|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
4.11.2009 10:27:51   
Jančika_
Joj, jaz pa po pravici povedano še niti na dokolenke nisem pomislila, kaj šele na žabe. Ok, sta že večja, pa bolj debele hlač imata, samo zdaj gruntam, da dokolenke pa ipak ne bi škodile.

Super je, da smo prejšnji teden nekje založili celo veliko škatlo s kapami, šali, rokavicami, dokolenkami in žabamiuser posted image . Z Joejem iščeva res že cel teden, pa ne najdeva. Kot bi se hudič gor usedeluser posted image .

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
4.11.2009 10:34:26   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Super je, da smo prejšnji teden nekje založili celo veliko škatlo s kapami, šali, rokavicami, dokolenkami in žabamiuser posted image . Z Joejem iščeva res že cel teden, pa ne najdeva. Kot bi se hudič gor usedeluser posted image .



Joj, Nik je imel pa kakšna 2 tedna nazaj (ko je bilo še ful toplo) pravo modno revijo s poskušanjem šalov, kap in rokavic. Je težil, da je edini, ki tega še nima v vrtec (takrat mu niti traka nisem dala na glavouser posted image ), pa sva se zmenla, da lahko zdej doma stvari proba, da bo vedel, kaj mu je še prav za kasneje, ko bo mrzlo. In je bil čist zadovoljen in nehal težit...user posted image

Se pa pri nas rajši kot kakšna oblačila kakšni papirji neznano kam založijo...user posted image user posted image user posted image Ravno včeraj sem nekaj iskala in, seveda, ne našla.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
4.11.2009 21:00:19   
Janeja
No, danes sem pa v Velenju v Hoferju celo ene škorenjčke za Leo še dobila - pravi čudež, a ne user posted image   Pa 24 sploh ni obstajala, tako, da sem kar 25 vzela. Mogoče so ji mal komot, sam z enimi bolj toplimi nogavičkami bojo pa ravno super.
Pa ker sem bila ravno za šoping razpoložena, sem ji še v Deichmanu ene ful luštne visoke in tople skibucke kupla za 9,95 €. Je pa rekla prodajalka v Deichmanu, da je bilo včeraj noro, pokupili so skoraj vse zimske čevlje. Ja, prvi sneg nas je presenetil bolj kot cestne službe. user posted image  
HB za moje terenske dneve, da še kje kaj usput najdem. user posted image

Oblačenje: Lea ta teden že nosi žabice in tanke hlače povrh, Jan pa niti pod razno. Sem mu pa v torbo dala za vsak slučaj ene dolge gate, če bi šli ven in bi ga zeblo. Ampak si jih še ni oblekel. Je pa res, da sva midve z Leo zelo zmrzljivi in naju takoj začne zebst (jaz sem si danes pod kavbojke tud najlonke oblekla), Jan in P. sta pa lahko sredi zime čist tanko oblečena, pa jima je toplo.



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
5.11.2009 1:41:45   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
Žanek, pa mu nabavi dolge gate, če noče žab. Kajetanu itak ne spravim gor žab, ker ima predebele noge, in sem mu lani kupila dolge gate v H&M, pa so super. Pa še to je fajn, ker mu lahko samo zokne menjaš, če si zmoči noge, ne celih žab.

Tole je pa dobra ideja!
Je pa gospodič prišel danes iz vrtca in mi razlaga: "Mami, žabe so pa fajne, so tople, pa vsi so jih imeli, tudi fantje." Ja ja res user posted image .

Tudi mi smo šli danes na lov za zimsko obutvijo. Samo Ž. je dobil čevlje, N. pa nič. Police so prav izropane, še posebaj za punčke, do škornjev sploh prišli nismo user posted image . Tudi nam je trgovka razlagala v Deichmanu, da so imeli norišnico.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
5.11.2009 7:59:13   
bučkabb
no pa smo spet v službi, še dva dni pa je vikend, jeeeeee, sam kaj ko bo spet slabo vremeuser posted image user posted image

glede oblačenja pa smo mi tako, da če ma tanke hlače oz. trenerko pol sem ji zdaj začela dajat žabe , če ma pa debele hlače pa dam kr dokolenke

