|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
25.10.2009 16:58:29   
bušika2010
Da se še jaz danes štemplam user posted image

Jaz mam pa jutr pregled popoldan, pa komaj čakam, da vidim kaj po rekla g pa, da spet vidim našega cukrčka :D

Drugače pa je čisto nedeljsko ... jutri pa spet v službo ... user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 7:49:23   
Zoja Lara
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

Evo - sem si drznila nardit en seznamček Slovensko Bistriških nosečk....user posted image
  • pattaya         PDP 26.10.2009 starost 24let user posted image

  • Nikita_          PDP januar 2010 starost 28let user posted image

  • tweety83      PDP 17.01.2010 starost 26let user posted image

  • Zoja Lara      PDP 13.02.2010 starost 26let user posted image  user posted image

  • bušika2010  PDP 21.02.2010 starost 25let user posted image

  • sara2007     PDP 02.03.2010 starost 22let user posted image

  • vekybel         PDP 07.03.2010 starost 29let user posted image

  • Manika         PDP 07.03.2010 starost 27let user posted image

  • ela24           PDP 10.04.2010 starost 24let user posted image


Punce dodajte,če sem kaj pozabila - to je bilo sicer bolj na hitro,ker šibam po lubija v službo. PAPA



(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 11:37:35   
Nikita_
Hej punce, kako ste kaj?
Spet tako butasto vremeuser posted image

Aja, da bolj natančno definiram za seznamček, moj PDP je 24.1.2010.
Nekaj me zanima, koliko ste se kaj zredile do zdaj?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 13:57:49   
bušika2010
Hej, ob štirih mam pregled, pa poročam koliko sem se zredila user posted image  mislim pa da kake 4 kile.

Drugač pa tako čudno vreme se mi zdi, da mi ni do ničesa (verjetno zarad tega, ko mam pol po ginekologu še zobozdravnika grrr user posted image )...


(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 14:06:17   
ela24
Bušika, dosti sreče na pregledu. Jaz sem ga tudi imela danes. Ampak sem kar malo slabe volje, ker se mi je zdelo vse tako na hitro. Cel mesec tako čakaš, pol pa je ultrazvok trajal glih pol minuteuser posted image  Vidla pa nisem skoraj nič. No, samo da je vse vredu. Čeprav moram neki magnezij pit,  menda mi ga primanjkujeuser posted image
Zredila pa sem se do zdaj 0,3kg, sem pa v 17 tednu. Itak pa imam preveč stare zaloge, tako da moram kar malo pazit da mi ne bo šlo preveč goruser posted image  Kdaj se vam je začela teža dvigovat, od katerega tedna dalje?

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 14:37:02   
bušika2010
ela hvala, upam da bo vse ok, mam morfologijo danes.

kam pa hodiš h ginekologu? drugače pa sem se jaz zaj začela redit, v začetku sem še shujšala nekaj, drugač pa že kr fajn na trebuhu dobivam :D pa sej mormo bit bušaste, naj se vidi user posted image


(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 14:45:30   
tweety83

Evo - sem si drznila nardit en seznamček Slovensko Bistriških nosečk....user posted image
  • pattaya         PDP 26.10.2009 starost 24let user posted image
  • Nikita_          PDP 24.01. 2010 starost 28let user posted image
  • tweety83      PDP 17.01.2010 starost 26let user posted image
  • Zoja Lara      PDP 13.02.2010 starost 26let user posted image  user posted image
  • bušika2010  PDP 21.02.2010 starost 25let user posted image
  • sara2007     PDP 02.03.2010 starost 22let user posted image
  • vekybel         PDP 07.03.2010 starost 29let user posted image
  • Manika         PDP 07.03.2010 starost 27let user posted image
  • ela24           PDP 10.04.2010 starost 24let user posted image




(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 14:47:13   
tweety83
Joj ne mi o teh kilah.... Ta mesec so mi ful pasale čokolade,keksi,kruh.....Sem se od vsega začetka zredila 8kg, jutr pa bom točno 28t.
No in sem se odločila da vse te zgoraj naštete stvari zamenjam za mandarine,mandarine in mandarine......user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 15:56:26   
pattaya
Hojla.

