|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:07:29   
Tanja_Jes
Še jest se pofočkam...sem zdej pridno vse prebrala..

Zvezdica...he he...sem še jaz skočila iz stola :) ...kakšnega cortija maš...pa kakšne učke...prov za pohamsat...

ja Matejčika in gospodarica...nč si belit glave s takimi kao prijateljicami...tko kot si rekla Matejčika..stran s takimi..k ti vzamejo energijo...jest sicer nisem imela takih iskušenj...sem pa vse sorte slišala o sebi..človek ne more verjeti, kako se ne pozna...sem že marsikaj slišala o sebi...najprej nisem hotela imeti otrok, ker jih ne maram...potem sem se poročila in bila že v visoki nosečnosti...samo ne vem kdo me je vidu s tem trebuhom, če sem pa imela čist oprijeto poročno obleko pa čist suha sem...ja pred dvema mesecema pa sem slišala da sem "kot mlada" naredila splav in zato ne morem imeti otrok...seveda nič ni res...folk je prov bolan..zato zdej čist lepo vsakemu povem da sem v postopku, pa še vse opišem zraven...drugač se pa ne sekiram preveč za te govorice...sej dokler me opravljajo pomeni da sem zanimiva user posted image user posted image user posted image

Je pa res da so to "kočljive zadeve"...samo če je prijateljica res prijateljica...ti bo stala ob strani in mogoče skušala malo manj jamrati o svoji nosečnosti...sploh pa ne tekmovati...

S* yeeeaaaah....ful si me razveselila danes...pa pridno jo čuvaj ...ej, zakaj so ti pa samo eno dali, če imaš pa še 10 ?! Jest si namreč blazno želim dvojčke...user posted image   sem skromna, a ne?! Zdej pa gruntam ...kaj če mi sploh ne bojo dali dve??? A lahko rečeš da hočeš dve?

Fargesia, Vrtnica.m
....naj se sestri zmeša od štetja foliklčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bebii...a kužiko maš...pripeljem jest svojo muco Rubi, da mal skačeta naokol...je čist nora na pseuser posted image , pa še od mismis kuža...jih bomo pa lovil...to bi bilo veselo...drugač je čist pridna...sam ko se ljubčkava z možem..zmerej pride zraven..pa se še ona moja...je čist lubosumna...
Drugač pa bravo za borbenost...dobiš priznanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Wp...ti se pa merkaj...če hočeš ostati v kondiciji so tut drugi športi...npr. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image

Dysan...vidiš kako se stvari obrnejo...ti si si pa živčke kravžala... čestitke za 3 foliklčkeuser posted image user posted image user posted image , naslednjič naj jih bo še enkrat toliko...

Mismis...srečno!!! sej znaš že vse na pamet...

Cukica...držim pesti za belino user posted image user posted image user posted image   Kateri poskus je to?!

Bit...vidiš kako je bilo z dysan...bo isto s tabo...na vsakem UZ bodo trije foliklčki več... navijam user posted image

Arnejči ...te čakam...vem da zvečer prideš...da vidim kako se počutiš...če bi nam zaupala prosim...jest bi tut rekla da je bilo prezgodaj vse skupaj, sploh ob 3 zjutraj...zihr hormončki spijo...pa se ni pokazal...misli na najboljše...se pravi da si nosečkauser posted image

Kleja80..kako si ti bejba..a gre...navijam za belino...

Tinkamiška...naj te v soboto dočakajo bodoča deca, pa pridno jih čuvaj user posted image user posted image

n74...midve bova pa v začetku novembra skup švicale...komaj čakam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in že odštevam dneve...

Vse ostale bejbe pa uživejte...pa naj belino ohranimo pred senegecom...k zgleda da ga ta let ne bo :))) tut prav...sej je sonček čist OK user posted image user posted image user posted image , za belino bomo pa me poskrbele...








_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:08:22   
womanpolice
TKole je poročilo iz Maribora...

