|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke o5 - 2.del
19.5.2011 21:18:30   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow
Ojlaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Anybody there????????????????????????'
Ne morem verjet, da se čisto nič ne javljamouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Izumrle bomo kot so dinozavri:))))

Lep vikend vsem, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Marčevke o5 - 2.del
21.5.2011 20:57:56   
rainbow
HAha, res je, v arboretumu nam lahko spomenik postavijouser posted image

smo bili danes ravno tam, uživali vsak po svoje, punci na igralih, midva pa v senci.

Upam, da ste ok in uživate v vikenduuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Marčevke o5 - 2.del
12.6.2011 16:59:07   
Katrin
Hojla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A bi se mogoče še kaj dobile letos preden gredo naši sončki v šolo ????????

Verjetno bomo težko vsi uskladili urnike, pa vseeno: s predlogi na dan user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo ZA srečanje!

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Marčevke o5 - 2.del
12.6.2011 20:38:01   
rainbow
Katrinuser posted image user posted image user posted image

meni se ni dalo več sami s sabo menituser posted image user posted image

srečanje, hmm ne bi bila slaba ideja, ampak vprašanje bo z dopusti; mi sicer verjetno ne bomo šli nikamor letos; ampak proti koncu avgusta jaz več ne bom za nikamor, razen za rodituser posted image

torej razmišljamo kje???

lep teden!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Marčevke o5 - 2.del
13.6.2011 11:27:24   
aleži
user posted image pozdravljene,
 
Kako ste? mi smo ok. Nabavila in kupila sem že vse za šolo!user posted image

katrin: mi smo za!! 16.6 gremo pa na dopust. Lahko med tem časom!!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Marčevke o5 - 2.del
13.6.2011 21:05:07   
Katrin
Ja, ja vem, da se ne bomo zbrali vsi, žal ....

rainbow: saj se lahko enkrat dobimo tudi na štejerskem koncu user posted image

aleži: si mislila, da greste 16.7., kajti 16.6. je čez 3 dni user posted image

Mi smo na dopustu od 15.7. do 15.8. tako da lahko ali pred tem ali pa za tem datumom:))

Upam, da se še kakšna javi:)))

lp, katrin


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Marčevke o5 - 2.del
13.6.2011 21:06:18   
Katrin
Aja, za šolo nismo še nič nabavljali user posted image Bo treba počasi, ja; bi jaz tudi rada to poštimala pred dopusti:))

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Marčevke o5 - 2.del
14.6.2011 8:20:19   
aleži
user posted image  user posted image  katrin hvala za opozorilo. Ja res, gremo  po 16.7 user posted image  user posted image
Rainbow: a ni si več na FB??? drugače lahko tam malo pocukamo še ostale mamice!!! ker na RR se malo oglašajo.
Samo še datumsko in kej se dobimo??!!! Meni vsekakor mi odgovarjajo nedelje, ker dragi v sobotah dela!user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Marčevke o5 - 2.del
14.6.2011 21:06:44   
rainbow
Čer!

pa smo se le malo zbudiliuser posted image

Katrin, na štajerskem koncu mi na misel pride edino pri Slovenskih konjicah, mini zoo, res luštna stvar, dam link
http://www.polegek.si/mini-zoo-land.html
ne gre mi aktiviratuser posted image

no, imajo nekaj živali, otroci lahko jahajo ponije ali kaj so že, tak western stil je, lahko streljajo z loki; zunaj tega je kafič in ena gusarska ladja, na kateri sta se moji dve punci 3 ure igrali.
Je pa vstopnina 4 evre za odrasle, pa nekaj malega za otroke. Mislim da dva ali nekaj takega.

zadeva 2: šolauser posted image joj, ne morem verjet, da gredo naši nadebudneži že v šolouser posted image ravno včeraj smo bili všoli in izvedeli, v katerem razredu bo Enja in koga bo imelauser posted image user posted image zelo zadovoljna, zelo fajn učiteljico in še posebej vzgojiteljico, ki jo je imela tudi Lia in je res super! In danes sem oddala naročilo za obe, to mi sicer ni nato všeč, finančno, mislim, ampak kaj se če.

