|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:43:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

nisem vsega brala...

moj mali je star 15 m, zato še nimam izkušenj s trmanjem itd...

načeloma sem proti pretepanju, proti vzgojnim ukrepom, pri katerih je uporabljena sila... po mojem je v 90% udarec samo znak nemoči...
nORMALNO, da je znak nemoči...če bi lahko dosegli namen brez sile, se te definitivno ne bi posluževali. Nihče od nas ni z užitkom udaril otroka...jaz sem jo za uho...pa sem potem jokala. Pa tud kadar dvignem glas, da se umiri, mi je hudo. Pa čeprav se potem pogovoriva in cartava in lupčkava mi gre na jok, ko jo gledam kako spi in ne morem verjet, da mi je pred pol ure, tako zlato dete skravžljalo živce
tudi otroku z njim nič ne dopoveš, ampak samo vcepiš strah in to je razlog, da potem stvari ne ponavlja več...


Tud s tem ni nič narobe...Najprej strah, potem razumevanje...pri enih žal tako gre. Na dejansko razumevanje otroka je treba kar nekaj časa čakat.
Tudi naša je bila popraskana od mačke...bila je pri sosedih in je letela za mačko noter, jaz za njo in se drla, naj jo pusti  pri miru, ko sem naenkrat zaslišala mijaav phhhhhhhhmijaaaaaaaav ....pol pa hčerin jok. Pa sta se pred tem z mačko dobro razumeli. Potegnila jo je čez veko, po ličku...v glavnem , mačka se je odbila od njenega obraza, ampak HB brez posledic.
In žal je naša pupa ena tistih, ki se mora konkretno prestrašit, da bo ubogala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:44:10   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

sej mogoč pa se bom navadla, da je pri vas treba bit zelo pazljiv in v detajle vse razložit, da se obešate pol na določene besedeuser posted image


A ni zanimivo, da MI VSI samo TEBE ne razumemo. user posted image



ne ne, sej jaz tud vas ne user posted image



No, ali pa obratno, da SAMO TI nas VSEH ne razumeš.





_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:45:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

sej mogoč pa se bom navadla, da je pri vas treba bit zelo pazljiv in v detajle vse razložit, da se obešate pol na določene besedeuser posted image


A ni zanimivo, da MI VSI samo TEBE ne razumemo. user posted image



ne ne, sej jaz tud vas ne user posted image



No, ali pa obratno, da SAMO TI nas VSEH ne razumeš.






user posted image ni tko hudo....se bom pa v bodoče poskusla potrudit in že v prvo, ko bom razlagala kako situacijo, da jo bom razložla v nulo in detajleuser posted image sam pol bo pa dohcajtuser posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:48:41   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

hope ne izzivajuser posted image


mam čas, dete je pridno,pes pa spiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:50:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

hope ne izzivajuser posted image


mam čas, dete je pridno,pes pa spiuser posted image


a zaslužen spanecuser posted image

jst tud še računam na dobre pol ure spanja, otroka, ne psauser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:50:39   
pety78
user posted image ni tko hudo....se bom pa v bodoče poskusla potrudit in že v prvo, ko bom razlagala kako situacijo, da jo bom razložla v nulo in detajleuser posted image sam pol bo pa dohcajtuser posted image


Ne, ne, ne, saj ni treba, no. user posted image user posted image user posted image
Pust detajle, ti sam napiš tako, kot je. user posted image



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:52:02   
Anonimen
Jaz pa priznam,da mojga 9 letnika kdaj pa kdaj za uho.Zakaj???Ker se mu ne ljubi naloge narest,ker mi jezika,trmari....Zato.Pa mi dol visi,kaj si mislite o men,kaka mama sem.Ko je bil majhen pa ga res nisem nikoli udarila,ker ni bilo potrebe,zdej,ko je pa že večji pa zna včasih pošteno najedat.
Kr počakte tiste mamice,ki imate zdaj še male otroke.Zdaj so še vodljivi,ko pa malo odrastejo,pol je pa drgač.
Od kake klofute(rahle)ne bo imel posledic.Ne zagovarjam pa pretepanja otrok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:52:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz samo berem in povezujem, si nič svojega ne mislim.
Potem pa drugič napiši, da jo je vedno želela nositi, pa ji nisi dovolila, ker napisala pa si, da jo je kar naprej vlačla.