Dr. Reljič si je full vzel čas za naju... pogovarjali smo se več kot pol ure... (v LJ si moja ginekologinja ni vzela toliko časa niti ni vse tko dobro razložila...)... povedal nama je, da bo potrebno ponovit spermiogram. Videl je, da ima moj manj kot milijon semenčec, zato bo ob izvidu ponovnega spermiograma razmislil o zamrznitvi sperme. Povedal nama je okvirno, kako bo stvar potekala ter da kaj več - kakšn postopek in vse podrobno - bo pa povedal ob naslednjem posvetu, ko bo videl izvid spermiograma in najine krvi. Povedal je, da se morava tri mesece pred postopkom začet pripravljati na postopek, saj se ti meseci odražajo v postopku. Da naj imava uravnoteženo prehrano, naj jeva vitamine,... Povedal nama je, da je čakalna doba 8 mesecev. Prav tako bodo pri moji krvi pogledali za toksoplazmozo (tega v LJ tudi ne delajo pred postopkom). Skratka vse prav vse nama je razložil. Povedala sva mu, da sva po treh neuspelih postopkih in po neposlušanju ginekologinje o mojem predlogu, da pogledajo tudi mene, da sva izgubila vso zaupanje, in da sva se zaradi uspešnosti MB in priporočil odločila za njih. Rekel nama je, da on ne more soditi in oceniti dela drugih in da sami ne delajo čudeže ter da nama ne more garantirat, da nama bodo pa tukaj nardili otročke.. midva pa sva mu rekla, da očitno MORA biti nekaj boljše, če skoraj vsaka, ki gre iz LJ (zaradi večjega števila neuspelih postopkov v MB), da zanosi... se pravi, da delajo nekakšne čudeže... Pa se je smejal.. Skratka, dr. Reljič je bil zelooooooooo prijazen... prav tako sestre... pa tudi vzdušje je tako toplo, prijazno. Zelo sva bila zadovoljna in komaj čakava, da tam začneva postopek.

TOREJ, DRUGI POSVET PRI DR. RELJIČU IMAVA 17.12.2009, ko bo moj partner tudi ponovno "delal" spermiogram.

Jst srčno upam, da nama bo v Mariboru uspelo. Oba sva dobila ful pozitivne občutke; že predvsem zaradi odnosa, ki so ga imeli do naju; dajo ti prav občutek, da nisi le številka... Res sva bila zadovoljna....

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:11:01   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

Še jest se pofočkam...sem zdej pridno vse prebrala..

Zvezdica...he he...sem še jaz skočila iz stola :) ...kakšnega cortija maš...pa kakšne učke...prov za pohamsat...

ja Matejčika in gospodarica...nč si belit glave s takimi kao prijateljicami...tko kot si rekla Matejčika..stran s takimi..k ti vzamejo energijo...jest sicer nisem imela takih iskušenj...sem pa vse sorte slišala o sebi..človek ne more verjeti, kako se ne pozna...sem že marsikaj slišala o sebi...najprej nisem hotela imeti otrok, ker jih ne maram...potem sem se poročila in bila že v visoki nosečnosti...samo ne vem kdo me je vidu s tem trebuhom, če sem pa imela čist oprijeto poročno obleko pa čist suha sem...ja pred dvema mesecema pa sem slišala da sem "kot mlada" naredila splav in zato ne morem imeti otrok...seveda nič ni res...folk je prov bolan..zato zdej čist lepo vsakemu povem da sem v postopku, pa še vse opišem zraven...drugač se pa ne sekiram preveč za te govorice...sej dokler me opravljajo pomeni da sem zanimiva user posted image user posted image user posted image

Je pa res da so to "kočljive zadeve"...samo če je prijateljica res prijateljica...ti bo stala ob strani in mogoče skušala malo manj jamrati o svoji nosečnosti...sploh pa ne tekmovati...

S* yeeeaaaah....ful si me razveselila danes...pa pridno jo čuvaj ...ej, zakaj so ti pa samo eno dali, če imaš pa še 10 ?! Jest si namreč blazno želim dvojčke...user posted image   sem skromna, a ne?! Zdej pa gruntam ...kaj če mi sploh ne bojo dali dve??? A lahko rečeš da hočeš dve?

Fargesia, Vrtnica.m
....naj se sestri zmeša od štetja foliklčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bebii...a kužiko maš...pripeljem jest svojo muco Rubi, da mal skačeta naokol...je čist nora na pseuser posted image , pa še od mismis kuža...jih bomo pa lovil...to bi bilo veselo...drugač je čist pridna...sam ko se ljubčkava z možem..zmerej pride zraven..pa se še ona moja...je čist lubosumna...
Drugač pa bravo za borbenost...dobiš priznanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Wp...ti se pa merkaj...če hočeš ostati v kondiciji so tut drugi športi...npr. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image

Dysan...vidiš kako se stvari obrnejo...ti si si pa živčke kravžala... čestitke za 3 foliklčkeuser posted image user posted image user posted image , naslednjič naj jih bo še enkrat toliko...

