|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
31.10.2009 21:01:02   
jerebica
Uf, Bonnie, hvalabogu, da je bil konec dober in naj tako tudi ostane do konca nosečnosti! ME je prav stisnilo, ko sem začela brati.

Barika, čestitke za Tomaža! (saj mogoče smo to že prej izvedeli, ampak jaz se ne spomnim)



se bom kr pod tole podpisala

noč čarovnic, prlepim eno slikco od lani, letos smo bli pa bolj neaktivni, no eno bučo smo dali na balkonuser posted image
http://www.shrani.si/?1G/QD/1wKcpAM9/dscf4771.jpg

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
31.10.2009 21:11:01   
skuštrana
Noč čarovnic, ravno prej ko smo se vračali domov smo srečali 3 fantine našemljen v vampirje, za jih je čudno gledala in ugotovila da so že maškareuser posted image Drgač me mene ti novodobni prazniki ne ganejo kaj preveč, še starodobni so mi too muchuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
31.10.2009 22:22:12   
žanek
Bonnieuser posted image user posted image , tudi mene kar stisne, ko berem takšne stvari. Samo da bo sedaj vse vredu user posted image !

Bučkabb, dobrodošla.

Barika, čestitke za user posted image .

Jerebica, luštni ste bili!

Noč čarovnic ... eh, se mi ne da, tudi mene ne ganejo tile prazniki, rajši sedim doma na toplem user posted image . Pa še sama sem s tamalima celi teden user posted image .

Morem pa pohvalit našega Ž. user posted image ,  še včeraj ni "vedel" kaj so to črke in številke (ker ni imel zanimanja, jaz ga pa nikoli nisem silila v nič), danes je pa sam začel: "mami pokaži mi kako se pišejo črke, številke ...", vse lepo ponovi za menoj, celi dan je fulll risal, potem je pa hotel še računat. In se je v petih minutah naučil seštevat in odštevat do deset user posted image . Sedaj pa samo računamo user posted image . Še včeraj sem Jančiki razlagala, kako Ž. ne zanimajo te stvari, danes pa na puno.

< Sporočilo je popravil žanek -- 31.10.2009 22:23:45 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
1.11.2009 10:40:50   
Naty*Taja
Pozdravček še z našga konca..
Bonni - user posted image in user posted image za srečo do konca.
Žanek - tole pa vrtec dela! Tako je naš tudi začel in zdej že sam napiše  naša imena! Pa štet in seštevat, tako da šteje naprej... ja, res je luštno tule ,ko jih je manj, pa se lahko z njimi ukvarjajo pa skoz imajo iste vzgojiteljice, ki jih poznajo... Mi smo imeli kr probleme ko sta mogla ta teden v Štore. Sem ju v petek kr doma obdržala.

Mi smo pa bli na noči čarovnic v GD -  smo za naše male gasilce naredli tako luštno tekmovanje z mini nagradami (so rezali buče pa reševali kvize... mi smo pa pecivo jedli, kostanj pekli in malo moštka probali... Luštno je blo. Bolj se gre pa za druženje, kot za praznik čarovnic. Mali so pa čist navdušeni, da se lahko naštimajo.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
1.11.2009 21:52:28   
HuAnita
Barika- čestitke za Tomažauser posted image user posted image user posted image user posted image , mi je sicer kar hudo ob imenu

Bonnie - groza, upam, da bo vse okuser posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
2.11.2009 8:29:24   
bučkabb
Bonnie držim pesti da bo zdaj vse Okuser posted image user posted image user posted image , sicer pa poznam dr. Klančnikovo, ker je moja osebna gin., no jaz še nisem mela težav, dr. Koren je pa tak in tak Ok, je mene mel enih dvakrat na pregledu med nosečnostjo, ker ni blo moje in se je ful posvetil pregledu in se lepo pogovori glede vsega.user posted image user posted image

barika čestitam in veliko užitkov in sreče z user posted image user posted image user posted image user posted image

