|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavod za zaposlovanje
8.4.2010 12:06:41   
Pia*
Pozdravljene,

Imam eno vprašnje, fant je bil zaposlen za določen čas vsako leto je dobival pogodbo za eno leto (zaposlen je bil 3leta in pol), sedaj je dobil v podpis pogodbo za 3 mesece zaradi zmašanja obsega dela (pogodba se mu je z 31.3 iztekla). Ali je res da mu pripada nadomestilo na zavodu za poslovanje??? Prijavil se še ni na zavod sem ga pa danes jaz preko e-storitev,ki jih imajo. Prosim če mi pomagate še s tem kaj vse mora imeti (jutri naj bi šla na zavod) seboj kot dokazilo,da so mu prekinili delovno razmerje in da dobi nadomestilo. Sama žal res nimam takih izkušen,ker pa vas je tukaj veliko s podobnimi težavami vas prosim,če mi svetujete kako in kaj naj uredim. hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavod za zaposlovanje
8.4.2010 12:21:44   
zmajaz
Ja - pri 1-5 let delovne dobe ti pripada 3 mesece nadomestila za brezposlenost z zavoda za zaposlovanje v višini 70% plače. Zraven naj nese delovno knjižico (čeprav zdaj ni več v uporabi se na zavod še vedno mora nesti, ker se z njo dokazujejo pretekle zaposlitve). Nekega posebnega dokazila o prekinitvi del. razmerja verjetno ne rabi, ker če ga je delodajalec z 31.3. odjavil, lahko to itak preverijo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavod za zaposlovanje
8.4.2010 12:25:01   
Pia*
hvala, še eno vprašanje imam tukaj na Zavodu sem videla,da je tudi nek obrazec kamor delodajalec napiše za 1 leto koliko si prijemal plače, kaj pa če njemu tega njegov bivši delodajalec ne bo hotel podpisati ali lahko tudi brez tega obrazca dobi nadomestilo? hvala

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavod za zaposlovanje
8.4.2010 12:34:36   
bučkabb
nadomestilo na zavodu pripada delavcu ki je ostal brez službe zaradi poslovnih razlogov, se pravi ga je odpostilo podjetje, to pa dokazuje z obvestilom delodajalca o odpovedi delovnega razmerja oz z odpovedno pogodbo , če zapusti službo zaradi krivdnih razlogov ali sam prekine del. razmerje mu ne pripada nič.
neko dokazilo od delodajalca mora imeti zakaj je ostal brez službe, če mu je potekla pogodba in jo niso podaljšali ima to za dokazilo

potrdilo o izplačanih zadnjih 12 plačah mu mora delodajalec potrditi in ne vidim razloga zakaj mu tega ne bi storil.

se pravi če je ostal brez služžbe zaradi manjšega obsega dela, mu pripada nadomestilo kot je že ena napisala

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavod za zaposlovanje
8.4.2010 12:39:40   
Pia*
Hvala za vse odgovoreuser posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?