|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
14.12.2009 10:14:14   
Zoja Lara
Jupii, končno mamo sneg. Kak je lepo zunaj.

Pa danes sem si po dolgem času kavico (instant) privoščla. MMmmm, kak je bla dobrauser posted image

Kaj ve pijete kavo zdaj v nosečnosti?

Jaz se je izogibam, no, skoraj vedno user posted image



(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
14.12.2009 11:24:35   
bušika2010
Dan,

jaz pijem belo kavo bolj kot ne, nikol nisem pila prave kave, ampak zdaj sem jo včasih primorana, kr mi včasih pade pritisk pa me začne ful glava bolet. Sem prvih 5 mesecev imela ful hude migrenske napade, pa mi je samo kava pomagala (pač bolj na silo) :D

No zanimivo, začela sem ful odštevat tedne pa dneve, kr se mi je tak začelo mudit, da res komaj čakam da bo tale februar, da končno vidimo našega user posted image !! Skoz sanjam samo o tem še. Se vam podobno dogaja?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
14.12.2009 11:29:52   
tweety83
Jaz sem prej skoz pila kavo,vsako jutro,ko pa sem zanosila pa ne več. In v osmem mesecu nosečnosti sem zopet začela piti kavo,tu in tam,ne pa čist vsak dan.

bušika2010- jaz z naslednjo soboto začnem odštevanje - še en mesec do PDP-ja in imam ful občutek da bo prej.....In analiziram vsako bolečino in izcedek in nevem kaj še vse..... Ojej smo že blizu.....user posted image

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
14.12.2009 11:53:18   
ela24
Ojla!

Res nas je tale snegec presenetil. Vsaj meneuser posted image  
Sem se mičkeno manj javljala, ker imam skozi neke zdravstvene težave in sem  bila že 2x v bolniciuser posted image
Tako, da ko prebiram, da še imate mesec dni poroda si že želim, da bi jaz tudi bila na vašem mestu in končno spoznala naše deteuser posted image user posted image
Po drugi strani, ko pa se spomnim, da se bomo še selili v tem času, pa da še nimam nič pripravljeno razen par pajackov, pol pa se malo prizemljim.user posted image
Do kdaj ste si pa ve pripravile vse potrebno za user posted image ?

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
14.12.2009 11:59:16   
tweety83
Mi2 sva začela po nuhalni. Najprej sva šla po voziček,potem kinderpet, potem so sledile plenice in milijon drobnarij..... Nekje v sedmem-osmem mesecu sem pa prala in likala cotke,prejšnji teden pa sva postavila še kinderpet in ga pripravila na novo članico.
V glavnem - po nuhalni svetlini sva vsak mesec nekaj nabavila in rihtala za našo bibo in moram rečt,da se nama je vse fajn izteklo.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
14.12.2009 13:07:31   
Zoja Lara
Jaz sem v 32. tednu in sva do zdaj nabavla previjalno mizo. Cotike sem dobila. Ostalo pa boma naročla po praznikih, v začetku januarja, kr pri recinkotu. Mojemu fantu se pač nikam ne mudi. Njemu se zdi too much, da bi že zdaj vse nabavla. Zaj se on ubada s kupovanjem božičnih daril. Joj, toti moški user posted image

Me veseli, da so vaši pubeci/moži bolj zagnani glede nakupov za male pikece.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
14.12.2009 14:15:18   
Nikita_
Hej čveke user posted image

Danes imamo pa pravo zimsko pravljico user posted image sem ful vesela snega letos...lani ob takem času bi že jamrala, ko je bilo treba zjutraj ob štirih it v službo in se skor dve uri do tja vozit, kadar so ble snežne razmere user posted image
Letos pa naj kar padaaaaaaaaaa, mi je prav fino snežinke opazovat čez okno  user posted image

Joj čas pa res beži.....
Jaz sem nastopla že 34.  teden user posted image
Prejšnji teden sem imela pregled, pa mi je rekla, da imam že zmehčan maternični vrat, pa da se je posteljica začela starati, tak da zdaj tudi jaz malo paniko zganjam, da ne bi bebika prehitro prišla na svet...
glede na to, da stanovanje še ni končano user posted image
Bomo vidli če me bo pupa upoštevala, če ne bomo pa tudi nekak zvozli. Vsaj do 37. tedna bi rada zdržala, pol pa tak ni panike če se rodi.

