|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 16:15:49   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

EVO katjuša fotka za kolaž

user posted image


Lepotecuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 16:17:36   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čebela supe za čufte - si dobra hčerka user posted image user posted image user posted image user posted image Pa čestitke Hani za prvi zobek user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala hvalauser posted image


tudi od nasuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sedaj je pa kot tisti tipični risani dojenčki,en zobek in rita ki veselo miga levo in desno ko se plaziuser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 16:26:16   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

dan

evo mi smo prišli domov z vrtca....smo mel en mini sprehodek po snegecu....je bilo ful luštnouser posted image user posted image user posted image

aha debata je še vedno aktualna....

vidim da smo v dveh klanihuser posted image user posted image user posted image user posted image ...ja jaz se strinjam z uršo...
dobro piškot primer je res malo too much in tukaj je potrebno nekaj ukrenit in mislim da se je piškot že odločila kako bo speljala zadevo
spočita mama je vsekakor boljša kakor depresivna in izžeta, ampak da je zato ker je mama zmatrana treba otroka pustit jokat se ne strinjam. vsekakor ko se odločiš za otroka veš da ne bo tako na izi kot je bilo prej, ne veš pa niti kako bo in kaj bo ta otrok prinesel v tvoje življenje. in če je potrebno dvakrat ponoči ustat je pač potrebno, saj ne boš vstajal do konca življenja. in vsaka mama je po moji kmečki pameti deprsivna zaradi drugih razlogov in ne zato ker mora ponoči dvakrat ustat pa podojit ali pa dudo dat ali pa malo pocartat otročka ali pa poslušat njegov jok. ja mama je bolj na udaru kot očka, ponekod tudi ne, ampak saj smo se same odločile da bomo mame. 
seveda so mame pomembne in tudi zelo pomembno je kako se počutijo. ampak velikokrat so mame depresivne samo zato ker so za vse same in za to otrok ni čisto popolnoma nič kriv....


podpisuser posted image




Take so nekako tudi moje misli...le da sem prej pisala čisto na osebni ravniuser posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 16:40:36   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Malo fotk vam pošiljava s Patricijouser posted image .
user posted image

user posted image

 




user posted image user posted image user posted image user posted image carice prave ste...




Nikakor v glavnem ne morem prpopati fotke in sem se spomnila,da nekaj dni nazaj pa sem jo lahko,sem šla brskat in našla...tako da Katjuša lepo prosim tadrugo če vzameš za kolaž.

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 16:51:34   
tanci29
erik je pojedu cel svoj krožnik fižolove juhe pa še pol mojgauser posted image user posted image user posted image user posted image  pol pa nej še kdaj rečem da ne jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 17:00:38   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

erik je pojedu cel svoj krožnik fižolove juhe pa še pol mojgauser posted image user posted image user posted image user posted image  pol pa nej še kdaj rečem da ne jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 17:31:04   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

katjuša...še navijamo za hiško, sem mojmu povedala...je še on čist not padu, tko, da če še kako srečate tam naokol...hitr povedatuser posted image user posted image user posted image user posted image aja, pa moj ima notranja in zunanja zaključna dela...če kej rabte kakega majstrauser posted image user posted image

ja bomo rabli omete sigurnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej zdej gremo preko vez do županauser posted image user posted image user posted image user posted image ker se z nikomer ne moreš nič zmenit na hiši pa občina visi in če jo čema kupit morma kr cenilca plačat..... to je pa mal kruta ker ne vema če jo boma kupla kaka bo cena in kaka je znotraj.... v bistvu sva jo samo zunaj pogledala in ni kej veliko videtuser posted image user posted image user posted image user posted image
to še bo napeto, si je pa definitivno ful ful želima in jst srčno upam, da jo dobimouser posted image user posted image user posted image user posted image (pač kupimo)

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 17:31:07   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

KATJUŠA.......ZA SEZNAM:PRVI ZOBEK 14.12.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se že šnicli pečejo????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 17:33:19   
SURF
Barbara..še berem poste za nazaj....ja vaše stanje je gotovo bilo neznosnouser posted image ...uspavati po uro in to petkratuser posted image user posted image user posted image groooza....ja tu nimaš kej,je bilo treba poiskati rešitev,ker kronično pomanjkanje spanca je pa huda oblika....
user posted image user posted image sem vesela,da ste našli rešitevuser posted image ...ufff....ko pomislim,na tako nočko....

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 17:34:50   
Katjusa
jst sem  se pa zdle tok nasankala da je jojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image benija je babi pazla s florjanom sma šla pa na sanke in sma prišle pred 15 min notuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful se mi pozna, da imam več kondicije in sem tekala gor in dol po hribu in seveda se s sankami vozlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se tok fajn počutim kot mali otrok...... jutri spetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image
ko takole vidim napredek v počutju in v kondiciji imam še več voljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 17:36:20   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

erik je pojedu cel svoj krožnik fižolove juhe pa še pol mojgauser posted image user posted image user posted image user posted image  pol pa nej še kdaj rečem da ne jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image bravo erikuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 17:36:47   
Katjusa
surf koliko snegeca imate?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 18:10:21   
SURF
Centimeter bo že, je rekel mojuser posted image user posted image se pozna vpliv termoelektrarne Šoštanjuser posted image Višje,tam pod Uršljo pa ga je gotovo ornk,tok k je treba za pravo veseljeuser posted image

Lepo,da ste uživaliuser posted image user posted image .