Zdaj pa ne vem, al sem jaz nora, al narobe berem, ali imajo tvoje besede drugačen pomen, kot ga mi vsi razumemo. user posted image


Ne , ne bereš narobe, ulla se sam izgovarja, da se lepše sliši. Ko pa vidi, da piše 1x eno, drugič drugo, pa obrne besede, mi pa kao ne razumemo a neuser posted image
Moja pupa je tudi nosila mačko. Ma ne vem kaj je  mački bilo, ko jo je popraskala...najbrž ji ni bilo prav ker je bilo vroče.
Vsakič, ko smo prišli k mojim staršem, se je mačka prišla k pupi nosit. Takrat pa se ji je umikala, ona za njo, jaz pa je nisem uspela dohiteti....rezultat...praske

Madonca, kolk sem se pa jaz nalaufala poleg moje navihankeuser posted image ...hja, zdaj mi je smešno, takrat pa mi ni bilo.


< Sporočilo je popravil mika -- 12.10.2009 10:53:14 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:53:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

user posted image ni tko hudo....se bom pa v bodoče poskusla potrudit in že v prvo, ko bom razlagala kako situacijo, da jo bom razložla v nulo in detajleuser posted image sam pol bo pa dohcajtuser posted image


Ne, ne, ne, saj ni treba, no. user posted image user posted image user posted image
Pust detajle, ti sam napiš tako, kot je. user posted image




sej sm napisala tko kot, tamala je kr naprej hotla vlačit mačko in psa, zadeva je se normalizirala šele ko jo je mačka okrempla in pes za roko zagrabil.

sam vmes je pa še en kup detajlev, ki so očitno zelo pomembniuser posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:53:43   
pety78
Žanka, a si mogla, no? user posted image
Pa glih smo nekako našle en skupni jezik...user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:55:29   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

user posted image ni tko hudo....se bom pa v bodoče poskusla potrudit in že v prvo, ko bom razlagala kako situacijo, da jo bom razložla v nulo in detajleuser posted image sam pol bo pa dohcajtuser posted image


Ne, ne, ne, saj ni treba, no. user posted image user posted image user posted image
Pust detajle, ti sam napiš tako, kot je. user posted image




sej sm napisala tko kot, tamala je kr naprej hotla vlačit mačko in psa, zadeva je se normalizirala šele ko jo je mačka okrempla in pes za roko zagrabil.

sam vmes je pa še en kup detajlev, ki so očitno zelo pomembniuser posted image



Draga Ulla, samo eno bistveno besedo si prej pozabila in sicer hotela/želela. Pa bi se lahko izognila vsem detajlom, če bi bila že na začetku dovolj natančna.
Je nosila ali pa je želela nositi je pa velika razlika...user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:56:49   
Anonimen
Kr počakte tiste mamice,ki imate zdaj še male otroke.Zdaj so še vodljivi,ko pa malo odrastejo,pol je pa drgač.


no evo, sej to jst trdim že skoz. ker mi tule govorimo o nekje dveletnikih, tam okoli....in če se že pri tko malih ne da kontrolirat, da mu ne daš ene čez rit, kaj bo pol k bojo večji in  bojo res noro pili živceuser posted image k pol pa hitr iz ene čez rit rata pretepen otrok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:00:15   
Anonimen
Draga Ulla, samo eno bistveno besedo si prej pozabila in sicer hotela/želela. Pa bi se lahko izognila vsem detajlom, če bi bila že na začetku dovolj natančna.
Je nosila ali pa je želela nositi je pa velika razlika.


ne ne, mogla bi uporabit obe...ker jo je nosla oz.jo je hotela nosituser posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:01:55   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Draga Ulla, samo eno bistveno besedo si prej pozabila in sicer hotela/želela. Pa bi se lahko izognila vsem detajlom, če bi bila že na začetku dovolj natančna.
Je nosila ali pa je želela nositi je pa velika razlika.


ne ne, mogla bi uporabit obe...ker jo je nosla oz.jo je hotela nosituser posted image



Ja, saj vem, mal si se zatipkala. user posted image

Nč, zdej pa zaklepam debato.


user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:08:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Kr počakte tiste mamice,ki imate zdaj še male otroke.Zdaj so še vodljivi,ko pa malo odrastejo,pol je pa drgač.


no evo, sej to jst trdim že skoz. ker mi tule govorimo o nekje dveletnikih, tam okoli....in če se že pri tko malih ne da kontrolirat, da mu ne daš ene čez rit, kaj bo pol k bojo večji in  bojo res noro pili živceuser posted image k pol pa hitr iz ene čez rit rata pretepen otrok.


