|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.11.2011 21:04:40   
**NiNa**
A ti to resno - sama si tako lepo tortico naredila!? Sej sem vedla da se vsega lotiš, ampak tole je prava mojstrovina. Res pohvalno!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.11.2011 21:06:26   
Anonimen
Jp ... sama ... pa ne ene, ampak kar tri user posted image Sem ugotovila, da lahko kar biznnis odprem, ko so bile pa vsem tako všeč user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2011 15:58:03   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

hvala za čestitke user posted image

no, tole pisanje pa ni več tako brzinsko, kot sem ga navajena - še iz časov, ko smo bile noseče.. hja, se pozna da smo bolj zaposlene ali pa ob koncu dneva tolk zmatrane, da se nam ne ljubi tle viset..

no, če boste prisvetile sem gor in vam bo do pisanja, me zanima, če je še katera od vas (poleg martke in mene), ki ni dala svojega otroka cepit. zanima me razplet, kaj ste navedle pri pediatrinji in ali ste že v postopku, ste že poslali na ministrstvo za zdravje predlog za opustitev cepljenja?

in martka, kako je stanje pri vas - še zavlačujete?
ja, meni moja pediatrinja nič ne reče, jaz je pa ne spomnim. ;) pa tudi že zelo doooolllgooo nisva bili tam, tko da...naj tako ostane.
toliko za začetek user posted image

mejte se, pa pišite kaj... user posted image






_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2011 16:04:19   
martka
tudi za luka mi prediatrinja nič ne reče.... mogoče pa tudi sam ani tako zelo prepričan av korist cepljenja. ne vem. tako naj bo.

zelo lepa tortica! vse najboljše! no, mi bomo še dva tedna počakal na dogodek " 3 + 12"....verjetno tudi takrat povedali, da nas bo maja 5.  verjetno...bo že treba. user posted image
lepo bodite, pišite še kaj...


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Veseli decembrčki 2008
7.12.2011 20:43:38   
**NiNa**
o martka lepooouser posted image . Lepo in mirno user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Veseli decembrčki 2008
13.12.2011 13:43:34   
martka
no, vidim, da spite zimsko spanje, ali pa imate decemberska žuranja za rojstne dneve.
no, mi smo ob gajini tortici povedali, da nas bo maja 5... tašča je skor znorela od veselja, takoj šla po majolko vina v klet, ko smo pa povedali, da vemo, da bo fant (po luku nobenega drugega v familiji), pa je tast rekel tašči, "odpri tisto posebno buteljko"...no, evo...ne skrivamo več...
vse dobro ob praznikih in v novem letu!
user posted image

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Veseli decembrčki 2008
13.12.2011 13:45:29   
Anonimen
Martka superca!!! Sem prav vesela za vas!

Aja, pa vse najboljše Gaji za rojstni dan user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 13.12.2011 13:46:04 >

(odgovor članu martka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Veseli decembrčki 2008
13.12.2011 14:52:54   
tasa.m
No pa smo se tudi mi 28.11. povečali in sicer je Lara dobila bratca Arneja, je pa zelo ponosna in zaščitniška, edino ponoči je malo krize, ker vedno hoče mene in oči ni dober za nobeno ceno. Arnej je priden dojenček, tako da mi še vedno vstane kaj časa za igranje z Laro.
Drugače pa čestitke vsem decemberčkom user posted image user posted image user posted image user posted image .

Otika, res lepa tortica, Neža je pa že prava gospodična.

Martka, bravo za še enega fantiča



_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.1.2012 17:13:31   
arupnik3
user posted image user posted image user posted image za Arneja
tudi mi smo že v globokem pričakovanju (4.2) tko da bo sedaj mogoče malo več časa za net in pisanje...
vse lepo v novem letu user posted image

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.1.2012 17:26:14   
Anonimen
Čestitke punce moje, za vse upihane svečke, vse nalulane pluske in vse nove štručke user posted image ... joj, kolk bi jaz že tudi šeenega user posted image imela.

Seveda pa srečno in zdravo novo leto!!!!

user posted image

(odgovor članu arupnik3)
  Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Veseli decembrčki 2008
7.1.2012 20:37:42   
**NiNa**
Otika hvala za novoletne želje! Tudi jaz tebi in vsem ostalim  želi srečno novo leto in tudi to, da še letos zagledaš + pa mogoče dočakaš tudi drugega/drugo decebmerčka!
tasa.m : Čestitke ob rojstvu Arneja user posted image
arupnik: tebi pa želim lep preostanek nosečnosti in lep porod. Pa seveda, sporoči ko boš lahko, veselo novičko še tu! Saj veš, vse user posted image  smo tako vesele in jih težko čakamo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Veseli decembrčki 2008
8.1.2012 8:30:33   
arupnik3
user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Veseli decembrčki 2008
13.1.2012 14:32:43   
martka
srečno in predvsem zdarvo leto 2012! naj se vam izpolnijo želje - pa ne tiste o sedmici na lotu (ali tudi pač) vendar tiste, ki zbližujejo in krepijo dobre medsebojne odnose!
mi se imamo fajn. gaja sedaj že ve za bratca. se mi je malo začelo že poznat, zdaj je konec 23 tedna in se bušek že mal boči. ((saj veste, gajo sem šla rodit z obsegom trebuha 103cm))... pa tudi kakšni kolegici sem že povedala. ajd, lepo bodite, čao 

