|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
12.5.2011 22:35:17   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Sem si pa včeraj odprla nov skype naslov, ker starega več ne vem. A še kaj skajpate ali še samo fejsbukate? user posted image



Jaz nič od tega! user posted image user posted image user posted image

Petarda, kako kaj korenček? Je bil jamiii???


Jaz samo fejstbukam user posted image .... pa g-mailam user posted image

Urša...niti ni tako navdušen nad korenčkom....danes sem mu dala že tudi krompirček, pa korenček zraven...pa tudi ni točno vedel kaj bi s tem delal user posted image ....je tako hecen user posted image  ....

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 7:53:01   
petarda
Dobro jutro user posted image

Petkova kavica še posebej paše, ne? user posted image

user posted image


Vprašte me kolkrat sem šla tečt??? NOBENKRAT user posted image ....sem jezna sama nase in na mojega user posted image ....on ima itak vedno kaj za delat....jaz pa tudi nimam dovolj močne motivacije, da bi mu pritežila, da tisto urico bo že kasneje "oddelal".... v bistvu sem tako zmatrana zvečer, da samo okrog padem user posted image ....

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 7:54:47   
petarda
Pa sušilc mi je crknu...in ja, tudi sredi poletja je to zame kaos....ker nimam kje cunj sušit user posted image ...razen, če gate pred delavnico razobesim user posted image ....dobra stvar pri tem pa je...da naš serviser nudi zamenjavo v času popravila user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 9:02:32   
petarda
Mini se je zbudil in kliče...ma-mi-ca user posted image ....ampak se je po baby fonu res tako slišalouser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 12:16:52   
kvaka
En lep dobr dan

Pri nas skoraj vse po starem, samo našo "punčko" smo ostrigli, tako da ga ljudje komaj prepoznajo. Sedaj zgleda pravi fantek in itak lušen k cuker user posted image so se vzgojiteljice kar topile včeraj k smo šli v vrtec user posted image . Pa tudi sam je ponosen na novo frizuro se ves čas gleda v ogledalo in tipa ali mu lasje stojijo še pokonci user posted image


Ja pa J&A sta obsedena s tekmovanjem med seboj. V vrtcu morajo, saj še sama ne vem kaj točno, osvojit določene vrline kao pred vstopom v šolo gre za neka sončkova priznanja (neki takega). Znat pa morajo tapkat žogo iz enega konca telovadnice do drugega, kolesarit, opravili so že nek pohod in rolat. Seveda vse to že dokaj dobro obvladata in sta po njunih besedah najboljša od ostalih.
Da stvar ne bi šla kar tako mimo sta sama pri sebi sklenila, da vadita doma (gre dobesedno za tekmovanje med njima) kar pa spremlja jok, kreganje, pretepanje in mi gresta že pošteno na živce (se mi bo vsak čas nekam odpeljalo). Sama ju sploh ne znam več obvladat, ne pomaga več pogovor, lepa beseda, pripeljalo je celo do tega, da sem včeraj Jakatu eno prisolila čez rit (ker se prav agresivno znašal nad Anžeta), skratka za popuser posted image user posted image user posted image user posted image

Rabim kak nasvet user posted image user posted image Se bojim, da bo iz dneva v dan hujše. Nikoli ju nismo slili v nič, vedno samo spodbujali njuno radovednost, sam tole je pa čez mejo.



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 12:18:35   
Teni_
Sem dobila še zadnji izvid od AC:  normalen kariotip 46, X Y. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 12:25:57   
kvaka
Slikice Lukata bom pa tudi naložila ob priliki. Me čaka napren vikend, imamo ohcet pri sosedovih in čez 14 dni pa še v ožji žlahti, kjer sem še priča povrhu user posted image user posted image

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 12:27:29   
kvaka
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Sem dobila še zadnji izvid od AC:  normalen kariotip 46, X Y. user posted image user posted image user posted image user posted image


Super teni ...user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 12:31:13   
Teni_
Kvaka, ne vem ali je tako obdobje ali kaj. Nika se tudi nenormalno obnaša, čeprav zdaj dva dni je že kar ok, ker sva imeli v sredo resen pogovor glede njenega obnašanja. V vrtcu je celo dopoldne izivala vzgojiteljico: nič ubogala, kazala jezik in podobno. Ji je povedala, da če se tako obnaša je ne more vzet na pevske vaje zraven. Je rekla vzgojiteljici, pa kaj, bo mama potem prišla v vrtec, pa te bo ubila. user posted image Ne vem od kot ji to. Ampak sva se pogovorili, naslednji dan se je morala opravičit in je zdaj dva dni v vrtcu kot bubica.



