|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 14:22:42   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

, jaz ga do zdaj nikoli nisem imela v hladilniku. Piše pa gor, da je lahko na temp. do 25 stopinj, zdaj sem ga pa dala v hladilnik.


te bom pa jaz tudi. pa čeprav je že odprtuser posted image user posted image user posted image

a to se gre o Calpolu? JAz tud nimam v hladilniku. Ga imam na omarci od zdravil v predsobi.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 14:23:10   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
o zdravo!

prideš jutri?

midve sma pa ble samo ene tričetrt ure danes zunaj. ni je zeblo. samo je težila kar tak. kdo bi vedu zakaj.. jaz že ne user posted image user posted image

jutri, kje, kdaj?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 14:30:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
Midva z mojim pa imava danes dve leti da sva se poročila user posted image user posted image user posted image
čestitke !! user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 14:30:05   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Nekaj zelo pomembnega se je zgodilo pri nas doma .Tomaž ima 1 zobuser posted image user posted image user posted image .Mami ,pa se že cel dopoldan smeji ,ker je tako hecen z enim zobomuser posted image .
user posted image user posted image bravo Tomaž !!



(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 14:34:06   
trinity22
bravo za 5. del user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čveke čvekasteuser posted image

komi sem vas prebrala, pa ne za nazaj to kar je v tem deluuser posted image

hvala za čestitkeuser posted image  Sva bile na plavanju in pol se je najedla in zdaj že 2 uri spi, to pa je nekaj vredno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mami pa tuki čas zabija namesto da bi kaj pametnega nardila zdaj, ko bi lahko .... eh stara zgodbauser posted image
PERSIDA čestitke Tomažu za 1. zobekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
MalaČebelica čestitke za obletnico

Ostalim pa lep dan še naprej, se tipkamo zvečeruser posted image  Jaz vas vsak večer med 21h in 23h čakam, pa nobene nikjer pol grem pa spat, pa se ve razpišete da še dva dni beremuser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 14:48:48   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 7 MESECEV TIANA OD TRINITY IN TIA OD LEO*TIE! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 15:09:59   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan. user posted image


mamaM, a ti maš svečke v hladilniku? Jaz jih nimam. A je lahko kaj narobe? Pa sirupe (calpol ipd.) je tud dobro met v hladilniku?
Pa user posted image user posted image za tvoja dva revčka. Aja, Tija me je danes blazno resno vprašala, kam je šel Žiga. A veš še od zadnjič, ko smo ji povedale, da je šel v vrtec. In danes se je spomnila na njega.




Ja, Najaa, jaz vse čuvam v hladilniku; svečke so bolj trde in grejo lažje v ritko; sirupe pa tudi; ker na sobni temperaturi baje jih ni dobro čuvat tako mi je ena kolegica, farmacevtka enkrat razlagala...
Ne boš verjela; prejle sedimo za mizo in Žiga me vpraša, da kdaj gremo v izolo pa ga vprašam a k babici in on ma ne k uni stari ampak k Tiji.....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 15:10:05   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: dana

Mama_m kako zdraviš Leo, ki tudi kašlja,kot sem brala? Včeraj sem hotla it k zravniku pa ni delal, tako da greva danes. Se bojim, da ne bo kak bronhitis. Ker mu na momente piska.



dana; če ima recimo samo zamašen nosek, ga redno s fiziološko čistim in zvečer ji dam kapljico ali dve operila v nosek; drugače ko pa tko grdo kašlja in da ne more izkašljat un katar pa ji dam bronhopulmin svečke, da ga pol pokaka; 1x na dan pa ji dam Broncamil sirup za otročke; če ima vročino ji to zbujam s paracetamol svečkami ali calpolom. ampak ker imamo mi v družini asmatika, jo vedno nesem pokazat. Je pa poleti piskala - bronhitis in ji je njena P dala inhalacije, pumpico - sem user posted image zraven bolj kot ona se mi zdi....

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 15:10:10   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Nekaj zelo pomembnega se je zgodilo pri nas doma .Tomaž ima 1 zobuser posted image user posted image user posted image .Mami ,pa se že cel dopoldan smeji ,ker je tako hecen z enim zobomuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 15:18:06   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dober dan.  Midve sva malo prej prišle iz sprehoda, sva bile zunaj skoraj 3 urce user posted image , ampak je tak veter pihal da joj. Sva pa po sončku hodle,da naju ni zazeblo user posted image

Najaa  hvala lepa še tukaj javno! user posted image




ni za kaj. user posted image malo fototkaj, da vidim kako ji paše. A ji je prav? Je dalal po Nikinih merah, pa je Niki ravno prav oz. na komot. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 15:18:13   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan. user posted image


mamaM, a ti maš svečke v hladilniku? Jaz jih nimam. A je lahko kaj narobe? Pa sirupe (calpol ipd.) je tud dobro met v hladilniku?
Pa user posted image user posted image za tvoja dva revčka. Aja, Tija me je danes blazno resno vprašala, kam je šel Žiga. A veš še od zadnjič, ko smo ji povedale, da je šel v vrtec. In danes se je spomnila na njega.




