|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 10:04:44   
petarda
Dobro jutro user posted image

Prijeten začetek delovnega tedna vam želim, nama z Ado pa še en lep teden za doooolgeeee sprehode in crkljanje z našimi user posted image   user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 10:06:29   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2


no, v glavnem, 20. imam pregled za bris, pa se zmenim še za to.... če se ne bom prej med junijke vpisalauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  te že mal skrbi, a? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 10:08:33   
petarda
Mogoče se pa pri veliki nedli niso vrata odprla in je izstopil eno postajo naprej user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 10:32:49   
petarda
http://bibaleze.si/clanek/malcek/resnicna-zgodba-otroka-pozabila-v-koloniji.html

Grozno user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 10:39:44   
petarda
Aja bubi...ne brat med pavzo user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 11:06:08   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2


no, v glavnem, 20. imam pregled za bris, pa se zmenim še za to.... če se ne bom prej med junijke vpisalauser posted image user posted image user posted image


joj, Ada, ne se hecat. Saj ne vem, če naj navijam al user posted image  lepim user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 11:07:20   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Aja bubi...ne brat med pavzo user posted image


hvala za opozorilo, sem kar dol zaprla user posted image  bom doma.

Pa kaj naj, če so po novem pavze dolge 45 min. Meni je dolgcajt user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 16:41:24   
ada2
tak, mi2 sva opravila pregled pri P, imamo zeleno luč za operacijo z njene strani, dokončno pa zvemo v sredo, ko bo hospitaliziran.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 19:15:16   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

tak, mi2 sva opravila pregled pri P, imamo zeleno luč za operacijo z njene strani, dokončno pa zvemo v sredo, ko bo hospitaliziran.


še več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo šlo skozi bp.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 19:47:43   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

tak, mi2 sva opravila pregled pri P, imamo zeleno luč za operacijo z njene strani, dokončno pa zvemo v sredo, ko bo hospitaliziran.


še več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo šlo skozi bp.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še naše... kje pa bo operiran?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 20:09:16   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

tak, mi2 sva opravila pregled pri P, imamo zeleno luč za operacijo z njene strani, dokončno pa zvemo v sredo, ko bo hospitaliziran.


še več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo šlo skozi bp.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še naše... kje pa bo operiran?


hvala za user posted image , operiran bo pa v Rakičanu.... sicer je bila opcija NM, vendar smo tu dobili dokaj hitro, pa predvsem veeeeliko bliže

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 20:42:39   
petarda
A bo kdo z njim tam? Ponoči bo sam? user posted image

Še tule bi rada delila z vami stavek iz knjige Nore Ephron Moj vrat mi gre na živce...razmišlja o starševanju nekoč in danes...evo danes...

Starševanje pomeni, da med nosečnostjo poslušaš Mozartove cedeje, rodiš brez epiduralne in otroka dojiš, dokler ni dovolj star, da ti sam odpne bluzo.user posted image user posted image user posted image user posted image  Pri petarditu sem pa res poslušala Mozarta, pri juniorju več ne...sem parkrat pomislila na to, pa se mi ni dalo it CD-ja iskat user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 20:43:08   
Urša
Za Adama: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo zdaj veseli trio adijo, je še Nika vročino dobila, ampak če priznam, bolniška kar paše. user posted image  
Stroj smo popravili, je bil še v garanciji-elektronika je šla, pa to ne morš verjet, te elektrinske stvari so tako občutljive, se mi zdi, da smo bile mehanične zadeve boljše, vsaj kvarile se  niso tako hutro. Odtok smo odmašili, danes pa TV ni delala, mi je bilo takoj jasno, da se je še to pokvarilo, no ampak na srečo se je samo kabel iztaknil. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 20:46:26   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

otroka dojiš, dokler ni dovolj star, da ti sam odpne bluzo.


user posted image user posted image user posted image

Glede glasbe pa moram priznat, da sem za Nikino rojstvo dobila CD z uspavankami in od takrat naprej se vsak večer vrti, ko gresta spat, še danes! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 20:51:15   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

danes pa TV ni delala, mi je bilo takoj jasno, da se je še to pokvarilo, no ampak na srečo se je samo kabel iztaknil. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 20:54:13   
petarda
Urša upam, da nalezete še očija, da boste vsi 4 doma user posted image user posted image user posted image user posted image ....sej se heeeeecaaaaaaaaaaaam....ni lušno, ko so otroci bolni, dobro vem...evo junior je imel tudi danes vročino, če jutri ne bo bolje, greva do P.... jaz sem pa tudi čisto čudna...me boli kožauser posted image ...prav tako peče.... pa grlouser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
5.10.2009 22:54:27   
petarda
Me grlo boli in sem spila 2 x 0,5 jegra in sem že user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 8:06:07   
petarda
Dobro jutroooooooooo....

Danes ob čaju user posted image

user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 9:46:33   
petarda
3. zobek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 13:39:32   
*bubi*
to pomeni, da danes niste spali? user posted image

user posted image  za zobek. Domnevam da je zgoraj - zdaj pa te bo lahko grizel user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 16:06:00   
ada2
Andrej bo z njim skoz, jaz pa čez dan, kolko bo pač miha dopuščal.

šibamo zdaj v mesto nuši čevlje kupit, ker grejo jutri s šolo na ekskurzijo, potem pa spakirat za bolnico, pa se probat naspat... jutri zvečer pa upam, da boste z mano tukaj čvekale, ko bom sama...


drugače pa sem zmedena...totalnouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 18:41:49   
NinaŠ
Adam user posted image user posted image user posted image da bo čimprej in čimlažje minilo

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 18:52:30   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Adam user posted image user posted image user posted image da bo čimprej in čimlažje minilo


To, ja, pa še user posted image  za mamico.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 19:29:05   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Adam user posted image user posted image user posted image da bo čimprej in čimlažje minilo


To, ja, pa še user posted image  za mamico.


Še od mene user posted image user posted image .... pa obljubljam, da bom jutri zvečer s tabo klepetala user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Novembrke 2005 - 5.del
6.10.2009 19:30:46   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

to pomeni, da danes niste spali? user posted image

user posted image  za zobek. Domnevam da je zgoraj - zdaj pa te bo lahko grizel user posted image


Smo kar spali user posted image .... pa tudi vročine ne imel ponoči, pa tudi danes čez dan ne user posted image .... Grize pa me že kaka dva meseca, odkar je dobil spodnje zobke...jih zna fiiiinoooo uporabit user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?