Od opreme sem jaz tudi bolj med ta zadnjimi...edino kinderpet in jajčko sem nabavla kaki mesec pa pol nazaj,  cotik sem večino dobila, ostalo pa bomo zdaj začeli...danes sem naročla pri recinkotu previjalno mizo od lipa, pa voziček bova naročla enkrat v tem mesecu-upam user posted image ker mojemu dragemu se tudi nikamor ne mudi..se mi zdi, da misli, da bom zdaj kar skoz noseča user posted image
Čeprav je na voziček treba čakat 3 tedne, zdaj pa so še prazniki vmes....
ampak se tolažim, da tud če bi bebika prej pokukala na svet, da itak v teh razmerah ne moreš takoj ven na sprehod. Eh, bo že user posted image

Nič, lepo bodite punce in uživajte v zimski idili user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
14.12.2009 15:56:47   
bušika2010
Elow,

mi2 pa tak počasi nabavljama, ampak še nimama nič kaj user posted image Voziček sva naročila v bc pa je tak 10 tednov za čakat, tak da sva s tistim pohitela in je zdaj že peti teden od naročila, pa itak še ni sluha ne duha o vozičku, drugače pa ga tak letos še ne pričakujeva, pa posteljico sva naročila. Drugi teden še greva naročit previjalno mizo, pa boma počasi te velike stvari spravla pod streho :D

Drugače pa že imava Cabriofix jajčko pa podstavek isofix, banjico, neko podlogo za na tla, z visečimi igračkami, pa nekaj cotik.

Nikita nea delaj panike, dojenček je v 34. tednu že popolnoma razvit, tudi pljučke, tak da ni panike če se rodi v tem tednu, ampak držimo pesti, da vajina dojenčica počaka še vsaj 3 tedne, potem pa naj bo prva dojenčica rojena v novem letu user posted image hihi.

Počivaj, pa bo vse okej. Boš vidla!



(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
15.12.2009 7:43:08   
Zoja Lara
Dobro jutro user posted image

Jaz se že grejem ob topli beli kavici.

Kaj ve slikate kaj svoje bušije? Jaz se od 26.tedna naprej slikam na 14 dni, da bom pol vidla kak je buši raso. Glih danes je na sporedu foto session user posted image

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
15.12.2009 10:40:27   
ela24
Ojla!

Vidim, da ste pridne glede nakupovanja.user posted image  Saj sem res kar nekaj za vami, ampak sem skozi malo v strahecu, da ne bi šla prej rodit in ne bi imela nič pripravljeno...
No, mi smo v 25 tednu in doživljam to, kar ste ve že pred časom. Prve take konkretne brcikeuser posted image user posted image
Upam, da se mi ta posteljica dvigne in bova lahko začela januarja z pripravo za selitev in nakupi za otročka.

Vidim, da uživate ob kavici. Meni se je pa že v zaćeku nosečnosti ob vseh slabostih čisto zagablauser posted image  Ni šans, da jo spijemuser posted image  No, mogoče bi mi zdaj že kdaj zapasala ampak se niti ne spomnim na njo. Tako, da bomo kofetkali pol, ko bojo neprespane noči. Ampak preveč verjetno ne bom smela, drugače naš user posted image  tudi ne bo spal kaj dostiuser posted image
Danes pa imam 3d ultrazvokuser posted image
Ne vem, če sem že omenila za na seznamček, da bo po do sedaj znanih informacijah user posted image user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
15.12.2009 10:56:45   
tweety83
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita_

Hej čveke user posted image

Danes imamo pa pravo zimsko pravljico user posted image sem ful vesela snega letos...lani ob takem času bi že jamrala, ko je bilo treba zjutraj ob štirih it v službo in se skor dve uri do tja vozit, kadar so ble snežne razmere user posted image
Letos pa naj kar padaaaaaaaaaa, mi je prav fino snežinke opazovat čez okno  user posted image

Joj čas pa res beži.....
Jaz sem nastopla že 34.  teden user posted image
Prejšnji teden sem imela pregled, pa mi je rekla, da imam že zmehčan maternični vrat, pa da se je posteljica začela starati, tak da zdaj tudi jaz malo paniko zganjam, da ne bi bebika prehitro prišla na svet...
glede na to, da stanovanje še ni končano user posted image
Bomo vidli če me bo pupa upoštevala, če ne bomo pa tudi nekak zvozli. Vsaj do 37. tedna bi rada zdržala, pol pa tak ni panike če se rodi.