Sam to sem jaz resno mislauser posted image user posted image .Moj mali je bil kot malček zelo priden,no sej je zde tud,ampak ima obdobja,ko ni potrebno dost,da mi stopi na živec z svojimi forami.Tak pač je,to je del odraščanja.
Z odraščanjem pridejo drugačne skrbi,šola,učenje,naloge,zdej pa eni so sami po sebi tolk,da vejo kaj morajo,drugi pa ne.In zaradi takih stvari ti včasih pritisk naraste in ka klofneš ali pa jih dobi okol ušes.Ali pa po riti,če pa zaleže,včasih že kr za dalj časa ja.Srečne ste,ko mate še tako male otroke.Mali otroci male skrbi,veliki pa velike.jAZ TEGA VČASIH NISEM VERJELA,ZDAJ PA verjamem.
Sicer pa,kar se tiče mačk pa tega,pri nas tud rečemo,da je npr.otrok vlačil mačko.To pa pomeni,da jo je nosil sem in tja.Ne pa cukal in vlekel za rep ali pa noge.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:12:45   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


sej mogoč pa se bom navadla, da je pri vas treba bit zelo pazljiv in v detajle vse razložit, da se obešate pol na določene besedeuser posted image



A ti pa tega ne počneš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:12:48   
Anonimen
Sicer pa,kar se tiče mačk pa tega,pri nas tud rečemo,da je npr.otrok vlačil mačko.To pa pomeni,da jo je nosil sem in tja.Ne pa cukal in vlekel za rep ali pa noge


aleluja, vsaj ena ki razumeuser posted image

sej vem da si resno mislila. in čeprov se mi kle očita da obsojam itd...ma jst nobenga ne obsojam, tud tebe ne, k napišeš da ga udariš pa za uho itd. sam prov se mi pa še zmeri ne zdi in tud tko povem. ker ziher bi šlo brez tega.
in zdej si zamisli - zdej, k je že tko velik in ti tolk stopi na živc, da ga za ušesa itd. ko je bil mali, ga pa nisi udarla. kaj bi blo, če bi že čist malega zarad kake stvari tko kaznovala, zdaj ko je pa zrastel otrok in so zrastle piz.darije k jih dela in sigurno bi zrastlo tudi kaznovanje. ziher neb blo sam ena za uho, če bi to blo primerno za recimo dvoletnika.
zato pravim, da kam to pelje, če se že pri dojenčku starši poslužujejo fizičnega kaznovanja in ukrepanja, kaj bo šele pol, k otrok zraste in pridejo tazaresne težave in tazaresno pitje živcev.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:14:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80


sej mogoč pa se bom navadla, da je pri vas treba bit zelo pazljiv in v detajle vse razložit, da se obešate pol na določene besedeuser posted image



A ti pa tega ne počneš?


sej sm napisala da ja. oz. sem napisala da ste smotani, sam da sem jaz tud, da ne bo spet kakih nesporazumov.user posted image mogla bi pa napisat, da ste smotani, ker se obešate na določene besede, ampak da to tud jaz počnem. ajd.

a morm še kej definirat kje, mam še mal cajtauser posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:19:56   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

zato pravim, da kam to pelje, če se že pri dojenčku starši poslužujejo fizičnega kaznovanja in ukrepanja, kaj bo šele pol, k otrok zraste in pridejo tazaresne težave in tazaresno pitje živcev.



Tole mi razlož. Zakaj je treba tko pretiravat. Pri dojenčku, lepo te prosim no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:23:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

zato pravim, da kam to pelje, če se že pri dojenčku starši poslužujejo fizičnega kaznovanja in ukrepanja, kaj bo šele pol, k otrok zraste in pridejo tazaresne težave in tazaresno pitje živcev.



Tole mi razlož. Zakaj je treba tko pretiravat. Pri dojenčku, lepo te prosim no.


kalbo, otrok star 8, 9, 10 mesecev je še dojenček, a ni? in če ti tolk strega otroka po roki al pa po riti, ker tika šteker, al ker odpira element itd., pol tepeš dojenčka. al kaj?