jaz sem pa šla mal gledat za une debele kape in šale ter rokavice ko bomo rabl če bo hud mraz pa nisem nič kaj najdla, no sej nisem v vseh trgovinah še gledala sam kjer sem bla niso nič  več mel user posted image

kje ste kaj te stvari nabavle in da ni blo predrago?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
5.11.2009 8:52:47   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Žanek, pa mu nabavi dolge gate, če noče žab. Kajetanu itak ne spravim gor žab, ker ima predebele noge, in sem mu lani kupila dolge gate v H&M, pa so super. Pa še to je fajn, ker mu lahko samo zokne menjaš, če si zmoči noge, ne celih žab.



hja, če ni tak as, ko Martin, ko ga je treba od nog do glave spreoblečit, če gre ven. ko dežuje se uleže v največjo lužouser posted image , na snegu mu pa tud rata se do kože premočit (kljub kombinezonu), o blatu pa rajši ne bi.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
5.11.2009 9:11:19   
Jančika_
Barika, to pa itak, ja. Pri nas je sploh Vasja svetovni prvak v tem, kako kompletno se mu rata zmočit. Zokne si pa ponavadi zmočita pri preobuvanju, ko si data dol copate in gresta bosa čez cel hodnik do čevljev, ah ja....

Bučka, jaz ponavadi kupim take stvari v H&M. Ni najceneje, so pa luštne stvari. No, lani sem vzela v Intersparu komplet kapa-šal-rokavice Strela McQueen, pa tudi ni bilo ravno poceni, 12€ za komplet. KIK bi znal imeti kaj ceneje in ponavadi so kar kvalitetne stvari.

No, jaz sem včeraj našla tisto škatlo zimskih stvari. Moram sploh povedat, da sem vsaj stokrat pogledala točno na tisto polico, kjer je bila ves časuser posted image ? Pa da je tudi Joe večkrat pogledal tja? Kot da sva totalno nesposobna, res.

Pismo, danes sem jima spet pozabila dat dokolenke. Obuta sta pa v tiste Hoferjeve z muco podložene dežne škornje, se super obnesejo, ko še ni premrzlo. Pa še rada jih imata. Oba imata tudi zimske škornje, Vasja dvojne (ene Deichmann, ene Lidl), Kajetan ene (Vasjeve lanske), pa bi rabil še ene. Samo ima tako močno nogo, da mu eni drugi Vasjevi, ki smo jih kupili letos februarja, sploh ne grejo goruser posted image . V bistvu mora nosit cifro - dve prevelike čevlje, da mu jih sploh spravim čez gležnjeuser posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
5.11.2009 9:37:09   
bučkabb
ja v kiku sem gledala pa nimajo nič, sem pa tud sama namenjena v H&M ker tam res največ dobiš, bi pa tud kupla kr kompletek pa je


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
5.11.2009 17:07:42   
m_m
o, vidim, da se moram pofočkat... user posted image
drugače nič novega, še v knjigah do torka, tak da ni časa za RR.
aja, no imela sem pregled vmes, dobila krasno 3D slikico obraza user posted image  ostalo je ok, no nad kilami nisem navdušena, ampak tisto bom že pokurila po novem letu. Dete zgleda zdravo, za razliko od tamale pupe, ki je ta teden fasala prehlad in vročino, tavelika pa je zdrava.
Nč, grem nazaj med knjige...

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
6.11.2009 9:59:27   
Meggi
Imam eno povabilo za Janejo user posted image

Ali bi nam razkrila ta sdlasten recept za piškote? Me mika da bi tud v naši bajti dišal enkrat po piškotih, ne sao po kakih na brzino naretihštudllih user posted image  !

