|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
15.5.2011 22:19:52   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Anže je zgleda iz najhujšega user posted image ...sicer (še) ne prenese nobenih oblačil na sebi (hodi po stanovanju nagec user posted image ali zavit v bombažno rjuho kot kak beduin user posted image ), vendar danes vsaj ni cel dan tožil zaradi srbenja, celo na hotcool pack je popoldne pozabil user posted image . Vročina sicer še vztraja, a je tudi nižja kot včeraj user posted image . Zdaj pa že dve uri spi user posted image user posted image user posted image , kar je bila zadnji dve noči znanstvena fantastika user posted image





Me veseli, da gre na bolje user posted image ....kaj ste pa delali ponoči, ko ni mogel spati? Ni mogel zaradi srbenja ali zaradi vročine, slabega počutja...? joj, so bogi ti naši otročki...pa mi tudi z njimi, ko jim ne moremo dosti pomagat user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 7:13:01   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

Tina je danes vsa naspidirana za v vrtec, ker imajo ta teden rolarski tečaj user posted image in se ga ful veseli. Meni pa tudi ustreza, ker drugače bi pravgotovo šla v vrtec z zavestjo, da je Anže doma in posledično seveda s slabim priokusom user posted image

Ni mogel zaradi srbenja ali zaradi vročine, slabega počutja...?

mislim da skupkom vsega tega user posted image Najbolj moteče je bilo pa vsekakor srbenje, saj vročino (in z njo povezano slabo počutje) že ukrotiš z Lekadolom user posted image , za srbenje pa ni učinkovitega stredstva (kombinacija antihistmatika in pene samo MALO oblaži težave) in najbolj blažilno deluje čohanje maminih rok user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 10:15:22   
petarda
Dobro jutro.

Pravkar iz pregleda... teža 6420g...dobil je VEČ kot dovolj user posted image .... zdaj moram samo pazit, da ga ne bom preveč fotrala user posted image ... Drugače nam pa kar lepo še teče dojenje+flaška+krompir+korenček user posted image ... enkrat je več, enkrat manj, ampak zdaj vsaj vem, da napreduje in se lahko malo zrelaksiram user posted image ...

Ajdi...zdaj pa šibam kake enostavne piškote pečt...mamo popoldne zaključni izlet z juniorjevo skupino... user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 12:37:16   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

zdaj pa eno mal hecno vprašanje.... tiste, ki imate elektriko preko elektro maribor.... a vam je na položnici za marec (torej tisti, ki ste jo prejele aprila) napisan rok za plačilo 18.5.? pa potem na naslednji spet isto? 






Mislim, da nas ni tukaj veliko, ki bi ti lahko odgovorile user posted image

Aprila delajo poračun, tako da je verjetno ena položnica iz tega naslova, ta druga pa je redna za mesec maj. TAko da čisto možno, da imata obe isti rok plačila, ampak jaz zaradi trajnika na to nisem niti pozorna.
Saj cifra pa verjetno ni ista user posted image Odvisno, koliko imaš poračuna, jaz imam cca 10€ user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 12:40:01   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Tina je danes vsa naspidirana za v vrtec, ker imajo ta teden rolarski tečaj user posted image in se ga ful veseli.



user posted image jao, kaj vse imate v vaših vrtcih. V soboto mi je Naty ravno rekla, da gre S na plavalni tečaj. Aja, ja.... vam je bilo všeč - pri Naty smo bili na obisku user posted image user posted image user posted image Je bil zelo odrešilen njen: "Pridete na kavo?" user posted image

Pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za minija, da pridno papca user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 14:30:40   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

zdaj pa eno mal hecno vprašanje.... tiste, ki imate elektriko preko elektro maribor.... a vam je na položnici za marec (torej tisti, ki ste jo prejele aprila) napisan rok za plačilo 18.5.? pa potem na naslednji spet isto? 




