|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
1.9.2011 9:10:49   
*bubi*
Lep prvi šolski dan vsem starejšim sestricam in bratcem - prvošolčkom!

Lep prvi vrtčevski dan vsem septembrčkom. Saj menda ne bo noben ostal v jaslicah? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
1.9.2011 14:01:03   
leda
KOk je nam fajn, ko zjutraj lahko še zamujamo...


zoja mora bit v šoli ob pol devetih. saj ni ravno zgodaj (k sreči), ampak je pa obveza. zdej smo pač šle od doma, ko smo se spakale. pa če je kaj prišlo vmes, pač je.

naša prva črva, ki se sicer ni prav nič veselila šole, je bila nad prvim dnem navdušena. so dobili čokoladnega ježka in jabočni sok user posted image jaz sem pa tut zadovoljna. učiteljici sta zgledali super, prvčki majo svoj prizidek z lastnim igriščem, še taglaven policaj je mel prov v redu govor user posted image

potem je ves 1. A s spremljevalci šel na drink na kodeljevo in je blo prov fajn.

v torek pa elo začnem uvajat v vrtec. bo pa mal hecno. dali so jo namreč v isto igralnico kamor sva zadnji dve leti zojo oddajali in pobirali...tko da bo zanjo same same but different user posted image



< Sporočilo je popravil leda -- 1.9.2011 14:03:54 >

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
1.9.2011 20:19:52   
*bubi*
bubi začenja s poukom ob 8.05. Pa itak bo že ob 7.30 v šoli, da še bubiko odpeljem in jaz ne zamudim user posted image

Ja, bubi je tudi imel lep prvi šolski dan.

Bubika pa ni imela prvega vrtčevskega dne, ker smo imeli ponoči veselico user posted image  in je bila danes čisto boga.  Bo kar ponedeljek počakala.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
1.9.2011 22:13:33   
Lara Croft
Za našo Laro pa danes ni blo prow nič novega... čist navaden dan, kot že celo poletje... user posted image

_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
1.9.2011 22:20:56   
Čarli08
Tko. Tudi mi smo zaključili s poletno sezono. Je blo fajn. V glavnem. Zdej bom še jaz kaj več tu gor, vidim, da se malo dogaja.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
1.9.2011 22:28:48   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Za našo Laro pa danes ni blo prow nič novega... čist navaden dan, kot že celo poletje... user posted image


no, bomo videli, kaj boš napisala čez 3 leta user posted image

pa ti povem, da je bubika včeraj začela komplicirat, ker ona brez bubija ne bo šla v vrtec user posted image  se je kar malo razvadila zdaj, sta bila skupaj v skupini. No, na koncu pa sploh ni šla v vrtec.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
1.9.2011 23:04:00   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*


pa ti povem, da je bubika včeraj začela komplicirat, ker ona brez bubija ne bo šla v vrtec user posted image  se je kar malo razvadila zdaj, sta bila skupaj v skupini. No, na koncu pa sploh ni šla v vrtec.



pri nas pa kontrauser posted image , se je A cmerla, ker je šla M v vrtec...user posted image

kaj več pa jutri, mi ni danesuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
1.9.2011 23:04:53   
arabela*
bubi, kak sta bila skupaj v skupiniuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
2.9.2011 7:06:52   
leda
bubiko odpeljem in jaz ne zamudim


jah, pri nas je vrtec na poti do šole, tko da najprej Ela, potem Zoja. in ob pol devetih mora bit vse opravljeno user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
2.9.2011 9:36:46   
arabela*
No, skratka naša pupa se je super včeraj uvedla v vrtecuser posted image
Ob 11 me kliče vzgojiteljica, da je pridna in ni nobenih problemov z njo, pridem po njo po kosilu; pravi vzgojiteljica, da se je baje sama spravila spat, tako da sem jo kar tam pustila, in smo šli po njo okoli trehuser posted image

Sem full vesela, da je tako, pa da je čista, da še ni treba plenic tja tovorit, dudo ji dajo samo ko gre h počitku, sok ima ves čas zraven, ker je slabokrvna in še tolk več spijeuser posted image

Danes sva razvozila obe, najprej A v šolo, pa torbo in vse ostalo sva ji tja peljala( ker peš bi malo težko)user posted image , zajtrk je samo do osme, tako, da gremo najprej v šolo, potem pa vrtec. Bomo vidli, kako se bo obneslo, morda bo nadalje šla direkt k pouku, ker je malica tako ali tako že ob 10 uriuser posted image . Skratka fajn da se je začelo, da imata vsaka svoje obveznostiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
2.9.2011 13:38:49   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

bubi, kak sta bila skupaj v skupiniuser posted image


Samo julija in avgusta. So združili jasli in vrtec, naredili 2 skupini otrok. Bubiko so selili iz ene v drugo skupino, odvisno koliko malih in koliko velikih otrok je prišlo tisti dan v vrtec user posted image Včasih je jedla zajtrk pri enih, kosilo pri drugih,... pa njej to ni problem, zato so lahko tako prakticirali.