Aja pa še to! A hodi katera na pilates? Jaz se spravljam že neki letuser posted image   Ma vsi od familije imajo neko vadbo, plesne, Svizec manija male bibe, mama pa sam cotaraning po bajti. user posted image

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
6.11.2009 20:33:17   
Janeja
Meggi, tamal problem. Evo ti recept za slastne orehove rogljičke (oziroma po novem pri nas orehove kekse user posted image ):

14 dkg mletih orehov
14 dkg sladkorja
1 jajce
28 dkg margarine za peko
42 dkg gladke moke

vse skupaj zamesi v testo in ga pusti v hladilniku počivati vsaj 1 uro. Potem pa naredi rogljičke in jih peci v pečici pri 180stop. cca 10-15 minut. Ko so še topli jih povaljaj v mletem sladkorju (ali enostavneje jih samo posuj s sladkorjem, meni je čist dovolj, če je sladkor samo po vrhu).

To je to. Jaz imam za jutri že pripravljeno vse, da greva z Leo spet v akcijo - tokrat z dvojno količino testa, drugače prehitro zmanjka. user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
7.11.2009 10:19:55   
skuštrana
A ima katera recepz za Snorčijeve slanike???




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
7.11.2009 10:22:15   
skuštrana
Pilates je meni super. Najboljša vadba, no mogoče je joga boljša samo nisem probala (še)user posted image

Sem hodila po drugem porodu, zdej se tudi spravljam, imam pa tisti dvd pilates pa bom verjetno nsajprej začela kar doma delat. ker nimam pojma kam naj še pilates vtaknemuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
7.11.2009 10:25:28   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

recept za slastne orehove rogljičke (oziroma po novem pri nas orehove kekse user posted image ):

14 dkg mletih orehov
14 dkg sladkorja
1 jajce
28 dkg margarine za peko
42 dkg gladke moke

vse skupaj zamesi v testo in ga pusti v hladilniku počivati vsaj 1 uro. Potem pa naredi rogljičke in jih peci v pečici pri 180stop. cca 10-15 minut. Ko so še topli jih povaljaj v mletem sladkorju (ali enostavneje jih samo posuj s sladkorjem, meni je čist dovolj, če je sladkor samo po vrhu).

To je to. Jaz imam za jutri že pripravljeno vse, da greva z Leo spet v akcijo - tokrat z dvojno količino testa, drugače prehitro zmanjka. user posted image




Mmmmm, tole mora bit pa ful fajn.user posted image Bova v bližnji prihodnosti tud midva z Nikom tole poskusila naredit. Bere se čist enostavno, pa ziher mora bit ful dobro...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
7.11.2009 10:34:59   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Aja pa še to! A hodi katera na pilates? Jaz se spravljam že neki letuser posted image   Ma vsi od familije imajo neko vadbo, plesne, Svizec manija male bibe, mama pa sam cotaraning po bajti. user posted image


Js sem bila enkrat (že ful časa nazaj), pa mi ni pasalo. Nekak "prešvoh" ali kako naj rečem user posted image se mi je zdelo. Meni ful paše orbitre. Lani v začetku leta sva ga nabavila in sem bila vse do morja kar pridna. Ful mi paše, da lahk vadim kadarkoli imam čas, pa zraven še TV gledam in mi čas ful hitro mine. No, po dopustu sem se malo polenila user posted image , zdaj sem ga pa za kakšno leto (upam, da) posodila moji mami. Potem pa spet nazaj...

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 7.11.2009 10:36:15 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
7.11.2009 13:08:13   
skuštrana
Js sem bila enkrat (že ful časa nazaj), pa mi ni pasalo. Nekak "prešvoh" ali kako naj rečem


Ja, to je res, ker je pilates pravzaprav namenjen raztegovanju mišic in njihovemu oblikovanju, ne pa hujšanju oz. znojenjuuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
7.11.2009 17:24:55   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

recept za slastne orehove rogljičke (oziroma po novem pri nas orehove kekse user posted image ):

14 dkg mletih orehov
14 dkg sladkorja
1 jajce
28 dkg margarine za peko
42 dkg gladke moke

vse skupaj zamesi v testo in ga pusti v hladilniku počivati vsaj 1 uro. Potem pa naredi rogljičke in jih peci v pečici pri 180stop. cca 10-15 minut. Ko so še topli jih povaljaj v mletem sladkorju (ali enostavneje jih samo posuj s sladkorjem, meni je čist dovolj, če je sladkor samo po vrhu).