 

Mislim, da nas ni tukaj veliko, ki bi ti lahko odgovorile user posted image

Aprila delajo poračun, tako da je verjetno ena položnica iz tega naslova, ta druga pa je redna za mesec maj. TAko da čisto možno, da imata obe isti rok plačila, ampak jaz zaradi trajnika na to nisem niti pozorna.
Saj cifra pa verjetno ni ista user posted image Odvisno, koliko imaš poračuna, jaz imam cca 10€ user posted image


cifra ni ista, nekih bistvenih sprememb pa tudi ni.... je pa ena položnica prišla prejšnji mesec, ena pa zdaj, ampak ker imam tudi jaz to na trajnik sploh nisem bila pozorna, dokler nisem ugotovila, da mi je ni potegnilo s trajnika, čeprav je bilo na računu kritjeuser posted image
počakala bom zdaj še 2 dni in videla, če mi obe odtegnejo.... drugače bom pač ta drugo posebej plačala. če se pa ne javim več, pa veste, da so mi elektriko odklopiliuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 14:31:56   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Dobro jutro.

Pravkar iz pregleda... teža 6420g...dobil je VEČ kot dovolj user posted image .... zdaj moram samo pazit, da ga ne bom preveč fotrala user posted image ... Drugače nam pa kar lepo še teče dojenje+flaška+krompir+korenček user posted image ... enkrat je več, enkrat manj, ampak zdaj vsaj vem, da napreduje in se lahko malo zrelaksiram user posted image ...

Ajdi...zdaj pa šibam kake enostavne piškote pečt...mamo popoldne zaključni izlet z juniorjevo skupino... user posted image  
 
user posted image  mini, pa user posted image user posted image user posted image  minijeva mama.

mi pa imamo danes športni dan z vrtcem in gremo tečt.... jaz z adamom, ati pa z mihomuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 14:32:59   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Tina je danes vsa naspidirana za v vrtec, ker imajo ta teden rolarski tečaj user posted image in se ga ful veseli.

 

user posted image jao, kaj vse imate v vaših vrtcih. V soboto mi je Naty ravno rekla, da gre S na plavalni tečaj. Aja, ja.... vam je bilo všeč - pri Naty smo bili na obisku user posted image user posted image user posted image Je bil zelo odrešilen njen: "Pridete na kavo?" user posted image

Pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za minija, da pridno papca user posted image



če si že bila pri naty.... a si jo vprašala zakaj se nič ne oglasi tu? a ima spet preveč dela?


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 14:35:53   
*bubi*
Je pojamrala, ja, da nima časa za RR. Zdaj ko je lepo vreme so skoz zunaj.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 14:58:16   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Dobro jutro.

Pravkar iz pregleda... teža 6420g...dobil je VEČ kot dovolj user posted image .... zdaj moram samo pazit, da ga ne bom preveč fotrala user posted image ... Drugače nam pa kar lepo še teče dojenje+flaška+krompir+korenček user posted image ... enkrat je več, enkrat manj, ampak zdaj vsaj vem, da napreduje in se lahko malo zrelaksiram user posted image ...

Ajdi...zdaj pa šibam kake enostavne piškote pečt...mamo popoldne zaključni izlet z juniorjevo skupino... user posted image  
 
user posted image  mini, pa user posted image user posted image user posted image  minijeva mama.

mi pa imamo danes športni dan z vrtcem in gremo tečt.... jaz z adamom, ati pa z mihomuser posted image



Oooooo super! user posted image  Mi imamo pa z juniorjevo skupino končni izlet v mini živalski vrt...tu blizu nas...menda imajo celo kamelo user posted image ....

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 15:01:01   
petarda
Drugače pa...da se pohvalim...sem šla ENKRAT tečt user posted image ...samo tu malo do hoste in nazaj...pa petardita sem s sabo vzela in moram rečt, da se je izkazal za super družbo user posted image user posted image user posted image ....me je skoz spodbujal in zdaj sem ga določila za osebnega trenerja user posted image .....sva potem še malo telovadila tukaj, je pokazal kake vaje delajo na treningih....sva bila oba na tleh in delala trebušnjake, pa se nam je pridružil še junior....user posted image user posted image user posted image user posted image ....ne rabim govort kolk smeha je bilo, ne? user posted image  

