|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:09:03   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

onasiss-dones sem v našem vrtcu na oglasni deski vidla da bi rentali stanovanje cca.80 m2 za novo skupino, če kdo pozna ali je zaintresiran za oddajo....mislim da se tukaj pri nas res trudijo da bi sprejeli čim več otrok....dej mal tm pr vas reč nej ravnateljica malo rit premakne in kaj naredi s tem vrtcem...če ni v tej enoti placa pa naj vsaj pokažejo da delajo nekaj na temuser posted image

O super za tole informacijo... mi bo prav prišla, ko bom spet Jankoviču pisala....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:14:59   
piskot
cer.

babe, ste se vseen zapele ... sem vedela da bi morala na zs tisto sprasevat. mir!

danes pridem po martina v vrtec in tam 5 otrok. vsi ostali imajo norice. popoldan je martin zakuhal, jutri pricakujem izpuscaje.

ajvi kaksen nasvet glede noric? kako jih bo ana prenasala? ce se prav spomnim jih je tisa bolje kot tarja.

mihailo ana se pritozuje, martin se je tudi. mi potem namesto 5 ur potujemo 8 ur, ker se ustavljamo, guncamo, jemo, pijemo, zabavamo, pol pa spet naprej. ven iz sedeza je ne dam.

ursa tudi ana je se v lupini. caka da se bomo spokali kupit nov sedez za martina. aja, pa hvala za namig, samo ne gre. moz skrbi za martina. obicajno. v bistvu jaz hocem da je tako, ker on bi pa delal po knjigi spi dete spi user posted image .

katjusa slabo sledim. ste kupili ali ne? ce ste user posted image .




_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:41:34   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Naš popoldan običajen.... Onasis baje dela...ma sej sploh ne vem kaj dela, kdaj dela, kako dela še manj pa zakaj?????user posted image   Sem mu rekla, da bi Božiček Vitu duplote prinesu, ker se rad igra z njimi, pri sosedi jih imajo veliko in uživa ko je tam... pa je reku, da so drage, da naj kaj drugega iščem.... Halo??? A on bi pa rad novo bundo, pa čevlje, pa nobene srajce nima gospoduser posted image user posted image user posted image user posted image  jao kr neki...

ah se mi tud jamrat ne da več...ampak mal pa vseen morm, ker me vedno lepo potolažite.....user posted image user posted image user posted image

Danes spet učenje..... pa res se mi ne da.....user posted image user posted image


Onasiss a veš kaj kr presliš ga pa pejt po duplote. Če se res rad igra je vredno, če je denar za vso njegovo garderobo je tud za duploteuser posted image Mal pokukaj po trgovinah kje so kej v akciji.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:44:48   
Urša08
Naš popoldan je minil kot bi mignil. Sem se spravila stanovanje posesat in pomit po tleh. Pecivo so vsi ful pohvalili, še tašča in tast sta bla čist navdušena. Prejle ko sem Nejca spat dala mi je povedal da bo kmalu božiček in potem sem ga vprašala kaj ma željo da mu prinese pa pravi lokomotivo pa vagoneuser posted image user posted image user posted image user posted image iiii moj cukrčekuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:46:34   
Urša08
Tanci , Erik pa Nejc sta čist za skup oba navdušena nad fižolovo juhicouser posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša super za sankanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image Pa super da ti mami takole počuva Benjamina user posted image user posted image user posted image user posted image to je zlata vredno

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:48:25   
Urša08
Piskot pa sej je prav da se kaka debata začne, da mal mnenja izmenjamo, izkušnjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:49:23   
SURF
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: SURF

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prosiim pomoč,nasvet....na likalniku imam madež,sem scvrla eno mini mašnico,čist sem jo spregledala,že nekaj časa nazaj,sedaj pa ne spravim tegauser posted image dol...imam pa tistega z uno posebno podlago,joj nevem kok se že rečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V večjih trgovinah prodajajo neko zadevo, da se to spuca.... zgleda kot kreda...


