|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 9:19:52   
Februarka08
Jutro.

Še vedno tukajuser posted image user posted image nič ni blo akcije ponoči, itak ne mormo user posted image ukazovat kdaj naj ven pride, ne? Bo že ob svojem času... mogoče pa še danes, saj dan je še dolguser posted image
Stuhica, joj sem že malo pozabila kaj vse notri dobiš... vem da je bla Hipp žlička pa Mam duda, pa Avent flaška, pa en kup testerjev pa take stvari. Aja, pa senčnik za na šipo za v avto od Chicota, skratka men se je takrat zdelo da ful. Ja, plačala sem pa samo poštnino, sicer je blo tiste kar nekaj, ker sem pač iz Gorenjske, ampak dobro.

Ob 12h greva na tisto kosilo, po pravici mi čisto nič ne diši, ampak moj se ga tako veseli, ker je služben... itak nimam nič lepega za oblečt, kaj šele za obut, ko imam pa noge kot krofeuser posted image user posted image mah...user posted image

Samo še 3 dni!!!user posted image user posted image

Ninasiki iskrene čestitke za težko pričakovanega sinčka!!!
user posted image

< Sporočilo je popravil Februarka08 -- 11.10.2009 9:20:21 >


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
11.10.2009 9:28:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meliitak)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 9:30:22   
LINDI
TRIŠ nisem še,včeraj je moj rihtal les za mojo mami za streho,tako,da je vse padlo v vodo,danes bova za eno rabljeno nekam poklicala,če jo še imajo,ampak dvomim,ker je ful lepa,če pa ne,grem pa v ponedeljek v IZI MOBILI...saj me ne skrbi ,da je nebi dobila,samo me je mojster totalno razkuril,ker bi jo lahko že imela
NINASIKI čestitke ob rojstvu A lekseja želim vam,da bi čim hitreje dojili,čimveč spali in se non stop crkljaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
11.10.2009 9:30:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 9:35:32   
karmen b
dobro jutro user posted image

danes sem pa precej bolje, glava me je nehala bolet in življenje je lepše. Včeraj zvečer sva bila z dragim na eni mini feštici, ker je kolega dobil drugo punčko. Je tako sladka, ko sem gledala gotke, da sem se kar topila. Najedla sem se kostanja in se pošteno naklepetala.

Danes je pa sončeeeeeeeek user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram šibat k maši, ker pobere še spotoma staro mamo, me je prosila, ker je reva padla 4 dni nazaj in ne more it z motorjem. Je taka frajerka, pri 83 letih se vozi z mopedom.

Nina čestitke, tole je blo res dolgootrajno, vendar sem prepričana, da se je izplačalo user posted image user posted image user posted image

Pridem še zvečer kaj nazaj....lep dan vsem.


_____________________________

Špela je naše največje veselje :)

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 9:48:44   
muca*maca
Jutro, punce!

Jaz pa samevam doma, ker ima moj fiksno idejo, da mora zdej izkoristit VSE kar se da. Jaa, kt da pol bo pa konc sveta. Kokr ga jst poznam, bo še vedno okol letal al pa še bolj. Pa mu zamerm, da me pusti v nedeljo dopoldne samo doma user posted image namest, da bi me peljal v mesto na kavo, npr.

Tko, da sem se spravila pokat torbo za porodnišnico...

Dejte mi mal napisat, kaj vse ste noter stlačile user posted image

LP
user posted image

(odgovor članu karmen b)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 10:11:32   
HelloKitty1
Jutro,

jest mam tut že 2 dni tak rjavkast izcedek, samo ni nič sluzasto... a katera ve kaj bi to bilo...?

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 10:21:32   
Crystall
Muca*maca ... jaz imam v torbi: vse za higieno (zobno ščetko, pasto, deodorant, glavnik, gel za tuširanje ...), spodnje hlačke za domov, modrček za dojenje, nogavice, copate, silikonske nastavke za dojenje, dudo (za vsak slučaj), fotoaparat, darilo za dragega - majčko Prvič očka, dokumente - materinsko, kartico, zapisnik o očetovstvu .... pa najbrž še kaj user posted image

