|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke o5 - 2.del
16.9.2011 18:48:31   
Katrin
Ah, bejž no user posted image user posted image user posted image user posted image Še kar doma? He he ...

Držim pesti, da ne boš predolgo čakala:)))

Lep vikend,
katrin


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Marčevke o5 - 2.del
24.9.2011 9:53:06   
rainbow
Jutro!

še tu vam sporočim, da je Nik končno z nami (izven trebuhauser posted image ), rojen hitro in intenzivno 19. 9., težak 4230 g in dolg 54,5 cm.

Od četrtka smo že doma, se pridno cartamo, dojimo, in vedno bolje spimouser posted image user posted image . Bom dala na FB kako slikco, če mi uspe.

Lep vikend vsem!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Marčevke o5 - 2.del
24.9.2011 11:42:00   
Katrin
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskrene čestitke tudi tukaj in dobrodošel Nik

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Marčevke o5 - 2.del
24.9.2011 11:43:36   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow
Od četrtka smo že doma, se pridno cartamo, dojimo, in vedno bolje spimouser posted image user posted image . Bom dala na FB kako slikco, če mi uspe.


Super! user posted image user posted image user posted image Sem vesela, da je vse OK in da se počasi prilagajate. Veliko lepih trenutkov vam želim.

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Marčevke o5 - 2.del
25.9.2011 10:34:47   
rainbow
Hvala Katrin!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Marčevke o5 - 2.del
4.10.2011 8:50:05   
mojčca
Rainbow, malo pozno, ampak iz srca. Čestitke za vašega novega družinskega člana.

Kako sta kaj sestrici sprejeli Nika?? Predvidevam, da več kot super.

Mi se imamo "še kar v redu". Sem bila prejšnji vikend z Maticem na dežurni, angina steptokok, no, v nedeljo pa še z Manco in ima isto diagnozo kot Matic. Imamo v hladilniku konkretno zalogo Ospena.

Smo bili pa v soboto na planini Prevala,luštna peš pot, edino na določenih mestih je ful strmo in me je bilo kar malo strah (sploh z Maticem, ker je živc in ni nikoli na miru, pa je bila na parih mestih kar ozka potka in ful strmi prepadi). Je pa Manca, ko smo šli nazaj že nekaj jamrala, zvečer zakuhala, no, v nedeljo pa jie bila čisto boga. Najbolj hudo ji je bilo, da bo zamudila pouk v šoli, pa jutri gasilce user posted image user posted image user posted image .

Kako pa ste kaj ostale??? A so prvošolčki še tako navdušeni? Manca je imela že bralno značko, imajo za prebrati štiri knjige in eno pesmico. Si je za začetek izbrala pesmico in to ful dolgo in ko je prišla domov me prav resno pravi: mami, povedala sem brez napak, a si ponosna name??? user posted image user posted image

Uživajte, čau, čau

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Marčevke o5 - 2.del
11.10.2011 9:22:34   
rainbow
Ojla!

Mojčca, hvalauser posted image

Mi smo kar ok, se navajamo na novo število in drugačen ritem življenja, predvsem punci, ki sta bili navajeni vso poletje, da sem bila skozi na razpolago, da sta imeli svoj ritem, ki ga zdaj pač morata malo spremeniti.
Jaz sem k sreči kar fit od poroda, kak dan pa zaradi pomanjkanja spanca v kosu več kot 3 ure (a se še spomniteuser posted image ) strašno utrujena in posledično tečna, jokava itd. Ampak upam, da bo teh dni čim manj.

Enja je v šoli v redu, nič kaj preveč ne razlaga, vse moram iz nje vlečt; zato pa je Lia toliko bolj klepetava. Pri Liji so imeli zdaj dva tedna plavalni tečaj, hb ko je bilo še lepo vreme, tako da smo s tem gotovi. V šoli imata obe nekaj dejavnosti, Lia hodi k auser posted image ng in letos še k nem, pa plesne in pevski zbor ima. Imajo pa zdaj v 3. razredu vsak dan kar naloge, tako da v OPB so kar pridni in delavni.

Enja ima tudi plesne in pevski zbor, pa na tečaj nemščine bo hodila in zdaj me že en teden masira, da ji moram kupit delovni zvezek in to do jutri, ko ima ste nemščino. ker sem se malo pozno spomnila, da bi lahko hodila. Pa ni tako drago, tak da ok.

Obe pa hodita dvakrat na teden še na karate. Enja je prava faca, mi je zadnjič kazala potezeuser posted image

Ej koliko sem napisala, kje pa ste vse ostale? katri je zelo dejavna na FB, meni pa toti FB nekako ne sede, ne vem.

Bodite lepo pa javite se kaj!

Mojčca, čim hitreje se pozdraviteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Marčevke o5 - 2.del
15.10.2011 18:55:21   
Katrin
Mojčca, lepo, da si se javila:) In super, da uživate:)

Rainbow: prav vesela sem, da ste OK in da se počasi privajate; Niku koš poljubčkov, puncama pa objemčkeuser posted image user posted image user posted image

Lepo bodite vse,
katrin


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Marčevke o5 - 2.del
18.11.2011 8:06:50   
rainbow
Jutro! in dvig iz zaprašenostiuser posted image

katrin, hvala lepa za željeuser posted image res smo se zdaj že privadili na nove ritme, edino ta zima mi ni povšeči. Nikec raste, je kar priden, ko je dobre volje, se smeji, žlobudrauser posted image user posted image , ko user posted image e siten, je pa zaspan ali lačen ali pa ga šraufa. Ni sile, moram rečt.

Punci sta ok, krepki, Enja je faca za dol past, kaj vse izjavi (je nisem navajena), Lia ima v šoli že resno delo, obe hodita na karate, ful rade, vse pohvale učiteljiciuser posted image

tako da.. life goes onuser posted image

kako ste pa ve/vi???????????????????????????????????????????'

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Marčevke o5 - 2.del
18.11.2011 21:01:32   
Katrin
Rainbow, lepo, da si nas ven iz nafte potegnila user posted image user posted image user posted image

Ja, dnevi so prekratki za vse aktivnosti, ki jih imamo in bi jih radi imeli, he he

Mi smo dobro, vse OK! Kaja v šoli uživa, se rada uči, nima nobenih težav:)

Rainbow, ti odgovorim še tu (sem ti že na FB) - imam kengurujčkauser posted image Pridite na izlet!

Lepo bodite vsi in lep vikend,
k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Marčevke o5 - 2.del
14.4.2012 11:27:31   
Katrin
Dvig user posted image user posted image user posted image

Nobene? Že 5 mesecev? user posted image user posted image user posted image

Lepo bodite:)

lp, k

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 336
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?