|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 12:47:03   
vekybel
Weeejjjlaaaaaaaaaaaaa!

Ma tu ste, jz pa vas čakam na starem mestu če mi bo katera odgovorila user posted image user posted image  pa nobene od nikoder joj, joj.....
Jz sem se vrnila domov ker vas pogrešam user posted image .....pridne za 2.del user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja.gal)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 12:51:15   
vekybel
Moje vprašanje za vas če mi zna katera povedat in sicer kdaj se mamice user posted image , ki imajo RhD negativno krvno skupino, cepijo????
A je to v 27 ali v 28 tednu?
Ko sem bila zdej doli v KP sem srečala bivšo sodelavko in mi je rekla da so prejšnji teden pokopali novorojenčka, ker je umrl zaradi tega ker mamico niso pravočasno cepili. Od tega dneva samo razmišljam in se bojim. Naročena sem 10.12. in takrat me bodo cepili in takrat bom v 28 tednu.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 12:59:52   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

Imam eno vprašanje če katera ve kdaj se mamice user posted image  cepijo, ki imajo RhD negativno skupino krvi?
V 27 ali 28 tednu?
Zdej ko sem bila v KP sem srečala bivšo sodelavko in mi je rekla da so v njihovi žlahti pokopali novorojenčka ker so mamico prepozno cepili. Ma prav meni je morala reči in potem itak takoj v skrbeh in razmišljam in se mal bojim. Če katerakoli kaj ve naj mi kaj napiše prosim.
Bom šla tud mal net pogledat kako je s tem.


Kolikor sem jaz seznanjena, naj bi dobila cepivo v 28. tednu. Za natančnejše info je najbolje, da pokličeš svojo G.


Vekybel - odgovor od rožce. Je napisala to na 5. strani.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:01:40   
Zvezdici
maja.gal - joj joj. Še dobro, da se nič ni zgodilo user posted image .
Ja.. maš tako mularijo k iz samga dolgčasa puser posted image radi delajo. Pri nas so, pa brisalce trgali dol. Tud ne morš vrjet.
Kar povej jim svoje! Samo vseeno, se ne razburjati preveč. Glavno, da se res ni nič zgodilo! user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:09:18   
Anonimen
maja.gal - ojojoj, jst tudi ne bi šparala besed v tem primeru. Kar povej jim svoje!

Še dobro, da se ti ni nič zgodilo.

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:09:52   
7lina7
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

Imam eno vprašanje če katera ve kdaj se mamice user posted image  cepijo, ki imajo RhD negativno skupino krvi?
V 27 ali 28 tednu?
Zdej ko sem bila v KP sem srečala bivšo sodelavko in mi je rekla da so v njihovi žlahti pokopali novorojenčka ker so mamico prepozno cepili. Ma prav meni je morala reči in potem itak takoj v skrbeh in razmišljam in se mal bojim. Če katerakoli kaj ve naj mi kaj napiše prosim.
Bom šla tud mal net pogledat kako je s tem.


Kolikor sem jaz seznanjena, naj bi dobila cepivo v 28. tednu. Za natančnejše info je najbolje, da pokličeš svojo G.



jap, v 28 tednu !!


_____________________________

Lin@


(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:10:10   
lucika
se javljam, da me ne pustite na prvem delu:)))

jaz sem danes tudi besna. sem se odločila kupit posteljo v lesnini, danes je akcija. ob 9 so odprli, ob 10 razprodano. pa sem se zastonj v mb peljala, 40 km, pa na malico, pa v baby center...evo, pa nič od postelje. moramo malemu kupit vsaj 140 široko, da ga iz najine ven vrževa. na 9o široki se ne morma stiskat, vsaj toliko da bi zaspal.

sem ravno včeraj kolegici razlagala, kak mi zdaj trebuh stoji, skor se mi ne vidi. aha, sem se dons v enem avtu vidla in me je skor kap.

komaj komaj čakam na marec:)))))) vsak dan bolj.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:11:15   
Anonimen
Jst pa imam že kosilo kuhano, čakam Živo, da se zbudi, da gre jest.

Danes pa s sprehodom nič ne bo, ker je vreme za en drekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:19:20   
vekybel
Jz sem za kosilo naredila fižolovo mineštrco z klobasami in solato in za sladico so že pečeni buhteljni z slivovo marmelado, njami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:29:22   
Zvezdici
lucika - sam to je bla pa potem ekspresso razprodaja. user posted image
Škoda, da si se zastonj peljala tja. Ampak recimo, da ti pa vsaj ni bilo dolgčas zjutraj user posted image , probajmo odmisliti bencin in namen te vožnje.
Kakšen buši pa maš? Sem firbec ane user posted image .

sara in vekybel - dober tek!

vekybel - se mi zdaj sline cedijo po teh buhteljnih, njaaam, haha.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:30:10   
Zvezdici
Aja sara - imate dež? Mi imamo pa taaak sonček, pa ravno tako ne moram ven, zaradi mojga smotanga prsta user posted image .