glede teh praznikov ki so bli ta vikend pa tud jaz nimam nevem kakšnega navdušenja, noč čarovnic nismo letos niti mal posvečal pozornosti, lani sem izrezala eno bučo in v njej prižgala svečo, letos še tega nisem naredila,

ta 1. november mi pa tud že preseda, ko eni tolk komplicirajo in na velk rože in sveče kopujejo in nosijo na pokopališče, mi smo šli včeraj popoldan prižgat svečke pa nesli smo na grobove ene take čist majhne aranžmajčke, ki sem jih sama doma naredila iz zelenja nabranega na sprehodu ob gozdu, lubja in cvetov iz domačega vrta, pa sej jih skor nisem mela kam postavit, ko so pa bli že na grobovih tiste kupljene razkošne ikebane, ki jih pa danes itak ni več, slana vsako leto pride te dni :):)):), no to je pa blo tud vse kar smo postoril ta vikend
smo bolj lenarli in se crtlali, ko sdaj smo spet vsak na svojem koncuuser posted image user posted image  

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
2.11.2009 8:32:12   
mavo
Barika, čestitke! Se moram pohvalit, da sem jaz malega Tomaža že videlauser posted image . V bistvu sem videla le nosek in učke, ostalo pa je bilo skrito na toplem v vozičku.
BonniRR, moja kolegica je imela iste težave kot ti. Zdaj ima punčko, zdravo in fuuulll luštno. Tako da ti nadvse želim, da bo vse tako kot mora biti. Ma, itak da bo, najbolj grozno je že za tabo.
Midva za malim M. sva pa še samo ta teden sama doma, že brojiva sitnouser posted image .
Kaj pa je z
Jančiko?

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
2.11.2009 8:57:28   
Bonnie_RR
Hvala, punce! user posted image
Čez vikend mi je še rjavkast izcedek izginil, tako da sem spet mirna in optimistična, da bo vse ok. Pa vsakič, ko slišim ali preberem kakšno zgodbo o tem, da je bilo po takšnih težavah potem vse vredu, sem še js bolj prepričana, da bo tudi v mojem primeru tako.user posted image

barika... Čestitke za Tomaža! user posted image user posted image user posted image

noč čarovnic... Pri nas noben nima pretiranega veselja do tega... jerebica, vi ste pa res face na oni fotki!user posted image

črke, številke in to... žanek, vidiš, kako se pri otrocih vse nahitro obrne?user posted image
Nik je kak mesec, dva nazaj začel spraševati o tem. Še zdaj velikokrat vpraša, katera črka je to, pa kaj tu piše ipd, pa če kje vidi napisano svoje ime, hoče napisati enako... user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
2.11.2009 10:53:50   
Jančika_
Bonnie, uh, tole je bil pa šok! Ampak mislim, da bo zdaj vse OK, glavno, da se je hematom izločil. Tudi Skabi je imela take težave, pa se je dobro izteklo. Držim pesti, da se vse dobro izteče!

Mene je pa čez vikend zvilo, neka trebušna viroza. 40 vročine, desetkrat bruhala, driska, skratka juhuhuuser posted image . Jerebica, a ste bili v soboto proti večeru na delavnici na otroškem igrišču v Levcu? Ker smo se mi tam zraven parkirali, da sem lahko bruhala, jao meni, pa ful ljudi je ravno odhajalo z igrišča, mene je pa skoraj v grmovje vrglo, tak mi je bilo hudouser posted image .


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
2.11.2009 20:43:54   
Janeja
Bonnie, no vidiš, super, da se je ustavilo. Sigurno bo vse OK. Veselo nosečnost do konca.

Jančika, a tebe je pa tako zmatralo. user posted image Pa sem te še mislila poklicat, če greste spet kaj v Laško...


