|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
3.11.2009 20:40:11   
barika
claire, sory, sem šele danes spet malo sem pogledalauser posted image , ker morem pohvalit našo mašino, da gre super fajn po snegu (pa vozla sem ga z eno roko), gor tudi fajn paše buggy boarduser posted image , sami plusi.

ima pa kolegica jane vozek in njena mala tak čudno sedi not, tisto varovalo ima čisto pri glavi, pa še na trakove se naslon premika, pa sedež se ne da obračat v obe smeri, mah, za mene sami minusi za janeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
3.11.2009 21:17:59   
smuki
Oj!

Joj, jst bom tud diplomirala glede teh vozičkov. Nek mi je bil všeč Jane, zdaj sem pa tud jst videla Quinny-a (Freestyle) me je pa kr mal zmedlo.
Če primerjamo cenovno (kupit imam namen košaro, športni del in lupinico), je tukaj nekje... sta primerljiva. Ko sem pa mal gledala komentarje po forumu, Jane ravno nima spodbunih komentarjev (mi ga je pa kolegica fuuuuuul prehvalila), medtem ko za Quinnya glih nisem še veliko brala.
Na hitro je edina slabost Quinnya, da je za par kg težji ... vendar me to ravno ne moti, ker mi ga ne bo potrebno ne vem kam nosit, ravno dvignit v avto.

Kaj je potem boljša izbira? user posted image
Aja, nisem pa še šla na okoli, da bi jih primerjala v živo. 


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
4.11.2009 10:06:16   
barika
Smuki, jaz za novorojenčka  nimam košare, ker gre športni del čisto v ležeč položaj, je pa fejst zadekan in zimsko vrečo ima, tak da mu nič ne pride do živegauser posted image , če pa kam gremo z avtom, dam pa lupinico gor in gasauser posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
4.11.2009 10:11:31   
anitka7
tud jaz mam quinnya freestyle in sem z njim zelo zadovoljna. Star je 3,5 let in v njem zdaj vozimo tretjega otroka (v njem se je vozila tudi nečakinja),voziček je tak kot nov,nič ni obledela barva,čeprav je rdeč,nič ne škripa,nič polomljenega. Nismo pa nikoli imeli košare,pa čeprav so bili oz bo čez zimo še zelo majhni,imamo zimsko vrečo in ovčko pa oblečemo pajaca in je čist kul. 

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
4.11.2009 14:19:13   
lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: smuki

Oj!

Joj, jst bom tud diplomirala glede teh vozičkov. Nek mi je bil všeč Jane, zdaj sem pa tud jst videla Quinny-a (Freestyle) me je pa kr mal zmedlo.
Če primerjamo cenovno (kupit imam namen košaro, športni del in lupinico), je tukaj nekje... sta primerljiva. Ko sem pa mal gledala komentarje po forumu, Jane ravno nima spodbunih komentarjev (mi ga je pa kolegica fuuuuuul prehvalila), medtem ko za Quinnya glih nisem še veliko brala.
Na hitro je edina slabost Quinnya, da je za par kg težji ... vendar me to ravno ne moti, ker mi ga ne bo potrebno ne vem kam nosit, ravno dvignit v avto.

Kaj je potem boljša izbira? user posted image
Aja, nisem pa še šla na okoli, da bi jih primerjala v živo. 



smuki - Freestyle je dobra izbira, zelo hvaljen pa je tudi Maxi Cosi Mura (dej v iskalnik, pa si boš lahko prebrala kar nekaj komentarjev). Če bi še 1x kupovala, bi sigurno vzela MC Mura 3.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
4.11.2009 22:32:30   
Claire2010
smuki

predlagam, da si ju greš ogledat v živo. Slike na netu včasih malo varajo.

Jaz sem si oba ogledala (in to večkrat user posted image ) tako da na kratko: Oba sta full dobro vodljiva, s tem, da je Quinny še vzmeten. Quinny se obrača na obe smeri, Jane ne, je pa Quinny težji in veliko večji, ko ga zložiš. Jane se zloži precej bolj na majhno. Quinny-ja vsi full hvalijo, nisem še slišala slabe besede, Jane tako tako.. Jane je (vsaj meni) vizualno precej lepši, pa tudi nova kolekcija ima full hude barve, medtem, ko je Quinny v standardnih barvah že zelo dolgo, no letos so dodali rjavo.
No tako, to so glavne razlike, ki sem jih jaz opazila in na podlagi katerih se odločam... user posted image

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
5.11.2009 23:14:24   
ZmajTolovaj
Freestyle se lahko namesti v povsem pokončen položaj (športni del), Jane pa ne. To je bil eden glavnih razlogov, zakaj sem kupila QF.
Drugače je pa Mura tudi meni ful všeč, je dosti lepša recimo od QF.


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 5.11.2009 23:15:01 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
1.12.2009 20:41:47   
smuki
Jst še kr pišem doktorat o vozički.... user posted image in sem se zopet mal ustavila pri quinny freestylu....
Res, da sem ga že gledala, vendar se ne spomnim več ... ali ima tudi kakšno nožno bremzo, da ga lahko zabremzaš in pustiš? Malo mi je odšlo tudi iz spomina... iz kakšnega materiala (tkanina) je športni del? Je tak, da se ga lahko pobriše, če se npr. kaj polije?

Ko sem spet mal brala za nazaj - kaj je športni del res tako ozek, da dobro leto star otrok že težje sedi notri?
Aha, pa še nekaj... ko sem ga nazadnje gledala, se mi je zdel, da se ročaj ful premika v pregibu (kot da ima luft - če razumete kaj želim povedat). Kako je s tem?
Mogoče tudi kdo ve kako je še kaj z zalogami v BC in do kdaj traja akcija?

So me sama vprašanja, kaj? user posted image

Sem pa si šla zdaj že ene parkrat pogledat tudi Muro 3, sam me vizuelno še zdaj ni prepričala....


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
1.12.2009 21:34:34   
anitka7
Freestyle ima nožno bremzo in dober drži. Tkanina..hm kak jo naj opišem...taka da se čist enostavno obriše,kot so bunde al neki tazga user posted image Ozek pa sigurno ni...naš je bil star že dobri dve leti k je še vedno noter sedel in spal. Ročaj je pa po višini nastavljiv in če ni dober v zglobu notr pol verjetn zna bit kot da je zrak noter. Mi smo z njim ful zadovoljni, skor 4 leta je skoz v pogonu (vmese sem ga še bratu posodila) pa je isti kot nov

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?