Michelle ... nimam nobenih izpuščajev, tudi na nič nisem alergična. Že par dni me srbi, pa sem mislila, da je to zaradi raztezanja in sem pač si lepo mazala z oljem ali kremo. Včeraj zvečer pa ni nič več pomagalo. Tako, da nism mogla sploh zatisniti očesa. Zdajle grem pod tuš, se bom umila z gelom za tuširanje (sicer uporabljam milo - ker je bolj naravno), ker je bolj mastno. Jutri zjutraj bom takoj poklicala ginekologa, da vidim, kaj mi bo rekel. Ker drugače bom hitela k njemu, da bi morda kri dala. Tole srbenje ima lahko veliko vzrokov - eden izmed njih je npr. tudi jetrni encimi, ki so zelo nevarni. Ampak ne bom pametovala, ker itak nimam pojma. Previdnost pa ni odveč. Sem pa malce razmišljala. Edina sem tukajle, ki ima takšne probleme z želodcem. Da ni to kaj povezano??? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu muca*maca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 10:42:55   
Nea_teja_
Pozdravljene moje bivše sotrpinke kako ste kaj vidim da je kr nekaj novih mamic čestitke vsem in srečno tistim ki bote to še postale v kratkem. Mi se imamo super in res je da odkar je naš Jaka doma nimam skoraj nič časa za na rač.Zdele trenutno spi no očitno že čuti da jo je mami pobrisala mal na klepet in se že nekaj oglaša.Ta teden ko so bili lepi dnevi sva se sprehajala zunaj in mu je zelo pasalo.Je pa ratal pravi razvajenčekuser posted image user posted image user posted image user posted image ja kaj čmo ko je pa moj pikec .

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 10:48:16   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Pozdravljene moje bivše sotrpinke kako ste kaj vidim da je kr nekaj novih mamic čestitke vsem in srečno tistim ki bote to še postale v kratkem. Mi se imamo super in res je da odkar je naš Jaka doma nimam skoraj nič časa za na rač.Zdele trenutno spi no očitno že čuti da jo je mami pobrisala mal na klepet in se že nekaj oglaša.Ta teden ko so bili lepi dnevi sva se sprehajala zunaj in mu je zelo pasalo.Je pa ratal pravi razvajenčekuser posted image user posted image user posted image user posted image ja kaj čmo ko je pa moj pikec .
kako lepo te je brat,kar užživajte  sedaj ko je še sonček,potem bo snegec se ne bomo mogli tko vozičkat


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 10:56:45   
Meliitak
HelloKitty1...mam iste simtome kot ti, včerej zvečer sem opazila rahlo krvav izcedek, pa nč sluzast, dons pa je že mal bolj gost sam je več al manj rjav al pa temno rumen...pa tud nevem za kaj gre...lahko je tisti čep o katerih punce skoz govorijo, lahko je pa kaj druzga, nevem...pa nč tazga nismo počel, je tam dol že kr nekj časa suša he, he...bejbika se kr kobaca v trebuhu tko da mislm da ji ni hudga in bom v novem delovnem tednu tud jest povprašala kaj bi to lahko bilo al je to že to al kako...drugač mam pa amnio v četrtek (če bom zdržala do tja) pa bomo vidli...al pa že prej kaj pa vem...sam ne se sekirat saj smo v cilji ravnini

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 12:57:31   
rozilu
Dober dan souser posted image !

Kako kaj na ta lep jesenski dan??? Jaz si samo želim, da bi bilo tako vreme tudi ko bomo me (ki še nismo rodile) hodile na prve sprehode. Ve, ki ste že, pa uživajte user posted image , me bomo pa še v bušiju peljale naše user posted image malo na sončka user posted image .

Mene kar malo mučijo tile zadnji tedni, je že res kar težko vse skupaj prenašat naokoli. Sploh se mi ne da več pobirat stvari s tal user posted image , pa hemoroidi me malce matrajo in nobena stvar ne pomaga user posted image . Sem si kar že zdaj sposodila blazino za sedenje (samo da se ne bom preveč razvadila user posted image ).

No samo toliko da sem vas pozdravila, uživajte!

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 13:43:16   
malaMravljica
Ninasiki, CESTITAM user posted image user posted image user posted image   upam, da ni bilo prehudo in predolgo, sicer si pa sedaj ze odresena in vse pozabljeno za nazaj.

Aniiiita, ti grem napisat pol kako je bil moj porod. Pa glede CTG, ne se prevec zanasat na to. Je odvisno kako je postvljena sondica in meri ti sam od zunanje strani, kaksni popadki so pa na notranjo stran pa ne. Bolj je pomemben pregled g kot pa kaj ti pise CTG - slednji je pomemben za spemljanje stanja otroka. Vsaj men so tko razlozil. Aja, pa CTG bi recimo nekaj povedal, ce imas recimo redne popadke, recimo na 10 minut, tudi ce niso visoka vrednost se vidi da so redni. Men jih je v petek zjutraj zaznal na 6 minut, sam zelooo blage, so pa ostali tocno na 6 minut in se jacali, zvecer so bili pa ze ocitni.

Punce, bi sle spet kaj tekmovat? Recimo bi spet merile obseg trebuha in +kg, zmaga pa tista z najmanjso cifro user posted image user posted image user posted image  ker jaz bi vsaj enkrat zmagala, ste me vedno v vsem tako nasisale.

