|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:02:08   
3Sonček3
Js si vložkov sploh še nism kupila. Bom spet use zadn moment user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:06:33   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Js si vložkov sploh še nism kupila. Bom spet use zadn moment user posted image  user posted image  user posted image

Ja, enako user posted image . Mamice smo na vrsti za dojenčki, ane, je tako lepše zanje kupovat user posted image

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:09:07   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

Js si vložkov sploh še nism kupila. Bom spet use zadn moment user posted image  user posted image  user posted image

Ja, enako user posted image . Mamice smo na vrsti za dojenčki, ane, je tako lepše zanje kupovat user posted image


Ja res je. Pa js si itak usak dan pravm sej bom, sej bom pol ko bo pa treba met pa nebom mela nč. No sej u P jih itak baje tam dobiš, za doma jih bo šu pa user posted image iskat, če jih res nebom mela. Uzela bom pa za začetek 3 paketke tanajvečjih, kr sm mela že menstruacije zlo močne tko da sm navajena met plenico čez celo rit user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:17:33   
rožca26
Ahoj!

Se spet oglašam po jutranjem šetkanju v Ljubljano in na Vrhniko - oboje le za par minut. Ampak vsaj vse je bilo uspešno user posted image  Zdele sm še sestrično klicala in je kar zainteresirana za mojo corsico, sam vidit mora, če ji bo finančno zneslo. Upam, da bo, ker pol bo corsica res v varnih rokah user posted image user posted image user posted image  Pa še skoz jo bom mela na uču user posted image

Sem pa mislila, da boste predebatirale že vsaj do 200tke, pa vidim, da ste še vedno na isti strani kot sem vas pustila user posted image  Pohitite pupike, da čimprej nov del odprem user posted image  

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:18:44   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

In kaj boste počele danes? Js bi za kosilo musako pa nimam mletega mesa user posted image  user posted image  user posted image


V trgovino koga pošlji po mlet mes user posted image  Najbolj ajnfoh, drgač pa sama na šetkouser posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:21:51   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

In kaj boste počele danes? Js bi za kosilo musako pa nimam mletega mesa user posted image  user posted image  user posted image


V trgovino koga pošlji po mlet mes user posted image  Najbolj ajnfoh, drgač pa sama na šetkouser posted image


Uh za šetko mi je pa mal predaleč sploh zdej ko je sneg pa se nimaš kam umaknt k grejo avti mim, če bi blo poletje me pa že nebi blo več doma ja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:22:48   
rožca26
Kar se tiče vložkov vir - punce, k bo pršla ta največja čišča, boste zanje ful vesele. Ko sem bila jest na int. oddelku po CRju, so nam najraje dajale sestre kar vatirance - so še večji od vložkov, da res ni bilo nič krvav. Jest resnično ne bi nič drugega kupovala kot vir. Bom pa po vsej verjetnosti tudi nekej vatirancev kupila.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:23:41   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

In kaj boste počele danes? Js bi za kosilo musako pa nimam mletega mesa user posted image  user posted image  user posted image


V trgovino koga pošlji po mlet mes user posted image  Najbolj ajnfoh, drgač pa sama na šetkouser posted image


Uh za šetko mi je pa mal predaleč sploh zdej ko je sneg pa se nimaš kam umaknt k grejo avti mim, če bi blo poletje me pa že nebi blo več doma ja user posted image user posted image user posted image



Pol se pa bogo nared, pa koga pošlji po mes user posted image  Jest že tko nardim, če sem lena k user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:23:47   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Kar se tiče vložkov vir - punce, k bo pršla ta največja čišča, boste zanje ful vesele. Ko sem bila jest na int. oddelku po CRju, so nam najraje dajale sestre kar vatirance - so še večji od vložkov, da res ni bilo nič krvav. Jest resnično ne bi nič drugega kupovala kot vir. Bom pa po vsej verjetnosti tudi nekej vatirancev kupila.


