|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 11:41:15   
Anonimen
Bebiii, kako pa to, da greš zadnjič v LJ? Kam boš šla?

Moja M bi morala pridit danes ali jutri, ampak meni se še vedno nadaljujejo krvavi izcedki, ne pa M. user posted image user posted image Me že malo skrbi če bo M sploh prišla ali se bo sčistilo samo preko izcedkov.

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 11:58:33   
Rakica_80
Suzi, imam še enega pingota in grem novembra, pol pa konec z LJ.
pol pa bom verjetno probala alternativno zdravljenje, kar pa me bolj privlači kot sama kemija, pa bomo videli drugo leto, če nebo spet nič bom pa šla v PO. user posted image
Ne skrbi za izcedke, verjetno je to tvojauser posted image Pokliči G, pa vprašaj zakaj imaš take izcedke.Želim , da se ti vse uredi kot je treba in da greš lahko naprej v postopekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 12:12:19   
spelka12
Sem prišla pocukat vse nove septembrske nosečke, da se pridružijo IVF nosečkam na "čvekanje v pričakovanju". Drugače bo naš/vaš bibekbond osamljen čez pol leta. PA seveda iskrene čestitke vsem, za zagledani user posted image . Naj bo oktober isti oz. še boljši.

žižek moj, jest te imem tud radaaaaaa user posted image user posted image user posted image  Dej mal na zs poročaj, kako je s tabo, jest se drugač izgubim.
S* uspešen transferuser posted image user posted image
BEBIII žal mi je user posted image user posted image
arneja za tebe pa navijam, da bo v pon. na testu en debel +.user posted image user posted image
mišmiš a veš kaj sem ugotovila (zdej, ko se je Hausy spet začel)? Da je Luke iz nadaljevanjke "Midve z mamo" (a kdaj gledaš) glih tolk tečen, poln črnega humorja, pa neobrit pa.... skratka luštkan kot Hause.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 13:12:16   
Hope2
Nova tema, stare navijačice, stare borke, ki bodo nove nosečke, novi otročkiuser posted image user posted image user posted image user posted image GO-GO user posted image user posted image .

November je bil vedno poln frišnih nosečk, se spomnim par let nazaj, ko sem si tako zelo želela novembra v postopek, saj je takrat vedno skoraj vsem uspelo. Naj se letos tradicija ponovi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Navijam za vse vas, za vse ki jih poznam in ki jih ne poznam, predvsem pa vsem starim borkam želim da še letos zaključijo svojo odisejado s polnimi trebuhiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ajde babuške, hitro spet kak žur, par pirov, sladic, pizz, mal plesa ob štangi (tokrat bi bilo fajn kakega deca videt tam) in veselje, veselje, veselje, da lažje prebrodite krizo skozi postopke

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.10.2009 13:13:18 >

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 13:15:59   
dysan
Dobri daaaan user posted image

Ne vem so jajčka, al pivička, al srnica z dvema malima srnicama user posted image (ki so mi zjutraj prečkale pot) (baje tri srnice na kupu prinašajo srečo), vse po malem, največ pa ve drage moje pupike, ki ste mi dajale takšno pozitivno energijo, upanje, stiskale pestke zame,... pomagale do boljšega počutja in temu tudi do boljših rezultatov, ker so se danes pa le pokazali trije foliklčki, sem tako srečna-presrečna in hvala vam drage moje... S*, arneja, bit, gigi, mismis, lana, BEBIII, miklarom, zarja, WP, sonček, lučka, Goldy, gloria, Reby, bilka, Abra....upam, da nisem katere spustila.....
lubčka vsem....
V nedeljo mam naslednji randi z mojim dr. UZ - 4.10.

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 13:33:00   
mismis
Zdele samo na hiter dober dan vsem skupaj, toliko da še nekaj do konca naredim za šefa, potem pa obnovim seznamček

torej  DOBER DANNNNNNNNNNNNNNNN

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 13:34:05   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

mišmiš a veš kaj sem ugotovila (zdej, ko se je Hausy spet začel)? Da je Luke iz nadaljevanjke "Midve z mamo" (a kdaj gledaš) glih tolk tečen, poln črnega humorja, pa neobrit pa.... skratka luštkan kot Hause.



