|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 20:48:44   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804
ampak se bojim,da bo denar,ki ga bodo na ta način prihranili,kot ponavadi šel v napačne roke...

Ja - to je pa spet druga žalostna plat resnice. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 20:49:44   
*miska.mcc*
Ali ve živite iz dneva v dan?

ne. zivino pa iz meseca v mesec

Ali nikoli ne pomislite, da boste poskrbele tudi za prihodnost vašega naraščaja?


da, pomislimo. ampak, ce jim cez 20 let ne bom mogla vsega k riti prinest, ne bo nic narobe z njimi. meni tudi ni nihce.

Kratka ali se ti ne zdi, da je mogoče tvoja mama že dovolj storila zate? Ali ji ne privoščiš malo svobode?


tega ne razumem...

ninica 19 Ali se ti nikoli ne vprašaš kaj bo če se partnerju kaj zgodi?


se ne sprasujem tega. ker nima smisla. razen, da se mi zmesa od skrbi

In ravno zaradi razmišljanj kot je od mm je veliko otrok, ki živijo v pomanjkanju.

zaradi mojega razmisljanja noben otrok ne zivi v pomanjkanju

In ja, otroke naj bi pari imeli šele...

tole je pa zal v vecini primerov cilj, ki ga dosezes, ko je zenska ze v menopavzi. razen srecnezev

In ne že takrat, ko se še sami šlepajo na grbah svojih staršev .To je pa skrajno neodgovorno.


to se strinjam

Tudi jaz podpiram novo zakonodajo


tudi to se strinjam

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 20:52:22   
Anonimen
Načeloma me "navidezno samohranilstvo" moti in podpiram novi zakon,ampak se bojim,da bo denar,ki ga bodo na ta način prihranili,kot ponavadi šel v napačne roke...


To je vedno dvorezno-lahko gre v isti koš, lahko ne. In država nikoli ne bo idealna...to je dejstvo.

Čeprav na dolgi rok je tako kot s pijanci na cestah-dokler so v očeh javnosti carji, ker si upajo, tako dolgo si bodo upali in ogrožali druge. In ko ni več publike, začnejo razmišljati o bolj zanimivem početju, preko katerega bi se dokazovali.

Enako je z lažmi-dokler okolica sprejema, dokler se hvališ, kako si državo prinesel okrog (in si ostali neumneži, ki se ne znajdemo, tega ne znamo/ne upamo/ nočemo it), do takrat sistem teče. Nihče se ne buni in vsi so kobajagi na kratek rok zadovoljni, čeprav bi bilo za vse na dolgi rok bolje, da bi razmišljali in delali na tem, da bi živeli bolj ustvarjalno in bolj konstruktivno.

V bistvu na kratek rok nekaj dobiš, na dolgi pa veliko izgubiš (in se tega večinoma sploh ne zavedaš).

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 20:53:37   
Kratka
Luan, jaz se ne šlepam, tako kot praviš in za prihodnost mojega otroka bo poskrbljeno ne glede na to ali bo partner živ ali ne. O kakšni svobodi govoriš? Aja o tem, da se držim mamine kikle verjetnouser posted image . Mislim, da je mama zelo vesela, da ima vsak dan na mizi doma skuhano kosilo, popucano stanovanje itd. in zelo navija za to, da bi midva za vedno ostala pri njej...pa žal tega nimava v planu user posted image .
Je pa lahko vam govorit, ko imate vse popredalčkano v življenju in imate fajne službe in stanovanja in vikende itd. Nekateri se pač mormo trudit za to, da poprimemo za kakršnokoli delo, ker je pač v današnjem času težko najti pravo službo in si zato še ne moremo privoščiti kupiti stanovanja in nam ga tudi starši ne morejo kupiti.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 20:56:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

Nekateri se pač mormo trudit za to, da poprimemo za kakršnokoli delo, ker je pač v današnjem času težko najti pravo službo in si zato še ne moremo privoščiti kupiti stanovanja in nam ga tudi starši ne morejo kupiti.



Zato pa raje razmišljaj, kaj boš naredila kot to, kako boš prijavljena user posted image .

In to, da poprimeš za vsako delo je dobro user posted image . Samo si najbrž še premlada , da bi se tega zavedala.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 8.4.2010 20:57:21 >

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 20:57:55   
*miska.mcc*
samo od razmisljanja ni se noben euro padel....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:01:30   
Kratka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

Nekateri se pač mormo trudit za to, da poprimemo za kakršnokoli delo, ker je pač v današnjem času težko najti pravo službo in si zato še ne moremo privoščiti kupiti stanovanja in nam ga tudi starši ne morejo kupiti.



Zato pa raje razmišljaj, kaj boš naredila kot to, kako boš prijavljena user posted image .

In to, da poprimeš za vsako delo je dobro user posted image . Samo si najbrž še premlada , da bi se tega zavedala.