Da se še jaz javim. Sem še vedno tu.

Sem mela danes samo ctg v P, pa sem vprašala da kaj pa kaki uz ali vaginalni pregled, pa je rekla zdravnica da to se dela samo po roku. Pa me je vprašala zakaj, pa sem rekla da me skrbi glede teže dojenčka (imam namreč nosečniško sladkorno in imam ocenjeno trenutno težo na 4kg), ampak ona sploh na to ni nič odgovorila, si je misla, saj boš ti rodila težkega otroka ne jaz. Ponovni ctg in upam da tudi potemtakem pregled pa imam v petek, če se prej ne bo kaj zgodila samo od sebe.

Zdaj pa se je začelo to bedno čakanje po roku. Pa vsi mi že tečnarijo, če sem že rodila ali kaj še čakam. Sem eni rekla, da ko bo bo že izvedela in naj ne bo tečna. Meni tudi ni prijetno da moram čakat, pa bo že videla ko bo ona noseča in če bo morala iti čez rok.

LP

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 16:23:01   
tweety83
pattaya - dekle moje drži se.....mogoč te pa že jutri kaj preseneti....v glavnem kot sem ti že rekla - upam da se čimprej rešiš in dobiš detece v roke!user posted image

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 16:38:28   
vekybel
ojla user posted image ,
kako ste kaj? Spet oblačno pa megleno, kr neki.
Na strani kjer sem tudi prijavljena nam je ena svetovala da si naj kr zdej zrihtamo pedijatra.
A katera ve za kakega dobrega tu v Slo.Bistrici? Ve ki imate že otroke nam priporočajte katerega pa kje se nahaja, hvala.

Na teži sem začela pridobivat v 4 mesecu.

pattaya držimo pesti da čim prej mine.

bušika2010 javi se nam ko prideš iz pregleda, da nam poveš kako je bilo.

sara2007 javi nam za teto če je rodila.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 16:45:54   
tweety83
Zakaj bi bilo potrebno že izbrat pediatra?
Ena kolegica je pač šla tja in dala k eni zdravnici kartico in od takrat je tam...

Hja vreme je pa ful ubijalsko,pa še ta ura po vrhu.....Groza....

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
26.10.2009 17:37:32   
bušika2010
hej hej

evo mene iz pregleda user posted image baje je vse vredu in da vse mere štimajo user posted image drugače pa sm kr dolgo bla noter, pa je sm ful do potankosti vidla našega dojenčka (hvala bogu za tako tehniko) user posted image

Drugače pa se morem naročit na 3D pa še zaj malo razmišljam kam naj grem, verjetno pa bova šla kar v Dobrno user posted image Tak, da Nikita javi kdaj maš ti, pa kako telefonsko bi prosla na ZS, pol pa da poveš kak je blo pa to. Kaj dobiš filmček tam tudi?

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
27.10.2009 7:03:11   
Zoja Lara
Dobro jutro user posted image

pattaya tudi jaz ti želim, da ti ti dnevi čim prej minejo. Saj bo. Držimo pesti.

No glede teže. Jaz sem nekje do 19. tedna zgubla nekaj kilc, pol pa jih počasi nazaj pridobila. Zaj pa sem se od teže pred zanositvijo zredila za 8 kg. Ampak, se mi zdi, da mi ni videt- razen trebuščka. Jem pa ful rada (že prej sem), predvsem konkretne hrane: meso, priloge, mleko, ful sadja.

Pa dokaj redno hodim na sprehode (par krat na teden). Kaj pa ve? Se gibate kaj? 