Pa lepo nedeljo vsem. DO naslednje nedelje vas bo ze spet en kup novih mamic, jupiii... pol boste pa uzivale.

Aja, moj mali je sedaj odkar sva doma vsak dan na tezi pridobil tocno 50 g. Baje da je to super.

Pa-pa

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 14:06:27   
Talika19

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Dober dan souser posted image !

Kako kaj na ta lep jesenski dan??? Jaz si samo želim, da bi bilo tako vreme tudi ko bomo me (ki še nismo rodile) hodile na prve sprehode. Ve, ki ste že, pa uživajte user posted image , me bomo pa še v bušiju peljale naše user posted image malo na sončka user posted image .

Mene kar malo mučijo tile zadnji tedni, je že res kar težko vse skupaj prenašat naokoli. Sploh se mi ne da več pobirat stvari s tal user posted image , pa hemoroidi me malce matrajo in nobena stvar ne pomaga user posted image . Sem si kar že zdaj sposodila blazino za sedenje (samo da se ne bom preveč razvadila user posted image ).

No samo toliko da sem vas pozdravila, uživajte!



Hemoroidov se zelo hitro znebiš s kremo od Just-a Tea Tree. To je zelo vsestranska krema. Jaz sem si mazala sedaj šive, pa me je po nekaj dneh nehalo boleti, pa bradavice tudi, ko sem imela ful razbolele. Dobi se jo pa samo preko zastopnikov za to kozmetiko.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 14:54:41   
emaa
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Punce, bi sle spet kaj tekmovat? Recimo bi spet merile obseg trebuha in +kg, zmaga pa tista z najmanjso cifro user posted image user posted image user posted image  ker jaz bi vsaj enkrat zmagala, ste me vedno v vsem tako nasisale.



Obseg trebuha pred porodom ne vem, ga nisem merila, +kg po porodu, jih ni, sem prišla domov z isto kilažo kot na prvi pregled pri G. Kar ne pove veliko, ker je še zaloge od prej.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 15:03:35   
Anonimen
Samo na hitrco še vedno 2v1user posted image čakamo na akcijo oz. jutranji pegled. Lepo nedeljo papa

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 16:08:55   
lunika
Dober dan punce!
Tudi jaz še kar čakam, še imam 9 dni časa! 20.10. imam rok, pa bomo videli za kdaj se bo naše dete odločilo, da pride na svetlo!
Me je pa kar malo strah vsega skupaj, ko začnem razmišljat o porodu dobim kar solzne oči! Se to dogaja še kateri drugi?
Pa si pravim saj bo, še vsaka je preživela bom tudi jaz!
V četrtek imam  prvi ctg, pa ne vem a bo še kakšen pregled tudi zraven ali ne? Kako je bilo pri vas?
Lepo nedeljo še naprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 16:09:54   
tea85
dan

takooo sem sita da bom počla user posted image smo meli bolj pozno kosilo in je prav pasalouser posted image

muca*maca- vem kako se počutiš ko te tvoj tak doma pusti, res ne vem zakaj te ni mogel zraven vzet, in vrjamem da bo pol prav tako okoli hodil. midva sma danes tudi že imela pestro dopoldan, ker mi je vrh glave vse prišlo...

vsem novo pečenim mamicam pa čestitke za prelepe bebije, nekatere še bomo čakaleee vse do konec oktobra, pa saj bo hitro user posted image user posted image

zdaj pa grem kar počivat nisem za dobeno rabo več.

lep dan


_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 17:12:24   
rakica 2
ninasiki-čestitke za sinčka Alekseja,lepo ime,se mi ful dopadeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea85)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 17:21:16   
rakica 2
jst man iste stvari kot Crystall v torbi za v P.,zraven mam še blazinice da  ne bo mleko kapljalo za manouser posted image user posted image .pri nas se še nič ne dogaja,do pdp je še dva dni,mam pa že polno kolostruma in mi ni najbolj jasno zakaj,saj to naj bi blo po porodu,a ma še kera to?sm pa gobe nabirala in se fajn shodila,bomo vidli a bo kaj učinkauser posted image (našla nism nč gob)user posted image LEP DAN VAM ŽELIMuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rakica 2 -- 11.10.2009 17:23:49 >

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 17:42:41   
najčka
Oj sm mal na brzino pogledala kaj se dogaja pa vidim da NINASIKI končno cartka svojguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Za mano pa sta 2 fulll delovna dneva. od tega da sem generalno stanovanje pospravla, vse pomila še na okna sem se spravla, ne me vprašat kakšno nč sem preživela. Bolečine, trrrrrd trebuh kot stena, danes mal bolj počas dokončala ampak še vedno me kar naprej špika pa zateguje izmenično enkrat v trebuh, pa mal nižje, pa v križ.user posted image
Zdej si grem pa res prpravit tudi jaz torbo za v P, kaj pa vem kdaj me zgrabi.  

