|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008, 2. del
21.9.2009 7:53:17   
Majuska
'jutro damice,

kako gre? Mi smo imeli danes kar mirno noč, samo jaz sem se nekaj zbujala ... brezveze.

Evo, danes bom z veseljem predala nadomeščanje user posted image

Zaaaaajtrk

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijke 2008, 2. del
21.9.2009 8:18:32   
neboglasnica
Morning!

Čakam logopedinjo za Ano, potem pa via služba. Ne biti preveč pridne s pisanjem...



Še Ana vam nekaj napiše: ANA P., SARA P., SABINA, PA PA

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 8:26:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 8:50:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 9:05:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 9:11:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 9:21:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 9:32:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 9:34:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 9:34:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 9:37:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 9:38:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijke 2008, 2. del
21.9.2009 10:04:45   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Majuška - žal sva zamudili, prijava je bila do 17.septembra...


eeeh smola ... vidiš, nisem bila pozorna, ker pač ne pridem v poštev user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 10:29:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Julijke 2008, 2. del
21.9.2009 10:32:20   
glugluglu
oj,
no midva sva pa doma. Začelo se je včeraj ob 23.00 in nadaljevalo celo noč, katastrofa, sem neprespana do konca. Tian je začel grozno kašljat, lajajoče, komaj dihal in to je trajalo celo noč, se je zbujal, lajajoče jokal, lajajoče kašljal, sem ga kar k sebi v posteljo vzelo, da sem lahko vsaj malo vmes zaspala.user posted image

Drugače pa malo mu teče iz soka, vročine pa nima. In sedaj zgleda že čisto ok, ma kot , da ne bi bilo nič ponoči. Bila sva že pri zdravnici, saj potrebujem bolniško, ker vseeno stakim čudnim kašljem pa ni za v vrtec. Je rekla zdravnica, da je virus, pljuča so ok, da mu moram res redno čistit nos, gledat, da je dovolj vlage in, da lahko čez 3 dni že vse ok, lahko gre pa zadeva tudi naprej. In pa vročino lahko tudi še kar pričakujem danes ali jutri, ni pa nujno.

ja pa še ta smola, sem v petek mobilni telefon v službi pozabila in edina, ki bi mi ga iz službe lahko prinesla, ki tudi stanuje v Logatcu je tudi na bolniškiuser posted image . Eh smola. Bomo nekako drugače uredili.

Tinky, kakšne dvojne obrvi ima Jan Plestenjak, a to se je videlo včeraj pri Mariu? Aja, a ste šli vi potem v Rabac? Kako je bilo? Sem jaz očitno spregledala.
Glede službe pa moram priznati, da meni kar malo paše iti v službo in odklopiti.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Julijke 2008, 2. del
21.9.2009 10:38:47   
ksenci
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

majuska, on je rekel, da ali je bil duh ali pa mu malo v glavi špila. to je bil že tretji ali četrti duh, ki ga je videl do zdaj, ampak on pravi da se s tem noče ubadat. da čist dopušča možnost, da ni vse ok v njegovi glavi, da bi mu bilo to bolj logično (drugače je čisto normalen, inteligenten človek).

enkrat je videl, ko je njegov oče prišel v stanovanje, z njim je pa ena ženska vstopila. (ki je ni bilo)
enkrat sta šla s punco po cesti, pa se je skoraj zaletel en fantek vanj. tip se je na hitrco ustavil, da se ne bi s fantkom zaletela, fantek pa čez njega šel, oziroma je zginu z vidnega polja. punca seveda ni videla nikogar.



a ima mogoče šizofranijo. od mojga brat jo je imel 2 leti nazaj- kr zlepa je začel videvat osebe, ki jih ni bilo, je bil na zdravljenju in zdaj je čist ok, ampak jemlje tablete.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijke 2008, 2. del
21.9.2009 10:40:31   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu


Tinky, kakšne dvojne obrvi ima Jan Plestenjak, a to se je videlo včeraj pri Mariu? Aja, a ste šli vi potem v Rabac? Kako je bilo? Sem jaz očitno spregledala.
Glede službe pa moram priznati, da meni kar malo paše iti v službo in odklopiti.