Ja, Najaa, jaz vse čuvam v hladilniku; svečke so bolj trde in grejo lažje v ritko; sirupe pa tudi; ker na sobni temperaturi baje jih ni dobro čuvat tako mi je ena kolegica, farmacevtka enkrat razlagala...
Ne boš verjela; prejle sedimo za mizo in Žiga me vpraša, da kdaj gremo v izolo pa ga vprašam a k babici in on ma ne k uni stari ampak k Tiji.....


ma daaaaaj Žiga! user posted image
No bom tudi svečke dala v hladilnik. Če ne zarad drugega bodo res bolj trde.
In kaj se res vidimo? Zdaj ste bolani in no go, ne? Sem se pa jaz zmotla in nimava jutri RA, ampak v četrtek. user posted image


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 15:55:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
ni za kaj. user posted image malo fototkaj, da vidim kako ji paše. A ji je prav? Je dalal po Nikinih merah, pa je Niki ravno prav oz. na komot. user posted image

Je ji prav ja..malenkost prevelika ampak ni panike. Bo pa jo lahko imela vso zimo user posted image kar me zelo veseli, ker je res FULL lepa. Tvoja tašča je prava mojstrica user posted image user posted image

No, pa še dokaz ..

user posted image


user posted image


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:14:18   
Najaa
Lija prelepa si! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:15:09   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
ni za kaj. user posted image malo fototkaj, da vidim kako ji paše. A ji je prav? Je dalal po Nikinih merah, pa je Niki ravno prav oz. na komot. user posted image

Je ji prav ja..malenkost prevelika ampak ni panike. Bo pa jo lahko imela vso zimo user posted image kar me zelo veseli, ker je res FULL lepa. Tvoja tašča je prava mojstrica user posted image user posted image

No, pa še dokaz ..

user posted image


user posted image



iiii ful lepa kapica in ful lepa Lija ... ji pašeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:20:22   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lija prelepa si! user posted image user posted image user posted image
se zahvaljujeva obe. Da pa je tako lepa pa gre zasluga tebi in tvoji tašči.. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:20:45   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22
iiii ful lepa kapica in ful lepa Lija ... ji pašeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:22:10   
tasa_m
Zdaj pa šibava po DM-ovi AM. Hipp je fuj upam da bo to boljšeuser posted image . Če pa nebo pila še tega pa bo dobivala za večerjo kruh pa paštetouser posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:29:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Zdaj pa šibava po DM-ovi AM. Hipp je fuj upam da bo to boljšeuser posted image . Če pa nebo pila še tega pa bo dobivala za večerjo kruh pa paštetouser posted image user posted image


a nisi rekla, da boš kar KM dala? drugače pa tega dm-ovega hvalijo. Poročaj, kako ji bo šel. Tudi jaz razmišljam, da bi prešaltala na njega. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:30:00   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

MB jovke - jutri ob 10 uri v Tušu na Poljanah (planet tuš) ,JASNOuser posted image !!!
 
trezika - če ne moreš jutri , četrtek ptuj,JASNOuser posted image


JASNO, ampak žal neizvedljivo v obeh primerih user posted image user posted image jutri sem brez avta, v četrtek pa praznujem in sem zaposlena s kuho in peko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:30:33   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Zdaj pa šibava po DM-ovi AM. Hipp je fuj upam da bo to boljšeuser posted image . Če pa nebo pila še tega pa bo dobivala za večerjo kruh pa paštetouser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:31:00   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Zdaj pa šibava po DM-ovi AM. Hipp je fuj upam da bo to boljšeuser posted image . Če pa nebo pila še tega pa bo dobivala za večerjo kruh pa paštetouser posted image user posted image


a nisi rekla, da boš kar KM dala? drugače pa tega dm-ovega hvalijo. Poročaj, kako ji bo šel. Tudi jaz razmišljam, da bi prešaltala na njega. user posted image

Naja, sem rekla ja. Ampak ga gospodična noče pit user posted image kr dlesni skup stisne ko ima dudo v ustih in konec lušnega.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:35:48   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 7 MESECEV TIANA OD TRINITY IN TIA OD LEO*TIE! user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 16:46:21   
mediuhec
MB: jutri potrjeno!

MČ: čestitam!!
persida: čestitam za zobek!

trezika: kaj maš RD?


(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 17:03:37   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 7 MESECEV TIANA OD TRINITY IN TIA OD LEO*TIE! user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevski zvončki in trobentice, 5. del
13.10.2009 17:04:41   
tasa_m
Men pa je Lija zaspala, tak da imam svojih 5. min. KONČNOOOO user posted image



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?