(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 16:44:13   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Petkova kavica še posebej paše, ne? user posted image  




hmmmm.... čemu? Jaz imam spet delovno soboto, tak da zame petka ni user posted image

Ko že govorite o nemogočih otrocih.... danes moja dva sodita v to kategorijo. Se mi pri ušesih kadi. Zakurili pa so že dopoldan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 16:44:47   
*bubi*
Teni user posted image user posted image user posted image  zdaj pa uživaj poletje s trebuščkom.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 16:47:02   
*bubi*
No, bubi se je v  vrtcu malo umiril... ni več tožarjenja (s strani vzgojiteljice user posted image ).
Mi je pa danes tako sceno delal, ko smo šli po vrtcu na sladoled, da mi je šlo kar na jok zraven user posted image  Včasih se mi zdi, da sem čisto izpraznjena, izčrpana, nemočna......

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 20:40:12   
NinaŠ
Joj, jaz moram pa trenutno kar "potrkati na les", kar se (vsesplošnega) obnašanja otrok tiče user posted image . Kak mesec nazaj bi pa verjetno ob tej temi tudi malo pojamrala user posted image . Na srečo mi vsaj v vrtcu/šoli kakih faštij še nista počela user posted image .

Anže je totalno naj****... ...trup (od ušes do lulčka) in čisto pokrit z noricami user posted image , srbi ga, da že ne vem več kako mu še pomagat (sirup in pena pomagata ravno za ene pol ure) razen da se hladi s hladilnim gelom (obkladki). Danes sva bila pri P in morava že v ponedeljek na kontrolo, ker je rekla, da glede na to, da je šele drugi dan jih ima nenormalno veliko user posted image ...  Mislim, da me čaka zanimiva noč user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil NinaŠ -- 13.5.2011 20:41:17 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
13.5.2011 21:51:31   
*bubi*
ojoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moja dva sta bila oba boga, bubi je dobil antivirusno zdravilo za oko. Bubika je imela po spolovilih in okoli ritke grozno, se pa ji še zdaj vidijo fleki od krast po celem trupu.

ampak vseeno boljše v otroštvu kot kasneje.

tudi Anže bo čez kak dan boljši user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
14.5.2011 7:43:33   
NinaŠ
Mislim, da me čaka zanimiva noč user posted image user posted image user posted image user posted image
 
aha user posted image

Drugače pa dobro jutro in user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
14.5.2011 11:36:57   
petarda
Dobro jutro...user posted image

Tole je za mojega user posted image  .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ....

No, zdaj pa naprej user posted image

Pikepoke za Anžeta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...me je kar strah kako se bo imel petardito na kozjereji.... user posted image ....bemtiš...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
14.5.2011 11:37:48   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Sem dobila še zadnji izvid od AC:  normalen kariotip 46, X Y. user posted image user posted image user posted image user posted image


Še tule user posted image ...všeč mi je user posted image ....sem res vesela zate...uživaj zdaj do konca user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
14.5.2011 11:56:49   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

No, bubi se je v  vrtcu malo umiril... ni več tožarjenja (s strani vzgojiteljice user posted image ).
Mi je pa danes tako sceno delal, ko smo šli po vrtcu na sladoled, da mi je šlo kar na jok zraven user posted image  Včasih se mi zdi, da sem čisto izpraznjena, izčrpana, nemočna......


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ne se dat! Najdi svoj vir energije in vztrajaj....je težko ampak se bo obrestovalo! ... Jaz zdaj vidim koliko pozornosti rabijo otroci....in me je tudi strah, ko bom šla v službo....cel dan delaš, se boriš z vsemi mogočimi....sprazniš baterije...prideš domov - cunja user posted image ... edino kar me veseli je 6 urni delovnik, če nam bo finančno zneslo...in vikendi...da se spočiješ, umiriš, pogovoriš....