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 15:03:23   
petarda
Če boste kdaj rabile recpt za HITRE in ENOSTAVNE piškote

http://www.kulinarika.net/recepti/11088/sladice/kukiji-s-cokolado/

....božansko dobri...sem jih morala kar skriti, da bodo še za na izlet ostali user posted image ....čokolada v njih kar še tekoča ostane...res super. user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 15:05:40   
petarda
uuuuuuuuu kmal bomo na dvesto! user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 16:25:16   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

uuuuuuuuu kmal bomo na dvesto! user posted image


misliš? če ne bo zdaj prišlo do kakega zatišja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 19:08:57   
Paštetka
Naš user posted image je pa šel z vrtcem na dvo dnevni izlet. Šli so iskat škrata.imeli so pa tudi že plavalni tečaj, na katerega ni šel saj że zna palavati, čaka ga pa še tečaj rolanja. To imajo vse v sklopu programa za zlati sonček.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 16.5.2011 19:11:04 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 19:49:18   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Naš user posted image je pa šel z vrtcem na dvo dnevni izlet. Šli so iskat škrata.imeli so pa tudi že plavalni tečaj, na katerega ni šel saj że zna palavati, čaka ga pa še tečaj rolanja. To imajo vse v sklopu programa za zlati sonček.


Super. Kam so pa šli? user posted image  A rolati pa še ne zna?...čist čudno za tvojega otroka user posted image ...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 21:41:42   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Tina je danes vsa naspidirana za v vrtec, ker imajo ta teden rolarski tečaj user posted image in se ga ful veseli.

 

user posted image jao, kaj vse imate v vaših vrtcih. V soboto mi je Naty ravno rekla, da gre S na plavalni tečaj. Aja, ja.... vam je bilo všeč - pri Naty smo bili na obisku user posted image user posted image user posted image Je bil zelo odrešilen njen: "Pridete na kavo?" user posted image

Pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za minija, da pridno papca user posted image



če si že bila pri naty.... a si jo vprašala zakaj se nič ne oglasi tu? a ima spet preveč dela?



Evo Naty user posted image

Ja, časa mi kar zmanjkuje. Cele dneve smo zunaj ker naš E skoraj ponori, če mora biti not. Zvečer pa se mi ne ljubi več čisto nič. Ampak res NIČ!
Me običajno čaka še kup naloge (hja, malo sem spet zajadrala v šolske vode) in sem moram zbrcat da se usedem zraven in dokončam zadeve user posted image

Drugače pa je vse po starem. S je v polnem pričakovanju šole, E pa vsak dan sproti poskuša prestavljati meje user posted image  Včasih se komaj zadržim, da me ne vrže iz tira user posted image

Grem malo pošnofat za nazaj in kaj pokomentirat user posted image

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 16.5.2011 21:46:38 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 21:45:24   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Tina je danes vsa naspidirana za v vrtec, ker imajo ta teden rolarski tečaj user posted image in se ga ful veseli.



user posted image jao, kaj vse imate v vaših vrtcih. V soboto mi je Naty ravno rekla, da gre S na plavalni tečaj. Aja, ja.... vam je bilo všeč - pri Naty smo bili na obisku user posted image user posted image user posted image Je bil zelo odrešilen njen: "Pridete na kavo?" user posted image

Pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za minija, da pridno papca user posted image



user posted image Verjemi, da tvoj "ja" še bolj user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 21:54:33   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: ada2




IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

zdaj pa eno mal hecno vprašanje.... tiste, ki imate elektriko preko elektro maribor.... a vam je na položnici za marec (torej tisti, ki ste jo prejele aprila) napisan rok za plačilo 18.5.? pa potem na naslednji spet isto? 




