|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 10:11:25   
divans1
Zayaeva, samo da ni kaj hujšega!!!!user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 10:18:42   
nadka30
punce en lep pozdrav, lepo da ste odprle to temo, upam da se vam bom lahko kmalu pridružila.
Pred kratkim v začetku oktobra sem imela ss z abrazijo v 11 tednu, sedaj moram počakat še na eno tečko potem pa boma lahko šla ponovno v boj za plus, upam da ga boma kmalu zagledala in nato čez devet mesecev v rokah držala malo štručko .Medtem vas bom pa brala in bom z mislimi z vami.
en lep sončen pozdravuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 10:37:07   
ZoyaEva
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Zayaeva, samo da ni kaj hujšega!!!!user posted image



Ja , upam. Saj veš, da krvavitve niso nič dobrega.  Vem pa, da veš kako mi je....

Nadka30 pozdravljena! Upam, da se nam kmalu pridružiš.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 10:47:16   
ozzy
ZoyaEva pohvala za novo temo. zdaj šele vidim koliko nas je takih. Super, da je takšen odziv.user posted image user posted image

Glede krvavitve pa verjamem, da je vse vredu. Samo da neha. Dobro, da si šla na urgenco, jaz bi šla tudi takoj. Bolje tako pa si mirna. Počivaj sedaj in misli pozitivno!!!!!!!!!

Charlyka -jaz imam pa rok 17.5. 2010 tudi n 2. obletnico poroke. Samo, da dočakamo ta dan. Sem pa v 14 tednu in 2 dni.
Danes imam pregled pri ginekologu in upam da je vse ok. Bo mi pa povedala, če grem v službo ali ne. Ni mi več tako slabo, spim ok le zvečer ne smem preveč jest. jem pa čez dan normalno-po malo. Mi pa ne paše čokolada, bolj kakšne tortice itd. Pijem elevit.
Zmatrana pa sem-nimam nič kondicije saj sem že dva meseca doma na bolniški in sem postala prava lenoba. kaj bo šele ko začnem hodit v službo.

Malo me skrbijo edino prehladi pa gripe- ker delam v šoli. Bom videla ka mi bo ginekologinja danes svetovala. Bi pa šla malo v službo. pogrešam otroke.

Lp

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 11:52:10   
ZoyaEva
Hej Ozzy, si se le oglasila. Dobrodošla user posted image ! Ja, pohvale za temo gredo tudi Divans1, saj je ona predlagala, čvekamo posebej. No pravzaprav vsem trem , tudi tebi , ki smo se našle zaradi podobnih izkušenj.

Rabimo eno, ki bi nam kak seznamček uredila, da bi lahko spremljale PDP-je .

Se trudim biti pozitivna.


(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 13:37:11   
divans1
Ozzy, držim pesti zate!!!!user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 15:02:34   
charlyka
Dober dan,

sonček sije sije sije user posted image

res je lep dan; danes se počutim kar dobro, upam, da res ne bo več slabosti, me pa malo po malo špika spodaj v trebuhu in seveda pozorno spremljam barvo kakršnegakoli izcedka ...

ZoyaEva - si že kaj boljše? še kaj krvaviš ali je nehalo? glede osorne zdravnice pa se nič ne sekiraj - boljše kakšno opazko požret, kot pa doma sedet in ne vedet kaj se dogaja!

mi smo ravno pojedli kosilo, zdaj pa bo treba it malo počivat, ker sem že preveč na "laufu" danes in se mi kar pozna - me še bolj špika

ja, res nas je veliko za to temo - se mi zdi, da je lažje delit občutke z nekom, ki je doživel iste bolečine

zdaj pa še eno vprašannje za vse - glede na to, da ste imele enega ali več SS ali ste vse na bolniški oz. tiste, ki ste že blizu poroda, koliko časa ste bile na bolniški?

jaz sem namreč sla na bolniško takoj, ko sem bila prvič pri G oz. še malo prej, ker sem šla kar k svoji osebni zdravnici, še preden sem dobla datum, zdaj pa bom videla koliko časa mi bodo podaljšali, če sploh

Lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 16:46:08   
ZoyaEva
Hej. Jaz sem od začetka na bolniški in upam, da mi bodo podaljšali do konca , ne predstavljam si, da bi bila pod stalnim stresom v službi. Itak mi je že sama nosečnost stresna. Saj veš, strah, pa te krvavitve....