To je to. Jaz imam za jutri že pripravljeno vse, da greva z Leo spet v akcijo - tokrat z dvojno količino testa, drugače prehitro zmanjka. user posted image




Mmmmm, tole mora bit pa ful fajn.user posted image Bova v bližnji prihodnosti tud midva z Nikom tole poskusila naredit. Bere se čist enostavno, pa ziher mora bit ful dobro...user posted image



Ja, res je čist enostavno in keksi so zelo dobri.
Kot rečeno smo jih danes naredili iz dvojne mase - jaz sem jima testo samo razvaljala, Jan in Lea sta pa vse kekse sama zrezala z modelčki in jih zložila na pekače. V eni uri smo imeli vse pečeno. Je pa res, da sem imela 4 pekače in da sem pekla na dveh hkrati. Res sta bila pridna, jaz sem komaj folgala plehe menjat in kekse dol zlagat user posted image .

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
7.11.2009 19:26:54   
Meggi
No, zaenkrat lahko javim, da je testo narejeno. Kako nam pa rata, poročam. Male imajo nizek štart da pomagajo. Sam prvi pogoj- pospravljena soba. Vsaj tolk da lahk not stopim, brez da bi spodbila. user posted image

Res rabim, brco da se spravim mal migat. V Žc imate ugodno varianto za jOGO- GO!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
7.11.2009 21:05:35   
teta beta
Jaz nimam pa nič orehov doma, bomo pa kar z navadnim testom naredili jutri, če bo čas.
Janeja, vzela sem katalog zate, ampak zunanjih luči mislim, da tam nimajo.

Naša nosi štrample že lep čas, kak mesec ziher, zraven kikle ali pod hlače, sploh ni važno. Se mi zdi, da je kar treba.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
7.11.2009 22:32:58   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Pilates je meni super. Najboljša vadba, no mogoče je joga boljša samo nisem probala (še)user posted image

Sem hodila po drugem porodu, zdej se tudi spravljam, imam pa tisti dvd pilates pa bom verjetno nsajprej začela kar doma delat. ker nimam pojma kam naj še pilates vtaknemuser posted image user posted image



jaz hodim na jogo in fuulll paše bit 2 uri v miru in skoraj tišiniuser posted image , raztegnem se pa tudi fajn (zdej vsaj vidim, kok sem zakrnelauser posted image )

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
8.11.2009 12:24:18   
Meggi
Keksi uspeli, jih je pa le še za vzprec. SIcer je po povzročilo borbo; katera bo naredla zvezdico , gobo, lunico,.. so imele vsaka svoje kekse. Pride ata zavoha kekse, jih začne mleti in eto spet drenje čigave je pojedu,... Orehe pa kupim jaz kar mlete, ker mi jih moj multipraktik ne zmelje več dobr(šajba skrhanauser posted image ).

Dans je zoprn vreme za ven, male razturajo po bajti. Borimo se z branjem, ki gre po polžje... ojoj ta kalvarija.user posted image

No, lepo nedeljo VSEM!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
9.11.2009 9:19:48   
Jančika_
Mater, vsi nekaj pečete. Meni se pa tako ne da tega počet z malima dvema, ker je vedno fajt. Ampak mogoče jima pa delam krivico, mogoče bi bilo zdaj že kaj boljše. Orehov imamo pri nas za izvoz, mogoče pa res ne bi bilo slabo kaj spečt. Bom vidla, če bom zbrala pogum.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
9.11.2009 9:57:33   
HuAnita
dokolenke... Jaz ravnam po občutku - če ni tako mrzlo, jima dam dokolenke, če je hladneje, pa tanjše nogavičke + zokne
Je pa zdaj 'težava' - oba si sama zbirata in se oblačita, tako da spoloh malemu ne morem dopovedati, da pri 10 + stC ne rabi debelih štramplov, pa najdebelejše trenerke (še znotaj kosmatene - to je za -10 st.C), pa še zoknov čez... Barve pa itak, sem se že naučila mižati, glavno, da se mulac sam zrihtauser posted image
Če imam čas, itak skrijem zdaj ta debele stvari, pa majčko mu poturim, da paše k hlačam, če ne, je pač kot vojna sirota oblečenuser posted image


