|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 10:52:28   
bačko
No mi pa bomo šli sedaj sprobati nov voziček!Bomo kaka fotko naredili.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu princ_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 11:26:19   
mk8
No,noč niti ni bila tako huda, še dobro, da sem navajena non stop vstajat. Zdaj me več ne gane user posted image user posted image user posted image  Ima pa še vedno zamašen nosek, pa sem ji dvignila vzglavje kar precej, dala brisačo na radiator pa še velik pisker kamilic in eteričnega olja zraven posteljice da se je zrak malo navlažil. Sem ji mogla samo enkrat ponoči spucat nosek user posted image user posted image

Manna vse najboljše za vašo Manco user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!

Bačko, upom da vam bo nav voziček dobro služil!

Kalanteja zate paruser posted image user posted image , pa upam da se zadeve, kakršne koli že so, kmalu porihtajo. Mogoče ti bo res lažje, če malo tu potožiš, meni vedno pomaga user posted image

Majana jaz sem tudi razmišljala, če ima mogoče tako obdobje zaradi cepljenja. V torek bo dva tedna, kar sojo cepili, pa je mogoče čudna še zaradi tega user posted image

user posted image user posted image user posted image  za Binetovo malo sestrično, da čimprej pokuka na svet. Dajmo Nuška!!!

Mi gremo pa, ko se Veronika zbudi, na obisk k njenemu bratrancu. Da vidimo tega korenjaka, ki je skoraj tak velik kot ona user posted image user posted image . Se beremo in pišemo zvečer!

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 13:41:49   
mini86
bačko tudi jaz imam to knigo in se že veselim januarja ko bomo uvajali..se bom verjetno ravnala po tistem načrtu k je v knjigici..komi čakam...
drgač mate pa tuki ideje in pa kombinacije kaj lahko pripravite sončkom

http://www.ringaraja.net/forum/Kombinacije_Gh/m_3459261/tm.htm




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 14:18:36   
Tira
Uau, a smo že pri 2. delu user posted image

Tudi naš mali je taka sitnobica odkar je bil cepljen, da je noro user posted image  Samo sumim na drugi zobek, ker tudi jesti noče ne vem kaj, če mu pa s cucljem malo podrgnem po dlesni, ko je, je pa čist blažen. Pa tudi se mi zdi, da je malo prehlajen od cepljenja naprej, kašlja, pa kiha...
Skratka na cajte sem prav besna na ta cepljenja, pa čeprav ne vem točno, ali je to od tega, ali ga daje kaj drugega.

Mu pa ful paše, če mu namažem dlesni z gelom (Calgel).

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 15:55:05   
mk8
Tira kje se dobi ta gel?

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 16:17:55   
Hanuši
no, mi smo pa dobili sestrično Najo user posted image user posted image user posted image . Menda ji Nuša ni pasal.

Naja je super, mamica pa presrečna, a na fertik utrujena, je blo 11 ur. Boga naša mami

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 16:32:54   
manna
mk8 Calgel se dobi v lekarni brez recepta.
Hanuši ČESTITKE za sestrično Najo!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 18:41:36   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

no, mi smo pa dobili sestrično Najo user posted image user posted image user posted image . Menda ji Nuša ni pasal.

Naja je super, mamica pa presrečna, a na fertik utrujena, je blo 11 ur. Boga naša mami



Ooo čestitke za Binetovo sestrično user posted image ...tole z imenom mi je pa znano ,ko so 9 mesecev navijali za eno ime pol se je pa dete rodilo so nas pa presenetili z drugim imenom user posted image ...


manna-user posted image za 5mesecev

< Sporočilo je popravil bjondi -- 8.11.2009 18:42:13 >

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 20:32:06   
princ_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

no, mi smo pa dobili sestrično Najo user posted image user posted image user posted image . Menda ji Nuša ni pasal.

Naja je super, mamica pa presrečna, a na fertik utrujena, je blo 11 ur. Boga naša mami



čestitke za Najo...za mamico pa važn da je mimo in da ima štručko v naročjuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj je, mamicina in atijeva princeska...