če gledam????

moj bi rekel, da sem obsedena, imam vseh sedem sezon posnetih na DVD-ju, pogledala že vse dele ene 3x. Predvsem so mi pa všeč tukaj način govora od Lorelei, vse te navezave na muzko, filme in ne vem kaj še...ponavadi tudi jaz tako govorim, potem je pa včasih potrebno razlagati ljudem, na kaj se to navezuje.

Kako si mi ti? Si že v nizkem štartu?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 13:45:06   
bit
hitro se vam javljam iz službe....

Ata je bil razočaran pravi da  tako slabo reagiram kot da bi se z vodo pikala...

pa se ne skiram ker je bilo zadnjič isto pol sem pa imela 10 jajčecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 13:57:59   
cukica
Ja Bebiii res mi je žal zate,...jaz testa nebom nič delala bom kr počakala čeprav me mika sam je moj reku da naj lepo kr mal počakam in da bo 12 hiter tuki,....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:02:39   
cukica
IZVIRNO SPOROČILO: cukica

Ja Bebiii res mi je žal zate,...jaz testa nebom nič delala bom kr počakala čeprav me mika sam je moj reku da naj lepo kr mal počakam in da bo 12 hiter tuki,....

Men verjeten test še nebi pokazal nič če bi ga zdaj delala tud če ni blo stopke in ni nobenih zdravil?

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:06:19   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: dysan

Dobri daaaan user posted image

Ne vem so jajčka, al pivička, al srnica z dvema malima srnicama user posted image (ki so mi zjutraj prečkale pot) (baje tri srnice na kupu prinašajo srečo), vse po malem, največ pa ve drage moje pupike, ki ste mi dajale takšno pozitivno energijo, upanje, stiskale pestke zame,... pomagale do boljšega počutja in temu tudi do boljših rezultatov, ker so se danes pa le pokazali trije foliklčki, sem tako srečna-presrečna in hvala vam drage moje... S*, arneja, bit, gigi, mismis, lana, BEBIII, miklarom, zarja, WP, sonček, lučka, Goldy, gloria, Reby, bilka, Abra....upam, da nisem katere spustila.....
lubčka vsem....
V nedeljo mam naslednji randi z mojim dr. UZ - 4.10.


Jupiiiii user posted image  user posted image  user posted image . Se mi je kar zdelo, da bodo danes dobre novičke user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:08:02   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: bit

hitro se vam javljam iz službe....

Ata je bil razočaran pravi da  tako slabo reagiram kot da bi se z vodo pikala...

pa se ne skiram ker je bilo zadnjič isto pol sem pa imela 10 jajčecuser posted image user posted image user posted image



Prav je, da se ne sekiraš. Si pač bolj počasne sorte. Bodo pa zato celice kvalitetne user posted image user posted image user posted image . Kdaj imaš naslednji randi z atom?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:08:23   
biba77
Uuuu, vas je dosti tukaj, pa malokatero poznam.
No, jaz sem tudi sedaj na Femodenu, gremo 16.10. po Diphelerine in 29.10. po Gonal. Potem pa bomo videli...
Sva pa v Mb, pri dr. Kovačevi, 1. IVF-ICSI.

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:10:56   
S*
Evo še zadnjo akterko današnjega dne z raportom.