Mismis...srečno!!! sej znaš že vse na pamet...

Cukica...držim pesti za belino user posted image user posted image user posted image   Kateri poskus je to?!

Bit...vidiš kako je bilo z dysan...bo isto s tabo...na vsakem UZ bodo trije foliklčki več... navijam user posted image

Arnejči ...te čakam...vem da zvečer prideš...da vidim kako se počutiš...če bi nam zaupala prosim...jest bi tut rekla da je bilo prezgodaj vse skupaj, sploh ob 3 zjutraj...zihr hormončki spijo...pa se ni pokazal...misli na najboljše...se pravi da si nosečkauser posted image

Kleja80..kako si ti bejba..a gre...navijam za belino...

Tinkamiška...naj te v soboto dočakajo bodoča deca, pa pridno jih čuvaj user posted image user posted image

n74...midve bova pa v začetku novembra skup švicale...komaj čakam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in že odštevam dneve...

Vse ostale bejbe pa uživejte...pa naj belino ohranimo pred senegecom...k zgleda da ga ta let ne bo :))) tut prav...sej je sonček čist OK user posted image user posted image user posted image , za belino bomo pa me poskrbele...









sej vem, da so še drugi športi... ampak tisto slončkanje bo zdaj bolj slabo prišlo v poštev saj me čaka laparo in histeroskopija.... user posted image

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:19:50   
Tanja_Jes
WP men so čist ok v LJ, sam mi pa res noben ni tako razložil kot tebi zdej v MB... men je edino biologinja rekla da ima mož dobro robo user posted image user posted image user posted image user posted image , k sem to povedala Ribičevi je šla hitr gledat izvide...pa pravi uuuuu res ma dobro user posted image user posted image user posted image
Sej drugač pa tle velik zvem...če pa ne bi bila tle sploh ne bi vedela v kaj se spuščam...ja tko je to..se je treba mal sam pozanimat...
Eh...histeroskopija pa laparo...ni nč hudga...po temu imaš več možnosti da zanosiš...tko je men moja g rekla...in sem spet mogla čakat 3 mesece če bom "slučajno" naravno zanosila..
Sam res ne razumem...če sva oba ok...čist vsi izvidi dobri...zakaj potem ne zanosim??? Sej se to verjetno vse sprašujemo...


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:23:41   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

WP men so čist ok v LJ, sam mi pa res noben ni tako razložil kot tebi zdej v MB... men je edino biologinja rekla da ima mož dobro robo user posted image user posted image user posted image user posted image , k sem to povedala Ribičevi je šla hitr gledat izvide...pa pravi uuuuu res ma dobro user posted image user posted image user posted image
Sej drugač pa tle velik zvem...če pa ne bi bila tle sploh ne bi vedela v kaj se spuščam...ja tko je to..se je treba mal sam pozanimat...
Eh...histeroskopija pa laparo...ni nč hudga...po temu imaš več možnosti da zanosiš...tko je men moja g rekla...in sem spet mogla čakat 3 mesece če bom "slučajno" naravno zanosila..
Sam res ne razumem...če sva oba ok...čist vsi izvidi dobri...zakaj potem ne zanosim??? Sej se to verjetno vse sprašujemo...



ne vem no.. nama niso nč kaj dosti razlagali v LJ... glede sester nimam nobenih pripomb, ker so res enkratne v LJ... tud smo se zelo dobro razumele... vendar res pa mi ni bilo všeć to, da je moja ginekologinja kr vztrajala iz postopka v postopek češ da z mano ni nč narobe, da je vse ok, da je problem pri mojmu... mene pa nikoli nihče ni pogledal samo zato ker sm mlada

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:24:21   
sonček33
WP toliko pozitive pa že dolgo nisem prebrala...tole bo zelo zelo uspešen postopek.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:25:11   
arneja
Bejbike, po puško sem šla včeraj brez zveze v koruzo, ker je tečka danes popoldan prišla. Tako da bom zdaj naredila en odklop od RR.

Še prej pa čestitke Dysan za tri foliklčke, verjamem, da jih bo na naslednjem UZ še enkrat toliko user posted image user posted image user posted image .