Ja, moja dva sta od 16.avgusta oba še hodila v vrtec, ker enostavno nisem imela varstva.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
2.9.2011 13:43:06   
*bubi*
Pri bubiju je malica že po prvi šolski uri, to je ob 8.50. V vrtcu pa je zajtrk ob 8.00.

Bova morala midva nek mini zajtrk doma uvest, da bo zdržal. V šoli je zajtrk ob 7.00, za tiste, ki želijo. Tako zgodaj pa ne bo rabil biti noben dan v šoli.


No, jaz delam zjutraj en velik trikotnik - dom, šola, vrtec - služba. Kakšen točno bo vrstni red, še nimam čisto naštudirano, ampak mislim, da bo kar tako. Moram upoštevat še jutranjo konico, ki poteka v smeri vrtec-šola user posted image . Eh, se bomo že navadili - tri leta tako, potem še kako leto oba v šolo user posted image

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 2.9.2011 13:44:06 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
2.9.2011 14:36:24   
leda
en velik trikotnik


pri nas je ena taka vijugasta črta user posted image  
ma mi bo (razen točne ure) precej lažja logistika kot prej, ko sem elo v varstvo vozila.

prva črva je pa itak že čist samostojna. dons sva se usedli vsaka na svoj kolo in se odpeljali do šole.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
2.9.2011 14:39:18   
leda
No, skratka naša pupa se je super včeraj uvedla v vrtecuser posted image
Ob 11 me kliče vzgojiteljica, da je pridna in ni nobenih problemov z njo, pridem po njo po kosilu; pravi vzgojiteljica, da se je baje sama spravila spat, tako da sem jo kar tam pustila, in smo šli po njo okoli treh


ma krasno. samo upam, da bo ta scenarij tut pri nas. poročam v torek.

čarli dobrodošla doma.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
2.9.2011 22:46:59   
Čarli08
Naša dva sta tudi hodila v vrtec čez poletje, tisti čas, ko nismo bili na morju. K sreči sta kar prilagodljiva otroka, tako da jima ni bilo tako travmatično nenehno menjanje vzgojiteljic in selitve iz igralnice v igralnico. Poleg tega so pri nas začeli še s prenovo vrtca, tako da je cela zmešnjava. Za enkrat še ne kričita.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
2.9.2011 22:49:47   
Čarli08
Drugače pa sem v fazi privajanja na spodnje hlačke (mojega sina, ne mene, da ne bo pomote) user posted image user posted image user posted image  uf, sem vedela, zakaj odlašam .... je cel dan mir, potem pa mu zvečer dvakrat zapovrtjo uide ... ojojoj

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
3.9.2011 2:23:11   
Lara Croft
Ja, moja dva sta od 16.avgusta oba še hodila v vrtec, ker enostavno nisem imela varstva.


Ja kaj, Lara je hodila celo poletje... razen en teden, ko sem bila na dopustu, ta drugi teden, ko sem bila na dopustu pa je spet hodila..


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
3.9.2011 8:41:35   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Ja, moja dva sta od 16.avgusta oba še hodila v vrtec, ker enostavno nisem imela varstva.


Ja kaj, Lara je hodila celo poletje... razen en teden, ko sem bila na dopustu, ta drugi teden, ko sem bila na dopustu pa je spet hodila..



drugo leto bo pa druga pesem.... bubiju bom iskala in kombinirala varstvo 14 dni junija/julija in 14 dni avgusta. user posted image  

s tem, da ima veliko staršev še dodatne probleme vsake mini počitnice. No, ja, teh letos itak ne bo veliko. Za 1. maj na primer samo 1 dan počitnic, ostalo so vse prazniki. da ne govorim o tem, da sploh ne bo cel teden fraj user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
4.9.2011 8:59:14   
*bubi*
Skoraj dve leti smo tale 2. del polnile user posted image

Sem šla na 1. stran malo seznamček pogledat, pa itak lahko za večino nickov tam rečem: kdo pa je to? user posted image user posted image user posted image

V glavnem, je že naš mesec, nekaj praznovanj je že za vami, nekaj jih/nas praznuje danes user posted image , nekaj jih še bo. Vsi se imejte lepo s svojimi 3-letniki.