Hvala vsem, ki ste se spomnile name,za lepe misli, besede in pestke. Očitno je pomagalo. Priznam pa,da sem bila danes bolj živčna kot na sami punkciji, že ponoči sem slabo spala in ko sva čakala v Postojni sem bla ko ena živčna razvalina. Preden sva prišla na vrsto, sem morala na WC in ker ne poznam junaka ( ki ne lula ko že kaka ) je šel moj poln mehur user posted image   user posted image   user posted image . Sej sem pol na Wcju spila še malo vode, ma se je učinek pokazal šele na avtocesti, tako da sem komej zdržala do doma..
Ko naju je ata noter poklical sem bila vsa trda in sem ga kar gledala, potem pa on meni, ja kar gor se spravte, kaj čakate user posted image   user posted image   user posted image . Tako sem dobila v varstvo svojo user posted image . Poročilo od Žana pa je: od 22 celic je bilo 20 zrelih, oplodilo se jih je 18, do danes pa naju jih je počakalo 11, tako da imava še 10 eskimčkov za naprej user posted image   user posted image   user posted image . Tako da, tista ki mi je najavila celo fuzbalsko ekipo je zmagala.
Ata mi je predpisal do testa bolovanje in mi zabičal naj počivam in naj v primiru bruhanja takoj pridem v Postojno, ne pa da se doma špilam junaka. Me je zelo pohvalil, da sem bila pridna in mojemu naročol, naj me še naprej razvaja, ker sem tako boga po hiperci. Malo naju je prestrašil, da bo v naslednjih nekaj dneh še huje, sploh če bom user posted image . Aja pa rekel mi je naj čim manj jem, naj se držim juhic in lahko prebavljive hrane.
To bi bilo to. Aja pa za seznamček S* greje enega user posted image , da je srečka user posted image pa bom nalulala 14. 10.
Zdej grem pa nazaj žulit desni bok.
LP in hvala še enkrat vsem skupaj RVI user posted image

Dysan in Bit eno veliko pivo na dan in veliko jajčk, pa uspeh ne more izostat user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:14:54   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

BEBIII user posted image user posted image user posted image . Nisem hotla prej, dokler ne potrdiš, da je prišla user posted image . Kaj češ. Vedno upam do konca.


Ni problema, vse je ok, damo da mi nebi slabo delalo, sem kot mokra cunjauser posted image
No, plusek pa sem le videlauser posted image



smotka user posted image , pa ne enga.....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:15:32   
mismis
 
AKTUALNO  
 
 
Četrtek, 01.10.
Bit - UZ
S* - ET
dysan - UZ user posted image
 
  Petek, 02.10.
Fargesia - UZ
vrtnica.m - UZ
 
  Sobota, 03.10.
tinkamiška - ET
 
Nedelja, 04.10.
bozza - UZ
dysan - UZ
 
Ponedeljek, 05.10.
diana79 - UZ
Špelka - prevzem zdravil
 
Sreda, 07.10.
gasilka - prevzem zdravil
 
Četrtek, 08.10.
  september1 - prevzem Dipherlina
 
Petek, 09.10.
BarbiG - prevzem zdravil
 
Sreda, 14.10.
Tanja_Jes - prevzem zdravil
 
Četrtek, 15.10.
n74 - UZ
 
Petek, 16.10.
Nellika - prevzem zdravil
Biba77 - prevzem Dipherline
 
Četrtek, 29.10.
Biba77 - Gonal

OBJEMČKI 

user posted image user posted image   user posted image user posted image


user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
Arneja greje   user posted image user posted image    test 02.10.
Kleja80 greje  user posted image user posted image   test 02.10.
cukica greje   user posted image user posted image   test 12.10.,
S* greje  user posted image   test 14.10.
 
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image    
  • September1 (1. ICSI, MB, dr. Kovač)
  • db (1.IVF/ICSI, MB)
  • Bozza (dr. Reš, PO) 
  • Bit (dr. Reš, PO, nov postopek)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • tinkamiška (IVF, GK LJ)
  • matejka78 (IVF, Graz)
  • vrtnica.m (1.ICSI, GK LJ, dr. Bokal)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • BEBIII (1.ICSI,GK-LJ, zamrznjenčki)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • paddy (MB)
  • dysan (1. IVF, GK LJ)
  • cukica ( GK LJ, zamrznjenčki)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
  • BarbiG (5. ICSI, GK LJ, dr. D, začetek 9.10.)
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep, posvet 2.10.)
  • Nellika (GK LJ, začetek postopka 16.10.)
  • Sunia (IVF, MB)
  • Tanja_Jes (2. IVF, začetek postopka 14.10.)
  • kleja80 (PO, dr. Reš)
  • Aqua77 (1. IVF, PO, dr. Reš)
  • mismis (4. IVF, GK LJ, dr. D)
  • Gigi1 (dr. Reš, PO)
  • Fargesia (4.IUI, GK-LJ, dr. Vogler, Gonal)
  • cukica (GK LJ, zamrznjenčki)
  • skuštrana suzi (2. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, zamrznjenčki)
  • Zarja ( MB, zmrznjenčki, november)
  • Špelka (GK LJ)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • Matejčika (1. IVF+PGD, MB, dr. Vlaisavljevič)
  • Inana (IVF, PO, dr. Reš)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • Biba77( 1.IVF/ICSI, MB, dr. Kovač)
 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image           
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • Pikovit (7. IVF, MB, zamrznjenčki)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (dr. Reš, posvet 11.08.) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • womanpolice (4. ICSI, MB, dr. Reljič, posvet 01.10.)
  • Kiwi (2. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Pija76 (5. IVF, dr. Reš, PO) 
  • gasilka (2. ICSI, GK LJ, dr. Zorn, posvet 27.8.)
  • Pinky12 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Bilka (GK LJ, posvet 30.10.)
  • Pika74 (7. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Milarom (MB, posvet 23.10.)

