|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jaz sem tako vesela!!!!!!
15.10.2009 9:14:15   
pol
Pozdravljene vse nosečke in tudi vse, ki čakate +!

Čestitke divans 1!!!!!!
Tudi jaz sem imela 2x splav, pred dnevi pa sem ugotovila, da sem ponovno user posted image . Upam, da bo vse ok!!!
Malo me skrbi, če je vse v redu. Naslednji teden imam prvi pregled, ampak ne vem kaj naredim glede službe. Pravijo, da stres zelo vpliva v prvih tednih- imam zelo stresno delo. Naj grem k os.zdravniku na bolniško ali naj počakam do naslednjega tedna na mnenje ginekologa?
Kaj menite?


Lep dan!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jaz sem tako vesela!!!!!!
15.10.2009 10:45:34   
*lena*
Najprej čestitke user posted image user posted image .

Tudi jaz sem jemala do 16 tedna utrogestan. Razlog: Imela sem SS in mi ga je preventivno predpisala. Tudi nisem nič krvavela. Samo je rekla ginekologinja, da je bolje preventivno jemati, ker je hormon, ki na nek način pomaga, da posteljica ne odstopi. Če sem prav razumela. Tako, da ga kar jemlji, sploh pa če si imela prej SS.

Veliko sreče.
Jaz sem že v 25 tednu :):)

_____________________________

Lena

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jaz sem tako vesela!!!!!!
15.10.2009 13:03:56   
JanaB
Čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jaz sem tako vesela!!!!!!
15.10.2009 17:39:22   
divans1
Punce, najlepša vam hvala, vsaki posebej za lepe želje!!!!!!user posted image

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jaz sem tako vesela!!!!!!
15.10.2009 18:35:15   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: *lena*

Tudi jaz sem jemala do 16 tedna utrogestan. Razlog: Imela sem SS in mi ga je preventivno predpisala. Tudi nisem nič krvavela. Samo je rekla ginekologinja, da je bolje preventivno jemati, ker je hormon, ki na nek način pomaga, da posteljica ne odstopi. Če sem prav razumela. Tako, da ga kar jemlji, sploh pa če si imela prej SS.



Pri meni je bilo tudi tako da sem ga preventivno pila do 16 t zaradi predhodnega ss . Sem pa v 7 t imela nek roza izcedek, tako da mi je takrat povečala dozo do konca. Zaenkrat je vse ok, saj lepo rastemo in se debelimo.

Divans, sem ti čestitala že na drugi temi, ma vseeno še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jaz sem tako vesela!!!!!!
15.10.2009 19:11:51   
divans1
Hvala crvicek!!! A ti maš pa kar dve pikice?? Kako ti je pa to ratalo?

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 21:05:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jaz sem tako vesela!!!!!!
16.10.2009 9:43:40   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Hvala crvicek!!! A ti maš pa kar dve pikice?? Kako ti je pa to ratalo?


...kaj naj rečem..zanimiva usoda! user posted image

Sicer sem pila po polovičko klomifena, ampak imamo dvojčke tudi v družini, tako da je k temu verjetno pripomoglo eno in drugo. Vsaj tako pravi moj G!


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?