tnx Onansiss

V kakšnih trgovinah kot Spar ali  Merkur?user posted image

Glede duplotov,tudi js mislim da so vredni denarja,sploh če so mu všeč,to so igrače za bujno domišljijouser posted image user posted image



(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:51:12   
Urša08
sjmm super za lepo popoldne. Sej pri vas se itak zmer ful dogaja user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:51:30   
SURF
Onasiss-samo zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:54:35   
Urša08
Grem mal na kavčka čajčka popit pa še kak kos peciva pojestuser posted image Če se dons ne javim več vam želim lahko nočko s čim manj prebujanjiuser posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 20:59:25   
Jutta
Piskot - naj ti ne bo zal. Upam, da so nasveti vseeno kaj pomagali. Veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , upam, da norice ne bodo v hudi obliki.

Tanci
- Vid je z veseljem pojedel juhico, sem pa seveda mogla jest zraven njega, pa igračko je imel... v glavnem klasika...

Drugače imamo spet pestro v naši familiji. Mami je imela prometno nesrečo - avto totalka, zlomljena roka... Samo da je v enem kosu...

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 21:09:03   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Grem mal na kavčka čajčka popit pa še kak kos peciva pojestuser posted image Če se dons ne javim več vam želim lahko nočko s čim manj prebujanjiuser posted image


urša-gospodinjeeeee soooo

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 21:23:10   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Grem mal na kavčka čajčka popit pa še kak kos peciva pojestuser posted image Če se dons ne javim več vam želim lahko nočko s čim manj prebujanjiuser posted image


urša-gospodinjeeeee soooo


tanci jih gledam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 21:23:38   
Urša08
Jutta samo da ni hujšega s tvojo mami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 21:24:16   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Jutta

Piskot - naj ti ne bo zal. Upam, da so nasveti vseeno kaj pomagali. Veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , upam, da norice ne bodo v hudi obliki.

Tanci
- Vid je z veseljem pojedel juhico, sem pa seveda mogla jest zraven njega, pa igračko je imel... v glavnem klasika...

Drugače imamo spet pestro v naši familiji. Mami je imela prometno nesrečo - avto totalka, zlomljena roka... Samo da je v enem kosu...



ojoj...še dobro da je mami ok, če izvzamemo zlomljeno rokouser posted image user posted image user posted image user posted image kako se je pa zgodilo

(odgovor članu Jutta)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 21:24:46   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Grem mal na kavčka čajčka popit pa še kak kos peciva pojestuser posted image Če se dons ne javim več vam želim lahko nočko s čim manj prebujanjiuser posted image


urša-gospodinjeeeee soooo


tanci jih gledam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  se vid da so reklame

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 21:30:14   
črticaa
ČAW BAW
vrjetno se zadnjo uglašam na 8 delu,...5 zobek imamouser posted image user posted image user posted image
postavlja se že sam,..tudi v pojsteljici, češprov sem spustila ležišče,... največje zadovvoljstvo mu je da lahko korako po stanovanje,..ampak še vedno sovraži čevlje user posted image user posted image

to je to,..
pogrešam pogovore z vami,...onasis tamala je caricca,..res dobr pleše,..zih bo hiphop trenirAla

lepo semejte uživajte v praznikih in snegu

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 21:45:22   
sjmm
Evo še en pozdravček!!!!!!!

Mulčki pošlihtani, vse za jutr pripravlen, Jana je še kar razmetaval, smo ga kar mal predčasno poslali v njegove sobane.