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
14.5.2011 12:06:35   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

En lep dobr dan

Pri nas skoraj vse po starem, samo našo "punčko" smo ostrigli, tako da ga ljudje komaj prepoznajo. Sedaj zgleda pravi fantek in itak lušen k cuker user posted image so se vzgojiteljice kar topile včeraj k smo šli v vrtec user posted image . Pa tudi sam je ponosen na novo frizuro se ves čas gleda v ogledalo in tipa ali mu lasje stojijo še pokonci user posted image


Ja pa J&A sta obsedena s tekmovanjem med seboj. V vrtcu morajo, saj še sama ne vem kaj točno, osvojit določene vrline kao pred vstopom v šolo gre za neka sončkova priznanja (neki takega). Znat pa morajo tapkat žogo iz enega konca telovadnice do drugega, kolesarit, opravili so že nek pohod in rolat. Seveda vse to že dokaj dobro obvladata in sta po njunih besedah najboljša od ostalih.
Da stvar ne bi šla kar tako mimo sta sama pri sebi sklenila, da vadita doma (gre dobesedno za tekmovanje med njima) kar pa spremlja jok, kreganje, pretepanje in mi gresta že pošteno na živce (se mi bo vsak čas nekam odpeljalo). Sama ju sploh ne znam več obvladat, ne pomaga več pogovor, lepa beseda, pripeljalo je celo do tega, da sem včeraj Jakatu eno prisolila čez rit (ker se prav agresivno znašal nad Anžeta), skratka za popuser posted image user posted image user posted image user posted image

Rabim kak nasvet user posted image user posted image Se bojim, da bo iz dneva v dan hujše. Nikoli ju nismo slili v nič, vedno samo spodbujali njuno radovednost, sam tole je pa čez mejo.




Navadi se! user posted image ....ne resno....isto, kot sem napisala že bubi...vztrajat, vztrajat, vztrajat....se obrestuje! Pa ne se pustit zdaj ob živce spravljat...sta vseeno še premala...šparaj jih za takrat, ko bodo naredili vozniški izpit, cele noči hodili okrog, me pa ne bomo vedele kje so, s kom so in kaj delajo....pa šparaj jih za takrat, ko boš dobila "ta mlade" k hiši user posted image user posted image user posted image ...


Jaz na srečo s petarditom nimam problemov...se da vse zmenit, vse razume, bolj pridnega otroka si ne bi mogla želeti...v bistvu je preveč priden...nima svoje izpušne točke...se ne izpiha, ne da jeze iz sebe...kar sploh ni dobro. user posted image  Če mu kaj ni všeč, upogne ramena in gre v posteljo...ko ga vprašam kaj dela, pravi, da razmišlja user posted image ....

Sva se ravno včeraj pogovorila o tem, da če mu kaj ni prav, če ga kaj muči...da mora to vedno povedat in se bomo potem, če ne prej zvečer pred spanjem pogovorili... Da ni prav, da je samo tiho, če mu kaj ne paše, ker ga potem lahko začne bolet želodček, trebušček, glava... Je pa pri nas dostikrat tako, da mu kaj ni prav, ker junior je itak zdaj šef user posted image .... preizkuša in preizkuša meje...vedno znova in znova jih skuša premaknit in čaka, če bom-o odreagirali...in dostikrat pride tako, da petarditu kaj vzame, podre ali ga udari...on pa nič..... user posted image ...ampak saj bo..... sem mu povedala, da so to faze dvoletnikov in da bo minilo...in da mu ne smemo popuščat...tudi on ne. Včeraj je ravno junior zamahnil proti meni, kao da me bo udaril user posted image ...pa me petardito pogleda in pravi: "Misliš, da je že v puberteti?" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
14.5.2011 12:09:38   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Slikice Lukata bom pa tudi naložila ob priliki. Me čaka napren vikend, imamo ohcet pri sosedovih in čez 14 dni pa še v ožji žlahti, kjer sem še priča povrhu user posted image user posted image


Uživajte na ohceti...in komaj čakam slikice! user posted image .... mi je kar žal, da ste ga postrigli, ko je bil taka cortkana punčka user posted image

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
14.5.2011 15:50:33   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: petarda



 

Navadi se! user posted image ....ne resno....isto, kot sem napisala že bubi...vztrajat, vztrajat, vztrajat....se obrestuje! Pa ne se pustit zdaj ob živce spravljat...sta vseeno še premala...šparaj jih za takrat, ko bodo naredili vozniški izpit, cele noči hodili okrog, me pa ne bomo vedele kje so, s kom so in kaj delajo....pa šparaj jih za takrat, ko boš dobila "ta mlade" k hiši user posted image user posted image user posted image ...


Jaz na srečo s petarditom nimam problemov...se da vse zmenit, vse razume, bolj pridnega otroka si ne bi mogla želeti...v bistvu je preveč priden...nima svoje izpušne točke...se ne izpiha, ne da jeze iz sebe...kar sploh ni dobro. user posted image  Če mu kaj ni všeč, upogne ramena in gre v posteljo...ko ga vprašam kaj dela, pravi, da razmišlja user posted image ....