 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74 


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35    % 
april                      11                            2+1                          27 %

maj                         12                                5                            41 %
junij                      14                               5                           35 %  
julij                          4                                1                             25    %   
september               12                                7                             58 
 

Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
NAŠE IVF NOSEČKE: http://www.ringaraja.net/forum/Nose%C4%8Dke_po_IVF%2FICSI/m_3812399/tm.htm 


   
NOVE NOSEČKE OKTOBER    
   
       
 
čakamo prvo oktobersko nosečko user posted image user posted image
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:15:51   
Rakica_80
S*jaaa čestitke za user posted image  in itak da se bo primila, še 10 eskimčkov imaš, olalaaaaa, boš pa res imela cel vrtec doma,ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo punca ta bo pa res uspešnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sedaj kot si rekla, žuli desni bok in nalulaj velik plususer posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:16:05   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: bit

hitro se vam javljam iz službe....

Ata je bil razočaran pravi da  tako slabo reagiram kot da bi se z vodo pikala...

pa se ne skiram ker je bilo zadnjič isto pol sem pa imela 10 jajčecuser posted image user posted image user posted image



Prav je, da se ne sekiraš. Si pač bolj počasne sorte. Bodo pa zato celice kvalitetne user posted image user posted image user posted image . Kdaj imaš naslednji randi z atom?



aja v ponedeljek 5.10.09 na user posted image user posted image user posted image vse zgodi

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:16:40   
lana70
S* držim pesti user posted image user posted image user posted image , pa super za toliko pingotov!!!

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:17:30   
gigi1
S* fuzbalsko moštvo user posted image   user posted image   user posted image  To mi deli user posted image  user posted image  user posted image . Zdej pa res počivat in veliko pit. Pazi nase. Upam, da ne bo hujše hiperceuser posted image user posted image user posted image  in da user posted image  ostane pri tebi še dobrih 8 M user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:17:59   
Rakica_80
  Petek, 02.10.
Fargesia - UZ
vrtnica.m - UZ
 
Še za jutri navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image punce lepo opraviteuser posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:18:07   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

S* držim pesti user posted image user posted image user posted image , pa super za toliko pingotov!!!


Tudi jaz!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:18:56   
cukica
S* lepo število in naj se  tale prime,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:19:01   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

BEBIII user posted image user posted image user posted image . Nisem hotla prej, dokler ne potrdiš, da je prišla user posted image . Kaj češ. Vedno upam do konca.


Ni problema, vse je ok, damo da mi nebi slabo delalo, sem kot mokra cunjauser posted image
No, plusek pa sem le videlauser posted image



smotka user posted image , pa ne enga.....


Psssstuser posted image user posted image user posted image user posted image kako je to lepo, kako je tooo lepooouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 14:23:51   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: arneja


Pa še Goldy, Gloria in Zlata ribica so nas prišle pokukati, jupi user posted image user posted image user posted image . Gloria, kako lepo je slišati, da nekdo samo zate sem pokuka user posted image .




...ampak je res...tudi zdej sem šla nažgat sam da vidim če je kaj novega pri tebi...zdej pa šibam v službo...


..pa pa vse ostalim....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?