|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdo sploh da toliko za voziček??
13.6.2005 21:31:06   
Gina
:)-:)-:)-

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   kdo sploh da toliko za voziček??
13.6.2005 23:32:59   
lin
Jaz se neobrmenjujem s tem kdo kaj vozi,ali je to voziček ali avto.
Vsak po svojih zmožnostih.Nevem pa zakaj bi bil nekdo frflast ker ma dražji voziček.
Mi imamo Quinnyja in to kr 2.Freestyla in Zapp,pa kaj potem,a sem samo zato res frflasta,tudi če me nepoznate?
Je pa tako,vsaj pri meni in mislim da pri večini je tako,da sem vse ma res čisto vse za našo Lin dobila (od moževe sestre)tako da sem si pol rekla,ker sem že vse dobila si bom pa kupla tak voziček kot mi je všeč,neglede na ceno.:zmeden:
pa pa pa brez zamere:sloncek::sloncek:

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   kdo sploh da toliko za voziček??
14.6.2005 6:57:26   
Mojca20
Pa kako ste prišli do tega, da smo dali za Quinnyja 200 čukov? To bo najbrž Quinny formula, mi smo namreč zanj s spalno vrečo skupaj dali 100 jurjev, prodali ga bomo mogoče za 50, torej ni taka kriza;)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   kdo sploh da toliko za voziček??
14.6.2005 8:54:24   
Anonimen
A pa so res Quinnyji taka jajca, kot trdi mož moje prijateljice? Onadva imata Quinnyja, tistega z gibljivim pednjim kolesom, kaj pa vem kako se mu reče. On je že čisto penast. Pravi da so to taka jajca za ta denar, da se ne da povedat. Pa je drugače skuliran človek.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   kdo sploh da toliko za voziček??
14.6.2005 9:01:13   
viv_
Mi mamo 4-kolesnega freestyla in sem super zadovoljna - navozila sem kar nekaj km-jev pa nikol nič. Kolegica (smo skupaj vozičkale) je imela enega Haucka 4-kolesnega, pa je stalno klela, kako je težak, pa kako težko se vozi... Kar nekaj jih poznam, ki so imeli težave z ABC-ji, so jim "šajtali", pa so jih imeli na servisu, pa ni bilo dobro... Za Ashaje jamrajo, da niso OK... Ne vem no, jaz kar jih poznam s Quinnyji s(m)o vsi super zadovoljni.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   kdo sploh da toliko za voziček??
14.6.2005 9:03:12   
KiSsMyAsS
ZARA glavno je da mas bremzo gor, dej zabremzi mal tole debato, da se ne bojo zarad Quinnya in 200 cukov dogajale kake nocne more :)-

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   kdo sploh da toliko za voziček??
14.6.2005 9:05:16   
Anonimen
Jaz sem imela trikolesnega Haucka za 60.000 SIT - ful, ful zadovoljna. Lahek, okreten, super. Boljšega vozička si ne bi mogla želet.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   kdo sploh da toliko za voziček??
14.6.2005 9:35:54   
ZARA
KMAss,sem hotla pa ne gre!!!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   kdo sploh da toliko za voziček??
14.6.2005 9:38:04   
dory
Jah jest ce bi se 1x kupvala pa ce bi mi bil vozicek res ok,pa da bi bil tud zlo funkcionalen bi dala tud 200k sit zanj...jest mam asahija,pa sem naceloma zadovoljna..vsaj ni jih velik :)..drugac mammo pa tezave s podvozjem,pa dost je tezek...no ja so se vsaj misice mal nardile :)..za kak klanc je ubitacen :)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   kdo sploh da toliko za voziček??
14.6.2005 21:42:41   
ana1
Mi smo imeli na začetku globok voziček, potem smo kupili v akciji komplet Quinniya s košaro, za po trgovinah pa imamo še eno marelo. Skupaj z lupinicom nas je to prišlo 200 tisoč. Je pa tako, da noben voziček ni popoln za vse situacije. Globok voziček je bil super, otrok je imel dovolj prostora, štiri velike napihljiva kolesa, toda problem je bil, ko je voziček vozil starejši otrok, ker je šel voziček potem po dveh in ne po štirih kolesih.
Quinny Fresatayle pa je stabilen, lahko vodljiv, tako, da sem res zelo zadovoljna, naredili pa smo že kar nekaj kilomtrov in nobenih težav.
Trgovinski pa je zelo priročen, ker je lahek in zavzame malo prostora.


lp, :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   kdo sploh da toliko za voziček??
15.6.2005 12:47:36   
Anonimen
Znanstvena fantastika tile vozički :ups:

Pojma nimama, kašnga sem mela, vem da je star letos 9 let, pa da je pred našim mulcem prevažal že dva pobalina, pa da je bil zame kot nov ;) Čist v redu, samo taščo je malo motil, ja, je malo snobovska, tako da se je pol stegnmila, pa novo marelo kupila - kakšne znamke nimam pojma :zmeden2:

Bemti za 200 čukov kupš renolt pet z dodatnoopremo: spojlerji, zvočniki, pa luči zadej, da se zadn konc vžge, ko zabremzaš :)-

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   kdo sploh da toliko za voziček??
15.6.2005 12:49:10   
Carovnica Mica
al pa 2 teleta-pa je skrina polhna.ane!!!:)-

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   kdo sploh da toliko za voziček??
15.6.2005 23:56:34   
pika**
Zabavna debata. :bravo::)-:bravo::)-
jaz imam pa Inglesino letnik 1994 ( dobr ste prebrale ) - kot nov - stal je takrat 22.000 Sit.
A to pomeni, da je po tolkih letih že oldtajmer in je vreden 200.000 SIT - ima strhco, pa giblva kolesa, pa bremzo, pa košarco - skratka veliko dodatne opreme :angel:
Zdaj pa zares !!
Sem razmišljala, da bi kupili novga. Ampak 200 čukov je pa res preveč;). Bomo ostal pri l. 94 + enga smo dobil v posojo - l. 98, pa še marelo mam l. 95.
A je kje katera s takšnim voznim parkom ???:metulj:
Je ni - torej sem carica :sloncek::sloncek::sloncek:
Tisti Quinniji ipd - njim se bo pa vidla starost tko, kot pri Mercedesu - vsako modelsko leto je nekaj posebnega:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?