|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko stane torta???
26.10.2009 20:45:34   
emica2008
moja pupa je bila stara eno leto in smo naročili tortico za 20 ljudi. na torti je bila slikica ter dva pajacka ter še drugo okrasje.
mož je kar popi.... ko je zanjo plačal 55 eur, kar se mu je zdelo kar drago, glede na to da ženska torte dela ''na črno'' brez računa...
kolegica je plačala za 30 ljudi za podobno torto 58 eur. sigurno ne bomo več pri njej naročali tortic...
koliko date za torte???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 20:46:43   
katra55
55€ za 40 kosov.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 20:47:52   
analucija
ajoj to vas pa je....
v soboto smo praznovali 3 rojstni dan, torta za 25 ljudi 35 eur brez računa.


(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 20:51:43   
kaya2007
taka cena je se mi zdi, če v zvezdi naročiš. z računom user posted image

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 20:55:43   
blaža
to ne gre vedno na kose, če se ne motim. Odvisno kolko je težka, pa kakšna je. Če je npr v Tičino maso oblečena, je lahko malo dražja, ker je materijal drag. 1 kg tičine stane npr v Pekarni vrhnika 9e. In za malo večjo gre samo te tičine mase 2 kg.

Če je torta doma narejena, npr oblečena v Tičino maso, veliko dekoracije, je dražja, če je pa sama smetana, industrijski biskvit, pol je pa meni že 30 e predrago.

pa še to. ne štekam zakaj je ta z računom kej bolj vredna?! Prej obratno, ki une vem kako jih delajo. kolegica nardi v tovarni po 50 tort na dan. vam je lahko pol jasno kako jih delajo? vse je že pripravljeno,. Kreme v kantah in biskvit v prahu. Hvala lepa.

< Sporočilo je popravil blaža -- 26.10.2009 20:57:39 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:02:44   
melanija
Zaradi takih cen jih jaz delam sama doma - niso tako lepe so pa dobre.

Se mi zdijo torte ne glede kje jih naročiš pregrešno drage.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:03:05   
blaža
No ma za 20 kosov, to je najbrž ta srednja velikost ne bi smela bit več kot ene 40e, ki že malo večje in težje so okoli 50-55e.user posted image ma kaj se niste prej menli za ceno?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:05:16   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Zaradi takih cen jih jaz delam sama doma - niso tako lepe so pa dobre.

Se mi zdijo torte ne glede kje jih naročiš pregrešno drage.



Ja niso lih poceni. ponavadi se naročijo le za prvih par let, pri otrocih in pol pri kakih obletnicah, ki že fešta je draga, pol pa še torta,.. čeprav eni dajo 100 e za klovne in ne vem še kake animatorje, za torto je pa še 30 e preveč. Tako, da kakor je komu torta pomembna.

Jaz, ki sem mahnjena na torte, mora bit. No na srečo si jih delam sama in otroci se zmislijo kar čejo, pa jim nardim.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:05:44   
emica2008
okus torte je bil oreh in višnja, okol pa smetana....mogoče so pa tisti pajacki iz cukra tok dragi user posted image
mislim da si take cene lahko prvoščijo pekarne ali pa tisti ki ti dajo račun. če že dela brez računa bi lahko bilo ceneje, ker ni ddv-ja.....

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:06:21   
Anonimen
ne štekam zakaj je ta z računom kej bolj vredna?!


Ker se placa se DDV in davki na place, vsaj to.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:07:07   
blaža
jah tako si dela slabo reklamo, če prav dere ljudi za te torte. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:10:02   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ne štekam zakaj je ta z računom kej bolj vredna?!


Ker se placa se DDV in davki na place, vsaj to.


ja to je pa res, nisem pomislila, čeprav se pa lahko materijal mogoče ugodneje naroči, ki kupujejo večje količine. Pa ta bisvit v prahu samo za zmešat, pride prav poceni, sem gledala zadnjič na eni spletni strani. Pa definitivno ne porabijo tolko časa za nardit eno torto, kot, če jo delaš sam doma, ki je vse že narejeno.

jaz poveprečno porabim za eno srednje veliko torto 4 ure, če je veliko dekoracije lahko tudi do 6 ur vse skupaj.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:14:20   
zmajaz
Mi smo dali 25 eur lani za torto za cca. 20-25 ljudi, bila je pa barbika v razkošni obleki - v bistu je bila torta njena obleka, v sredini pa not barbika postavljena. Ful je bla lepa no. No v to ceno 25 eur je bila še celo barbika všteta, se mi zdi, ker jo je ona kupila.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:15:40   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ne štekam zakaj je ta z računom kej bolj vredna?!


Ker se placa se DDV in davki na place, vsaj to.


ja to je pa res, nisem pomislila, čeprav se pa lahko materijal mogoče ugodneje naroči, ki kupujejo večje količine. Pa ta bisvit v prahu samo za zmešat, pride prav poceni, sem gledala zadnjič na eni spletni strani. Pa definitivno ne porabijo tolko časa za nardit eno torto, kot, če jo delaš sam doma, ki je vse že narejeno.

jaz poveprečno porabim za eno srednje veliko torto 4 ure, če je veliko dekoracije lahko tudi do 6 ur vse skupaj.


sem pogledala album-lepe tortice, upam da niso tok drage user posted image
bolj ko berem odgovore, bolj sem jezna.......no ampak za otroka plačamo kolikor pač stane sam da vidimo njihove smeške...