Ne ne, se zavedam, ampak hočem povedat to, da zaradi tega si pa ne morem nobenega kredita privoščit, ker sem vseeno nezaposlena. To pa ni dobro user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:02:03   
Anonimen
Ja. Sicer se vse začne v glavi, ampak treba je tudi prijet metlo v roke.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:04:18   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ja. Sicer se vse začne v glavi, ampak treba je tudi prijet metlo v roke.

ja! se strinjam. popočnoma. samo ce ti za to metlo nihce ne ponudi pogodbe? delaj, da prezivis...kaj pa pol?

bom pometala brez papirjev. ostala brez otrok? sama....stara...brez vsega?



eh, ne bom. bomo predalec iz teme zasli.
pa...sem ze omenila, da imam slab dan?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:04:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

Nekateri se pač mormo trudit za to, da poprimemo za kakršnokoli delo, ker je pač v današnjem času težko najti pravo službo in si zato še ne moremo privoščiti kupiti stanovanja in nam ga tudi starši ne morejo kupiti.



Zato pa raje razmišljaj, kaj boš naredila kot to, kako boš prijavljena user posted image .

In to, da poprimeš za vsako delo je dobro user posted image . Samo si najbrž še premlada , da bi se tega zavedala.


Ne ne, se zavedam, ampak hočem povedat to, da zaradi tega si pa ne morem nobenega kredita privoščit, ker sem vseeno nezaposlena. To pa ni dobro user posted image





Si ga boš pa drugo leto...ali naslednje. Se obrne, ko najmanj pričakuješ.

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:06:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pa...sem ze omenila, da imam slab dan?user posted image



Nisi user posted image .

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:09:22   
Kratka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

Nekateri se pač mormo trudit za to, da poprimemo za kakršnokoli delo, ker je pač v današnjem času težko najti pravo službo in si zato še ne moremo privoščiti kupiti stanovanja in nam ga tudi starši ne morejo kupiti.



Zato pa raje razmišljaj, kaj boš naredila kot to, kako boš prijavljena user posted image .

In to, da poprimeš za vsako delo je dobro user posted image . Samo si najbrž še premlada , da bi se tega zavedala.


Ne ne, se zavedam, ampak hočem povedat to, da zaradi tega si pa ne morem nobenega kredita privoščit, ker sem vseeno nezaposlena. To pa ni dobro user posted image





Si ga boš pa drugo leto...ali naslednje. Se obrne, ko najmanj pričakuješ.



Ja ja, to se strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:12:22   
Anonimen
A lahko vprašam, koliko let imaš?

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:13:39   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

A lahko vprašam, koliko let imaš?

niso vazna. ima pa zivljenjsko izkusnjo za 100 let prevec.
upam, da nisem prevec zinila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:14:14   
Kratka
A jaz? Zakaj? Če že sprašuješ, julija bom 26 - glej da mi boš čestitala takrat user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:15:29   
Kratka
Ne miška, sej ni nič preveč user posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:15:44   
Anonimen
O, to si pa še full mlada..dovolj prostora imaš, da prideš do vsega tistega, kar želiš.


A kar cel julij naj ti čestitam user posted image ?

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:18:36   
Kratka
hehe, bo veljalo kar 16. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ja, to je res da imam še dovolj časa, ampak sej počasi bi se pa lahko začelo kaj premikat na bolje. Veš da leta hitro minejo in ko se 1x obrneš, si pa že star.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 21:25:20   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ninca19

sicer pa, zakaj se nebi znašel in izkoristil tega kar ti država ponuja. vsak lahko to naredi in vsak bi dobo dnar, sam vsi se pač ne znajdejo, ne?

user posted image user posted image OMB, nekateri ste pa res, milo rečeno, omejeni... V primeru lažnega samohranilstva ne gre za iskanje pravnih lukenj itd., pač pa povsem jasno goljufanje, zavestno dajanje lažnih podatkov, kar je btw kaznivo. Kaj vam ni jasno? user posted image user posted image Sicer, pa za vse tiste, ki to početje opravičujete s tem, da živite v ne vem kakšnem pomanjkanju... za revne družine obstajajo druge vrste pomoči... lahko pa se znajdete, glede na to, da ob goljufanju pač nimate slabe vesti, pa še kaj ukradete v trgovini ali sodelavki zmaknete denarnico... Treba se je samo znati znajti, ane.user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zlorabe ˝enostarševskih ˝ družin
8.4.2010 22:04:09   
luan
Tudi jaz sem se morala prekleto trudit, da sem danes kjer sem.Med študijem sem skoz delala, da sem si lahko stroške plačevalauser posted image .Službo aktivno iskala in našla in v službi veliko garala, da imam danes tako plačo kot jo imam.Meni tudi starši niso mogli nuditi, kar sem želela in kar so sami hoteli.Zato pa sem si obljubil, da bodo moji otroci imeli boljše možnosti kot jaz.In upam, da bom toliko časa živela, da jih pripeljem do njihove samostojnosti(predvsem mislim njihove finančne samostojnosti).

Sicer pa MM nisi edina, ki ima danes slab danuser posted image .Meni že od jutra "murfi" nagaja na vseh področjihuser posted image .Tako, da že komaj čakam soboto ko gremo v hosto prežo delat, da bom malo izklopilauser posted image .

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?