Prej je imel eno podaljšano obrv user posted image user posted image
Zdej si je začel oblikovat in nima več gozda nad očmi user posted image user posted image

Ne, v Rabac pol nismo šli, ker je blo grdo vreme, je bla pa Umpa namesto mene user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 10:42:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijke 2008, 2. del
21.9.2009 10:43:32   
ksenci
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: ksenci

samo lahko noč vam zaželim. skoraj celo popoldan printala diplomo- mah ne sprašujte, mam pač smolo in se mi vedno nekaj zalomi pri tej diplomi. no upam, da jo bo vsaj mentor vredu sprejel in ne kompliciral preveč.

nočka čveke!


kaj je šlo narobe??? da se pripraviim....


nama crknil tiskalnik, ki niti ni tako star in slabuser posted image sva poskusla na bratvovem rač., pa je začel vse mešati, kr imam jz world 07, on 03. mah, pa neka razpredelnica je prešroka in jo moram nekak zožat. zdaj ko pa imam sprintano diplomo, pa še vidim par nepravilnosti, tako, da bom dans vse popravla in še enkrat sprintala- vrjetno jutri, ko kupiva nov printar, kr bi popravilo za tega prišlo čez 70€ in se bol splača novga kuptuser posted image
eh, sej ti nimaš take sreče ko jz, da me čist vse doletiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijke 2008, 2. del
21.9.2009 10:54:30   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

majuska, on je rekel, da ali je bil duh ali pa mu malo v glavi špila. to je bil že tretji ali četrti duh, ki ga je videl do zdaj, ampak on pravi da se s tem noče ubadat. da čist dopušča možnost, da ni vse ok v njegovi glavi, da bi mu bilo to bolj logično (drugače je čisto normalen, inteligenten človek).

enkrat je videl, ko je njegov oče prišel v stanovanje, z njim je pa ena ženska vstopila. (ki je ni bilo)
enkrat sta šla s punco po cesti, pa se je skoraj zaletel en fantek vanj. tip se je na hitrco ustavil, da se ne bi s fantkom zaletela, fantek pa čez njega šel, oziroma je zginu z vidnega polja. punca seveda ni videla nikogar.



hja sej ... pri takem "daru" ne veš, ali je blagoslav ali prekletstvo ...

če ste v kontaktu z dedom, ga pokliči. Lahko da gre samo za kakšno sporočilo in ne glih slabo novico.

Spomnim se namreč prijateljice, ki je pred leti planirala potovanje - mislim da je šla takrat v Indijo. In je ene 2 tedna pred tem se ponoči zbudila, na omari je bil nekako s svetlobo izrisan klicaj - kot da bi jo opozarjal na kako nevarnost. Sicer po potovanju ni nič omenila, da bi se kaj zgodilo, ampak vseeno je bilo zelo čudno ...




_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 10:56:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 10:57:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 11:01:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   [Brisano sporočilo]
21.9.2009 11:04:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Julijke 2008, 2. del
21.9.2009 11:04:27   
CAC
Dan punce!

user posted image user posted image user posted image  super, da ste odprle nov del

Inigo- upam, da bo z Brinom vse v redu, ubošček user posted image ... mene bi pobralo od strahu, če bi se to Jaši zgodilo..

Se pa moram tud jaz malo pohvalit, ker je Jaša začel hodit sam... nič več se ne rabi držat za prst na moji roki- kar gre, ko pa ga kaj zanese, pa počepne ali se vsede na rit.. sam zaj je tolko slabše, ker vsepovsod vtika svoj nos, tak da samo hodim okoli in preverjam, kaj dela, pa gledam, če so kje vogali, da se ne nasadi ...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?