Od opreme sem jaz tudi bolj med ta zadnjimi...edino kinderpet in jajčko sem nabavla kaki mesec pa pol nazaj,  cotik sem večino dobila, ostalo pa bomo zdaj začeli...danes sem naročla pri recinkotu previjalno mizo od lipa, pa voziček bova naročla enkrat v tem mesecu-upam user posted image ker mojemu dragemu se tudi nikamor ne mudi..se mi zdi, da misli, da bom zdaj kar skoz noseča user posted image
Čeprav je na voziček treba čakat 3 tedne, zdaj pa so še prazniki vmes....
ampak se tolažim, da tud če bi bebika prej pokukala na svet, da itak v teh razmerah ne moreš takoj ven na sprehod. Eh, bo že user posted image

Nič, lepo bodite punce in uživajte v zimski idili user posted image



Men tud ful paše tale snegec,ker sem lahko doma na toplem......user posted image
To pa nisem vedla da se ti MV že mehča....Me zanima kaj bo meni rekel G v ponedeljek,ko imam prvi CTG.
Sej vem da hočeš meti vse pripravljeno (jaz  sem tud takšna) sam ne se preveč obremenjevat s tem - zdaj raje glej nase in pupiko!user posted image

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
15.12.2009 10:59:54   
tweety83
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Jaz sem v 32. tednu in sva do zdaj nabavla previjalno mizo. Cotike sem dobila. Ostalo pa boma naročla po praznikih, v začetku januarja, kr pri recinkotu. Mojemu fantu se pač nikam ne mudi. Njemu se zdi too much, da bi že zdaj vse nabavla. Zaj se on ubada s kupovanjem božičnih daril. Joj, toti moški user posted image

Me veseli, da so vaši pubeci/moži bolj zagnani glede nakupov za male pikece.



Sej moj ni bil zagnan glede teh nakupov za bibo,sam mu drugega ni preostalo da je šel z mano in se sprijaznil s tem.user posted image Če bi čakala nanj,bi mi še zdaj pol stvari manjkalo. No zdej mu je pa kul,ko je vse doma in vse pripravljeno,tak da lahk še grem samo rodit.
Prej pa so bili komentarji - a še ni prehitro,pa kam se ti mudi,pa kaj če nama bo pa to kdo drug kupil/prinesel???!!!!user posted image
Ja lubek moj,kaj pa če bi se zgodilo kaj nepričakovanega,pa bi mogla biti v bolnici ali pa bi šla prej rodit??? Toti moški - z njimi je težko,brez njih pa ne moreš.....user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
15.12.2009 11:15:18   
Zoja Lara
Danes pa imam 3d ultrazvokuser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: ela24




Joj, jaz bi tud šla na 3D user posted image Ti kr malo zavidam ela.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
15.12.2009 12:51:40   
bušika2010
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Danes pa imam 3d ultrazvokuser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: ela24




Joj, jaz bi tud šla na 3D user posted image Ti kr malo zavidam ela.



3D je res super zadevca, v katerem tednu si Ela24? Jaz sem bla takrat v 27. pa se je res super vidlo. Kam pa greš?

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
16.12.2009 10:56:37   
Zoja Lara
Dobro jutro al pa dober dan kak pač komu bolj odgovarja user posted image

Želim vam lep dan.