Sva se ravno včeraj pogovorila o tem, da če mu kaj ni prav, če ga kaj muči...da mora to vedno povedat in se bomo potem, če ne prej zvečer pred spanjem pogovorili... Da ni prav, da je samo tiho, če mu kaj ne paše, ker ga potem lahko začne bolet želodček, trebušček, glava... Je pa pri nas dostikrat tako, da mu kaj ni prav, ker junior je itak zdaj šef user posted image .... preizkuša in preizkuša meje...vedno znova in znova jih skuša premaknit in čaka, če bom-o odreagirali...in dostikrat pride tako, da petarditu kaj vzame, podre ali ga udari...on pa nič..... user posted image ...ampak saj bo..... sem mu povedala, da so to faze dvoletnikov in da bo minilo...in da mu ne smemo popuščat...tudi on ne. Včeraj je ravno junior zamahnil proti meni, kao da me bo udaril user posted image ...pa me petardito pogleda in pravi: "Misliš, da je že v puberteti?" user posted image user posted image user posted image


to je pa genau isto kot pri nasuser posted image
adam miren, potrpežljiv, miha pa kot da mu je v rit zlezlo 100 rojev sršenovuser posted image .... z vsakim hoče obračunati fizično, prav čaka kjer bo lahko kaj ušpičil, pokvaril.... v playstation mu je uspelo naenkrat 6 cdjev porinituser posted image user posted image , da smo ga morali kar na servis odpeljat. da o tem kdaj smo nazadnje imeli doma pospravljeno sploh ne govorim... lahko le ugibam. potem ga pa skregamo, pa pogleda s tistimi velikimi žalostnimi učkami, da te kar nekje spika.... aaaaah, pravi glumac je. vedno pravim uboga tista deklica, ki ga bo dobilauser posted image

drugače pa.... ne morem se rešit kirurgijeuser posted image ... ok, zaključila sem včeraj, pa kolokvij sem uspešno opravila, ampak že danes sem bila spet tam, ko sem ata peljala, ki je v torek v parku padel v en prepad in si natolkel nogo, pa ga prej nismo spravili k zdravniku, ker njega nič ne boli, oteklina bo pa že sama izginilauser posted image ... ja, danes pa je komaj iz postelje vstal, komaj hodi.... sva šla k dežuenemu, pa na slikanje in v ponedeljek mora nazaj, da mu bodo odprli in sčistili, ker se mu dela velik hematomuser posted image ... zdaj samo upam, da se bom lahko v službi zmenila, da dobim fraj. po 6 tednih se vračam v svojo službo in že fehtarim za prost danuser posted image  joj joj.
da o tem kako smo hudi nanj sploh ne govorimuser posted image ... on se pri svojih 83 letih spravi v prepad reševat eno drevo (jah, ne more iz svoje kože... gozdar s srcem in telesomuser posted image ), ki ga je "napadla" ena ovijalka.... pa še očala je tam izgubil in sem šla z nušo in nečakom iskat, ampak nismo našli.... so verjetno padla čisto na dno oz. do potoka, ki teče na dnu... ampak tja pa ne lezem.... še tako sreča, da ni bilo kaj hujšega....


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
15.5.2011 8:12:02   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image


Ada user posted image user posted image user posted image za ata. Poznam še koga, ki zlepa n gre k zdravniku user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
15.5.2011 20:05:50   
ada2
tak, po 6 tednih sem se danes vrnila na svoje delovno mesto.... vtisi? ja, eni so me bili iskreno veseli, eni malo manjuser posted image , jaz sem pa po pravici povedano kar malo zmatrana.... sem se odvadila delat s takim tempomuser posted image

za jutri pa sem fraj dobilauser posted image .... bom lahko ata pelala.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
15.5.2011 20:38:34   
ada2
zdaj pa eno mal hecno vprašanje.... tiste, ki imate elektriko preko elektro maribor.... a vam je na položnici za marec (torej tisti, ki ste jo prejele aprila) napisan rok za plačilo 18.5.? pa potem na naslednji spet isto? 








_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
15.5.2011 21:55:42   
NinaŠ
Anže je zgleda iz najhujšega user posted image ...sicer (še) ne prenese nobenih oblačil na sebi (hodi po stanovanju nagec user posted image ali zavit v bombažno rjuho kot kak beduin user posted image ), vendar danes vsaj ni cel dan tožil zaradi srbenja, celo na hotcool pack je popoldne pozabil user posted image . Vročina sicer še vztraja, a je tudi nižja kot včeraj user posted image . Zdaj pa že dve uri spi user posted image user posted image user posted image , kar je bila zadnji dve noči znanstvena fantastika user posted image



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?