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
8.11.2009 22:26:13   
Hanuši
evo, Najo smo zapili, oz. jo še zapijajo, jaz, Hana in Bine smo pa že doma. Še Bine heroj je zdržal do 21h, je le sestrično dobiluser posted image . Ta mičkena je tak cuker. Joj, ko je naš Bine že tok velik, sem spet v tistem filingu, ne naš pa ni bil tok  majhen. A lahko verjamete, da imata natančno isto kilažo, 3740g, le en cm je manjša, ima 52cm. Mami je pa taka herojka, je zdržala 11 ur pritiskanja in dihanja. Bravo mamiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu princ_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 6:29:56   
bačko
Jutro!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hanuši čestitke za Najo!user posted image user posted image user posted image Bravo za Najino mamico!user posted image user posted image user posted image
No vozičkanje je včeraj sopet propadlo tako da danes pa bo 100 % ker moram itak po Žano potem v vrtec.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 8:30:20   
manna
Dobro jutro
Naša nočna bilanca se je popravila na zbujanje 3x na noč, kar mi je čist sprejemljivo tako da upam da se ne poslabša spet!!
Hanuši, joj bogica 11 ur, pa tako krepka punčka.. Vedno se spomnim na moj porod ko preberem porodne zgodbe. No, po mojih 11 urah sem bla odprta lih 3cm...user posted image   Kaj čem, sm bolj zaprte sorte user posted image

Danes bo zgleda lepše vreme!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 8:37:29   
bačko
Vse naj naj za 5 mesecev:
Kalaneteja - Julija
Meti - Gaj
Deja - Danaja Tea
Goldy - Alja

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 8:56:03   
petra2008
Sporočam vam, da naša mala Nina pri 4 mesecih težka 7.620, merili jo niso, dobili smo 2. dozo cepiva Rotarix.
Naslednji sistematski pregled imamo 24.12 ob 7.15. Z uvajanjem goste hrane bomo začeli pri 5 mesecu.
Punce imam en problem. Naš mali sonček je do nedavnega spal celo noč od 21 do 7 ure zjutraj. Zadnji teden dni se mi ponoči 2x zbuja in malo joka, popoldne noče več sama v posteljo.
Sprašujem se,ali so morda zobki, ali pa,ko je videla atija poškodovanega,morda so ostale kakšne posledice. Kajti moj je padel iz lestev in si hudo poškodoval oko, teden dni je imel močno podpludbo levega očesa. Res,pa je da se je nočno spanje prekinilo z dnem, ko je videla očeta z podpludbastim očesom. Morda jo muči kaj drugega, vendar mislim, da je to. Kaj mislite ve?

Hvala za odgovore in uživajte,upam da bomo končno dočakale sonce

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 9:06:11   
manna
petra2008, ne verjamem da je kriva podplutba saj otroček ne ve kaj je to. Po mojem je pač taka fazica s težavo s spanjem - saj smo že vse imele kdaj take dneve s svojimi sončki. Mogoče je pač slučajno, mogoče so zobki, prebava, polna luna, mogoče že čas za GH, ali pa pač rabi da se malo pocrklja. Saj bo minilo. 

(odgovor članu petra2008)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 10:15:03   
manna
Punce zdej sm skor padla s stola. Pozvoni poštar in kaj mi je prinesel? Tiste stvari od nexta ki sem jih prejšnji teden naročila -ko mi je zahtevalo čitalec!! Zgleda da je bilo naročilo vseeno sprejeto! Pa manj kot 5 dni je trajalo! Pa fuuuul so lepe stvari! Morm dat hitro oprat da bo lohk že jutri mela!

Tisto s čitalcem pol nevem kaj je blo?!?

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 10:21:41   
smrketa24
petra - tudi jaz mislim, da ni krivo to, da je videla očka s podplutbo. Tudi Matej je en mesec nazaj nehal spat tako, kot sem bila navajena (od 20h-5.30 in potem še do 7-8). Se je začel tudi po 10x zbujat na noč, včeraj pa je prvič spet spal veliko bolje in prav tako danes. Sem vstala samo 2x. Tako da so mogoče res zobki ali pa kaj drugega. Se bo pa izboljšalo s časom user posted image

_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 10:50:31   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Punce zdej sm skor padla s stola. Pozvoni poštar in kaj mi je prinesel? Tiste stvari od nexta ki sem jih prejšnji teden naročila -ko mi je zahtevalo čitalec!! Zgleda da je bilo naročilo vseeno sprejeto! Pa manj kot 5 dni je trajalo! Pa fuuuul so lepe stvari! Morm dat hitro oprat da bo lohk že jutri mela!

Tisto s čitalcem pol nevem kaj je blo?!?



Ali je poštnina neglede na velikost naročila vedno 5€?

