|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 12:34:52   
Zvezdici
Res je, smo kar poniknle, hehe.

lina - ja se trudim, da bom čimprej konc dokler mam še kolko tolk časa za učenje.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 12:36:31   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: 7lina7

rožca- delo vedno počaka!! user posted image user posted image    ju3 je še en dan...user posted image



vem, da me delo čaka, sam mene čaka že mal več kt kakšen tedenuser posted image  

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu 7lina7)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 12:41:12   
rožca26
Drgač sm pa dons ful neki jezna user posted image

Zgleda me hormoni dajejo, pa še neprespanost, utrujenost ... pol k pa dec kej reče, mi gre pa vse na živce in bi se na muč skregala.
Sm mal jezna nanga - prav sej bova skupi pospravla .... on to govori že celi mesec - kozu user posted image user posted image user posted image user posted image
V trgovino se mi spravlja 3 ure!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa te njegove rože .......... o tem raj ne bi. Mava 2 sobno stanovanje, notr pa čez 50 kom rož user posted image user posted image , pol pa prav da jih ne maram user posted image user posted image user posted image  user posted image

Mislm, včasih se bojim, da bomo zarad teh blesavih rož kako astmo fasal user posted image user posted image user posted image

Pa sej nimam besed več na to ................................ hvala bogu sm se vsaj mal spucala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 12:44:26   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Res je, smo kar poniknle, hehe.

lina - ja se trudim, da bom čimprej konc dokler mam še kolko tolk časa za učenje.



Ne, ne, niso poniknile, sam lepa sončna nedelja je user posted image  Boš vidla jutr - bodo vse pribrenčale gor - k čebelce na rožce spomlad user posted image

čmrlika - kako kej tvoja malecka???? A se je že pozdravla ???? Če ne, ji pošiljam še floto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa ti??? A si ok? Upam, da se nisi še ti kej nalezla. Tudi tebi pošiljam floto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sara - sklepam, da se mata s tvojim tok fino, da se nimaš časa oglašat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 12:50:12   
Zvezdici
Rožca upam, da bo tko DA bomo lahko spet kakšen maraton udarle user posted image .

Jst mam pa zdj mal pavze. Bom nadaljevala po kosilu user posted image .

Upam, da ti tvoj možek ne bo šu več dolg na živce. Sej tko kt sva govorile v petek. Deci anda user posted image user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 12:50:57   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26




sara - sklepam, da se mata s tvojim tok fino, da se nimaš časa oglašat user posted image user posted image user posted image


Men tudi fali. Je že cel vikend ni na spregled.



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 12:52:47   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

sara - sklepam, da se mata s tvojim tok fino, da se nimaš časa oglašat user posted image user posted image user posted image


Men tudi fali. Je že cel vikend ni na spregled.




Mene pa ne user posted image user posted image user posted image  Mislim, da je v dobri družbi. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 12:53:32   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Rožca upam, da bo tko DA bomo lahko spet kakšen maraton udarle user posted image .

Jst mam pa zdj mal pavze. Bom nadaljevala po kosilu user posted image .

Upam, da ti tvoj možek ne bo šu več dolg na živce. Sej tko kt sva govorile v petek. Deci anda user posted image user posted image .



Ja, deci. Včasih bi blo treba vse čez kolen dat user posted image user posted image user posted image user posted image  So jih zgleda mame mal premau. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 13:38:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

sara - sklepam, da se mata s tvojim tok fino, da se nimaš časa oglašat user posted image user posted image user posted image


Men tudi fali. Je že cel vikend ni na spregled.




Mene pa ne user posted image user posted image user posted image  Mislim, da je v dobri družbi. user posted image user posted image user posted image


evo meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožca26)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 13:41:48   
Anonimen
heeeyuser posted image

jah, zdej smo imeli kosilo, čakam da se Živa zbudi te pa ga pičimo malo na sončka ven.

Drugače vse po starem, pridne ste tudi bileuser posted image user posted image user posted image

Imam pa nekaj berila za vasuser posted image user posted image

http://bibaleze.si/clanek/starsi/zelja-se-mi-je-izpolnila-rodila-sem-doma.html?&page=2&p_all_items=22#comments

VPRAŠANJE:  Kaj menite o tem? Porod doma JA ali NE??

No pri meni je ziher NE. Se še zmeraj nekako bolj varno počutim v P.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 13:43:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Rožca upam, da bo tko DA bomo lahko spet kakšen maraton udarle user posted image .

Jst mam pa zdj mal pavze. Bom nadaljevala po kosilu user posted image .

Upam, da ti tvoj možek ne bo šu več dolg na živce. Sej tko kt sva govorile v petek. Deci anda user posted image user posted image .



Ja, deci. Včasih bi blo treba vse čez kolen dat user posted image user posted image user posted image user posted image  So jih zgleda mame mal premau. user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tud mojga bi bilo treba čez kolena pa poriti. Te deciuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu rožca26)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 13:55:47   
Zvezdici
Sara - no pa si le pršla! Si nam že malo manjkala!