Majči ful lepo zaspal, pri meni v naročju, ga ni blo treba nosit...včer sem ga zvečer 2x uspavala da je sploh šel spat...pol pa sigurn še ene 5x...no, bomo vidli kak bo

a urša ...ti se pr gospodinjah učiš k skoz glancašuser posted image user posted image ...ha, ha, sej priznam jz mam tud tok rada pospravlen, pa vse čisto in pomito, dišeče perilo zlikano in pokupčkani, sam zdele sm mal v zaostanku, sicer pa pri tolkih članih, ki se kr dost doma držijo..lahk glih na enem koncu nehaš, pa na drugem spet zaštartašuser posted image

piškot........sej ne vem, kaj naj rečem..vse se vas je lotilo, naj bo pod smrekco en koš zdravja in miru.........evo z majem pošiljava 1000 x user posted image in 2000 x user posted image sam za vas!!!!!!!

onasiss...joj, tvoj pa je kaliber, ampak lego so ZAKON, to mu lahk poveš in za kako škatlico se pa že najde, pa tud če je treba pri hiš kakega zafnanega manekena oblečt....joj, to je skor tko k pri nas....moj hodi v Tom tailor, benetton, pa še kej iz Peek & Clapenburg....ej jz pa H&M, redko najdeš kej bolšga...mah...v glavnem...mulčki so sam 1x majhni in lego so za zmer gut!!!!!!!SAM zate user posted image

jutta......še dobro, da je mami ok po ta velkem....mislimo na vas!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa bravouser posted image user posted image user posted image za fižolovko, naš Maj je tudi navdušen!

črticaa...pozdravljena....bravo za tvojega fantička...je pa že poskočen gospodičuser posted image




_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 22:21:45   
Katjusa
lego.... mi smo se tud odločli, da bo flori dobil pod smrekico lego vlkeca..... beni dobi pa knjigico to k je iz plastike, ker še nimamo nobene...... da bo lahko slinu po njejuser posted image user posted image user posted image user posted image sicer cenovno ni perimerjave sam to so edine stvari, ki se spomnim, da bi jih rabliuser posted image user posted image user posted image user posted image itak se pa najbolj gre za simboliko in ne za cenouser posted image user posted image user posted image user posted image
tiste, ki se odločate za lego ja al ne priporočam, ker je res za več generacij še jst se rada z njimi igram (govorim o duplo) in fino je ker so primerne tud za naše 10 m škrateuser posted image user posted image user posted image

lahko noč in lepo ajajte in upam, da se ju3 vsi zbudite zdravi in naspani in da nas bo zunej čakalo vsaj 20-30 cm snegecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 22:57:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 23:02:15   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

ajvy........17.in 18. bo v šparu 20% popusta na igrače
 
sem poštrihala,da se vidiuser posted image


NAJLEPŠA HVALA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 23:02:23   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

KATJUŠA.......ZA SEZNAM:PRVI ZOBEK 14.12.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ČEstitke tudi od nas....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 23:07:56   
Ajvy
Piškot...Tarja je imela kar hudo obliko...vročino smo ji zbijali z Calpolom...svečka je bila v pripravljenosti....
NAučili sva se tapkati al pa božati norice.....ko jo je kakšna zelo srbela sem ji namazala s sprejom POXclin.....Za obraz sva imeli Avene Cicalfate.....in dvakrat na dan kopel A-derma .Exomega...
ko ju boš brisala tapkej norice ne vlečt brisače...lahko ju tudi dodatno hladiš s fenom....
NE pozabi na lasišče...skoz jih čekiraj ..da se ne vnamejo....
Tiso ...sem mazala pr vsakem previjanju s to peno......pa kopel....jih je imela pa 10 nna trebuščku, 10 na glavi...pa milion okoli spolovila...

to je to....upam,da jih hitro prebolite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
14.12.2009 23:08:32   
Ajvy
Debata....hvala za vaša mnenja 

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 8.del
15.12.2009 6:13:58   
baki
dobro jutro.....mi smo spet fullllllllll zgodni.jst ob 4.30 misem več mogla spat pa sem vstala im si skuhala kavo.user posted image user posted image ..po stanovanju sem hodila kot miška,pa me je nik rajtam zavohal in se zbudo ob 5.15,ker čut me ni moguuser posted image user posted image .pol pa ko zakleto tamali fullllllll glasen kot da je ura 16.00 pop.katjo zbudo.edvin pa je itak vstal kr za mano in tk je zdaj ura 6.13 in smo že vsi v filingu.da ti gre kr na kozlanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?