|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
31.3.2010 13:00:19   
ZoyaEva

Čestitke za pravega korenjaka Divans1!  Glede vode je pri meni tudi tako.  Baje je normalno, da mamo v nosečnosti malo drugačno krvno sliko in vodo.

Glede na otekanja sva tudi na istem. Jaz pri soli ne ahtam, počivat pa se trudim.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
31.3.2010 13:43:07   
ozzy
user posted image user posted image user posted image divans1!!!!!!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
1.4.2010 12:21:55   
charlyka
Zdravo nosečke!

Kako smo?

Jaz sem danes nabavila Svilanitove brisačke in krpice za umivanje za našo bibo user posted image user posted image

Pa uživam, ko je sonček user posted image user posted image

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
1.4.2010 16:01:08   
ZoyaEva
Tud jaz sem včeraj nabavila svilanitove krpice za umivanje user posted image . Si jih tudi dobila 10% ceneje ? Aja na z.s sem te še nekaj vprašala. 

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
2.4.2010 12:45:31   
charlyka
Dober dan!

Nič sončeka ne bo danes user posted image

Ravno sem bila po opravkih v mestu, zdaj pa počasi razmislit kaj bi imeli za kosilo user posted image

ZoyaEva - nisem nič popustov v Svilanitu gledala, ker sem imela darilni bon in sem lahko veselo zapravljala user posted image user posted image . Sem kupila tudi eno organic kopalno brisačko s kapuco - taka lepa natur barva, čist bio in brez kemikalij user posted image user posted image

Lep dan vsem pa kaj pišite.

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.4.2010 7:01:01   
divans1
No, podrobnejši urinski test je pokazal, da je vse v mejah normale!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Punce, vsem skupaj želim lepe in mirne velikonočne praznike, obilo pirhov in ostalih dobrot, pa cartajte svoje bibije, ker se nam dnevi neizmerno hitro krajšajo in smo vsak dan bliže cilju!!!!!!!user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
3.4.2010 21:32:03   
charlyka
Dober večer,

evo, mi smo se celi dan potepali in se luštno imeli user posted image user posted image

Vesele praznike in polno mizo dobrot vam želim in lahko noč user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
5.4.2010 10:06:43   
divans1
Lepo dobro jutro vam želim kljub deževnemu dnevu!!!!user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
6.4.2010 21:56:52   
charlyka
Zdravo user posted image ,

No, smo preživeli praznike? Kako ste?

Pri nas vse ok, bibi se obrača in obrača in kolca pa spet mal obrača ... Trebušček pa se mi zdi, da nič kaj na veliko ne raste ...



(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
7.4.2010 9:17:56   
DIANE
Pozdravljene,

včeraj sem zopet zagledala user posted image sm tok vesela, sedaj si pa želim samo da bi moja pikica lepo rastla in BP.

Lep dan vam želim

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
7.4.2010 9:28:35   
ZoyaEva
Diane čestitke! Ti želim, da bi tokrat uspelo in bi dobila svojega bibija! Veliko sreče user posted image user posted image user posted image

Jaz sem imela včeraj pregled. moja pupa je težka 2kg. Tudi moj buši ni zrastel skoraj nič. Me pa skrbi, ker ne vem kaj pomeni zrelost posteljice |-|| . Bom mal pobrskala in povprašala na forumu. Mogoče katera od vas ve ?

Upam, da ste ok in da se niste preveč zredile čez praznike user posted image . Jaz sem dobila kar 2kg v enem tednu. Vse je šlo na rit user posted image .

Lepo se imejte.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
7.4.2010 9:28:39   
charlyka
DIANE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

DRŽIMO PESTI, DA BO VSE V REDU PA JAVLJAJ KAKO NAPREDUJETE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
7.4.2010 9:30:41   
charlyka
Zdravo ZoyaEva!

2 kg že ?? user posted image user posted image user posted image user posted image
Tvoja pupa pa raste kot gobe po dežju user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tud mislila, da bo zdaj buši kar vsak dan večji, pa očitno ne ...

Kako to, da si imela zopet pregled? Jaz ga imam šele 20.4.

