|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri je pravi??
12.11.2009 20:38:31   
smuki
Ojla!

Sem od velikih slišala, da ko so kupovali vozičke, so skoraj diplomirali... ampak jst bom celo doktorirala tukaj user posted image !!

Nekako sem izbor zožala na tri kandidate (naj pa že zdaj povem, da kaj veliko še nisem hodila po trgovinah in jih sprobavala). In sicer:
- Peg Perego GT3
- Quinny Freestyle 3 XL Comfort
- Jane Slalom pro

Kupiti imam namen vse v kompletu - globoko košaro, lupinico in seveda športni del.
Prebrala sem že celo morje podatkov, ampak še vedno me niso čist čist prepričali.

Dva od našteta sta kr težka - ampak mi hvala bogu ne bo potrebno nositv hišo, dvignit ga bom morala le v avto (karavan A6 in pa Škodo Octavio) - not menda bodo šli kateri koli od teh treh user posted image
Ampak me zanima kako pa ta teža vpliva na samo manivriranje oz. uporabo? So okretni al so tud težki za vozit?

Glede na to, da smo kr dost terenski, mi je pomembno, da mi lahko otrok tudi spi v vozičku (predvsem mislim za športni del). Spomnim se, kako so sestrini otroci bili čisto zveriženi, ker se naslonjalo ni dalo čist v vodoravni del...

Hkrati pa bi rada imela dobro in varno lupinico - pa sem zopet v dilemi... so od Peg peregota dobre, ali je od Maxi Cosija najboljša...user posted image

En kup vprašanj in dvomov.... kaj mi vi svetujete?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri je pravi??
12.11.2009 20:42:53   
valentinčica30
Midva sva gledala iste vozeke, odločila pa sva se za Quniny-a, kljub teži in vsemu, saj imamo tut mi velike avtomobile.
Glede na mnenje moje kolegice pa jo teža pri vsem tem ne moti, sam nima ravno strmih klancev, mi pa tut ne.
So pa vsi trije zanimivi.
Pomagala ti pa nisem, kej prida a neuser posted image user posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri je pravi??
12.11.2009 20:54:49   
urška
jaz bi se na tvojem mestu odločila za Jane. lahek je in zelo okreten. koliko ima pa teža vpliv na okretnost ti pa ne vem povedat. tudi Quinny je zelo lepo vodljiv, PP pa nisem poskusila vozit.

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri je pravi??
12.11.2009 21:06:19   
zmajaz
PegPeregove lupinice so precej majhne. Največja je MaxiCosi, poleg tega pa tudi med najbolj varnimi, če ne celo najbolj. Zame pri lupinici ni dileme - jaz ne bi imela nobene druge.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri je pravi??
12.11.2009 21:08:33   
bskrle
Jaz zaradi lupinice ne bi komplicirala, prvih 6 tednov jo skoraj ne rabiš, pri 7-8 ,mesecih pa je premajhna


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri je pravi??
12.11.2009 21:21:24   
*x*y*z*
Od teh treh bi izbrala Bebe Confort High Trek - ne zamenjam, zmaga v vseh pogledih user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri je pravi??
12.11.2009 22:30:32   
melanija
PP, ker je po 4 otrocih še vedno kot nov.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri je pravi??
12.11.2009 22:58:36   
anitka7
mi mamo Quinnya,v njem je zdaj tretji otrok (vmes sem ga še bratu posodila) in sem z njim ful zadovoljna. Je ful okreten,tud po gozdu smo se z njim vozili in je šlo brez panike. Košare pa nismo nikoli imeli ker se da športni del v ležeč položaj,imeli pa smo zimsko vrečo od quinnya k se je ful dobr obnesla

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 23:58:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *x*y*z*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri je pravi??
13.11.2009 8:23:28   
lenca1
Če bi izbirala med temi tremi vozički bi izbrala Quinny-ja (zdej so ravno v akciji v BC, klubska cena: namesto 375€, so zdej v akciji 279€ - http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=454&ParentClassID=449).