< Sporočilo je popravil emica2008 -- 26.10.2009 21:19:13 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:23:09   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ne štekam zakaj je ta z računom kej bolj vredna?!


Ker se placa se DDV in davki na place, vsaj to.


ja to je pa res, nisem pomislila, čeprav se pa lahko materijal mogoče ugodneje naroči, ki kupujejo večje količine. Pa ta bisvit v prahu samo za zmešat, pride prav poceni, sem gledala zadnjič na eni spletni strani. Pa definitivno ne porabijo tolko časa za nardit eno torto, kot, če jo delaš sam doma, ki je vse že narejeno.

jaz poveprečno porabim za eno srednje veliko torto 4 ure, če je veliko dekoracije lahko tudi do 6 ur vse skupaj.


sem pogledala album-lepe tortice, upam da niso tok drage user posted image
bolj ko berem odgovore, bolj sem jezna.......no ampak za otroka plačamo kolikor pač stane sam da vidimo njihove smeške...



Hvala, za pohvalo. Ma meni bi blo tudi drago 55e. Bi me kr stisnilo. Bi raje dala za kako igračo za otroka, al pa za knjigice. Res pa niso poceni torte, to je res. No ta je bla pa iber draga, ma če je bla dobra, vsaj to.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko stane torta???
26.10.2009 21:38:41   
emica2008
sem pogledala album-lepe tortice, upam da niso tok drage user posted image
bolj ko berem odgovore, bolj sem jezna.......no ampak za otroka plačamo kolikor pač stane sam da vidimo njihove smeške...

[/quote]

Hvala, za pohvalo. Ma meni bi blo tudi drago 55e. Bi me kr stisnilo. Bi raje dala za kako igračo za otroka, al pa za knjigice. Res pa niso poceni torte, to je res. No ta je bla pa iber draga, ma če je bla dobra, vsaj to.user posted image
[/quote]
odgovor blaža
ja dobra je pa bla, je ni šlo nič stran. ja res bi pa rajš dala manj za torto pa bi kupila kako poceni knjigico, ki jih tamala obožuje.
ženska pač zelo user posted image dobr služi s tortami....

< Sporočilo je popravil emica2008 -- 26.10.2009 21:39:33 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 7:43:36   
klavdijas
Če je torta iz pravih sestavin in če je v njo vloženo veliko dela in truda potem je vredna tega denarja. Če pa je plastik fantastik :
http://www.rams.si/trgovina/pogled.php?s=1&k=79&k2=27
potem res stane lahko samo 25 €.
Pa še en nasvet : vedno se za ceno dogovori v naprej, pri vsaki stvari.

Lp,

           Klavdija

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 8:42:03   
zmajaz
Naša ni bila plastik fantastik, ker nam jo je ena privat spekla, ki se s tem ukvarja, pa bila je zelo zelo dobra, sočna in brez tistih ogabnih margarinastih krem, tako da sem jo še jaz, ki sicer sploh ne maram kaj preveč torte, pojedla več kosov.

   

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 27.10.2009 8:44:26 >

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
27.10.2009 8:55:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 9:02:39   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Naša ni bila plastik fantastik, ker nam jo je ena privat spekla, ki se s tem ukvarja, pa bila je zelo zelo dobra, sočna in brez tistih ogabnih margarinastih krem, tako da sem jo še jaz, ki sicer sploh ne maram kaj preveč torte, pojedla več kosov.

   


Ne vem, kdaj sem nazadnje videla/jedla torto s to margarinasto kremo. Mislim, da je to že kar preteklost user posted image


Sicer pa se strinjam, torte so drage. Pa jaz nikoli ne naročim ne da bi za ceno vprašala.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 9:16:00   
Fleka
Jaz sem dala za torto(oblika medvedek,pol sadna-pol čokoladna) 30 eur,neka gospa jih dela doma.Bila je kar velika in gostje so jo pohvalili.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 9:21:48   
Anonimen
50 eur. S tem da mende figurica stane 6 eur. toliko za primerjavo, kake natege prodajajo v našem koncu.

(odgovor članu Fleka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 9:29:46   
HuAnita
Za veliiiiiiko, prvovorstno torto, lahko tudi več okusov, za cca 45-50 kosov, plačam 35 eur.
Daje pa domače sadje (recimo borovnice, jagode gozndne...), kar mi je zelo pomembno, saj mi je taka torta bolj okusna...
Aja, pa to je tudi brez računa, dela pa ena gospa, ki je profesorica na gostinski šoli...

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 9:56:52   
čmrgelj
http://www.slascicarstvo.si/slascicarstvo.asp?w=1440&h=739&jezik=si

domače, dobro , vredno preizkusiti, tudi vstale slasčice so dobre, tudi slane.


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: koliko stane torta???
27.10.2009 12:02:21   
inja2
35 evrov za 30 kosov smo dal

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




sex v nosečnosti
tailor

kolikokrat na teden imate spolne odnose v nosečnosti?

3 (20%)

2 (13%)

1 (30%)

več (5%)

nič (32%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!