Bit, zate pa verjamem, da četudi ata joka, če se z vodo špikaš, da ga bo na punkciji število tvojih celic znova presenetilo user posted image user posted image user posted image .

S*, zate pa tako ni bilo dvoma user posted image . Pridno grej svojo pikico, čez kakšni dve leti greš po naslednjo, čez dve pa po še eno user posted image user posted image user posted image .

WP, super, da ste se lepo zmenili v MB, jaz verjamem, da vama bo tam uspelo user posted image user posted image user posted image .

Ostale novembrske borkice pa pridelajte en kup foliklčkov pa kup celic, pa vaši dragi kup plavalčkov, da bo kup malih pikecov in kasneje lepih pluskov ter prelepih otročičkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz verjamem, da bo november en super mesec user posted image .

Midva bova pa premislila, kaj zdaj storiti ali se še splača v kakšen postopek. Ker utrujena sva oba od vsega, obupana pa tudi precej. Najprej bo treba fino sapo zajet, potem pa načrt začet kovat. In potem bo enkrat menda ja prišel tisti enkrat, ko bo tudi nama uspelo.

Za vas pa navijam, navijam, navijam user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:26:22   
sonček33
Arneja ????

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:26:33   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

WP toliko pozitive pa že dolgo nisem prebrala...tole bo zelo zelo uspešen postopek.


ha, ha, ha... tkole ti bom rekla... IZ TVOJIH UST V BOŽJA UŠESAAAAAAAAAAAAAAAA in, ja, kričiiiiiiiiiim  user posted image user posted image user posted image ja, jst res upam, da pa bo v MB ratalo...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:27:44   
sonček33
Mismis držim pesti

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:27:54   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Bejbike, po puško sem šla včeraj brez zveze v koruzo, ker je tečka danes popoldan prišla. Tako da bom zdaj naredila en odklop od RR.

Še prej pa čestitke Dysan za tri foliklčke, verjamem, da jih bo na naslednjem UZ še enkrat toliko user posted image user posted image user posted image .

Bit, zate pa verjamem, da četudi ata joka, če se z vodo špikaš, da ga bo na punkciji število tvojih celic znova presenetilo user posted image user posted image user posted image .

S*, zate pa tako ni bilo dvoma user posted image . Pridno grej svojo pikico, čez kakšni dve leti greš po naslednjo, čez dve pa po še eno user posted image user posted image user posted image .

WP, super, da ste se lepo zmenili v MB, jaz verjamem, da vama bo tam uspelo user posted image user posted image user posted image .

Ostale novembrske borkice pa pridelajte en kup foliklčkov pa kup celic, pa vaši dragi kup plavalčkov, da bo kup malih pikecov in kasneje lepih pluskov ter prelepih otročičkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz verjamem, da bo november en super mesec user posted image .

Midva bova pa premislila, kaj zdaj storiti ali se še splača v kakšen postopek. Ker utrujena sva oba od vsega, obupana pa tudi precej. Najprej bo treba fino sapo zajet, potem pa načrt začet kovat. In potem bo enkrat menda ja prišel tisti enkrat, ko bo tudi nama uspelo.

Za vas pa navijam, navijam, navijam user posted image user posted image user posted image .



pa ne nooooooooooooooooooo, ARNEJA... Pa to res ni fer! pa tko sm držala pesti, da bi vama uspelo...
p.s. hvala za lepe želje... in tudi jst verjamem, da bo tudi vama slej kot prej uspelo!!!!!!!!!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:29:25   
sonček33
Ma draga moja Arnejči!
Bi te zdejle objela. Ni fer. Ne obupat. Dejta se borit. Tudi vidva bosta starša.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:31:16   
ledenka
še malo stimulacije
user posted image

arneja user posted image user posted image user posted image samo ne obupat!

punce moje, navijam za vas in držim pesti!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:35:16   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

ja, jst res upam, da pa bo v MB ratalo...




..... držim pesti, da vama res v MB rata....user posted image user posted image


bova imele pol ravno obratno.... jaz iz MB...je ratalo v LJ....., ti iz LJ....bo ratalo v MB....user posted image


aja, tud mi smo imeli zamrznjeno seme, pa potem ICSI......

...če te kaj v zvezi s tem zanima, me lahko kontaktiraš.....