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Veseli decembrčki 2008
25.1.2012 9:46:25   
arupnik3
oh punce moje mi še kr čakamo pa čakamo ... pa sej vem da mamo še čas sam bi radi že certali doma !!!
najbolj me skrbi kako bo to sprejela Tjaša .... jo navajamo in vse pa bomo pol vidli vam pa sigurno sporočim
lp pa uživajte v sončku

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Veseli decembrčki 2008
26.1.2012 9:27:31   
**NiNa**
arupnik3: saj bo user posted image , mali škratki nas ne ubogajo vedno. Tjaša bo pa sigurno lepo sprejela novega člana/članico. Mogoče lahko pričakujete, da bo na začetku prve dni ful navdušena, pa da bi dojenčka želela skoz pestovat. Ko bo pa ugotovila, da dojenček nekaj veliko rabi mamico se bo lahko tudi sama začela obnašat kot dojenček, al pa bo počela stvari, da bo zagotovo dobila tvojo pozornost user posted image . Tako je bilo pri nas. Ne obremenjuj se s tem vprašanjem preveč. Vse bo ok! Mislim nate in držim pesti, da kmalu pride mali user posted image .

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Veseli decembrčki 2008
6.2.2012 8:29:04   
arupnik3
evo punce sam da vam javim... 2.2. se je rodila Sara (3950g in 54cm) blo je ekspresno ampak tudi malo boleče zdaj se trudimo z dojenjem tako da je pestro... kaj več pa ko se ustalimo user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Veseli decembrčki 2008
6.2.2012 8:30:11   
Anonimen
Arupnik3, čestitke!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arupnik3)
  Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Veseli decembrčki 2008
8.2.2012 20:59:05   
**NiNa**
arupnik3 ČESTITKE za Saro! Puca ima lepe mera, želim pa vama, da vama dojenje lepo steče in da bo Sara zdrava in pridna punčka in da jo bo Tjaša lepo sprejela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Veseli decembrčki 2008
20.3.2012 14:51:27   
Anonimen
Čau, bejbike!
Dajte mi povedat, a ima katera mulca že v stolčku 15-36kg? Z mojim sva ravno zadnjič ugotavljala, da ima naša frajla pri slabem metru višine glavo že čisto na cf oz. ji kake pol cm že ven gleda in smo zdaj naročili stolček 15-36kg, samo ne vem, ali jo lahko že dam notri, glede na to da še nima 15kg?

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Veseli decembrčki 2008
23.3.2012 9:23:32   
uršula83
Otika!

Naš je velik 106cm in ima 16kg, pa je v sedežu 15-36 še kr nekako zgubljen se mi zdi, zato sem nabavila sedež 9-36, je enakih dimenzij kot 15-36, ima pa paske za pripet, da ga ne pripneš direktno z avtomobilskim pasom. Ker mu pri 15-36 sedežu pride avtomobilski pas direkt čez vrat - se mi ne zdi primeren sedež še.


_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Veseli decembrčki 2008
23.3.2012 9:32:02   
Anonimen
No mi smo sedež včeraj dobili in smo jo posedli vanj in moram rečt, da nič kaj zgubljena ni bila v njem ... naslonjalo smo ji morali celo za eno stopnjo dvignit, da ji je pas lepo tekel čez rame. No vseeno bo še par mesecev v tamalem stolčku, da ji glava res konkretno ven pogleda 2-3cm, potem gre pa v tega. Itak smo ga dobili v akciji za zelo ugodno ceno, tako da ni nobene panike, če ga imamo že doma

(odgovor članu uršula83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Veseli decembrčki 2008
23.3.2012 11:45:30   
uršula83
Ja slej ko prej bo prišel prav. Ampak zdej pa js ne vem al ne znam otroka v ta sedež dat al kaj!!! Večkrat vidim celo 2-letnike v takih sedežih, ampak našem res pride pas od avta DIREKT čez vrat, pa je velik 106 cm!!! KAJ DELAM NAROBE?!?!?!

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Veseli decembrčki 2008
23.3.2012 11:49:00   
Anonimen
Mogoče je tudi od modela sedeža odvisno, in od tega kako ima otrok razmerje med dolžino trupa, vratu, velikostjo glave ... saj daš varnostni pas avta čez tisto zaponko oz. vodilo, ki je med bočnim delom in zaščito glave?

(odgovor članu uršula83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Veseli decembrčki 2008
23.3.2012 12:05:45   
uršula83
Ja, sam po dveh gibih itak zleze ven. Probala sm pri nekaj sedežih (znamk ne vem) od kolegov, pa je povsod tko, da je tisto vodilo bolj kot ne za okras. Pa četudi je zataknjeno noter, gre pas previsoko čez, ne gre čez prsni koš, ampak bolj proti vratu ali celo čez vrat user posted image Pa ne bi rekla ko bi bil majhen al pa pretirano droben, je pa čist normalne postave in velik (večji od 

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Veseli decembrčki 2008
23.3.2012 12:07:42   
uršula83
ooops, prehmal objavlo...hotla sm napisat, da je večji od večine sovrstnikov oz. med večjimi. In res ne vem v čem je fora. Pa z nobenim sedežem nimam problemov in jih nisem imela nikol, ampak v tega pa js svojga otroka ne znam dat, da bi bil lepo pripet z avtomobilskim pasom user posted image

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?