Aleži, občasno pogledam na FB, pa se mi nič ne da napisat ali objavit. Mogoče zdaj, ko bom a dopustu, zaenkrat ni bilo časa.

lp zaenkratuser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Marčevke o5 - 2.del
15.6.2011 18:53:10   
Katrin
Jaz sem za!!!!

mini zoo user posted image ostale?

datum: nedelja, 3.7.2011

pofočkajte se!!!!

aleži, maš čas? Daj jih malo pocukaj na fb ali na RR. Jaz sem do konca drugega tedna v totalni gužvi: spričevala, konec šol.leta user posted image

Se beremo:)))))

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Marčevke o5 - 2.del
15.6.2011 20:53:57   
rainbow
A res si navdušena?

Ja, kul, no; bomo videli, kako kaj ostale. Edino treba preverit, če slučajno nimajo kakih dopustov. Ni problem poklicat.

jaz sem tak crknjena zadnje dneve, v službi presing, vsak popoldan nekaj, zvečer so moje noge kot klobase, danes sem se pa še spotaknila na stopnicahuser posted image , k sreči imam jutri pregled.

No, se beremo, lpuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Marčevke o5 - 2.del
18.8.2011 13:47:49   
Skaana
Tok, tok!

Men je pa žaaaal, če bi tole opustile :(

Naša Atena je zgubila obe zgornji enki in je zdaj mali vampirček. 3. sept. ima njen stric poroko in bosta ona in njena sestrična flower girls (ne znam prevesti), Aleksej bo pa povštrček s prstančkom prinesel... Komaj čakam, bo taka čudovita poroka s konji pa na prostem pod šotorom...

Zdaj grem počas spakirat za popoldansko kopanje. Mala dva sta čisto nora na vodo, tako da moramo hodit v Aqualuno, kadar le imamo čas.

Malo sem junija vpisala v glasbeno pripravnico in jo bom vozila v Rogaško Slatino. Ima izreden interes za igranje in petje. Pa v šoli bodo imeli nadstandardni program vsakdanje ure športa in enkrat tedensko angleščino vpeto med pouk. Tako da bo kar pestro letos.

Lepo užijte še zadnje avgustovske dni. Zdaj je kooooončno spet toplo.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Marčevke o5 - 2.del
18.8.2011 14:12:50   
Katrin
Skaana user posted image user posted image user posted image

Lepo te je brati spet user posted image

No, še malo, pa gre zares, he he....

Kaja bo letos že drugo leto obiskovala balet (je navdušena), vpisana je tudi v glasbeno pripravnico, pa folkloro imajo v šoli in pevski zbor, verjetno bo hodila tudi h gasilcem user posted image ... No, bomo videli:))

Kaji pa se mejeta spodnji dve enki in zadaj sta zrastli že novi, tako da greva jutri k zobarju user posted image

Na morju smo preživeli mesec dni in uživali maximalno. Sedaj pa vsi spočiti 1.septembru nasproti:))

Aja, Kaja je letos splavala in obvlada user posted image user posted image user posted image

Lepo bodite, pa napišite kej:))

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Marčevke o5 - 2.del
18.8.2011 15:07:13   
ugi
Bravo Kaja za plavanje. Luka pa še ne plava čist ... naš je bolj ziheraš, mora imet en rokavček, pa četudi čisto malo napihnjen.

Mi smo pa Luka vpisali na športne urice in likovni še ekstra, ker res rad in lepo riše. Pa mogoče bo hodil na karate, bomo šli septembra pogledat, pa če ga bo zanimalo, ga bomo vpisali.

Ima pa Luka že 10 stalnih zob ... ful veliko, ima vse šestice vse enke in dvojki spodaj.

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Marčevke o5 - 2.del
20.8.2011 11:30:04   
rainbow
Ojla!

Super Skaana, da si nas kiknilauser posted image user posted image

Ja, meni je tudi bolje sem pogledat pa kaj napisat kot na fb. Tako ali tako čekiram nosečke septembrovkeuser posted image

Katrinrr, bravo za Kajouser posted image user posted image

Mi imamo že večino šolskih potrebščin, ne vem pa še, kam bo Enja vse hodila. Vsekakor na en šport, je pa še cel september čas, da se vpiše, ker v šoli začnejo komaj oktobra s temi dejavnostmi.