Jaz pa grem zaj ustvarjat, se s kolegicami dobimo in bomo probale kaj lušnega naret- mogoče iz fimo mase.user posted image

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
16.12.2009 11:01:30   
ela24
Ojla!
Ma jaz sem se tudi tako zelo veselila, pol pa bila kar precej iz sebeuser posted image  Otrok se je ful slabo videl, ker je tako nizko in posteljico imam predležečo, tako, da je bila glavica čisto skrita v posteljicouser posted image
Čisto sm prestrašena, ker mi baje carski rez s težavo uide, velika nevarnost krvavitev in prezgodnjega poroda. Tako, da sm sedaj na strogem mirovanju.. Najbolj me skrbijo te krvavitve in prezgodnji porod, ker sem komaj v 25 tednu.
Tako, da držite pesti za mene, da čimdlje zdrživa z user posted image . Ampak če sm prav razumela, da v takem primeru čakajo najdlje do 34 tedna s carskim rezom. Takrat še pa itak mora v inkubator a ne?

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
16.12.2009 11:04:42   
tweety83
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Ojla!
Ma jaz sem se tudi tako zelo veselila, pol pa bila kar precej iz sebeuser posted image  Otrok se je ful slabo videl, ker je tako nizko in posteljico imam predležečo, tako, da je bila glavica čisto skrita v posteljicouser posted image
Čisto sm prestrašena, ker mi baje carski rez s težavo uide, velika nevarnost krvavitev in prezgodnjega poroda. Tako, da sm sedaj na strogem mirovanju.. Najbolj me skrbijo te krvavitve in prezgodnji porod, ker sem komaj v 25 tednu.
Tako, da držite pesti za mene, da čimdlje zdrživa z user posted image . Ampak če sm prav razumela, da v takem primeru čakajo najdlje do 34 tedna s carskim rezom. Takrat še pa itak mora v inkubator a ne?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Veliko počivaj (kot so ti svetovali) in pozitivno razmišljaj!!!!

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
16.12.2009 11:06:02   
Zoja Lara
Ela glavo pokonci, saj bo. Res si privošči počitek in mirovanje, naj te zdaj drugi razvajajo, maš res pravi izgovor.

Držim pesti, da bo z vama vse vredu. Pozitivno razmišljat user posted image , ker to tud ful vpliva.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
16.12.2009 11:38:52   
ela24
Hvala za lepe misli. Bom se potrudila. Mogoče me je res včeraj tako prestrašil in sem zato tako panična.
Saj itak počivam, ma mene skrbi že ko grem nekaj pojest pa kako malenkost pospravit. Ker mi tako dol tišči.

Bom si mogla omislit neko hišno pomočnico, da počisti, zlika ipd. Samo to je meni taka kriza, da mi nekdo po stanovanju šari, da stokrat raje sama.
samo zdaj pa ne smem, moj pa glih neja nekega praha vidiuser posted image  Ko sm prišla iz bolnice sm šla takoj čistit, moj pa me je čudno gledal, češ saj pa je vse vreduuser posted image  Da sm raje tiho, kake cote sm imela, kljub natančnim navodilom kako mora kaj nardit.
Saj do penzije se bo že navado, saj je ful pridn za marsikaj, samo gospodinjski tip pa glih ni...

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
16.12.2009 12:42:01   
Nikita_
Ela24 ne se preveč obremenjevat s predležečo posteljico. Meni so tudi postavili to diagnozo že nekje v 16. tednu, ko sem krvavela in me je G čisto prestrašila...Takoj me je dala na bolniško in mi zabičala, da morem čimveč počivat in čim manj naporov...
Potem sem bila v 23. tednu hospitalizirana v porodnišnici zaradi vnetja ledvic in sem 14 dni v bolnici res strogo ležala..vstala sem samo za wc in tuš, pa ko sem imela obiske sem naredla kaki krog okrog bolnice.
Ko sem prišla domov sem imela takoj naslednji dan pregled pri G in ne moreš verjet, posteljica se je čisto umaknila od materničnega ustja user posted image Tak da sem bla v bistvu hvaležna, da so me dali v bolnico, ker tam sem bila prisiljena počivat, doma bi sigurno skakala okrog user posted image

Sicer ne vem v katerem tednu si, ampak do 30. tedna je še čas, da se ti stanje popravi in baje se to zgodi v večini primerov, le redkim se posteljica ne umakne. Upam, da ne boš v tistih par %. Morš vedet, da G radi pretiravajo in delajo paniko po nepotrebnem. Pušenjak (priznani ginekolog) pravi, da se diagnoza predležeče posteljice sploh ne postavlja pred 28. tednom, ker se do takrat večina posteljic pomakne višje z rastjo otroka.