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:25:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

rija a teb se zdi to dobruser posted image ne vem no, jaz pač ne želim da se me otrok boji, sem pa vseeno prepričana, da zarad tega ne bo razpuščen in nevzgojen.



ja, v določenem trenutku mora tak biti. zaenkrat sem jaz šeficauser posted image user posted image user posted image  ker še ni sposoben sprejeti določenih odločitev, kaj je dobro in kaj ne....

se pa tole z leti bolj in bolj približuje točki nit....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:25:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Sicer pa,kar se tiče mačk pa tega,pri nas tud rečemo,da je npr.otrok vlačil mačko.To pa pomeni,da jo je nosil sem in tja.Ne pa cukal in vlekel za rep ali pa noge


aleluja, vsaj ena ki razumeuser posted image

sej vem da si resno mislila. in čeprov se mi kle očita da obsojam itd...ma jst nobenga ne obsojam, tud tebe ne, k napišeš da ga udariš pa za uho itd. sam prov se mi pa še zmeri ne zdi in tud tko povem. ker ziher bi šlo brez tega.
in zdej si zamisli - zdej, k je že tko velik in ti tolk stopi na živc, da ga za ušesa itd. ko je bil mali, ga pa nisi udarla. kaj bi blo, če bi že čist malega zarad kake stvari tko kaznovala, zdaj ko je pa zrastel otrok in so zrastle piz.darije k jih dela in sigurno bi zrastlo tudi kaznovanje. ziher neb blo sam ena za uho, če bi to blo primerno za recimo dvoletnika.
zato pravim, da kam to pelje, če se že pri dojenčku starši poslužujejo fizičnega kaznovanja in ukrepanja, kaj bo šele pol, k otrok zraste in pridejo tazaresne težave in tazaresno pitje živcev.


To ti dam čisto pravuser posted image .Tud jaz nisem zagovornik pretepanja.Sam klofuta še ne pomeni fizično maltretiranje otrok.Mene kot otroka niso nikoli tepli(pa čeprav bi si včasih zaslužla,take bedarije ko sem špičla)user posted image ,sam spomnem se,da sem enkrat samkrat dobla v rit tak pospešek z atovo nogo,da me je odnesl na drug konec hodnika.
zIHER JI BOŠ PA TI DALA KAKO ČEZ RIT,KR POČAKI ŠE MALuser posted image .
kO PA DETE PRIDE V PUBERTETO PA BATINE ITAK NE ZALEŽEJO.tIST KO PREPOVEDUJEŠ JE ŠE BOLJ SLADKO.Ups,velike črke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:29:34   
Anonimen
am klofuta še ne pomeni fizično maltretiranje otrok.


sej noben ne govori o maltretiranju otrok ( smo pa dobr obdelali maltretiranje mačkuser posted image ). govorimo o fizičnem kaznovanju otrok, oz. uporabo fizičnega kaznovanja kot vzgojne metode. sem pa klofuta spada.

zIHER JI BOŠ PA TI DALA KAKO ČEZ RIT,KR POČAKI ŠE MALuser posted image .
kO PA DETE PRIDE V PUBERTETO PA BATINE ITAK NE ZALEŽEJO.tIST KO PREPOVEDUJEŠ JE ŠE BOLJ SLADKO.


sem že enkrat napisala, pa bom še enkrat, ker mi je bila ta izjava od nekega očeta blazno všeč : prvih 15 let je najtežje, ker takrat moraš vzgajati otroke. potem pa nimaš več kaj, samo gledaš lohk kaj si naredil. in po moje to zelo drži. samo v tej vzgoji jaz ne vidim klofut in ostalih udarcev. res ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 11:31:04   
Anonimen
Sem se pa zdejle spomnila ene moje žlahtnce.Ona je svojo hčerko za vsako sranje frcnla po roki.Pa je mala glih začela raziskovati svet okoli sebe,to se prav je bla star tam nekje 7-8 mesecev.Če ji je sedela na kolenih za mizo in je mala hotla kej zagrabit jo je frcnla po mali rokici.Pa čeprav še takrat sama nisem imela otrok me je to njeno početje zelo motilo.Tega jas nebi nikoli počela.Pa je zdej punca stara že 16 let.V šoli pridna,skratka vse laufa tak kot mora.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 12:04:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

samo to ni problem tega, ker se otrok ne tepe, pač pa tega ....


To je rezultat celotnega stalisca do moralno upravicenih in moralno neupravicenih vzgojnih metod. Ena izmed njih je, da otroka ne smes niti dotakniti, kaj pa sele po riti klofniti.


P. S.  Napisala sem odogvor na cel post in ga skrcila na slednje. Ko bos uspela videti celotno sliko namesto izseckov, ki ti ustrezajo, lahko nadaljujemo.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?