meggi - v V. imajo zdaj trebušne plese, samo kaj, ko ob ponedlejekih velikokrat delam do večera... Menda Skabi hodi...
Drugače sme pa gledala na Ljubečni - mislim,da imajo tudi telovadbo - samo jaz bi kombinirala - tae bo + aerobika + pilates... Takih glasbenih želja zaenkrat še nimajo tle v bližini, v Top Fit pa moram najrpej suhjša 10 kg + iti v ornk šoping, da si bom upala tam telovaditiuser posted image

Potem pa čas...Eh.

Skratka, če si za - škoda, da ni več na F. aerobike, ne? - se lahko pozanimava za Ljubečno...
Aja, pa v V. v šoli je menda tudi aerobika, ob sredah ob 18.00 - to je pa meni prezgodaj, še velikokrat ni atija doma do takrat....



Punce - še en nasvet. sem se mislila na Darjo33 obrniti, pa vem, da ji to ne paše, da jo privat sprašujemo za zdrav. nasvete....
Utrujenost, nespečnost, slaba volja itd., pomanjkanje volje za vse, predvsem pa nenormalno priododovanje teže --- ok, stret itak v paketu, žal brez tega pač ne gre, pa še tip sem tak, da se sekiram, ampak zdaj pa resno razmišljam, če kaj ni ok?
Še m. je čudno, ker vidi, da zdaj že 3 redno telovadnim, dokaj zdravo in pravilno jem, pa sem se zredila 8 kg?!? Skoraj osmona teže dodatno?
Ena kolegica mi je rekla, naj si dam pregledat ščitnico, ampak sem malo brala, pa vidim, da nimam nobene golše, kar bi nakazovalo, da ne dela ok....
Ne vem, meni je ful ful grozno, ker ama baš ništa ne spravim več čez vamp - ja, redim pa se samo v trebuh....??!!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
9.11.2009 10:32:09   
Meggi
Hej bejba Huanita, pa če še katero kaj zanima user posted image

Hvala za idejo, za OŠ nisem vedla da je. Morda bi blo za probat, sam meni ni veliko za skakanje, nimam kondicije, pa ša kaj za mano prideuser posted image  

Za Ljubečno, mam cilj da grem vsaj probat že par mesecev. Vedn je en hudič. Morda probama skup, sem gledla da imajo ob sredah bolj pozne ure. Probama pilates- da se mal skulirava.

Drgač pa daj mal preveri znake celiakije- seka moja je imela full take bleme, pa se mora zdaj striktno držat in je bolje s tem da tam imajo to 3/6user posted image .

Za kavico pa tako veš! Mal sem se pobrala menda, tak da že mal bolj lezem po svet!user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Celjske in okolišče čveke, 3. del
9.11.2009 10:39:37   
Meggi
 A ja če ima katera še kak easy recept za torto bi blo fajn. Me mal mika da pšrobam naši 4 letni frkli za soboto prvič sama pripravt torto. Mal mi je too much tolk dnarja dat- prilagodim lahko okuse, izgled je mal vprašljiv res. No, poleti je tista sladoledna torta kar iz sklede za solato okrog obrnjene  okraseno s gozdnim sadjem in smetano full zažgala. A sedaj so drugi cajti- mrzliuser posted image . Me mika če bi skombinirala testo ala recept za rolado brez moke, kaka krema za tiramisu... pa neki okraski al pa oblika modela.. pa bi blo. Sicer velja, da sem človek improvizacije tako da za tiste ki so čisti profiči takle ni. user posted image  Ideje na plan. Janejo sumim, da obvlada tole področje!

Janči, ne se sekirat. Veš kako kuhno sem imela ko so male asistirale. Skregale pa tak preden so sploh testo vidle. Ma eh.. to je v paketu.

Želim ti pa mirne zadnje dni pred prihodom "škorpiona"- morda v ž. obliki. Mi imamo eno, ki čez teden dni slavi. Je prava.. ki ti da ....


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?