|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 12:07:48   
Tanja55
TOLE vam dajem samo za primerjavo ...

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 12:14:09   
srki
Za 30 kosov 25 eur, domača, brez računa, pa kaj čem mu, al pa če je,  pol sadne pol čokoladne, al pa sam sadna, al sam čokoladna.  Je pravokotne oblike, res dobra.  Ima sicer tudi druge oblike, sam meni te najbolj sedejo zaradi rezanja.
Drugič, ko naročate, pa prej vprašajte, koliko stane.

< Sporočilo je popravil srki -- 27.10.2009 12:17:57 >

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 14:51:05   
Lolek in Bolek
Ne bom pozabila naše prve torte- Kraljevi minjon 90 €.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 15:18:09   
čipka
http://www.ringaraja.net/forum/m_4608659/mpage_2/key_/tm.htm


Ma, je ni čez te torte...najboljše torte kar sem jih jedla...35€ pa še sliko ti gor namontirajo, tisto kot želiš. neverjetno res.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 15:18:54   
čipka
http://www.tortejelka.com/fotoalbum_otroske.html

tole sem mislilauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 15:26:50   
čipka
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=120864

Evo, to je ena izmed njihovih tort ki smo jih imeli-za cca 30ljudi


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 16:17:28   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

koliko date za torte???



Lani smo za prvi r.d. dali mislim da 30€ za cca 20 kosov.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 16:46:33   
Šaki
evo v soboto sem dala za 24 kosov motiv avto 39 evrov.je bla 35 pol pa še 4 evre kao za obliko tako nekako pa se mi tud ni zdela tolk draga.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 18:18:08   
Anonimen
Aja, se odgovor na ceno user posted image :

1. rd: naredila sama, stroska ne vem, je bila pa hiter unikat user posted image .
2. rd: velik metulj, kosov za tri dni, castila ena gospa.
3. rd: slascicarna NM, pikapolonica, mislim, da je bila ca 40€. Barbiko je naredila tetka.
4. rd: Minnie, domača, brez ticino mase, 20€, kosov za dva dni.

(odgovor članu emica2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 19:37:10   
Sulfinija
Torta sadna za 40.ljudi sonček 40Eurov.

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 19:46:16   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Torta sadna za 40.ljudi sonček 40Eurov.

LP mojcauser posted image


ma po moje se to ne da tko ocenit. eni majo ta nizke kvadratne torte, pa zgleda ful velika in se da ven dobit po 40 kosov, pa je vse skupaj 2 kg robe.

Lahko je pa za 20 kosov in torta tehta 3 kg. Je malo višja in ni cela smetanasta.

meni ni všeč, da je krema cela iz smetane, pa cela zadelana v smetano. So lahko tudi maslene kreme dobre, samo ne take, ko je čutit margarino. Se margarina postopoma dodaja. jaz, če delam malseno kremo, dam raje manj margarine kot piše.

Od teh smetanastih krem mi je pa nutella krema všeč. No torta nutella, mi je sploh ena dobra pogruntavščina.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 20:01:53   
Anonimen
Men je pa ni čez čokoladne sanje iz Zvezde ... ma je bila draga ... enih 70€, sam je bila taku nebeško dobra, da bi dala tut 100€ zanjo. Drugače mi pa tam najlepše torte delajo ... a ni tale lepa:

user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 20:46:50   
blaža
Ful je lepa otika. čeprav ni nekega groznega ročnega dela, ker je samo v tičino oblečena in pol pravo cvetje. je pa lepa.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 22:54:04   
Anonimen
Ja saj ravno to je meni noro lepo ... za torte, ki je miljon enih detajlov gor ne morem rečt da so mi všeč, pa čeprav se zavedam da je veliko ročnega dela v njih (recimo mi je to nekako tako kot gobelini user posted image ) ... sploh tiste ki so s smetano obdane mi niso lepe ... kar se mene tiče je manj več ... vsaj pri okrasju za torte. Tut na onih čokoladnih sanjah od Zvezde so samo cele jagode na vrhu, drugače je pa oblita s sočno čokolado in mi je tut blazno lepa.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: koliko stane torta???
28.10.2009 7:46:32   
sončnica24
V leclerku imajo otroške torte z motivi, sicer piše gor 10 kosov, ampak mi smo je imeli dovolj za 25 pa še je ostalo (odvisno kako velike kose režeš), sadno ali čokoladno - meni osebno je bila torta všeč 26€, okrogla pa pride če se ne motim 14 ali 16€, tudi s slikico (npr. Tom in Jerry ali pa Miki miška) - lahko pa jo tudi naročiš, samo moraš osebno tja it. Meni je bila torta všeč, smo pa imeli sadno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koliko stane torta???
28.10.2009 7:52:26   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

moja pupa je bila stara eno leto in smo naročili tortico za 20 ljudi. na torti je bila slikica ter dva pajacka ter še drugo okrasje.
mož je kar popi.... ko je zanjo plačal 55 eur, kar se mu je zdelo kar drago, glede na to da ženska torte dela ''na črno'' brez računa...
kolegica je plačala za 30 ljudi za podobno torto 58 eur. sigurno ne bomo več pri njej naročali tortic...
koliko date za torte???



velika knjiga (za birmo) za ene 50 oziroma več ljudi smo za njo plačali 50 e. Amapk je bil res komad od trote. Ena polovica sadna, druga tiramusu. Bila je res ogromna. Težka pa ko user posted image smo jo komaj nosili. Pa tudi ženska dela na črno.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: koliko stane torta???
28.10.2009 9:44:58   
NinaNiki
Nam jo dela ena gospa brez računa, in plačamo 1 € po kosu, torej za 20 kosov=20 eur.user posted image Torto naredi kakšno želiš in obliko in okus.user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: koliko stane torta???
28.10.2009 10:27:04   
botrca
Naša torta za 1. r.d. je bila takšna:


user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu NinaNiki)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: koliko stane torta???
28.10.2009 10:38:31   
pety78
Emica2008, naj te malo potolažim...

user posted image


http://www.ringaraja.net/forum/m_3196911/mpage_1/key_/tm.htm

_____________________________



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: koliko stane torta???
19.4.2010 20:45:18   
martinika
Mi pa naročamo v Triglavski slaščičarni V Kopru. za 20 ljudi so nam priporočali 3 kg, vendar smo narezali skoraj 30 kosov. pojedli smo jo takoj ker je bila oblična. pol čokoladna s koščki čokolade in vaniljeva krema s svežimi jagodami. fenomenalna. plačači pa smo 35 eur, ni se mi zdelo veliko. pa še izredno lepega videza.

http://sladkovesolje.blogspot.com/


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: koliko stane torta???
19.4.2010 21:38:04   
Ploha
30 kosov 35 €, brez računa.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?