Drugače pa bi izbrala Maxi Cosi Murouser posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
13.11.2009 8:34:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri je pravi??
13.11.2009 9:11:04   
piko12
Jaz sem imela pred dobrimi dvemi leti isto dilemo, zmagal je PP GT3 in ga tudi ne bi zamenjala za nobenega drugega. Lupinico imam sicer romerjevo, ker mi je vseeno če ne gre na voziček. Mali ima zdaj več kot dve leti in gre zimsko oblečen še zmeri bp noter. Itak se pelje samo izjemoma, pa itak čakamo novo bebo, ampak voziček ni v nič slabšem stanju kot je bil takrat (če odštejem umazanijo, ker pač vedno najdem off road varjante za sprehajat...user posted image ). Cena pa...hvala mami.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri je pravi??
13.11.2009 11:49:22   
endrina
Jaz sem se privič odločila tudi za Peg Perego. Mi je bil najbolj všeč od vseh. Ta novi GT3 je sicer strašno lep in nobl voziček, zdi pa se mi, da je v dolžino kar dolg. Zadnjič sem gledala eno gospo kako je s težavo zvozila ovinke med trgovskimi policami. Ima pa ga tudi moja kolegica in ga ne more prehvalit. Pa še to je fajn pri PP, da se dajo ti vozički - športni del položit v čisto ravni položaj - kar se mi zdi super, če otrok v njem zaspi, da ni ves sključen v njem.
Mi smo prvič kupili tudi Peg Perego lupinico in nam je bila zelo zelo v redu, tudi zdaj jo bom uporabljala za ta drugega otroka. Meni je bil strašno fajn na podstavek, ki ga ima ta lupinica in ga imaš vedno fiksno namontiranega v avtu. S tem podstavkom reguliraš tudi naklon lupinice, ki jo dejansko imaš not nameščeno v manj kot minuti, ker se ti samo zahakla v podstavek, pol pa samo pas čez potegneš in je to to. Mi smo jo pri prvem otroku uporabljali do 8 meseca starosti, takrat pa smo kupili Römerjev avtosedež, ker so bili testi za njih takrat najboljši.
Glej, najbolje je, da se odpelješ v trgovino, kjer prodajajo vse te tri vozičke, ki bi jih ti rada imela. Postavi jih skupaj in sprobaj jih zložit v avto, pa se pol odloči kateri ti bo lepši in funkcionalnejši. Vsi so dobri, v to sem prepričana, izberi pa se po občutku, kateri ti bo najbolj všeč.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri je pravi??
13.11.2009 16:12:47   
smuki
Ojla punce!

High Treka pa še res nisem niti pogledala - bom mal pokukala po forumu.

Grem pa jutri V LJ mal na "testno vožnjo" - edino tako se bom lahko odločila. Me pa res že kr živčno dela, ker se ne morem in ne morem odločit.
Hec je pa v tem, da hoče voziček kupit moj ata, pa kljub temu, da bi rada odličen voziček, mi je kr nerodno, če bo hudo drag - če me razumete.

Mogoče kaj veste - se na katerega koli od teh vozičkov čaka ful dolgo?



(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri je pravi??
13.11.2009 21:31:34   
barika
quinny freestyleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri je pravi??
13.11.2009 22:29:22   
meta21
Jaz imam jane slalom pro in sem z vozičkom in košaro izredno zadovoljna, lupinica je pa precej majhna. Jaz bi se zdaj enako odločila, le namesto jane lupinice bi vzela DEFINITIVNO maxi cosi. Če bi rabila kdaj peljat otroka v lupinici, bi ga pač z njo vret postavila v košaro. Npr. za krajši šoping...

Je pa moj otrok zdaj star 14 mesecev in še vedno veselo sedi v vozičku.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kateri je pravi??
14.11.2009 13:01:18   
endrina
Sem si na netu ogledala slike vseh treh tvojih favoritov in če jih vizualno lahko by the way ocenim, mi je definitivno PP GT3 edini favorit, ki bi ga jaz osebno kupila, če bi že izbirala 3 kolesnika.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kateri je pravi??
14.11.2009 17:25:11   
smuki
joj, punce... zdaj sem pa se bolj zmedena, kot sem bila prej... user posted image
Najprej sem pogledala Peg Peregota... ful je res dobr, ampak OGROMEN!! Sploh si ne predstavljam kako to ladjo manevriras med policami v trgovini.
Potem sva si ogledala Jane-ja in mi je bil veliko bolj simpaticen, v novi kolekciji je tudi lupinica sirsa, mal je tud kosara drugacna.... Moj user posted image se je za tega najbolj zagrel.
No, nazadnje pa Quinny freestyle ... kaj pa vem... spet velik, vendar sem spet slisala, da ima Maxi Cosijeva lupinica najboljse sedalo (da otrok notri ni tako pokonci, ampak, da je bolj v vodoravni legi).