No mi smo si pa v soboto privoščili kopanje. Bilo je super, nobene hude gužve. Tamaladva sta uživala na toboganu, midva pa na vodnih masažah. Bomo še sigurno ponovili.
Včeraj sva pa z Leo pekle kekse. So mi že dolgo dišali domači orehovi rogljički, ker imam res božanski recept zanje. Samo sovražim potem testo v kifelčke valjat, ker je itak vsak drugačen... Včeraj sem probala pa testo kar razvaljat in je šlo brez problema. Lea je pa ful uživala, ko je potem z modelčki kekse delala. So lepi in zelooo dobri. Tudi kmalu ponovimo, ker jih je samo še za vzorec ostalo. user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
2.11.2009 21:39:03   
barika
Hvala za čestitke!!

Bonnie, pčivaj in počivaj, pa veliko user posted image za srečo!

Letošnji 1. november je bil za mene žalosten, ker mi je dan po mojem porodu umrl dedekuser posted image , pa še nisem pripravljena iti na njegov grob.

--------

gledam kmetijo in ne morem verjet kakšen vakuum ima la toya v  glavi, še govorit ne znauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
3.11.2009 9:54:25   
bučkabb
heloooo, kaj že kidate sneg al kaj user posted image user posted image , sej no morem verjet da je res
sem se dones v službo vozila kot po jajcih no user posted image user posted image user posted image

janeja kak bi jaz tud kakšen keksek pojedlauser posted image , no jaz pa sem v nedeljo delala lešnikovo potico, ko jih mamo doma in je kr fajn ratala, tak da bom še tud ponovila, sicer je pa naša pupika še premajhna da bi pomagala, čeprav se štuli zraven in tiste drobcene prstke tišči v testo in se ji ful dopadeuser posted image user posted image

jančika pri naši hiši so tud pred dobrim tednom vsi neki driskal in bruhal, no jaz sem kr poceni skoz prišla, še najbolj sem se pa bala za tamalo, ki pravtako pol ni nič pokasiralauser posted image
pravjo da če te matra moraš sam špinačo s kopriv skuhat in pojest, da spuca črevesje in baje ful pomaga.

no uživajte v zimski idili, bodite raj na toplem in jo opazujte skozi okno če se le dauser posted image user posted image  

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
3.11.2009 20:19:51   
teta beta
Mmm, domači keksi... Ravno v petek sem imela Dašo doma, da mi je pomagala potico pečt in sva rekle, da je spet prišel čas za kekse pečt. Tudi ful rada dela z modelčki, ampak ponavadi samo dokler ni prva runda pečena, potem pa samo še je, jaz se pa naprej sama zaje..bavam user posted image .  Jutri grem v Ikeo, pa ji bom kupila on set s tamalim valarjem, da bo lažje sama valjala.

Danes sem morala tamalemu na vrat na nos it kupit čevlje za zimo, imel je samo usnjene gležnarje. In se spomnim, da sem v reklami za Hofer videla, da imajo od včeraj dalje zimske čevlje za malčke. Pol ure sem se cijazila od Levca do Hoferja, da mi potem prodjalka pove, da jih je že včeraj zmanjkalo v pol ure user posted image . Ob pol devetih ni bilo nobenih več. No, potem sva počakala do devetih in sem šla v Deichmanna. Pa sem dobila ene luštne, pa še poceni (15 evrov).


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
3.11.2009 20:43:39   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta



Danes sem morala tamalemu na vrat na nos it kupit čevlje za zimo, imel je samo usnjene gležnarje. In se spomnim, da sem v reklami za Hofer videla, da imajo od včeraj dalje zimske čevlje za malčke. Pol ure sem se cijazila od Levca do Hoferja, da mi potem prodjalka pove, da jih je že včeraj zmanjkalo v pol ure user posted image .



men jih je tašča za Matina prinesla in to roza barve, pa sem ji ene 5x rekla, da ne, če ni modrih, naj ne nosi. grrrr
je pa bila malo čez osem tam in je rekla, da je bila prava štala tamuser posted image


(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
3.11.2009 20:51:56   
Janeja
Barika, kolk številko pa imaš roza? Jih abim za Leo in jih odkupim, če jih ne rabiš.