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:30:40   
lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

IZVIRNO SPOROČILO: lunka1


IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: 3Sonček3

lunka1 obrni se na CSD kjer si vlagala vlogo za trajno SP, tam boš dobila isti obrazec kot si ga že mogla izpolnt, le da je ta zelene barve pa dodano ima eno polje v katerega morš napisat natančni znesek ki ga potrebuješ in namen za katerega boš porabla ta znesek. To da živiš pri mami oz. si tam prjavlena nima nobene veze. Gledajo se samo tvoji družinski člani, mama pa ni tvoj družinski član zato njihovih dohodkov ne posreduješ (pa sej to že use veš če si oddala vlogo za trajno user posted image ). Pa tut to da že dobivaš od njih trajno pomoč nima veze. Upam da sm ti kej razjasnla, čene pa kr še uprašej če te še kej zanima.

Torej, če napišem da rabim **** € za voziček, plenice, otroško posteljico, previjalno,... bo OK? Koliko pa naj bi napisala za take stvari? Koliko si / boš ti napisala? Da vem približno, koliko se piše za take zadeve...


A mi lahko katera, ki ima izkušnje s temi zadevami, odgovori na tole, da ne pozabim?


Kakor jst vem trajnih socialnih pomoči NI!!! Socialno pomoč ti odobrijo za 3 ali 6 mesecev spet odvisno od CSDja.
In ja pri odobritvi gledajo za vse družinske člane koliko zaslužijo, edino če si zrihtaš na občini ločeno gospodinjstvo.
Aja pa še to, pri izredni socialni pomoči, moraš napisati, zakaj jo rabiš in potem ko ti jo odobrijo in nakažejo v roku 14 dni prinesti dokaze o porabi. Če ne nasledjih 18 mesecev ne smeš oddat.
Pri redni socialni pomoči ti pa ni treba nositi račune.

Aja pa jst glih na tvojem mestu, ne bi pisala da rabiš denar za otroško opremo, ker ti lahko odgovorijo, da zato imaš pa otroški paket. Rajši bi dala za položnice, pa kurjavo, zimsko ozimnico, to kar dajejo ob takem času gor.

"Trajno" socialno pomoč že dobivam, sem jo dobila prvič za november. Tisto o "trajnosti" vem, saj itak mislim takoj po končani porodniški delat, bi mi prav prišlo za eno leto in kakšen mesec viška. Kot jaz vem, ti najprej odobrijo za 3 mesece, potem še za 3 ni nato za maksimalno 6 mesece. Za naprej pa ne vem, ali se še da dobit, bomo videli..
Že - glede otroškega paketa, ampak za 250€ pa ja ne dobiš cele opreme user posted image . Samo, koliko njih to briga, je pa drugo??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:34:26   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Aja sara - imate dež? Mi imamo pa taaak sonček, pa ravno tako ne moram ven, zaradi mojga smotanga prsta user posted image .


ne skrbi glede tega - se bo kmalu skril. Pri nas je bil do zdej sonce, zdej pa kr naenkrat oblačno.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:34:44   
lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Drgač okvirno pride voziček cca 500e, posteljnina cca 100 e (če upoštevaš še kovtrček in te stvari), posteljica cca 150e, previjalna cca 100e (odvisno kakšna), plenice pa neskončno user posted image  (računaj 22e na mesec - za te iz Muellerja). Sam mislim, da moraš napisat kaj naj bi s tem denarjem pokril, ne pa koliko je vsaka zadeva posebej. Tko sm jest razumela iz prebranega.

Ja, mi je jasno, ampak v takih primerih jih na CSD verjetno čist nič ne briga, če daš za vozek 200€ al pa 1000€ (moj komplet Implast vozička je bil 550). Plenice nas bodo prišle okoli 300€, ker bova imela pralne. Se pa tudi meni zdi, da bi blo bolj logično, če napišeš en okviren znesek, ki naj ne bi bil previsok (itak, če bi mi dali 5000€ bi jih vsak vzel, ampak jih ne bi dali, verjetno je še jurja preveč...). Zato sprašujem, koliko naj bi napisal za tako zadevo, da kao nisi preveč "požrt"...
Kaj jaz vem - 800€??

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:36:20   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1


IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Drgač okvirno pride voziček cca 500e, posteljnina cca 100 e (če upoštevaš še kovtrček in te stvari), posteljica cca 150e, previjalna cca 100e (odvisno kakšna), plenice pa neskončno user posted image  (računaj 22e na mesec - za te iz Muellerja). Sam mislim, da moraš napisat kaj naj bi s tem denarjem pokril, ne pa koliko je vsaka zadeva posebej. Tko sm jest razumela iz prebranega.

Ja, mi je jasno, ampak v takih primerih jih na CSD verjetno čist nič ne briga, če daš za vozek 200€ al pa 1000€ (moj komplet Implast vozička je bil 550). Plenice nas bodo prišle okoli 300€, ker bova imela pralne. Se pa tudi meni zdi, da bi blo bolj logično, če napišeš en okviren znesek, ki naj ne bi bil previsok (itak, če bi mi dali 5000€ bi jih vsak vzel, ampak jih ne bi dali, verjetno je še jurja preveč...). Zato sprašujem, koliko naj bi napisal za tako zadevo, da kao nisi preveč "požrt"...
Kaj jaz vem - 800€??