Drugače gre na boljše. A moram počakati. zdaj večina počivam in takrat je manj izcedka. upam pa , da je bila ranica in se celi.

Kar pa me skrbi, je pa to da sem imela veliko UZ zaradi rizične nosečnosti. Upam, da nimajo vpliva na plodek.

Drugače pa špikanje ni nevarno. Jaz tako vem, da je vse vredu. Na urgenci so rekli, da so nevarni krči.

Charlyka, verjetno že maš za sabo NS. So ti kaj rekli za spol ?



< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 19.11.2009 16:47:23 >

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 18:03:24   
divans1
Pozdravljene punce! Jst sm doma od 10.tedna in nameravam ostati do konca. Ne mislim se nikakor špilat, ker sem že itak dost prestrašena. Ej danes sm se tak ustrašla!!! Po kosilu sva šla z mojim malo na sončka in kr naenkrat sm začutla, da mi je prteklo, sm bla stoprocentna, da spet krvavim. Sm sam šla hitr v hišo, pogledam in so ble čist mokre hlačke, hvala bogu je bil samo beli tok. Kuk sm se ustrašla, pa to ni res!!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 18:39:15   
ZoyaEva
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pozdravljene punce! Jst sm doma od 10.tedna in nameravam ostati do konca. Ne mislim se nikakor špilat, ker sem že itak dost prestrašena. Ej danes sm se tak ustrašla!!! Po kosilu sva šla z mojim malo na sončka in kr naenkrat sm začutla, da mi je prteklo, sm bla stoprocentna, da spet krvavim. Sm sam šla hitr v hišo, pogledam in so ble čist mokre hlačke, hvala bogu je bil samo beli tok. Kuk sm se ustrašla, pa to ni res!!!!


To se men tudi non stop dogaja. Danes pa sploh, ko se je včeraj tak vlilo. Skoz mislim, da je kri.  Vem, da ni pametno hudiča user posted image klicat, a to je v nas zaradi izkušenj, ki smo jih dale skozi. Že tak 2ss, pol pa ko že pri 3 user posted image daleč prideš in misliš, da te nič ne more več doletet... Ma borke smo! Ne bomo se dale! 

Veš kaj mi povej. Ko si ti nehala krvavet, je blo to postopoma ? Mislim jaz imam danes še malo krvave sluzi. Zdi se mi da postopoma izginja.

Ozzy
, pa so tebi svetovali cepljenje proti novi gripi, ker delaš v šolstvu ?

Se je kera že cepila ?



(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 18:41:43   
hektorina
Punceuser posted image user posted image user posted image vsem in mislim na vas. Doma imam leto (skoraj) starega fantka po eni žalostno končani user posted image pred njim. Zato, sem z mislimi RES z vami!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 18:44:57   
divans1
Jst sm krvavela 4 dni, potem sem mela pa še kakih 6 dni rjavkast izcedek, potem čez 1 teden sem za spet zakrvavela, ampak to je bilo tudi vse, potem je bilo v redu, od takrat sem brez izcedkov, razen belega toka, ki je normalen, ne???user posted image Cepit se pa ne nameravam, tud mislim da nosečnicam ne priporočajo najbolj zaradi stranskih učinkov, itak pa sem skoz doma, tko da upam da ne bo kej hujšega!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 19:02:56   
charlyka
Dober večer punce!