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 18:22:25   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Centimeter bo že, je rekel mojuser posted image user posted image se pozna vpliv termoelektrarne Šoštanjuser posted image Višje,tam pod Uršljo pa ga je gotovo ornk,tok k je treba za pravo veseljeuser posted image

Lepo,da ste uživaliuser posted image user posted image .




popravek 5cmuser posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 18:28:14   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

IZVIRNO SPOROČILO: SURF

Centimeter bo že, je rekel mojuser posted image user posted image se pozna vpliv termoelektrarne Šoštanjuser posted image Višje,tam pod Uršljo pa ga je gotovo ornk,tok k je treba za pravo veseljeuser posted image

Lepo,da ste uživaliuser posted image user posted image .




popravek 5cmuser posted image



user posted image user posted image user posted image  a si ga šla izmerit

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 18:47:13   
SURF
user posted image user posted image user posted image jap....pa bile sva danes 2x zunaj za 15minutk,pa je vse skupaj žalostno kazalo....ampak mogoče pa rata kej za veseljeuser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 18:50:39   
SURF
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prosiim pomoč,nasvet....na likalniku imam madež,sem scvrla eno mini mašnico,čist sem jo spregledala,že nekaj časa nazaj,sedaj pa ne spravim tegauser posted image dol...imam pa tistega z uno posebno podlago,joj nevem kok se že rečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 19:44:20   
Čebel@
ajvy........17.in 18. bo v šparu 20% popusta na igrače
 
sem poštrihala,da se vidiuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 19:57:41   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

ajvy........17.in 18. bo v šparu 20% popusta na igrače
 
sem poštrihala,da se vidiuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 19:58:26   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: SURF

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prosiim pomoč,nasvet....na likalniku imam madež,sem scvrla eno mini mašnico,čist sem jo spregledala,že nekaj časa nazaj,sedaj pa ne spravim tegauser posted image dol...imam pa tistega z uno posebno podlago,joj nevem kok se že rečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V večjih trgovinah prodajajo neko zadevo, da se to spuca.... zgleda kot kreda...

_____________________________

So what....

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 19:59:11   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

erik je pojedu cel svoj krožnik fižolove juhe pa še pol mojgauser posted image user posted image user posted image user posted image  pol pa nej še kdaj rečem da ne jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image bravo erikuser posted image user posted image user posted image user posted image


Se podpišem.... user posted image user posted image user posted image sedaj moraš večkrat to juho skuhat...najbolje, da vsak dan....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 19:59:54   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

KATJUŠA.......ZA SEZNAM:PRVI ZOBEK 14.12.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:03:50   
tanci29
onasiss-dones sem v našem vrtcu na oglasni deski vidla da bi rentali stanovanje cca.80 m2 za novo skupino, če kdo pozna ali je zaintresiran za oddajo....mislim da se tukaj pri nas res trudijo da bi sprejeli čim več otrok....dej mal tm pr vas reč nej ravnateljica malo rit premakne in kaj naredi s tem vrtcem...če ni v tej enoti placa pa naj vsaj pokažejo da delajo nekaj na temuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:05:38   
Onasiss
Naš popoldan običajen.... Onasis baje dela...ma sej sploh ne vem kaj dela, kdaj dela, kako dela še manj pa zakaj?????user posted image   Sem mu rekla, da bi Božiček Vitu duplote prinesu, ker se rad igra z njimi, pri sosedi jih imajo veliko in uživa ko je tam... pa je reku, da so drage, da naj kaj drugega iščem.... Halo??? A on bi pa rad novo bundo, pa čevlje, pa nobene srajce nima gospoduser posted image user posted image user posted image user posted image  jao kr neki...

ah se mi tud jamrat ne da več...ampak mal pa vseen morm, ker me vedno lepo potolažite.....user posted image user posted image user posted image

Danes spet učenje..... pa res se mi ne da.....user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:06:26   
sjmm
Helov!!!!

Pri nas polno popoldne, Miha še mal prepisoval, sem mu pomagala, pa eno zgodbico sva mogla sestavt, Maj je sedaj polno zaposlen k kobaca...joj, smo že vtičnice mašili..je pa toook firbčen, nič varnegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugač pa smo se mu dans ful nasmejal....zelo rad gleda knjigice in poluša k mu zravn take doživete zgodbice pripovedujemo, pa zravn kake glasove spušamo ipd..no, dans pa sedi na tleh vzame knjigico in začne s purstom not kazat, pa zravn toook komentirat...joj, smo se narežali

v glavnem pestro popoldne...pa našmu Janu se fulll vidi, da je prešel v 11 leto..najstniška leta ...ga meče ko 100user posted image

no, zdej še sosede pogledajo pol pa upam, da spavanac!!!!!!

Kako ste kaj????????

Urša, me veseli, da vam je bilo pecivo fajn!!!!!!!user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?