|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 14:34:24   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


manipulacija je vsekakor bila...

Podpis - samo ne zato, da bi naju skregala. Če bi bilo po njeno, bi midva lepo bila skup, tamicena je lahko tudi z nama (še boljše), ona bi pa najino prvorojenko imelauser posted image .



Saj ne morem verjet...dobrota je res sirota...user posted image
Pa si mogoče kdaj pomislila, da ti želi samo pomagati in te razbremeniti....





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 14:39:04   
uškinamama
http://www.ringaraja.net/forum/m_4491590/mpage_2/key_/tm.htm


EVO RAHO, just for you

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 14:39:30   
slutnja
Vrjamem v to, da nekateri ne morejo sprejeti partnerja/partnerko svojega otroka. Pri prvi resni vezi nisem imela takih težav, zdaj pa jih imam in to kar počasi uničuje najino vezo...Zdi se mi, da se moj niti malo ne potrudi to izboljšati, ne zapre jim usta ko bi bilo to potrebno. Saj ni samo v tašči problem, problem je tudi v ostalih članih družine...zmeraj kritizirajo kako se oblečem, kako naj perem perilo, kaj naj skuham, itd...uglavnem to mi že tako preseda...Sem svojemu že velikokrat rekla, da tega ne bom poslušala, da naj temu naredi konec, pa se mi zdi vse zaman, saj do zdaj ni ničesar ukrenil. Moji starši njega zelo spošutjejo in ga imajo radi...Nikoli ni imel probleme zaradi mojih staršev, jaz pa imam same preglavice zaradi njegove celotne družine od prababice naprej. Tako, da nekateri se kar trudijo, da se skregava do konca.


zapri jim sama gobec...zakaj bi bla jim tih?


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 15:19:35   
ronja
Saj ne morem verjet...dobrota je res sirota...user posted image
Pa si mogoče kdaj pomislila, da ti želi samo pomagati in te razbremeniti....

hehe, sem še prevečkratuser posted image (predno sem ugotovila).

ja, ona bi me takoj po rojstvu popolnoma razbremenila moje punčkeuser posted image . Ampak meni je ta obremenitev tako fajn, da je pač ne dam - eni smo smotani, nimaš kajuser posted image . Je bila zadnjič kar žalostna, ko sem rekla, da se mamo prav fajn, pa da nam je vsem 4im super. Ampak če ob tem žalostna rata, pa res ne morem pomagat...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 15:29:21   
Anna86
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Joj ko berem tele teme o taščah in to, lahk orečem samo: MOJA v.d. TAŠČA JE ZAKON!!!! Je mojmu dragemu, torej svojemu sinu rekla, da če bo kaj zaj**** gre on na cesto in ne jaz user posted image user posted image user posted image



Se kar podpišem pod tole.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 16:19:18   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Anna86

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Joj ko berem tele teme o taščah in to, lahk orečem samo: MOJA v.d. TAŠČA JE ZAKON!!!! Je mojmu dragemu, torej svojemu sinu rekla, da če bo kaj zaj**** gre on na cesto in ne jaz user posted image user posted image user posted image



Se kar podpišem pod tole.user posted image


tut jest, čeprov se o metanju na cesto še nismo pogovarjal user posted image

kakorkoli, mene ful zanima kaj bi blo, če bi tem taščam ratalo? bi gonile 3 mesce 'sm ti rekla da ni zate in da je nesposobna', ko bi pa novo prpelju bi blo pa isto? al majo one kako kandidatko v paci? kšne ideje oz. vpogled v misli tašč? user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anna86)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 16:28:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Joj ko berem tele teme o taščah in to, lahk orečem samo: MOJA v.d. TAŠČA JE ZAKON!!!!
no, tudi jaz se nimam kaj za pritoževat! user posted image

Čeprav pa o bivši "tašči" pa lahko rečem No Comment user posted image v človeški podobiuser posted image Najbolj srečna je bila, ko sva bila skregana. In ker njen sinek ni imel hrbtenice je vedno zmagala ona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 19:17:34   
nanita
IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

Vrjamem v to, da nekateri ne morejo sprejeti partnerja/partnerko svojega otroka. Pri prvi resni vezi nisem imela takih težav, zdaj pa jih imam in to kar počasi uničuje najino vezo...Zdi se mi, da se moj niti malo ne potrudi to izboljšati, ne zapre jim usta ko bi bilo to potrebno. Saj ni samo v tašči problem, problem je tudi v ostalih članih družine...zmeraj kritizirajo kako se oblečem, kako naj perem perilo, kaj naj skuham, itd...uglavnem to mi že tako preseda...Sem svojemu že velikokrat rekla, da tega ne bom poslušala, da naj temu naredi konec, pa se mi zdi vse zaman, saj do zdaj ni ničesar ukrenil. Moji starši njega zelo spošutjejo in ga imajo radi...Nikoli ni imel probleme zaradi mojih staršev, jaz pa imam same preglavice zaradi njegove celotne družine od prababice naprej. Tako, da nekateri se kar trudijo, da se skregava do konca.


zapri jim sama gobec...zakaj bi bla jim tih?



Nekako se ne upiram ,ker ipak imam spoštovanje do njegovih staršev. Je pa res, da mi na pravi živc še niso stopili, pa ne bo lepo, če se bo to zgodilo.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 20:28:19   
Sreča in ljubezen
user posted image user posted image user posted image    Vse je mozno. Z mojo tasco nimam problemov.user posted image


< Sporočilo je popravil Sreča in ljubezen -- 8.10.2009 20:30:16 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "da bi naju skregali"?
8.10.2009 21:21:02   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Joj ko berem tele teme o taščah in to, lahk orečem samo: MOJA v.d. TAŠČA JE ZAKON!!!! Je mojmu dragemu, torej svojemu sinu rekla, da če bo kaj zaj**** gre on na cesto in ne jaz user posted image user posted image user posted image


joooj To pa je tako kot da bi poslušala svojo taščo. V torek mi je rekla te žametne besede. Veš Kepica... **** bo prej letel na cesto, kot ti. Ti ne greš nikamor. Evo v četrtek me je že nogirala.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: "da bi naju skregali"?
9.10.2009 8:09:12   
srki
Ja, mislim da je možno, pa saj to tudi šefi v službi delajo, tako da.....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?