|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 8:13:06   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: biba77

Dobro jutro tudi od nas:
user posted image



Iiiii, kakšen cukerček user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 8:16:11   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Bejbike, po puško sem šla včeraj brez zveze v koruzo, ker je tečka danes popoldan prišla. Tako da bom zdaj naredila en odklop od RR.



Arneja - te bomo pogrešale user posted image  user posted image  user posted image  Drži se!
mismis - veliko sreče danes na izpitu, potem pa se tako ali tako vidimo zvečer, boš poročala, kako je blo user posted image

Nč, sem hotla še neki napisat, pa je že alarm user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 8:34:56   
BarbiG
Dobro jutro.

Madona, ste včeraj naklofale enih strani.

Mismis, prva špika pade potem v nedeljo. Upam sam, da nam zgledala k kakšn pijanček, ker se mi bo tko roka tresla. Take treme še nisem imela pred nobenim postopkom. Danes pa držim pesti, da narediš tale izpit. user posted image user posted image user posted image

Arneja, user posted image user posted image user posted image . Vzami si nekaj časa zase, potem pa le pridi spet med nas.

Pikovit, ja kakšno srečanje bi bilo res že potrebno. Se čist strinjam s tabo.

Reby, a nosek je že boljš? Naslednji teden v petek mam frej, k grem po municijo, pa bi se nazaj grede pr tebi ustavla, če bi ti zneslo, k se bom glih tam mimo peljala. user posted image  

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 8:50:47   
S*
Dobro jutro!

ste bile pa zgovorne, sem se komaj skozi prebila.

WP naj ti Maribor prinese srečo in veselje.

arnejči, spočij se, naberi si novih moči, potem pa v nove boje user posted image user posted image user posted image

glorija, verjamem da se vam je odvalil kamen od srca user posted image   user posted image   user posted image

BEBII, ti ne boš mela časa počivat, bo že ta pingo tapravi

mismis, srečno danes

In kako sem jaz, slabo sem spala in zdaj sem nekam sitna. Ata je rekel. da se bo stanje še poslabšalo, če bom nosečka, jaz se pa danes prvič po punkciji počutim kar vredu, tako da...Ja tak je ta svet, najprej tarnam da me vse boli, zdej bom pa tarnala, da mi nič ne fali user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 9:36:55   
gigi1
Dobro jutro

Arnejči user posted image user posted image user posted image  res mi je žal user posted image

Matejčika dobrodošla in user posted image user posted image user posted image  za vse hudo kar si morala prestati user posted image

WP srečno v MB user posted image

Mišmiška srečno na izpitu user posted image user posted image user posted image

Glorči tolk sem vesela user posted image  user posted image  user posted image . Končno user posted image  user posted image  user posted image

S* nič bit žalosna, ker se dobro počutiš. Saj veš, da smo si različne. Nekaterim je nosečnost obdoje najboljšega počutja v življenju, nekatere imajo pa skoz težave. Isto je s hipeco. Lahko, da je bila blažja in že prihajaš k sebi. Ne jemat teh Reševih besed kot aksiom, ker čistzo vsaka drugače reagira user posted image

Ajsika, Sonček, Biba77, Zvezdica hvala vam za prelepe slikce vaših sončkov user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

Kleja a je bil danes debel +? Navijam user posted image user posted image user posted image

Lep dan vsem

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 9:47:46   
vrtnica.m
Dobro jutro punce user posted image

evo prišla iz UZ - folikli lepo rastejo in imam ponovno v nedeljo (4.10.09) UZ že na vse zgodaj user posted image ob 7.30 uri. Potem pa upam da bo počasi prišla "stopka" in potem punkcija.

Glede na to da je petek, in da je zunaj grozno vreme, vam pošiljam vsem borkam en velik user posted image , in veliko smeha, sreče,... skratka vsem najlepše.