A te vatirance tut v trgovini dobiš al samo v kakšni lekarni??? Prvič slišm namreč za to


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:24:47   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Kar se tiče vložkov vir - punce, k bo pršla ta največja čišča, boste zanje ful vesele. Ko sem bila jest na int. oddelku po CRju, so nam najraje dajale sestre kar vatirance - so še večji od vložkov, da res ni bilo nič krvav. Jest resnično ne bi nič drugega kupovala kot vir. Bom pa po vsej verjetnosti tudi nekej vatirancev kupila.


A te vatirance tut v trgovini dobiš al samo v kakšni lekarni??? Prvič slišm namreč za to



Ne bi vedela, po vsej verjetnosti jih dobiš sam v lekarni. Pa mislim, da se jim reče vatiranci - vsaj sestre so tko pravle zanje.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:25:19   
lakaya
Ojla user posted image

Sonček sm glasovala zate, lepo narisano user posted image

Lunka 1 js sm hlačke za 1x uporabo kupla rajš v lekarni so ful boljše in lepse user posted image so kot mrežaste oprijete kratke boksarice, ker une v Mullerju so men GROZNE!!! Vložkov boš rabila kr nekaj, k js sm v prvo fejst krvavela... ja najbolj so pa vir, js sm si nabavla Vir Extra ( ta prave planice- hihi)

Posteljica za user posted image evo js mam že vse prpravljeno, pa me zanima če ve tud, sm pa misla do rojstva user posted image dat eno rjuho čez celo posteljico, da se ne bo prašil user posted image A je to dobra ideja, a ve do rojstva ne boste prpravle posteljice???
Thx za odgovore user posted image

Zdej pa mal uživat na sončka user posted image

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:25:53   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

In kaj boste počele danes? Js bi za kosilo musako pa nimam mletega mesa user posted image  user posted image  user posted image


V trgovino koga pošlji po mlet mes user posted image  Najbolj ajnfoh, drgač pa sama na šetkouser posted image


Uh za šetko mi je pa mal predaleč sploh zdej ko je sneg pa se nimaš kam umaknt k grejo avti mim, če bi blo poletje me pa že nebi blo več doma ja user posted image user posted image user posted image



Pol se pa bogo nared, pa koga pošlji po mes user posted image  Jest že tko nardim, če sem lena k user posted image


Mal mi je nerodno, tašča je bla zutrej v trgovini k sm js še spala, pa nevem če ji je še kej dinrčkou ostalo user posted image user posted image user posted image ma bo že, čene pa jutr, al pa ko bo, sej se ne mudi. Ampak js sm tko nora na musako. Eno tepsijo nrdim zase, eno pa za ostale user posted image user posted image user posted image in pol se čudm od kje moje kilce


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:28:57   
Jessy
Jaz imam posteljico in zibelko že pripravljeno oboje. Oboje sem tudi oblekla, nato pa pokrila z veliko rjuho, da se ne praši.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:29:25   
3Sonček3
lakaya najprej hvala za glas.
Glede postlce je pr nas tako. Je sestavlena na podstrešju, ker lubiju ni dalo miru kako to zgleda in jo je kr tam zmonterou pa še lažje jo je blo prekrit z polivinilom da se prah ne nabera. Postavli jo bojo pa ko bom js v P nč prej, kr čene se men dnevi do poroda sm še bl vlečejo in ne dovolm da je prej postavlena. Bi skos bulla not pa kake igrače metala not sm da nebi blo prazno. Ja vem sm ko otrok user posted image user posted image user posted image lih učerej sm rekla lubiju, da je škoda k nimam nobene punčke dojenčka da bi jo oblačla zdej dokler nimam pravega user posted image . Pa se je tko smejou user posted image user posted image user posted image .
Drgač pa ni nč narobe če daš kakšno rjuhico čez


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu lakaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:35:04   
malicki
Vložke sem si jaz že nabavila, sem ob zadnjem tavelikem nakupu še to v vozek fliknila.

Gatike - zaenkrat ne bom kupovala, ker jih dobim (psst mi jih svakinja iz lj porodnišnice prinese user posted image ), če bo treba pa jih bom še dokupila.

Prvič po CR sem jaz bolj malo krvavela, ampak vseen je treba menjat vložek. Mislim da mi je šlo na živce ker se je tak skupaj zgužval pa pri ritki se je tista vata začela cufat.