(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
27.10.2009 7:34:14   
bušika2010
No, da še jaz poročam o mojih kilogramčkih user posted image  Od začetka nosečnosti sem se zredila 5 kg, sem pa v 23. tednu ... hmm .. kaj pa vem, meni se kr nekaj, je pa res, da zaenkrat grem samo na trebušček, upam da bo šlo tak naprej user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
27.10.2009 9:27:42   
Manika
vekybel - imam dva otroka pa sem vedno potem zbrala pediatra, ko sem že rodila oz. ga tako določijo in se potem sam odločiš kje boš. Mislim, daje prehitro zdaj izbirat, razen če želiš preveriti zdravnike, da ti bo potem lažje. Jaz osebno sem zelo zadovoljna z dr. Zorko, ki jo imata mojadva sončka. Res da si v čakalnici dolgo, samo mi to ni važno, glede na to, da si  potem vzame čas za otroka. Ima pa verjetno vsaka svoje mnenje glede teh zdravnikov :)

Pri nas je danes čudovit sonček, smo že iz prvega sprehoda in je bilo prav lušno.
Vsem lep dan in če ima katera pregled - vso srečo.


_____________________________

Maja, Mark in Maša - moje bogastvo!

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
27.10.2009 12:15:50   
vekybel
mislim da je dokaj pametno da se starše mal prej pozanimata kakšni so zdravniki in kateri je dosti pohvaljen pa se potem ko je čas lažje odločiš, samo to.

Končno je prišel dan ko sije sonček, prav lepo je.

Ja vsem pa srečno ki greste na preglede pa javite se z rezultati.

(odgovor članu Manika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
27.10.2009 21:43:40   
ela24
Pozdravljene!
Vidim da ste že pri debatah o pediatrih. Hecno, na kaj takega ne bi niti pomislila. Danes sem malo prestrašena, ker se mi zdi da mi precej otrdeva trebuh. Sicer je po magneziju malo boljše, samo saj ne morem vsaki dve uri jemat magnezijauser posted image  Upam, da to ne pomeni nič slabega.
Mislim, da me je bušika vprašala, katero g.imam? Dr. Bandeljevo. Nasplošno sem do sedaj zelo zadovoljna z njo. Upam, da bo tako tudi v prihodnje.
Že vidim, kako se mi bo vleklo, še cel mesec moram čakat do morfologije... Včasih si želim, da bi že bila v 9 mesecu in bi že bilo vse za manouser posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
28.10.2009 9:05:50   
pattaya
Dobro jutro punce.

Jaz sem še kar tu in imam občutek da še bom enčas ostala.

Ti dnevi ko grem preko roka se ful vlečejo in sploh ne vem kaj naj počnem.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
28.10.2009 9:23:34   
Zoja Lara
Pozdravljene!

Joj kaki dan. Sonček in toplo vreme. Najrajši bi jo mahnila na kak celodnevni izlet v naravo.

pattaya naj ti ta sonček polepša dan in odžene dolgotrajno čakanje.

Imam pa za vse vas vprašanje: kako čutite gibe svojih pikecov in pikic v trebuščkih? So vedno na drugem mestu ali nekaj časa na enakem? Mene ful zanima kak pogosto se otroček v trebuščku obrača?

Lep dan, izkoristite ga.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
28.10.2009 9:39:32   
bušika2010
Jutro,
jaz bi tud najraje pobegnila iz pisarne, pa mal okol v lepem vremenu :)

Drugače pa jaz čutim brcike na različnih mestih in to kr konkretno, se velikrat vidi na trebuhu kak se prestavlja pa brca, drugače pa včasih brcne tu, včasih tam, nevem mogoce enkrat stegne nogo, drugič roko user posted image

In user posted image , kdaj se dobimo na kaki pijački? Dajmo se zmenit user posted image

Pattaya držimo pesti zate, da boš kmalu dočakala tisti dan, pa da bi šlo vse po sreči!