Jaz še imam 3 tedne do roka, počutim se že kot en kit, nerodna, okorna, pa vseeno se tudim bitaktivna, ker punci sta občasno zahtevni in je treba z njima kam it, kaj počet. Jutri bomo praznovali Lijin rojstni dan, sicer predčasno, ampak sem se odočila, da ne bomo čakali do konca avgusta, v primeru kakšnega alarmauser posted image

Lep vikend vsem, pa upam, da se kaj beremouser posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Marčevke o5 - 2.del
31.8.2011 20:52:46   
Skaana
Dragi moji marčevci,

naj bo za vas jutri čaroben dan.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Marčevke o5 - 2.del
1.9.2011 20:08:31   
mojčca
Pozdravljene!

Da se vam po dolgem času spet malo javim. Preberem vse, kar napišete, da bi kaj napisala, pa sem prelena user posted image user posted image . Upam, da se poboljšam in da bom večkrat zašla sem gor in kaj napisala.

Ja, danes je bila naša Manca prav ponosna, ko je prvič prestopila šolski prag oz. je vsak posamezno poskočil čez vrvico v v prvi razred. Ful je bilo luštno, v razredu jih je 19, kar je veliko, glede na število otrok, ki so v višjih razredih.

Je pa naša Manca mislim da največja v razredu, kar raste in raste, upam, da se njena rast počasi malo umiri. Nogo ima 33 oz. 34, kar se mi za njeno starost zdi veliko. Bo že, ane??? Sem pa danes učiteljici v razredu na hitro omenila njene zdravstvene težave, tko da ne bo pri telovadbi mislila, da je punca štorasta in da se ji ne da delati, ampak da je to posledica njene bolezni. Drugače pa je kar pridna, mogoče malo bolj jokaste sorte.

Matic pa je danes iz sredinčkov prišel v višjo skupino v vrtcu in je bil tud ponosen. Res, da so vsi njegovi prijatelji ostali v srednji skupini (bodo pa drugo leto spet skupaj in nato v šoli, saj so vsi letnik 2007), pa se ni prav sekiral, lepo mi je povedal, da si bo pač našel nove prijatelje user posted image user posted image . Je pa naš Matic zelo, zelo živahen otrok, energije mu ne zmanjka, tako da je skoraj misija nemogoče, da ga zvečer spravim v posteljo za spanje.

Rainbow, še malo, še malo, pa boste dobili še enega družinskega člana. Če te slučajno prehiti, naj ti porod hitro mine, potem pa uživancijaa

Katrin, pridna, si ena izmed tistih, ki večkrat kaj napiše tukaj gor in se trudi, da ne bi čisto izumrle.

Ostale pokomentiram drugič, bo počasi treba otročka spraviti v posteljo, kajti jutri je šola in vrtec.

Nočko vsem skupaj

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Marčevke o5 - 2.del
2.9.2011 8:28:01   
ugi
Evo, še moje poročilo, Luka je bil tudi navdušen včeraj, v razredu jih je 20 ... pripravili so nam že nastop včeraj, medtem, ko nam je učiteljica razlagala kako in kaj, so otročke odpeljali v 3. nadstropje v malo telovadnico in so skupaj s tretješolci pripravili nastop za starše. user posted image Danes pa že pouk, me prov zanima, kako bo. Včeraj le lepo sedel in nič klepetal, me je kar malo presenetil, ker našga ni za ustavit, ko govori. user posted image Aja jih je pa 11 fantov in 9 punc. Pa šolsko himno so že včeraj peli skupaj s tretješolci, pa ena Lukova sošolka je res lepo pela, se pozna, da ima starejšega bratca v isti šoli, je znala celo himno na pamet. user posted image user posted image

Lep vikend vsem.

_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Marčevke o5 - 2.del
6.9.2011 7:20:00   
mojčca
Jutro punce

Naša Manca je nad šolo čisto navdušena. Upam, da bo to navdušnje ostalo do konca šolskega leta in da si ne premisli. Ko sem jo vprašal, če bi šla nazaj v vrtec pravi, da tam je bilo v redu, ampak šola je pa tisto pravo user posted image user posted image user posted image .

Danes ob 17.00 uri imamo že prvi roditeljski sestanek. Smo hitri, ane???

Drugače pa imajo v razredu nekaj fantov, ki so pravi user posted image , saj jih je že v petek morala presedati, ker so bili čisto preveč razgrajaški. Včeraj se je zgodba ponovila, tko da jim bo očitno dogajalo. Sem govorila z znanko in pravi, da so bili fantje problematični že v vrtcu (so bili v drugem vrtcu kot Manca). Upam, da se bodo pomirili, ker drugače ubogi vzgojiteljici.