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 18:22:17   
LINDI
Jaz imam tudi vse to za v porodnišnico,pa vložke,ker za Ljubljano mi vse svetujejo,da jih vzamem,da jih imajo premalo.Samo,da je na mojem darilu drugače napisanouser posted image ,edino copate moram še dati noter,ker sem jih oprala...
Maloprej sem se nažrla piškotov ,k je moja mami na obisk prišla...Drugače sva pa bolj doma danes,je moj priden ,je opral voziček,pa košek,da se počasi vse pripravi...ker mu že nekaj časa utrujam,itak sem ostalo od vozička že oprala edino 3 stvari nisem znala razdretiuser posted image pa je moj vse zrihtaluser posted image ,tako,da še to operem,potem pa v nov boj,da vse skupaj sestavim,mislim,da bom tudi tukaj rabila pomočuser posted image pa ne majhnouser posted image .Za košek bo bodoča tašča oprala in zrihtalauser posted image ,ker sem bila že tečna s tem,ampak saj mi pripada,a ne,saj je še samo12 dni do PDP.Moj je potem še na novogradnji vse pometel,pospravil...res je cuker samo dela in dela in delaa

(odgovor članu najčka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 19:30:31   
tea85
RAKICA- kaj?? samo še 2 dni do pdp-ja?? uau a smo že tak daleč?? jaz pa še čakat user posted image user posted image
ja upam, da ne boš preveč čakala po pdpju, hehe...pa da ti bo minil porod ko šus.

jaz sem se spravla palačinke pečt in mi niso uspele, sem kar vse v koš vrglauser posted image user posted image pa saj tak bolše, nič se ne bomo več redili user posted image

v moji torbi za P. je tudi bolj ali manj vse to, s tem da imam še za bebija seveda zraven, pa ene vložke pa te sp.hlačke za enkratno uporabo, ker nevem kako majo s tem v P. in mam raje za vsak slučaj.



_____________________________

prišla sem 30.10.09, težka 2.990 g, velika 48,5 cm...Taja




(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 19:35:30   
rozilu
Talika, hvala za info. Mogoče pa jo uspem dobiti še pravočasno do poroda. Te zadeve iz lekarne mi nič ne pomagajo; se mi stanje samo slabša - mislim da je user posted image že takooooo zelo dol, da samo še pritiska na vse user posted image .

Drugače pa sem se danes spet nažiralaaaaa, smo šli ven na kosilo (danes sem odpovedala kuhanje, mojemu se pa tudi ni dalo user posted image )... pa seveda je blo treba še štrudel po vsem... čeprav ni blo več placa user posted image . Potem sem se ša malo sprehodila in je bilo veliiiiko boljše user posted image .

Vas še kaj kasneje preberem, če boste še kaj načvekale user posted image

(odgovor članu LINDI)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Oktobrke 2009 3.del
11.10.2009 19:42:03   
Emilly
Dober večer!!

Najprej:

Tane, Skačica, Ninasiki - čestitke zauser posted image  Lepo da je najhujše za vami , zdaj pa veliko lepih skupnih trenutkov z družinicouser posted image user posted image user posted image
 
Ja tale prelep datum je res popularenuser posted image , saj Skačici sem itak napovedala, da čaka na soboto...
 
Sicer pa najlepša hvala za vse vaše čestitkeuser posted image  za rojstni dan... mi je minil, kot da ga ne bi bilo. Sem pa prestopila zdaj v 30. leto ... (če še kej tabelco popravljate).
Z dragim sva preživela cel dan v nakupovanju. Kupovala sva še manjkajoče stvari za stanovanje, potem pa še vse kar nama je manjkalo za user posted image  In sploh ne morem verjet, da zdaj mava pa končno zauser posted image vse kupljenouser posted image user posted image user posted image . Potem me je pa dragi peljal v mehiško in se seveda napokala za dva tedna naprejuser posted image  Ah, je blo pa dobr....
 
Jutri nama pa SPET pridejo montirat kuhinjo (drugi poskususer posted image ). Sva čez vikend poštemala vse vtičnice na pravo mesto, stene še mal poravnala, pa bomo vidli, če še kaj ne bo štimal....Držte pesti prosim, da uspe.......
 
Joj spet sem predolga, ko se pa kar premalokrat oglasim, pol pa vmes tok načvekate, da vmes prešaltate že na 3. del...... se je provuser posted image
 
Jutri mam pa prvič CTG, me prov zanima, kako to zgleda....
 
Zdaj pa mal pred TV, pa noge končno v luft!!!
 
 

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?