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:35:49   
sonček33
user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:36:09   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ma draga moja Arnejči!
Bi te zdejle objela. Ni fer. Ne obupat. Dejta se borit. Tudi vidva bosta starša.


se kar podpišem pod tole ......

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:36:37   
Tanja_Jes
Arneja.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res mi je žal...bodita močna user posted image ...ja kar precej te namuči tole vse...predvsem psiha nagaga...res kapo dol našim možem, fantom...nam je težko...ampak njim je še bolj...

Tut jest sem že pred postopkom razmišljala da bi šla narazen z možem...da si poišče drugo, da mu da tisto kar nama noče ratati...pa je rekel, da bo z mano, četudi ne bova imela otrok...zdaj sem še bolj močna in odločna in pripravljena na vse...

tko tut ti Arnejči...počakaj en mesec...sej poj spet dobiš moč da greš naprej in naprej...pa verjamem da bomo vse nekoč mamice...ko pride pravi čas...zgleda da za nas še ni pravi...bo pa enkrat...


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:47:56   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

ja, jst res upam, da pa bo v MB ratalo...




..... držim pesti, da vama res v MB rata....user posted image user posted image


bova imele pol ravno obratno.... jaz iz MB...je ratalo v LJ....., ti iz LJ....bo ratalo v MB....user posted image


aja, tud mi smo imeli zamrznjeno seme, pa potem ICSI......

...če te kaj v zvezi s tem zanima, me lahko kontaktiraš.....


aja? kakšn pa sta imela sperimiogram? manj kot milijon?

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:49:30   
n74

IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Bejbike, po puško sem šla včeraj brez zveze v koruzo, ker je tečka danes popoldan prišla. Tako da bom zdaj naredila en odklop od RR.



Arneja drži se, pa prosim ne obupat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 21:50:11   
womanpolice
GOLD FISH... V kolikih postopkih sta pa bila v MB in kakšno terapijo sta imela? ter ali sta kdaj prišla do zamrznjenčkov

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 22:02:47   
lana70
dysan, čestitke za tri folikle, eno pravljično število, pa to zmagovalno user posted image user posted image user posted image

arneja, poskušam razumeti, kako je, ko se človek bori iz postopka v postopek in se vsakič znova pobere.....in vsakič znova upa,.... vseeno verjamem, da boste vse prišle do svojega željenega cilja user posted image

misumis, drim pesti za jutri, a boš že jutri zvedela, al boš morala še čakat???

ostale borke pa en lep preostanek večera user posted image



_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 22:04:10   
arneja
Ledenka in Sonček, so mi spet solzice na učke prišle. Objemita svoja otročka, zame je to največji zaklad, ki ga človek lahko ima. Hvala vama, obema user posted image . Pa tudi ostalim puncam za tolažbo, čeprav tele stimulacije so mi najbolj pri srcu user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 22:07:32   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Ledenka in Sonček, so mi spet solzice na učke prišle. Objemita svoja otročka, zame je to največji zaklad, ki ga človek lahko ima. Hvala vama, obema user posted image . Pa tudi ostalim puncam za tolažbo, čeprav tele stimulacije so mi najbolj pri srcu user posted image .


ARNEJA... Sej bo enkrat, boš videla... midva sva tud že dala tri postopek čez, pa še nisva vrgla puške v koruzo. Enkrat bomo prišli do svojih otročkov!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 22:12:00   
womanpolice
ARNEJA.. Aja, dolgujem ti še info kje je kaj Kajšica... sm govorila z njo. Je v službi in doma... vsake toliko časa pride pogledat... vendar se mi zdi, da zdajle ni čist tista taprava Kajšica, vendar bo že sama povedala, če bo. Ker je nism vprašala za dovoljenje, ne bom  o tem pisala.. sej razumeš, mar ne. Drgač je še pa vedno SUPER punca, kot je bila


(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
1.10.2009 22:14:50   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

ja, jst res upam, da pa bo v MB ratalo...




..... držim pesti, da vama res v MB rata....user posted image user posted image


bova imele pol ravno obratno.... jaz iz MB...je ratalo v LJ....., ti iz LJ....bo ratalo v MB....user posted image


aja, tud mi smo imeli zamrznjeno seme, pa potem ICSI......

...če te kaj v zvezi s tem zanima, me lahko kontaktiraš.....


upam, da mi odgovore pošlješ na ZS user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?