Si morda kaj izvedela, če ima dr. Ocvirk akupunkturo tudi v Ce?

Šibam zdaj na banko. Papa

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
7.4.2010 9:45:05   
divans1
Bravo Zoyaeva!!!! Tudi najin Lukec ima že 2 kg!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva sva pa včeraj začela z materinsko šolo.


(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
7.4.2010 11:28:40   
ZoyaEva
Hvala punce !

Charlyka
kličem za akupunkturo, a se mi ne oglasi na gsm.  Bom še probala čez dan. Jaz imam zdaj šele čez 4 tedne pregled, ker so vmes prazniki. Kar mi je tudi malo čudno, saj bi naj bili proti koncu pregledi malo pogostejši user posted image

Divans1 uživaj na materinski in poročaj kaj zanimivega si zvedela!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
7.4.2010 12:37:59   
divans1
Tudi jaz imam naslednji pregled šele čez 4 tedne. To je normalno, veš? Je zadnjič na 4 tedne, potem zadnji mesec je pa vsak teden, ko začnemo hoditi tudi na CTG, vsaj pri nas je tako.

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
7.4.2010 21:07:40   
divans1
Uhhh, moj buši pa vidno raste, je že zelo velik!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
7.4.2010 22:10:17   
charlyka
Jaz imam pregled 20.4. (1 mesec od prejšnjega) pa potem čez 14 dni in potem 1 krat tedensko.

Naš bibi se tako obrača, da je veselje user posted image user posted image user posted image

Čez praznike se nisem nič zredila, čeprav sem jedla kot za štiri user posted image user posted image

Me pa danes tako grozno peče zgaga, da kar norim user posted image

Aja, vozek sem dobila in je super user posted image user posted image

Lahko nočko.


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
8.4.2010 8:51:30   
divans1
Hmmm, blagor vam glede kg, jst sm pa že 15 kg gor dobila, jojjj, če je pa vse tak dobro za jest, še nikoli nisem imela takega apetita....user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
8.4.2010 9:10:16   
charlyka
Saj moj apetit je tud ogromen, ampak se moram zavestno nazaj držat, ker me drugače boli želodec, pa dihat ne morem, pa zgaga me peče ... user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
8.4.2010 10:29:21   
ZoyaEva
Charlyka To so znaki , da se ti je trebušček dvignil, zato pa imaš verjetno obseg okoli popka isti, ker ti trenutno ne gre v širino ampak v višino.

Danes bom zopet poskušala dobiti Ocvirkovo za akupunkturo. Včeraj sem obupala.

Divans1
kako ti gre na materinski ? Nič ne poročaš.....

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
9.4.2010 21:45:51   
charlyka
Dober večer!

Kako ste nosečke? Mi smo v redu, malo brcamo, malo spimo user posted image

Divans1 - kako je na materinski?


(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
10.4.2010 10:22:07   
divans1
Hm, meni se je trebušček že zdavnaj dvignil, pa me nč ne peče zgaga al pa da bi kake probleme mela glede tega....user posted image


Glede materinske šole. V ponedeljek sva šla prvič, bilo je 17 parov, blo pa je dve ure govora samo o porodu, tako da sem prišla domov prestrašena ko kaka majhna miška....user posted image user posted image user posted image Jah, priznam, strah me je, pa še od epiduralne sem čisto odnehala, tako da.... Mam jo pa enkrat na teden, tako da greva spet v ponedeljek.

Kaj pa ve? Boste imele epiduralno ali boste probale kr po naravni poti kot jaz????

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
10.4.2010 19:14:07   
ZoyaEva
V Ce je samo en anestezist in moraš imeti srečo, da ga dobiš. Tak, da , tudi če bi načrtovala Ultivo, je malo verjetnosti, da jo bom dobila. Jaz se pripravljam na naravni porod.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Po SS spet v veselem pričakovanju
10.4.2010 21:09:09   
divans1
Tudi pri nas v Brežicah je tako, da moraš imeti srečo, da je anestezist na voljo, tako da se z mojim intenzivno pripravljava na naravni porod.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?