ZoyaEva - ja, sem že imela NS, pa nisva nič vprašala za spol in tudi ne misliva. Nekako nama po dveh težkih izgubah spol ni pomemben in o tem niti ne razmišljava, pa še mojemu se zdi nekako bolj - kako bi rekla, romantično, morda bolj pristno, v glavnem presenečenje ... user posted image
no, tako sva se odločila, čeprav se mi zdi, da bom kar sama na UZ opazila kaj je, ko bom že več noseča - no tudi če bom, bom zadržala zase user posted image

Kaj pa ti? Si vprašala?

Lep večer vsem, zdaj pa šibam na obisk k sorodnikom, da poveva veselo novico (preden slišijo od kake **** osebeuser posted image )

Lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 19:47:10   
ZoyaEva
divans1 tudi jaz se zaenkrat ne mislim cepit. Jaz sem tudi doma, a ker živiva pri njegovih je možnost malo večja. Imam namreč nečakinjo, ki hodi v vrtec in je dostkrat tukaj.  Malo bomo poahtal, čisto izolirat se pa itak ne da. Navsezadnje hodim na preglede, kjer ziher srečam kar dosti ljudi.

charlyka
tudi nama je povsem vseeno. Samo, da se nama rodi zdravi user posted image in sreča bo nepopisna. Vprašala pa sem zaradi radovednosti, saj sama čutim že od začetka, da bo user posted image . No rekla mi je, da kaže da bo, a ni 100%. Mislim, da je NS res še prekmalu.


hektorina lepo, da misliš na nas. Rabimo namreč pozitivno energijo in dobrodošle so izkušnje tistih, ki vedo kako nam je.  Zato se le oglasi še kaj.  Pa user posted image za sina!!!
 

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 20:56:32   
divans1
Zoyaeva, a ti si se že zredila? Jst sm še na isti kilaži, sam buši je zvečer napihnjen kot balonček!user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
19.11.2009 22:16:40   
charlyka
jaz sem se za kako dobro kilo, mogoče dve zredila, tehtnica pač kaže vsak dan drugače - odvisno kolk tisti dan jem itd. user posted image

trebušček pa imam, sploh zvečer, že takšen, da izgledam, kot bi bila v kakem 5 mesecu - se mi prav lepo poda user posted image

no, pa lahko noč user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.11.2009 6:59:23   
oton
jutro
da se vam še jaz pridružim, sem sicer šele na samem začetku nosečnosti, po mojih izračunih imam PDP 18.7. in upam na srečen konec...no vem da bom čez 9m v naročju držala malo pikico. Sta pa za mano že dva SSja v prvi user posted image  je bil zelo zgodaj, v 8t, druga nosečnost ni potekala brez problemov, ampak imamo doma zdravo navihankouser posted image , letos poleti pa v 18t rodila že našega drugega user posted image
no zdaj upam na najboljše
vsem katere imate težavice user posted image user posted image user posted image , vse bo še dobro
lep dan in velikooo sončka

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.11.2009 10:53:49   
ZoyaEva
Jap, sem se zredila za kake 2 kg, ne vem pa točno, ker mi tehtnica tud mal čudn kaže :). Sem se pa stehtala pri ginekologinji (ampak sem bila kar fajn oblečena in obuta) in tam je pokazal za 3 kg. Zato blagor tebi Divans1, da si na isti kilaži. Itak se boš še rodila, ko bo bebek rastu. Zdaj je pa že prelahek, da bi se nam poznalo. Tak, da pri meni je sam hrana.

Oton user posted image user posted image user posted image za nosečnost. Držim pesti, da se tokrat le obnese! Jaz sem do sedaj vedno v prvem tromesečju zgubila svoji pikici, sedaj sem najdlje (14 tednov).  Fajn, da si se nam pridružila se bomo skupaj bodrile.

Charlyka tud jaz sem poleg tega še napihnjena ko balonček. Itak sem se samo v trebuh zredila, pol mi ga pa še napihne user posted image . Folk tak misli, da bom kmal rodila. Ker drgač sem bolj suhcana in se mi zato trebušček še bolj pozna user posted image . Pa glavno, da bebi živi in raste!!! Jaz bom že potem dala vse dol.


< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 20.11.2009 10:55:46 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.11.2009 10:56:17   
ozzy
Hello punce, evo mene! ma sem zaspanka od kar sem na bolniški spim vsak dan do 10-groza.
No včeraj sem bila na pregledu pri ginekologu. Videla user posted image . Je že full velik, aktiven in priden. Lep občutek!!!
No potem pa sva z ginekologinjo imele dolg pogovor o moji zmožnosti za delo. Moram povedati, da je bila pripravljena me poslušat in mi ustreč. kar se tiče mojega počutja sem dobro, nimam več krčev, slabosti malo sem bolj utrujena kot prej ampak to je vse normalno. Skrbelo me je edino zaradi teh grip in prehladov otrok. Cepljenja mi ni svetovala, ker to še ni nič raziskano pa tudi sama se ne bi za to odločila. Glede možnosti okužbe z virusi- prehladi pa sva se obe strinjali, da se pa spet ne morem zdaj 3- mesece izolirat čist od vsega da ne bi zbolela. Tudi od moža recimo da zboli lahko staknem. Tako, da sva bili mnenja, da grem poskusit delat, se maksimalno izogibat kihanju, kašljanju otrok, skrbet za preventivo (vitamini, med, čaj, umivanje in razkuževanje rok) in bomo videle kako bo. Če ne bo šlo pa nazaj na bolniško. Umirjen tempo. user posted image

Tako, da mislim, da sem se prav odločila. malo bom tudi mislila na druge stvari in se s tem zamotila. kar tudi ni slabo. Sem pa daj že 2 meseca na bolniški tako, da mi je počasi kar dost bit doma. popoldne pa bom doma počivala.

No, sem se razpisala. LPuser posted image

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.11.2009 11:51:34   
ZoyaEva
Hej Ozzy lepo, da si se oglasila z dobrimi novicami user posted image . Pogumna si, da si se odločila za službo, ampak te podpiram. Le fejst se poahti in izogibaj se preveč tesnim stikom z otroci. Če se le da , drži  varnostno razdaljo.  Tudi mene mori to, da sem skoz doma. Ampak po zadnji izkušnji, je res boljše, da ostane zaenkrat tako kot je.

Glede gripe, je pa res , da jo lahka stakneš tam kjer si najmanj misliš in se ne moreš popolnoma izolirat. Mogoče na nek način, če si doma, samo malo zmanjšaš tveganje za okužbo.

Kdaj začneš z delom ?

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.11.2009 11:55:55   
divans1
Bravo ozzy!!! Sam da je vse v redu? Koliko je že velika tvoja beba? Res si pogumna, da greš delat, js pa ne grem, bom skoz doma!!! Zihr je zihr...

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.11.2009 12:05:39   
ozzy
user posted image Grem v torek delat. Se bom čuvala. Hvala za podporo. razumem pa tudi vas, da boste ostale doma.

Mislim, da je velik 15 cm-tak je pisalo na slikici. Lp

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.11.2009 12:52:34   
divans1
Ozzy, to pa ne vem, če si prav videla. A nisi ti tudi v 14.tednu? To bi moral biti nekje 8,9 cm..

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.11.2009 13:15:19   
ZoyaEva
Na tej strani je en dober nosečniški koledarček , če še niste zasledile:

http://otrocarije.net/meniji/nosecnost/Nosecniski%20koledarcek%20v%20Excelu.htmOzzy je mislim, da pred mano

Ozzy je mislim, da pred mano 3 dni, pred tabo pa 5 dni. Tak, da je po mojih izračunih sedajle v 15 tednu. Mam prav ?


< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 20.11.2009 13:18:20 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
20.11.2009 13:27:20   
divans1
Jst sm danes noseča 13 tednov in 6 dni!user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?