Sedaj pa je čas za en user posted image in potem počivanje, ker me grozno boli glava in jajčniki user posted image

dijo papa


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 9:54:47   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Reby, a nosek je že boljš? Naslednji teden v petek mam frej, k grem po municijo, pa bi se nazaj grede pr tebi ustavla, če bi ti zneslo, k se bom glih tam mimo peljala. user posted image  


En mejčken je bolš. Ne spiram mu več s fiziološko, ker mu gre v želodček in se mi zdi, da ga pol še bolj zvija. Zdej mu delam kar paro s kamilicami - pokrijem voziček z veliko brisačo, kamilice dam pa zraven na stol, pa kapljice v lonček nad svečko. Kupila sem tudi mazilo za po prsih - Fitobalm, ki je za dojenčke od rojstva, pa je dobil rdeče pikice.
Ja, ti se kar oglasi, mi smo itak doma user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 9:56:35   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: S*

In kako sem jaz, slabo sem spala in zdaj sem nekam sitna. Ata je rekel. da se bo stanje še poslabšalo, če bom nosečka, jaz se pa danes prvič po punkciji počutim kar vredu, tako da...Ja tak je ta svet, najprej tarnam da me vse boli, zdej bom pa tarnala, da mi nič ne fali user posted image



Hahaha, ne morem mimo tega. Se bo poslabšalo, ko boš nosečka, ko boš pa mamica, pa boš čist neprespana user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 10:02:45   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: S*

In kako sem jaz, slabo sem spala in zdaj sem nekam sitna. Ata je rekel. da se bo stanje še poslabšalo, če bom nosečka, jaz se pa danes prvič po punkciji počutim kar vredu, tako da...Ja tak je ta svet, najprej tarnam da me vse boli, zdej bom pa tarnala, da mi nič ne fali user posted image



Hahaha, ne morem mimo tega. Se bo poslabšalo, ko boš nosečka, ko boš pa mamica, pa boš čist neprespana user posted image


Iz tvojih ust v božja ušesa in moj buši, ne bi imela nič proti user posted image   user posted image   user posted image . To zdej govorim, pol pa...user posted image    user posted image   user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 10:09:37   
cukica
Dobro jutro vsem skupaj!
Tanja_Jes
hvala za enkrat je še vse v belini in naj tako ostane.Je pa to moj 5 poizkus.(2 postopek 3 z zamrznjenčki).
Arneja žal mi je,....user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 10:17:31   
cukica
WP vse dober ti želim v postopku in naj bo Mb tokrat srečen za vaju,....držim pesti
Gloria samo da je s sinkom vse o.k in da ni prišlo do okužbe,....
BEBIII user posted image user posted image user posted image upam,da si v redu držim pestke za naprej,....
Vse imate tko lepe otročke pravi mali cukerčki Biba 77,Zvezdica,Reby in vse ki sem pozabila,....
Vrtnica m. počasi pa bo naj stopka čimprej pride,...
Mismis držim pesti za izpit,...


Vsem en lep pozdrav in lepo se mejte,....

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 10:30:12   
lana70
gloria, super novica, vejretno ti je skala padla od srca, ne kamen.....jaz se tudi tega bojim, ker sem bila ogromno na vrtu, pa prepozno ugotovila, da je to lahko glavni vir okužbe..a si se med nosečnostjo okužila?

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 10:32:02   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

....kak si mi tiuser posted image ....


Evo jaz se Ok.Se ne bom nič pritoževala user posted image .Smo pridni in zidamo hiško na morju.To bo najina prva hiška.Joj kolk sem jaz vesela user posted image user posted image user posted image .Drugače pa vse po starem.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 10:35:56   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Zvezdica kolk ste lepi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Je tebi podoben?


jast bi te tko rada vidlauser posted image . Kdaj?NASLEDNJI TEDEN,ČE SI ZA?KAR V BTC-ju

Mali je pa čist moj. user posted image SEM VIDELA user posted image NO PA SI LE NEKAJ IMELA ZRAVEN user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 10:39:29   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Smo pridni in zidamo hiško na morju.To bo najina prva hiška.Joj kolk sem jaz vesela user posted image user posted image user posted image .Drugače pa vse po starem.