BTW: včeraj sem postala drugič teta user posted image  Par uric bi počakal user posted image , pa bi imela z bubiko na isti dan RD user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
5.9.2011 7:54:48   
leda
nas praznuje danes


vse najboljše bubika! pa mali bratranček tudi!

mi smo preživeli krasen vikend v kraljestvu zlatoroga. moja mala prva črva je v soboto prehodila osem ur, premagala 1000 višinske, v nedeljo pa še nazaj v dolino...seveda se je bilo treba zmislit nove štorije in baldorije treh princesk, ki jih mam na lagerju že iz prejšnjih hodalnih podvigov. ampak je pa bila čisto ponosna, ko smo prišli do koče na prehodavcih in so jo vsi planinci trepljali po ramenih...pa še kozorog nas je prišel čist na blizu pogledat. tko na blizu, da sem se že začela spraševat, kako točno se ubranit tistih gromozanskih rogov user posted image čeprov najboljše je bilo pa spanje na skupnih ležiščih v zimski koči. tko da ona bi skoz tko spala...user posted image

lep začetek tedna vse znane in neznane. vete kaj bi pa res rada enkrat vidla? seznam skritih bralk user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
5.9.2011 19:54:22   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: leda

vete kaj bi pa res rada enkrat vidla? seznam skritih bralk user posted image



user posted image user posted image user posted image  ja... misliš, da nas kaka septembrka še bere, ap se ne oglaša? Jaz sem Kahlo našla na septembrkah 2011, tam pa se ima cajt oglašat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
5.9.2011 22:49:48   
Lara Croft
Ja, skoraj dve leti...sem odprla temo na dan, ko je moje prijateljica rodila.. in ko sem avto razbila... user posted image

Je rekla naša Lara, da ni prav nič zadovoljna, ko so sami novi v skupini in ni njenih prjatlov...

Ah.. vsako leto ima novo vzgojiteljico, pomočnico in novi otroci... kr napraj posluša to uvajalno zjanje.... da ji gre zelo na živce, je rekla... 

Prvo leto.... ok, začetek... drugo leto v skupini s samimi 2009 letniki... tretje leto jo je bilo treba spet v novo skupino...


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
6.9.2011 19:34:48   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Je rekla naša Lara, da ni prav nič zadovoljna, ko so sami novi v skupini in ni njenih prjatlov...



user posted image  saj se bo hitro navadila. Če je zdaj s svojim letnikom, bo pa menda ostala 3 leta z njimi.

Vzgojiteljica in pomočnica pa se pri nas v vrtcu vsako leto zamenjata, je taka praksa. Da je bubika imela dve leti isti par, je bila izjema zaradi punčke s posebnimi potrebami.

Zdaj pa sta dve, ki sta prišli iz čisto druge enote in jih prvič vidimo. Ampak delujeta zelo fajn user posted image
Tudi bubika nima problema s tem. Danes je v vrtcu praznovala in so lušno naredili - še lutkovno predstavo s Smrkci so jim naredile user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
6.9.2011 20:27:32   
Lara Croft
saj se bo hitro navadila. Če je zdaj s svojim letnikom, bo pa menda ostala 3 leta z njimi.


Danes ni več tko razdražljiva... ampak prejšnji teden ja bila pa tko divja in polna jeze...

Mah... lanska vzgojiteljica je dobila čisto novo skupino 3 letnikov, naše tri pa so dali k dvema, ki jih še nikoli niso videle.. Ne vem, po kakem ključu to delijo...

Kolk me boliiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ma tko me boli, da ko vstanem šepam...

Ooo, kako lepo je tipkat na ta star laptop... sem ta novega poslala nazaj v ANglijo, kjer sem ga naročila, ker je blo nemogoče pisat... dobim dnar nazaj, imam pa novega že ogledanega... zdej bom pač nekaj dni ta kalorifer poslušala... hahaha


AjA, če še kdo ni uredil nezgodnega zavarovanja, prosim pokliči meeeeeeeeeeee.... user posted image
Bo žrebanje za družinske počitnice in gardaland.... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
12.9.2011 23:08:32   
arabela*
kukuuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?