gasilci in so mize in stoli še na voljo.

http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.208274015899036.50612.100001493169417



_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4236
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:20:19   
Nika v službi
Lušten tale Bušček, ampak res malce majhen. A da bi bili pa kje v kakšni sobi zraven, pa ni opcije? Meni se zdi malce majhno, res.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:27:21   
pety78
Kaj pa vem, saj nas ne bo tolk. Že v manjšem prostoru smo se tiščali, takrat v Kranju, ko smo imeli svojo sobo. user posted image
Sicer pa bi jaz vseeno raje videla, da smo skupaj, sploh zaradi drugorojencev, ker se mi zdi, da sami v telovadnici s 6 letniki res ne bi mogli biti. Potem bi pa skoz ena morala hoditi tja nadzirati...
Zato sem raje na manjšem prostoru, kjer imamo vse na očeh, pa v miru sedim in pijem kavo. Sicer pa ni tako grozno malo, no. Pa še zunaj so igrala. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:38:50   
Nika v službi
Ja, no, po fotkah sodeč dobim občutek, da je majhno, ampak fotke lahko varajo, zato povsem zaupam tebi, ki si zadevo videla v živo. Cena je ugodnejša od Prošporta, to je res, ampak verjetno je tudi razlika med telovadnico in tole Buščkovo igralnico. Lej, meni je načeloma vseeno, osebno poznam le Prošport in tam vem, da je veliko prostora in da so različni športni rekviziti. Naj povedo še ostale, sploh pa moramo najprej vedeti dejansko število otrok (tudi bratcev/sestric) in odraslih. Midva najverjetneje prideva oba s T.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 9:53:54   
pety78
Ja, saj Prošport je večji, seveda. Je to bolj malo, kot zgleda na slikah. Ni pa ful majhno. Res pa je, da je čisto odvisno od števila udeležencev. user posted image Najprej moramo to dorečti.
Sicer bi meni tudi Prošport bolj odgovarjal, v kolikor bi imela samo Vida, ker pa pride tudi Kaja, pa mi je bolje, da smo skupaj. Sicer pa bo tako večina obveljala, se bom seveda prilagodila. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4240
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 10:12:27   
Nika v službi
A nadaljujemo debato na FB, ker smo itak vsi gor (z izjemo Tete bete, ki se bo pač pofočkala tukaj)?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 10:42:42   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
pingvinovanje:

08.10.
09.10. Nika, Anže, Nik, Benči
15.10. Anže, Evan 
16.10. Benči, Nika, Anže, Nik, Evan
22.10. Nika, Benči, Nik, Evan 
23.10. Benči, Nik, Evan 
29.10. Benči, Anže, Nik, Evan
30.10. Benč, Anže, Nik, Evan


Naše srečanje: jaz lahko 21.10.user posted image , ostali oktobrski petki in sobote pa so zasedeni.




21.10 mi tudi ustreza.

Ta vikend pa ne, ker ima svak praznuje 40 letnico in gremo v Prekmurje. No, zame je tudi to vprašanje, ker gre jutri Rubi na operacijo mandljov in ne vem kako bo.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4242
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 12:51:05   
Pia67
Zdaj mi je šele "potegnilo", na FB sem mislila, da imate že določen datum. Mal imam zmede z datumi vašega in pingvinjega praznovanja user posted image .
Lejte, bom počakala, da izglasujete datum. Razumet morate, da imam deljene vikende z Nino-odločba, tako, da če se bo dalo, pravočasno javim. Hvala še 1x za povabilo in opozorilo na FB.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 13:02:17   
Nika v službi
Datum, o katerem govorimo, je 16.10. (za pingvinčke) - sem ti napisala tudi na FB. Več bo znanega danes zvečer, ker se bo Benika pozanimala v Prošportu glede razpoložljivosti in vseh ostalih detajlov.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 13:17:41   
teta beta
Nika, hvala za opozorilo na debato.

Zdaj, takole je... jaz bi prišla enkrat, se pravi ali na pingvinčke ali pa na kofetkanje. Po pravici povedano sem bolj za kofetkanje. Po eni strani mi je skor bz, da vozim otroka na srečanje, kjer sploh nikogar ne poznata in vprašanje, kako bi se med sabo poklopili v tistih nekaj uricah. Po drugi strani pa bi bilo lepo spet videt vse vaše otročke. Tako da... ne vem, no, bom še malo premislila, ne bom še nič rekla, se pa bolj nagibam k čveku, čeprav za tisto mi pa 21.10. nekaj bliska v glavi, ampak se ne moram spomnit, kaj (če sploh kaj) bi naj takrat bilo.

No, tako, zdaj vam nisem pa nič bolj razjasnila user posted image .

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 13:24:47   
teta beta
Aja, kje pa so sploh te telovadnice oz. prostori za praznovanje?

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 13:35:27   
Nika v službi
Oj, Teta beta!

Prošport je v Stražišču pri Kranju, ta je zdaj najbolj v igri. Je pa tudi Bušček nekje na KR koncu. Mi bi bile vesele, da vidimo tebe in Dašo, pa ostala 2 člana tudi, seveda. Pridemo namreč praktično vse v kompletu.user posted image

No, razmisli, samo opozorilce, 21.10. (za čvek) pa še ni potrjen, je bil zgolj moj predlog termina, ostale ga še niso potrdili oz. 2ursae niti ne ustreza, tako da se ta datum še zna spreminjat. 16.10. pa je bolj verjeten.user posted image



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: Septembrke 2005-3. del
3.10.2011 15:34:50   
benika
Prošport je v Stražišču pri Kranju, ta je zdaj najbolj v igri. Je pa tudi Bušček nekje na KR koncu.


Bušček center je pa zraven Prošportauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In ja, je to zelo majhna zadeva, ker je lociran v stanovanjski hiši. Meni je glede lokacije gladko vseeno.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: Septembrke 2005-3. del
4.10.2011 10:26:57   
Nika v službi
Evo, punce, hitro odločitev potrebujemo. Nedelja, 16.10., je prosto edino od 12:00 - 15:00. Je pa prosta ta nedelja ob 15:00 dalje, ampak to smo nekako že črtali, a ne?

Rekviziti so nam na voljo (tunelčki, žoge, blazine, itd.), moramo pa za sabo pospravit.

Rezervacijo moramo naredit čimprej, ker je Prošport čisto zaseden.

Urejala je Katja, pišem pa jaz, ker ji Manja bruha....

Komunikacija poteka preko FB, tole pišem za našo Teto beto. Plis, odloči se čimprej. Te bomo veseli.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: Septembrke 2005-3. del
4.10.2011 10:28:31   
pety78
Bušček center je pa zraven Prošportauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image In ja, je to zelo majhna zadeva, ker je lociran v stanovanjski hiši. Meni je glede lokacije gladko vseeno.


Na Britofu je po novem. Zraven Prošporta je bila stara lokacija. Sedaj pa imajo prostor v gasilkem domu na Britofu.


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?