Ugi, super, da je tudi Luka navdušen. Vesela bodi, da je v šoli lepo tiho in priden, kar se govora tiče bo pa sigurno nadomestil doma, tako da se kar pripravi. Pri nas pa je v razredu če me spomin ne vara 7 fantov in 11 punc user posted image user posted image user posted image .

Uživajte, jaz grem veselo na delo.

Čau, čau



_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Marčevke o5 - 2.del
6.9.2011 9:44:39   
aleži
Pozdravljene,

tudi naš je čisto navdušen nad šolo in še posebno nad kuharijo. Pravi, da boljše kuhajo kot v vrtcu in da gre po dodatek.user posted image
Sem prav vesela, da je tako lepo sprejel šolo in s sošolci se še spoznava. Iz njihovega vrtca jih je šlo naprej 17 s tem, da so jih razdelili v A,B in C. V njegovem razredu jih je 9 iz vrtca. Ostali so še za spoznat.user posted image
Drugače jih je 12 fantkov in 15 punc.
Pohvalit morem še krasne slikice...ugi še tvojega čakamo!!

Lepo se imejte

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Marčevke o5 - 2.del
6.9.2011 21:57:52   
Katrin
user posted image user posted image user posted image

No, ste se končno malo razpisale:)))

Vesela sem, da so naši sončki vsi po vrsti tako navdušeni nad šolo - naj tako ostane vseh 9 let user posted image user posted image user posted image

Tudi Kaja je navdušena, pa nad glasbeno šolo tud; z baletom in folkloro pa bo nadaljevala tudi letos user posted image

Lepo se imajte in se beremo user posted image user posted image user posted image

PS: Je Rainbow že rodila? Nič se ne javi user posted image

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Marčevke o5 - 2.del
13.9.2011 18:48:34   
rainbow
Ojla!

Fino, da smo tu oživeleuser posted image user posted image , upam, da ne bo samo prehodnega značajauser posted image user posted image

Katrin, nisem še rodila, sem pa 4 dni čez rok. očitno se našemu user posted image nič ne mudi. Nisem se pa oglasila, ker je moj računalnik crknil, in zdaj moževega uporabljam.

Ja, super, da so naši prvošolci navdušeni nad šolo. Tudi Enja je zadovoljna, ima krasno učiteljico in vzgojiteljico, jih je pa v razredu 26, vsi trije razredi so polni. O dodatnih aktivnostih še ni bilo govora, sem pa obe punci vpisala na karateuser posted image , ki ga imamo čisto blizu, za vogalom, dvakrat na teden po eno uro in lepo gresta obe in se fajn spotita in imajo eno fajn učiteljico. Ostalo bomo pa še videli.

Zagotovo sporočim, ko bo tako daleč, dokler pa ne bo, pa še kaj čvekam tu; dopoldneve sem fraj, res čudno. Službe pa nič ne pogrešam.

Lepo boditeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Marčevke o5 - 2.del
14.9.2011 18:40:46   
Katrin
Rainbow user posted image user posted image user posted image

Lepo, da si se oglasila; no, glede na to, da je bilo to včeraj, si danes že lahko šla v Rim user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da ne boš predolgo čakala svojega sončka in da bo vse dobro:))

Javi se še kaj,
katrin


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Marčevke o5 - 2.del
16.9.2011 10:57:20   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Katrin RR

Rainbow user posted image user posted image user posted image

Lepo, da si se oglasila; no, glede na to, da je bilo to včeraj, si danes že lahko šla v Rim user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da ne boš predolgo čakala svojega sončka in da bo vse dobro:))

Javi se še kaj,
katrin



po mojem je tudi že šla v Rim ....srečno in javi se ko se lahko, da izvemo kaj več....
navijamo zate in za sinčka....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Marčevke o5 - 2.del
16.9.2011 14:10:50   
rainbow
Ojla!

Kakšen Rim, a ni v maminem trebuhu dosti lepše??user posted image

sem še kar v enem kosu, jutri imam spet ctg, bomo videli, če je kaj napredka. je pa hec, ker vsi vsak čas kake novice pričakujejo in pol jaz, ne nič še ni... sicer pa je tudi Enja zamujal 8 dni, ta pa sploh, ki je fant, očitno še bolj uživaški. Še veselo binca in vas pozdravlja trenutnouser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?