Za porod doma je tudi zame sigurno NE. Sem rajši v P, je nekako vseeno bolj varno. Nikoli ne veš.

Rožca - kar dajmo jih vse po vrsti čez rit!


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 13:59:56   
Anonimen
JAA.

Zdaj pa grem spet na  potep.

Se vam javim zvečer, mogoče spet kaki maraton udarimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 14:01:45   
Zvezdici
Uživaj na sončku! user posted image
Daj ga še zame malo zaužij, ker ne bom danes se nič uspela sončit.




_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 17:28:10   
Zvezdici
Punceeeee.. je kateri  že kaj dolgčas?
Al sem samo jaz brez, tako rečenega življenja, in visim tukaj user posted image .


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 17:46:28   
Anonimen
evo mene tukaj,
še malo pa bomo šli spat, no Živa ne jstuser posted image

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 17:49:33   
Anonimen
kAJ bomo dans kakšno debato imele? al bomo zdaj spet štrajkale??????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image

Uf recesija na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 17:51:03   
Anonimen
Mama rožca kaj si še slabe volje danes?????

Javi se kaj - zdej mam še čas, pol bo bolj težkauser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 18:00:16   
Anonimen
ok čveke, nobene ni, se vidi da je nedelja. Jutr pa kazenska, MARATON ob 20:00

UDELEŽBA OBVEZNA, po predhodni potrditvi, v primeru neudeležbe, sledi kazenska.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 18:01:49   
lunka1
Hej, pupe, mene se nekaj loteva... user posted image Me glava boli že celi dan in le poležavam. Upam, da ne bom res kaj zbolela user posted image ... Bom za vsak slučaj vprašala: kako pregnati vročino, če jo slučajno dobim? No, upam, da je ne bom, ampak vseeno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 18:03:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Hej, pupe, mene se nekaj loteva... user posted image Me glava boli že celi dan in le poležavam. Upam, da ne bom res kaj zbolela user posted image ... Bom za vsak slučaj vprašala: kako pregnati vročino, če jo slučajno dobim? No, upam, da je ne bom, ampak vseeno...


Počitek, lekadol pa čajček

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 18:55:57   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

Mama rožca kaj si še slabe volje danes?????

Javi se kaj - zdej mam še čas, pol bo bolj težkauser posted image user posted image user posted image  


Ne, nism. Sm kosil pojedla pa kapučin spila, pa sm k rožca user posted image user posted image user posted image

Drgač pa mal ustvarjam - delam voščilnice, da me kej ne dohiti (prazniki), pa mam zdej še čas k je moj doma, ker ta teden bom bolj na knap s časom - me 1. adventna lovi user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 18:57:17   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Hej, pupe, mene se nekaj loteva... user posted image Me glava boli že celi dan in le poležavam. Upam, da ne bom res kaj zbolela user posted image ... Bom za vsak slučaj vprašala: kako pregnati vročino, če jo slučajno dobim? No, upam, da je ne bom, ampak vseeno...


Dej si še za vsak slučaj zmeri pritisk. Če te glava boli maš lahka tud ful visokega ali ful nizkega. Če je nizek, pomaga kavica. Pa še vreme danes nič ne pomaga. Držim pa pesti, da se ne bo razvilo v kej.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 19:04:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

Mama rožca kaj si še slabe volje danes?????

Javi se kaj - zdej mam še čas, pol bo bolj težkauser posted image user posted image user posted image  


Ne, nism. Sm kosil pojedla pa kapučin spila, pa sm k rožca user posted image user posted image user posted image

Drgač pa mal ustvarjam - delam voščilnice, da me kej ne dohiti (prazniki), pa mam zdej še čas k je moj doma, ker ta teden bom bolj na knap s časom - me 1. adventna lovi user posted image


Pridna, pridna

Tudi nas čaka še izdelava voščil, imaš kakšno idejo?

(odgovor članu rožca26)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
22.11.2009 19:12:17   
strumf
čestitam punce. že smo do drugega dela prilezle. no jaz nisem ravno veliko pripomoglauser posted image , redna bralka pa sem le. drugače pa sva midva celi dan bila leteča. sma bila pri mojih na kosilu, pa je čas hitro minil. zdaj pa je že noč. pa se moram še pred rač spravit pa vse za službo naredit user posted image -mam še kontrolko sestavit, pa nisem glih najbolj pri volji.

imam veselo novico, z dragijem sva se končno dogovorila za termin počitkovanja v toplicah. in to je že ta vikend, juhuhhhuuuuuuser posted image user posted image . sem vesela, ker se že ves mesec odpravljava, pa nama bo končno uspelo. greva pa v Laško, mal v novi hotel pogledat, pa se pocartatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?