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 11:33:52   
mk8
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Vse naj naj za 5 mesecev:
Kalaneteja - Julija
Meti - Gaj
Deja - Danaja Tea
Goldy - Alja

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Se podpišem!! user posted image user posted image

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 11:37:41   
mk8
Hanuši čestitke za Najo in bravo za Najino mamico!! user posted image user posted image user posted image

Madonca Manna, kolk časa si pa potem rojevala. Predvidevam, da ni bil mačji kašelj user posted image  Pa super za stvari iz Nexta, hmal boste še mene navdušle user posted image user posted image



_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 11:47:01   
Tira
Ojla!

Naš mali je pa bolan user posted image . Že od cepljenja (prejšnji torek) ni bilo vse vredu, je kihal, pa kašljal... no včeraj je pa res zbolel. Ima tako zabasan nosek, da komaj diha in hrope, pa kašlja čist gnojno user posted image  Samo vročine pa nima in najprej nisem mislila iti k P, ampak sedaj sem se pa premislila... bova vseeno šla. Če ne drugega, naj nama vsaj kaj za nosek sčistit da (kakšne kapljice)... mu čistim skoz s fiziološko in aspiratorjem, sedaj pa še z Sterimar( morska voda) pa sploh ne spravim nič ven, on pa komaj diha user posted image
Smo se tudi ponoči zbudili, ker ni mogel dihat in pucali nosek, pa ni nič bolje.

Petra2008, ko se je naš začel večkrat zbujati, je bil še premajhen za GH in nismo mogli nič narest... se je tako zbujal ene 2 meseca, potem sem pa lahko že začela z kašicami in od takrat prespimo noč (do 5.30). Lahko so pa zobki. Dvomim, da bi jo podplutba atija tako pretresla, da od takrat ne bi spala.

S temle Nextom boste še mene zastrupile user posted image  Imajo res tolk lepe stvari.... bi kr kupuvala, sam če premislim, imamo sedajle več kot preveč cunjic... mogoče edin kakšen lep puloverček s tistimi božičnimi motivi user posted image

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 12:44:29   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Ali je poštnina neglede na velikost naročila vedno 5€?


Ja, poštnina je fiksna. Itak pa v Slovenijo ne moreš naročiti drugega kot cunje:)
Aja, pa še to: jaz sem poleti naročila malo več stvari in so mi jih poslali v 2 vreč(k)ah. Malo sem se ustrašila, ker v prvi vreči ni bilo vsega naročenega, no druga vreča je sledila čez 2 dni. Itak da sem pa tudi tja poklicala:)

Tira, ti pa pediatra vsaj pokliči. V našem zd je tako, da lahko otročka pripelješ tja, da mu spucajo nosek. Pa čim prejšnje okrevanje!!!  user posted image user posted image user posted image

Jaz sem šla pa včeraj po dolgem času malo zapravljat v LJ Supernovo in Leclerc. Sem kupila skoraj vse za uvajanje GH, manjka mi še stekleni ribežen. Je bila pa kar gneča, tako da se v Mullerju ni dalo v miru premisliti, kaj kupiti in kaj ne. Hotela sem kupiti namreč še kakšen sokec in žitno kašico, potem sem pa iz minute v minuto krajšala svoj seznamuser posted image Mah, danes se smejim, včeraj sem bila pa prav jezna. Zapravila sem 4 ure časa za kupit par stvari, pa za kakšna novoletna darila nisem utegnila niti pogledati.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 12:45:37   
tecka
Aja, pa še to. Če je katera mislila svojemu otročku kupiti kakšno didaktično igračo of Fisher-Price. Pametni kuža stane v Leclercu 29 eur in nekaj (v Mercatorju 33).

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 13:00:09   
manna
Ojla!
Smo ble z malo na dooolgem sprehodu, pa še na banki. S transakcijo z nexta je blo vse OK, čitalec pač ni nujen zato je bil nakup vseeno izvršen. Drugače pa menda čitalec stane 14€, sem vprašala. Pa ga ne bom nabavila. 
Tira, jaz bi vseeno poklicala P na tvojem mestu ker zveni tole kar precej bolančkano! user posted image

Glede Fisher Price mi je kar kul, imamo gugalniček in pojočo knjigo (v slovenščini) in tamala jo obožuje. Škoda da pri nas ni Leclerca ker bi šla takoj po tega kužka. Kaj pa vse dela? A laja in tudi hodi?

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
9.11.2009 13:23:55   
mini86
tecka kaj si pa kupila za uvajanje GH?
js sicer en seznamček že mam sam res fuuul rada delam pa dopolnjujem sezname pa me zanima če sm kej pozabla..res ful rada delam sezname, organiziram, načrtujem..user posted image
sj tud študiram to ampak me vse skup bol zanima v praksi kot pa v teorijiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?