Čimveč počivaj in razmišljaj pozitivno, pa bo vse okej user posted image na počitek pa res ne pozabit!!

Jaz sem pa zadnje dni kot invalid, skoz samo ležim, ker ne morem bit eno uro skup pokonci, tak me je začelo vse matrat. Kri mam slabo, pa vse mi dol tišči, ker zelo nizko nosim, sramne kosti me bolijo za znoret, ko se morem obrnit iz enega boka na drugega dobim skor živčni zlom, da ne govorim o vstajanju... mah res me dobro zdelujejo tile zadnji tedni user posted image

Upam, da ste ostale v boljšem stanju user posted image

Lepo bodite, pa se beremo user posted image


(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
16.12.2009 15:08:57   
tweety83
Nikita_ dobrodošla v klub.....user posted image Sej ne.... Sam sem že mislila da sem edina ki me vse tak matra,da joj.Prej je bilo celo nosečnost vse ok,zdej pa se je vse obeslo name. Uf,še malo pa bo......

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
16.12.2009 15:15:51   
bušika2010
Ela24 user posted image pa čim več počivaj, pa boš vidla da bo vse vredu!!!

Tud jaz sem cela lesena, spanje ponoči že postaja cela znanost, nimam 3 sekunde miru, pa okej, itak da se splača potrpet user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
16.12.2009 15:42:15   
ela24
Še enkrat hvala vsem.
Nikita, tvoje besede so me pa res zelo potolažileuser posted image user posted image  Ko ti govorijo o skoraj neizbežnih krvavitvah, prezgodnjem porodu. Saj si res čisto prestrašen.
Jaz sem sedaj v 25 tednu. Ali 24, če mi pa vsak ginekolog reče drugačeuser posted image  Mislim, da je 25, to je večkrat rečenouser posted image  
Ravno sem gledala, da piše na slikicah, da ima 696g. Uh še je micen, hkrati pa sedaj res hitro raste.
Smešno mi je pa to, da jaz še pa nisem nič gor dobilauser posted image

Upam, da se tudi meni odmakne. Ampak ta g. je bil videt kar zaskrbljen, mogoče zaradi tega ker je z glavico dol z vso težo in bo po moje kar težko, da to vse gor potegneuser posted image
Ma ne vem, samo da bi zdržal vsaj tam do 34, 35 tednov, pa bom zelo vesela.

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
17.12.2009 9:46:22   
bušika2010
Dobro jutro,

jaz že pijem user posted image , pa po dolgem času sedim v službi, pa upam, da mi tokrat zdravje prizanese user posted image

Meni user posted image tak dol stiska, da grem zdaj po službi kr h g. pa bom vidla kaj bo rekla, kr sm že malo zaskrbljena, kr ta zadeva kr peče tam spodaj, pa res ni prijetno!

Imejte lep dan, pa javite se kaj! user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Nosečke iz Slov. Bistrice
17.12.2009 10:42:41   
Zoja Lara
Bom si mogla omislit neko hišno pomočnico, da počisti, zlika ipd. Samo to je meni taka kriza, da mi nekdo po stanovanju šari, da stokrat raje sama.
samo zdaj pa ne smem, moj pa glih neja nekega praha vidiuser posted image Ko sm prišla iz bolnice sm šla takoj čistit, moj pa me je čudno gledal, češ saj pa je vse vreduuser posted image Da sm raje tiho, kake cote sm imela, kljub natančnim navodilom kako mora kaj nardit.
Saj do penzije se bo že navado, saj je ful pridn za marsikaj, samo gospodinjski tip pa glih ni...
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Ela ti kr angažiraj ostale družinske člane naj ti pomagajo. No, jaz te ful razumem, ker sem sama tudi tak, da vse najrajši sama naredim. Moški pa itak ne vidijo nereda, oz. jih ne moti...




Vsem ostalim pa tud želim, da ste čimbolj zdrave. Jaz morem potrkat, da zaenkrat res nimam nobenih težav. Trenutno me samo prehlad daje. Upam, da bo vse OK do konca. Pregled pri G in v bolnici pa mam šele v začetku januarja, joj te bom že v 35. tednu- scary.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?