Uf, res ne vem kaj bom... za enkrat nama je tale Jane na prvem mestu, vendar se vedno nisem ziher.
Na hitro pogledala tud ostale, pa me niso prepricali...



(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kateri je pravi??
15.11.2009 10:27:21   
Claire2010
Smuki jaz sem (bila) v isti dilemi kot ti. Odločila sem se že, kupila ga bom pa po novem letu. In sicer kupila bom voziček in košaro Jane (kateri mi vizualno full ustreza, nova kolekcija je full lepa), ter lupinico Maxi Cosi (baje je ta najbolj varna, no jaz pa jo itak dobim na izposojo, tako da mi to super ustreza).

GT3 - lep, a kot praviš ogrooooomen user posted image , zato je pri meni takoj odpadel
Quinny - funkcionalen, a za moje pojme malo "plastičen" (mene full moti ta strehica, ki tako poka, pa zdi se mi, da bo vsak čas dol padla).. Se mu tudi vidi, da ga niso izpopolnjevali že nekaj časa.. Drugače pa je super vodljiv in verjamem, da zelo dober voziček, primeren za vsak teren..
Jane - meni full lep, zloži se na majhno, super vodljiv (no vsaj po trgovini user posted image )..

No nobenega od teh nisem sama uporabljala, to so le moje izkušnje in "ogledov po trgovinah".

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
15.11.2009 10:33:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Claire2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kateri je pravi??
15.11.2009 10:44:56   
smuki
hmmm... ravno razmišljam, da sem pozabila vprašat tako v trgovini kot vas - ali gre lupinica od Maxi Cosija tudi ja Jane-jev voziček? Se da rešit z kakšnim adapterji?
Pa še to - tiste, ki uporabljate vozičke, pri katerih se športni del ne da obrniti v obe smeri - vas oz. otroka kaj moti, da gleda samo naprej?
Claire2010 katera "nova" barva ti je pa všeč pri Jane-ju?



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
15.11.2009 10:55:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smuki)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kateri je pravi??
15.11.2009 11:01:00   
benika
Jaz definitivno navijam za Quinny Freestyle. Ga imamo in ga ne zamenjam.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kateri je pravi??
15.11.2009 11:11:02   
Claire2010
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: Claire2010

Jane - meni full lep, zloži se na majhno, super vodljiv (no vsaj po trgovini user posted image )..



no tole da se zloži na malo ni glih res, je manjši kot GT3, apsolutno pa vseeo ni na malo. sem imela obo zloženega v trgovini (imata različen ančin zlaganja). naj samo povem janea moja svakinja ne spravi po dolžini prtljažnika v ceeda karavana ampak ga ima obvezno po širini prtljažnika.
pa tudi na zadnje sedeže ob otroškem sedežu ga mora imeti postavljenega pokonci da gre not.



Na najmanjše se zloži od vseh treh naštetih, to sem mislila. Je pa itak logično, da se tako velik športni del ne more zložit čisto na malo, kot npr. kakšna marela.

Barvo bom kupila rjavo/sivo - turkizno. user posted image  Čeprav všeč mi je bila tudi sivo-zelen (samo ne v "živo", tista zelena full seva ven), pa rdeč.

Maxi cosi lupinica ne gre na Jane voziček, ampak to pri meni ne igra bistvene vloge, ker jo tako ali tako nisem nameravala uporabljati na vozičku.

< Sporočilo je popravil Claire2010 -- 15.11.2009 11:14:34 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kateri je pravi??
15.11.2009 11:14:46   
kaya2007
jaz nikoli več ne bi kupila tako težkih in ogromnih vozičkov, mi smo ga po 6ih mesecih (ko smo prerasli košaro) dali naprej in kupili maclarnovo marelo, pa je 100000x boljša, lažja, bolje gre tudi po terenu, čeprav nima velikih napihljivih koles.
kaj bi kupila, če bi imeli še enega dojenčka, pa pojma nimam..nekaj čim lažjega, čim manjšega, pa da lahko dam gor tudi košaro ali kaj podobnega-ker nam je res prav prišla.



< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 15.11.2009 11:15:18 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?