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
28.10.2009 11:20:30   
Anonimen
Pozdravljene user posted image

pattaya - držim pesti zate, da boš imela čim lažji porod ter da boš čimprej konecuser posted image user posted image
Drugače pa pri meni je bilo tako, da sem zadnji UZ imela pri 32 tednih, pol pa samo ctg. Rodila sem na Ptuju.
Sem pa rodila čez PDP, tako da so mi porod sprožili. Pa na Ptuju ga sprožijo en teden po pdpju najkasnej. No jst sem imela rok 1.11 rodila pa 5.11. Sem pa sama izrazila željo, da ne mislim več domov hodit, in so mi rekli, da potem mi ga bodo pa sprožluser posted image user posted image  Na pregledu pa je bil Dr.Djukanovič (predstojnik Ptujske porodnišnice),  on mi je pol isti dan mehur predru.

pediater - Imamo Dr. Kodeličevo in je super.

aja da ne pozabim, čestitke vsem, ki so imele preglede. Jst sem ga imela v ponedeljek in je trenutno vse b.p

(odgovor članu bušika2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
29.10.2009 16:08:10   
Nikita_
Hej souser posted image , kako ste kaj?
Jaz sem bila pa včeraj na 3D uz in je blo super.
z mojim user posted image   sma v malo drugačni dimenziji videla najino user posted image
zdaj je 100%, da je user posted image user posted image
Sem ful vesela, ker sem imela že od začetka šesti čut, da je pupa in bi bil zdaj šok če bi bil fantek. Pa vse cotike so roza barve, ker sem jih ful dobila, tak da super...

Me je pa včeraj tak kuhalo, sem se že bala da bom zbolela. Tak mi je šlo na bruhanje, drisko sem mela cel dan...v glavnem wc je bil moj drugi domuser posted image
pa 5 min mi je blo tak vroče, da sem v kratkih rokavih skakala okrog, naslednjih 5min pa me je taka mrzlica dajala, kot da bi bla sredi sibirije.
In ravno včeraj sem mela 3D, da sem skoro skup zlezla med pregledomuser posted image
No, danes pa je boljše.

Kje se skrivate vse danes? Lep popoldan oz. večer vam želimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
30.10.2009 13:08:59   
Manika
evo še mene malo... Pečemo z otroci piškotke in se pripravljamo na praznični vikend obiskov in izletov :)

Glede pediatrov je fajn, da se malo pozanimamo vnaprej kdo je dober in kdo ne. Je pa res praksa, da patronažna izbere. Zaenkrat sta obe pediatrinji ok, samo so mi sestre zadnjič omenile, da sta obe tudi pred tem, da gresta v pokoj, tako da bomo videli kako bo.

ela24 si boljše? Otdevanje je grozno in magnezija niti ne smemo veliko, ker je tudi nek omejen dnevni odmerek. Upam,da je minilo in da si v redu! user posted image

Nikita_ user posted image za user posted image . Mi bo počasi žal, da se nisem za 3D odločila, ko ste vse tako navdušene. Jaz imam  zdaj 20. nov morfologijo in lani, ko sem bila v MB, mi je še malo 3D pokazala in naredila sliko. In tudi ko sem bila letos na Ptuju, ker sem imela ene probleme, mi je dr. Djukanović naredil slikico 3D. Tako, da malo upam na tako 'švercanje' user posted image

Zdaj pa kuhanje kosila, potem pa z otroci v Konjice, gremo gledat razstavo živali...

LP


_____________________________

Maja, Mark in Maša - moje bogastvo!

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
2.11.2009 8:47:22   
Zoja Lara
Dobro jutro mamice user posted image

Kje se skrivate? V takem meglenem jutru se mi pa res nič drugega ne da, ko pa malo surfat.

No kaj je z našo pijačko? A mate čas ta teden, da se dobimo? Predlagam v sredo ali čet okrog 18ih. Vam odgovarja?

(odgovor članu Manika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?