Drugače pa punce jaz komaj čakam da oddelam in da bom fraj. Sem tudi čorava, ker bi verjetno lahko dobila bolniško... ah malo moram pojamrat kako hudo je user posted image

Kg - bom kar tiho. Je pa zadnjič moja malecka pred vsemi rekla, da ima mami veliko rit user posted image


(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:38:27   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: malicki
Kg - bom kar tiho. Je pa zadnjič moja malecka pred vsemi rekla, da ima mami veliko rit user posted image



A so face tej otročički. Js sm bla zanč pr sestrični pa njena 4-letna hčerka prav: Mami dej spokej to debelo rit, pa jo js uprašam kdo ti je pa reku da ma mami debelo rit? (sm mislna da jo je oči našuntou kej) pa pravi Ja kaj ne vidš kakšna je ko bomba.  user posted image user posted image user posted image
mislm od kje jim take ideje


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:41:17   
Jessy
Moja pa komentira, ko gleda reklamo od Aktivije, da je jaz ne smem jesti, ker mi bo trebuh izginil. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:43:14   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Moja pa komentira, ko gleda reklamo od Aktivije, da je jaz ne smem jesti, ker mi bo trebuh izginil. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image kok so posrečeni, to je obdobje v katerem bi js kr ustavla čas, ko so nekak tok stari, so največje face


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:56:04   
vekybel
Dan!

Punce kaj kuhate danes za kosilo?
Jz sem skuhala domačo kurjo župico, pa piščančka v marinadi v pečici z krompirčkom in zeleno solato user posted image .

Pri nas je lep dan in tako lepo sije sonček.

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:58:27   
lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

Dan!

Punce kaj kuhate danes za kosilo?


Ajdove žgance od moje stare mame pa segedin od mami user posted image , sem se pustila razvajat user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:59:07   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

Dan!

Punce kaj kuhate danes za kosilo?
Jz sem skuhala domačo kurjo župico, pa piščančka v marinadi v pečici z krompirčkom in zeleno solato user posted image .

Pri nas je lep dan in tako lepo sije sonček.



Kuhamo pri nas zaenkrat še nič user posted image user posted image user posted image
Mamo pa tut mi tak lep sonček pa še mrzlo ni, sm kaj ko ni nobenga kolega doma da bi šla na "kavico" usi so pridni pa delajo, še dobr da mam vas čene bi se mi utrgalo od dougčasa


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 12:59:51   
lunka1
Tretji del odprt user posted image

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 13:02:30   
vekybel
3sonček3 učeraj sem dobila odločbo od CSD in seveda so zavrnili.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 13:02:34   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Tretji del odprt user posted image


Super!!! ampak se je treba še mal potrudt da si ga zaslužmo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
27.1.2010 13:07:12   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

3sonček3 učeraj sem dobila odločbo od CSD in seveda so zavrnili.


U hudiča kaj so se spomnli nate al kaj user posted image user posted image user posted image . Ja sej je blo za prčakvat da bo zavrnjeno. Škoda da nismo prej razmišlale v drugo smer kaj bi napisale. Sm pa mal študerala pa use in sm ugotovila da js ubistvu nebi mogla za nč druzga napisat kr položnc ne dobivam na svoje ime pa še pr starših sm prjavlena tko da res nevem kaj bi napisala. Bom pa oddala takoj ko bom spremenila stalno prebivališče.
No se bom mal pohvalla...z user posted image sva se odločila, da si bova uredila svoje stanovanje na podstrešju, vn bova potegnla streho da bojo stene ravne in bo tko še več prostora. Zdej samo čakamo da bo dubu izpolnjene pole za kredit iz šihta pol pa odneseva na banko in čakamo kolk kredita bojo odobrili. Mava pa že use naštuderano kako bo zgledalo, kakšen materjal in use. Tut delavce dobiva zelo poceni, k mamo VIP user posted image in bomo res velik pršparali kar se tega tiče. Tko da računava da bomo to leto že na svojem. Upam da nama uspe.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?