Teta beta, midve z Leo sva imeli pa pravo "proizvodnjo" keksov in so bili prvi za jest šele, ko so bili zadnji že v pečici. Tako mi je ves čas pomagala. Imam 4 plehe, pečem pa v pečici na 2 nivojih. Najprej sva naredili kekse za 2 pleha in ko sta se ta dva pekla, sva napolnili še druga dva. No, če delaš pa še večjo količino, potem se pa seveda mulčki vmes naveličajo. Midve bova rajši pekle večkrat po malem...

"Zimska idila" - sovražim sneg na cestah user posted image . Še posebej med tednom, ko moram v službo. Naj bo čez vikend, ko smo doma, čez teden pa naj pada v hribih. Upam, da je za ta teden s snegom konec, ker grem zdaj dva dni na teren.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
3.11.2009 20:54:19   
barika
Janeja, so 25, samo se še z mojim pogajama, al jih bo nosil user posted image , al jih nesema nazaj, v končni fazi jih bom pa prodala.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
3.11.2009 21:10:48   
jerebica
jao, jaz sem bla tud v lovu na škorenjčke. Pa me ljudje sploh do košar niso spustili, ker sem imele še malega v vozu in ga ne morš kr ob strani pustit, nč pol sem šla pa kr stran in sem ravno pravo štrvilko in barvo na mleku našlauser posted image .

drugače sem bila pa danes na nekem delovnem preizkusu, ker sem bila ena izmed šestih, ki smo prišle v ožji izbor. Upam, da bo ta služba moja!



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
3.11.2009 21:18:22   
teta beta
Uf, Janeja, jaz še dveh plehov nimam, kaj šele, da bi pekla v dveh nivojih. Potem pa kombiniram z visokimi pekači. Evo, še ena stvar za spisek za jutri - pleh user posted image . Sam zdaj ga moram it pa zmerit, ker sem jih že nekaj od doma prinesla, pa mi noben ni noter pasal.

Jerebica, držim pesti za službo!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
3.11.2009 21:28:51   
Janeja
Barika, saj 25 bo pa verjetno prevelika. Naša Lea še vedno nosi 24. Kakšne pa so velikosti? A tvoj nosi tudi drugače št. 25?

Teta beta, z 1 plehom pa verjamem, da se je Daša vmes naveličala. user posted image A bi ti men jutir iz Ikee prinesla en katalog prosim? Se mi zdi, da so že novi. Bova midva tudi mogla it na lov za zunanjimi lučmi, ker pri nas nič pametnega ne najdeva za na bajto.

BTW, a katera ve, če je v Grazu kakšna trgovina z lučmi? Že dolgo nisem bila tam, pa mi je mal iz spomina ušlo.

Jerebica, držim pesti za službo. user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
4.11.2009 7:24:10   
Naty*Taja
A taka štala da je za tiste škorenjčke? Pa se v Šentjur zapelte - Jančika je tam vedno še našla. Ker za mnoge ljudi s podeželja je celo Hofer in Lidl predrago in večkra take zadeve ostanejo. Sem pa zadnjič naletela na Lidl, ko so ravno robo not zložli, pa sploh ni blo gužve ko so imeli tudi tele škornje. Sam našadva nosita 28 in 30, tak da ni takega navala zgleda.

Janeja - sej če 24 nosi ji pa 25 ne bo čist nič preveliko - kake bolj debele zoknčke not pa je?




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
4.11.2009 8:11:03   
bučkabb
oja pupa pa ne zna hodit v škornjihuser posted image user posted image

jih je za prvi rojstni dan dobila, pa sem jih ji včeraj gor dala in sma šle mal ven, češ da boma po snegu hodle, pa revica ne zna hodit z njimi, je tak čudn noge sukala in pol seveda takoj padla, tak da sma kr zaklučle s tem,
po moje je še premajhna za te škornje? ma 13 1/2 mesecov.

kdaj ste pa ve svojim malčkim začele obuvati škornje in so lepo hodili v njih?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
4.11.2009 9:05:14   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
A taka štala da je za tiste škorenjčke? Pa se v Šentjur zapelte ...