 

Mislim, da nas ni tukaj veliko, ki bi ti lahko odgovorile user posted image

Aprila delajo poračun, tako da je verjetno ena položnica iz tega naslova, ta druga pa je redna za mesec maj. TAko da čisto možno, da imata obe isti rok plačila, ampak jaz zaradi trajnika na to nisem niti pozorna.
Saj cifra pa verjetno ni ista user posted image Odvisno, koliko imaš poračuna, jaz imam cca 10€ user posted image


cifra ni ista, nekih bistvenih sprememb pa tudi ni.... je pa ena položnica prišla prejšnji mesec, ena pa zdaj, ampak ker imam tudi jaz to na trajnik sploh nisem bila pozorna, dokler nisem ugotovila, da mi je ni potegnilo s trajnika, čeprav je bilo na računu kritjeuser posted image
počakala bom zdaj še 2 dni in videla, če mi obe odtegnejo.... drugače bom pač ta drugo posebej plačala. če se pa ne javim več, pa veste, da so mi elektriko odklopiliuser posted image



Ada, sem šla čekirat. Valuta je bila 20.4.2011, zdaj pa 20.5.2011. S tem, da mi nimamo poračuna. Leta 2007 so nam namontirali števec, ki beleži direktno porabo. Kar pa pomeni da je položnica vsak mece drugačna (no, običajno za par centov) ali pač odvisno od porabe. Pokliči na elektro in vprašaj kaj se dogaja user posted image

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 16.5.2011 22:01:38 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 21:56:02   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

uuuuuuuuu kmal bomo na dvesto! user posted image


misliš? če ne bo zdaj prišlo do kakega zatišja user posted image user posted image user posted image


Bubi, mislim, da postajaš jasnovidna user posted image

Jaz imam že cel čas monologe user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 21:58:00   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Naš user posted image je pa šel z vrtcem na dvo dnevni izlet. Šli so iskat škrata.imeli so pa tudi že plavalni tečaj, na katerega ni šel saj że zna palavati, čaka ga pa še tečaj rolanja. To imajo vse v sklopu programa za zlati sonček.


Naši so lani (mislim, to šolsko leto-lani jeseni) imeli tridnevni izlet v planine. Aprila en dooooolg pohod. Zdaj pa še plavalni tečaj. Ja, vse je v okviru zlati sonček.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 21:59:26   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Drugače pa...da se pohvalim...sem šla ENKRAT tečt user posted image ...samo tu malo do hoste in nazaj...pa petardita sem s sabo vzela in moram rečt, da se je izkazal za super družbo user posted image user posted image user posted image ....me je skoz spodbujal in zdaj sem ga določila za osebnega trenerja user posted image .....sva potem še malo telovadila tukaj, je pokazal kake vaje delajo na treningih....sva bila oba na tleh in delala trebušnjake, pa se nam je pridružil še junior....user posted image user posted image user posted image user posted image ....ne rabim govort kolk smeha je bilo, ne? user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 22:07:31   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

uuuuuuuuu kmal bomo na dvesto! user posted image


misliš? če ne bo zdaj prišlo do kakega zatišja user posted image user posted image user posted image


Bubi, mislim, da postajaš jasnovidna user posted image

Jaz imam že cel čas monologe user posted image


Evo, da malo prekinem user posted image ....me veseli, da ste dobro user posted image ....o prestavljanju mej si pa lahko prebereš na zadnjih straneh....je kar nekaj takih bratcev novembrčkov.... user posted image ..... samo E je začel zgodaj user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 22:15:14   
*bubi*
Babe, meni se bo zmešalo.... ali pa se mi že meša user posted image  Že cel popoldan slišim v dnevni sobi neko piskanje - tako zelo visoko frekvenco, komaj slišno, ampak zelo motečo. V drugih prostorih ne, odpiram okna, zunaj tišina oz. normalni zvoki.

Jaz res več ne vem, al se mi user posted image  al kaj user posted image

Bubi je rekel, da tudi sliši oz. je rekel, da je že zjutraj nekaj slišal (po pravici povedano se je meni že včeraj nekaj zdelo user posted image ).

Problem je v tem, da ne vem, kaj je ta zvok in od kod prihaja..... in spravlja me ob živce!!!! Ne morem ga niti prav locirat. Iz vtičnic sem potegnila vse mogoče naprave... ne vem, al se naj sistematsko lotim vsega?

Se je kateri že kdaj kaj podobnega zgodilo oz. ima kako idejo, kaj bi lahko bilo krivo.... ker ne bom več dolgo zdražala tako user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
16.5.2011 22:15:48   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda
je kar nekaj takih bratcev novembrčkov.... user posted image ..... samo E je začel zgodaj user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?