500 e user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:38:11   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Aja sara - imate dež? Mi imamo pa taaak sonček, pa ravno tako ne moram ven, zaradi mojga smotanga prsta user posted image .


ne skrbi glede tega - se bo kmalu skril. Pri nas je bil do zdej sonce, zdej pa kr naenkrat oblačno.


Pri nas je čist jasno. Ampak saj je napovedano oblačno popoldne, tako da mi bo pa mogoče naklonjeno slabo vreme in potem ne bom tolko fouš user posted image .
Moram itak dans še do zdravnika ker mi more previt mojo taco, ampak problem je da čevlja niti slučajno ne dobim gor. In bom šla tako rekoč bosa tja user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:52:33   
Čmrlika
2.DEL! user posted image
 
user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:53:24   
Čmrlika
bila spregledana s pregledom...16.12..user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 13:55:47   
Anonimen
maja.gal: na vasi ni nič drugače kot pa v mestu. Letos poleti so pri nas doma na dvorišču moji mami prerezali gumo, še prej so jo ene 5x prerezali vaškemu župniku, pa še nekomu v vasi...skratka ena banda mulcev se klati okoli, vsi vemo kdo so, ampak jim ne moremo dokazati. Župnik ni nič prijavil, mami je pa takoj klicala kriminaliste, samo tudi oni nič ne morejouser posted image Mislim, da greš drugemu delat škodo moraš biti pa že ornk omejen v glavo, pa pri takih stvareh je najhuje, da ljudi spravljaš v življensko nevarnost. Dobro, gumo že zamenjaš pa riskiraš par €, samo če se ubiješ na cesti zaradi počene gume je pa konecuser posted image .

(odgovor članu maja.gal)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 14:06:30   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

bila spregledana s pregledom...16.12..user posted image


user posted image user posted image user posted image  sorry user posted image user posted image  bom prec popravla.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 14:08:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1


IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Drgač okvirno pride voziček cca 500e, posteljnina cca 100 e (če upoštevaš še kovtrček in te stvari), posteljica cca 150e, previjalna cca 100e (odvisno kakšna), plenice pa neskončno user posted image  (računaj 22e na mesec - za te iz Muellerja). Sam mislim, da moraš napisat kaj naj bi s tem denarjem pokril, ne pa koliko je vsaka zadeva posebej. Tko sm jest razumela iz prebranega.

Ja, mi je jasno, ampak v takih primerih jih na CSD verjetno čist nič ne briga, če daš za vozek 200€ al pa 1000€ (moj komplet Implast vozička je bil 550). Plenice nas bodo prišle okoli 300€, ker bova imela pralne. Se pa tudi meni zdi, da bi blo bolj logično, če napišeš en okviren znesek, ki naj ne bi bil previsok (itak, če bi mi dali 5000€ bi jih vsak vzel, ampak jih ne bi dali, verjetno je še jurja preveč...). Zato sprašujem, koliko naj bi napisal za tako zadevo, da kao nisi preveč "požrt"...
Kaj jaz vem - 800€??


Če boš dobila 300 eur DSPja boš lahko zadovoljna!!!!

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 14:10:44   
rožca26
PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 NOVEMBER
 
ponedeljek, 23.11.2009
 
Taska74
meti.v
skodrana mama
ursa_p
 
torek, 24.11.2009
 
Jassika
 
sreda,25.11.2009
 
branka28
maja.gal
lucika
 
četrtek, 26. 11. 2009
 
Tjasa27
LaMay
 
petel. 27.11.2009
 
andra74
sneguljka1
 
 
DECEMBER
 
torek, 1.12.2009
 
tia78
 
sreda, 2.12.2009
 
W.W.
 
četrtek, 3.12.2009
 
lunka1
zvezdici
rožca26
 
petek, 4.12.2009
 
zoey
 
ponedeljek, 7.12.2009
 
meti.v
 
torek, 8.12.2009
 
zoey
TejkaPK
 
sreda, 9.12.2009
 
TejkaPK
strumf
 
petek, 11.12. 2009
 
soni
 
ponedeljek, 14.12.2009
 
Pikapolonica80
sandrica23
 
torek, 15.12.2009
 
plamen
 
sreda, 16.12.2009
 
čmrlika
 
petek, 18. 12. 2009
 
7lina7
 
ponedeljek, 21.12.2009
 
mojcej77
 
ponedeljek, 28.12.2009
 
rožca26
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!

moder zapis - pregled
rdeč zapis - morfologija, UZ, AC


_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 14:13:01   
rožca26
Malo pozno ampak ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Navijamo za današnje preglede: skodrana mama, ursa_p, meti.v, Taska74
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 14:17:42   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

bila spregledana s pregledom...16.12..user posted image


user posted image user posted image user posted image  sorry user posted image user posted image  bom prec popravla.


ti sorram user posted image , hvala...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Marčevke 2010 - 2.del
23.11.2009 14:17:54   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

Malo pozno ampak ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Navijamo za današnje preglede: skodrana mama, ursa_p, meti.v, Taska74
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Navijam, skačem, poročajte! user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?