Si pa skromna, kakšna hiška, pravi veleposestniki ste, kulkr sem vidla user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 10:46:29   
Anonimen
Evo sem kar klicala na GK in mi je predlagala, da grem k svoji G. V postopek pa ne morem dokler ne dobim M. user posted image

(odgovor članu Reby)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 10:49:58   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Evo sem kar klicala na GK in mi je predlagala, da grem k svoji G. V postopek pa ne morem dokler ne dobim M. user posted image


user posted image user posted image user posted image
Upam, da se user posted image  čimprej prikaže.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 11:37:47   
BarbiG
S* madona šele zdaj sem vidla kolk user posted image  si pridelala. Pa naj bo že ta, ki ti ga je Reš vstavil zmagovalen. Imaš pa res še celo nogometno moštvo na zalogi. user posted image  user posted image user posted image user posted image

Gloria, super novička. Samo da je dete zdravo. user posted image

Suzi, user posted image user posted image user posted image . Pa to ni res. Naj se zadeva poštima. MAdona, takrat, ko najbolj rabiš da priteče user posted image  v vsem svojem sijaju je pa ni. Sej moja user posted image  - ta tazadnja je bila tud ful čudna. Skor tri dni izcedek, pol je dva dni lil, pol pa še 4 dni izcedek. Pol pa vedi, kaj hudiča je zdej to. user posted image  Upam, da se zadeve čimprej uredijo in da se nam pridružiš včimprej v novih bojih.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 11:40:50   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Smo pridni in zidamo hiško na morju.To bo najina prva hiška.Joj kolk sem jaz vesela user posted image user posted image user posted image .Drugače pa vse po starem.


Si pa skromna, kakšna hiška, pravi veleposestniki ste, kulkr sem vidla user posted image

Reby,tisto kar si videla daj na pol.Sta dvojčka user posted image .Zdej pa nisem več veleposestnica user posted image .Sem samo posestnica user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 11:49:22   
pikovit
MISMIS evo eno učenjaško da bo danes šlo
user posted image
 

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 11:50:20   
pikovit
Tole pa za vse vas punce moje

user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 12:29:50   
Matejčika
Arneja, sicer te ne poznam, ampak tvoj podpis mi je všeč! Vzami si čas, odklopi RR, potem pa le pridi nazaj. Pa vmes večkat preberi svoj podpis.user posted image user posted image

Gigi1 hvala

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 13:17:46   
biba77
Reby, nam je pomagalo bebival mazilo z eteričnimi olji za dojenčke (so različna ta mazila). Sicer je pikec res še majhen. Pri tej starosti sem jaz delala inhalacije v sobi z 1 kapljico eteričnega olja (mislim, da sem imela evkaliptius) v tisti posodici na čajne lučke (saj veš, ko se voda nalije zgoraj in potem v vodo daš kapljico). Smo vsi bili zdravi.

Moj bauc je pa zdaj že malo večji. Slika je izpred treh let. Kak čas beži...

Sicer sem pa danes spet začela s Femodenom in ne vem, če se mi spi od Femodena ali vremena. Že vidim, da bom čisto povožena popoldan...

No, vso srečo vsem,
b77

< Sporočilo je popravil biba77 -- 2.10.2009 13:18:22 >

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 13:28:57   
Naska
Živijo,

hja - meni ne gre najbolje. 25.9. sem se začela špikati - pa takrat so mi tudi eno cisto spunktirali. Danes sem bila na drugem UZ - dva folikla sta, vendar ne rasteta - so mi tudi kri vzeli in ponovno mi jo bodo v ponedeljek, ko bom spet šla na UZ in takrat bodo videli, ali naj ustavijo postopek.
Mi gre kar ornk na jok, saj tole vse skupaj je zelo nevzpodbudno...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Okt./Nov. 2009 IVF, ICSI
2.10.2009 13:33:12   
miklarom
en full mrzel pozdrav iz Savinjskeuser posted image , mater mislim da prihaja zimauser posted image

babike, kak imate že lepe otročkeuser posted image user posted image user posted image

WP -dobrodošla v Mb in naj vama tokrat uspeuser posted image , dkaj pa začneš s postopkom

Pikovit -
heloooooo, kdaj bo srečanje, jest bi tudi vas prišla spoznati, zdaj že imam avto sem ga danes pripeljala domov, čisto novega user posted image

vsem , ki vam ni uspelo, glavo pokonci in v nove boje naprej, skupaj z mano, vas bom vse bodrila, in skupaj bomo prišle daleč in do naših user posted image

mismis -
srečno danes na izpitu, držim pestke

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?