Žal tudi tam takoj vse gre, preverjeno, U. gre vedno najprej tja, pa je  ob 8:15 že vse razprodano. A ljudje prav v vrstah ob 8 čakajo al kaj user posted image , bi pa lahko več naročili, če gre a ne!
Je pa nas sneg tudi malo presenetil, včeraj nas je celo zametalo in nismo uspeli po škornje, tako da moramo danes v šoping.

Punce, kako oblečete svoje malčke za v vrtec/šolo?
Danes sem Ž. dala žabe gor, pa je bil čisto nesrečen, prav "kregal" se je prvič z menoj, da on žab ne bo dal gor, ker jih po njegovem samo punce nosijo user posted image .


< Sporočilo je popravil žanek -- 4.11.2009 9:11:18 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
4.11.2009 9:38:23   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

A taka štala da je za tiste škorenjčke? Pa se v Šentjur zapelte - Jančika je tam vedno še našla. da ni takega navala zgleda.



Je, je, jaz tudi M tja pošljem, še celo v Rogaško, če gre dol delat, pa poide večina teh stvari takoj...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
4.11.2009 10:15:55   
Jančika_
Bučka, rabijo en čas, da se navadijo na tako bolj grobo obutev, ja. Naša dva pri taki starosti sploh še hodila nista, hehe. No, tamali je ravno shodil pri 13m, tavečji je rabil pa še tri dodatne meseceuser posted image .

Žanek, pa mu nabavi dolge gate, če noče žab. Kajetanu itak ne spravim gor žab, ker ima predebele noge, in sem mu lani kupila dolge gate v H&M, pa so super. Pa še to je fajn, ker mu lahko samo zokne menjaš, če si zmoči noge, ne celih žab.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
4.11.2009 10:17:09   
Bonnie_RR
user posted image user posted image Hehe, tud naš je včeraj na vrat na nos moral dobit ene bolj zimske čevlje, ker je prišel s čist mokrimi gležnarji domov. Z J. sta se kar mimogrede ustavila pri Daichmanu in izbrala ene rdeče. O gužvi nista pa nič govorila...

keksi... Js decembra kar pridno pečem, predvsem kakšne bolj nevsakdanje stvari, ki terjajo malo več dela. Drugače med letom delava pa z Nikom (je ful zagret za to in zraven vedno pridno pomaga) ful velikokrat razno razne mafine. Zdaj  lahko res že kar veliko pomaga, zato bo še bolj fajn letos decembra kaj speči...user posted image

oblačenje... Nik ima zaenkrat še dokolenke pod hlačami, ene žabe pa v nahrbtniku za rezervo, če bi ga slučajno zeblo. Ko bo pa pod nulo, bo imel žabe gor, ob snegu pa še zimske hlače za seboj.
Opažam, da je Nik mogoče v primerjavi z ostalimi iz vrtca manj oblečen, vem pa tudi, da so otroci različni. Ene recimo prej zazebe, druge kasneje. Nik je v tem pogledu zelo podoben meni, zato se največkrat kar po sebi orientiram..
Aja, drugače pa ne komplicira pri žabah, ima druge finte. Zanj so gumbi vzrok ****isa...user posted image user posted image user posted image

hoja v škorenjčkih... Js se ne spomnem, da bi imel posebne probleme oz. da ne bi znal hodit v njih, se pa spomnem, da smo bili pri njegovem komaj dopolnjenem 1 letu na smučanju v IT (shodil je pa dobre 14 dni nazaj in je bil fullll zagret za hojo), kjer je bil povsod sneg in se mu je ful ugrezalo. Je bil ful hecen, ko je skušal hodit po tistih "hribčkih". Pa se je potem odločil malo po štirih it, pa spet malo pokonci itn. Se mu je pa zdelo ful zabavno!user posted image
Drugače smo pa



< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 4.11.2009 10:25:34 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?