|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi čeveljčki
5.3.2010 12:46:31   
zmajaz
Par dni nazaj sem kupila mojmemu ta malemu kot prve čeveljčke cicibanove softije - hvala lepa - nikoli več ciciban, sploh ne vem, kje sem imela glavo in zakaj sem jih kupila, ker sem itak že pri ta prvi bila proti cicibanu, ker vztraja pri nekih načelih, ki so veljala pred 20-imi leti - verjetno zato, da bo moj otrok imel primerne čevlje po standardu tistih, ki itak nimajo pojma, kaki morajo biti čevlji (beri sosed user posted image )? user posted image Otrok se mi pa joče, ko jih dobi na noge in se noče nikamor premaknit. Danes jih nesem nazaj in sem že naročila pedipedke. user posted image

(odgovor članu zvončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: prvi čeveljčki
5.3.2010 12:53:40   
Anonimen
to si morala sam jezo strest, ane?user posted image

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: prvi čeveljčki
5.3.2010 12:53:46   
Anonimen
mojemu so pa cicibanke - softys odgovarjale... prvemu.
tudi drugemu sem jih že dala na nogice, a ni prav nič drugače hodil kot če je v nogavičkah. cicibanovi copatki so mu pa pretesni... zato sem mu kupila robeezke. priznam, da sem bila takoj razočarana zaradi elastike, a so se že naslednje dni izkazale za dober nakup.

se mi zdi, da je vse odvisno od otroške nogice. zato je dobro, da se mu jih pomeri pred nakupom.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: prvi čeveljčki
5.3.2010 12:59:01   
koala
Moj je bil od začetka proti vsem čeveljčkom, kar koli sem mu obula na nogo je tuuuuuuuuuulil. Potem se pa je nakako sprijaznil z tem da treba obut čevečlljčke, se mi pa zdijo cicibank res trde.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: prvi čeveljčki
5.3.2010 13:00:11   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
to si morala sam jezo strest, ane?user posted image

Ja. user posted image user posted image Ker sem jezna sama nase, da sem podlegla "pritiskom" okolice, čeprav vem, da sploh nimajo prav. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: prvi čeveljčki
5.3.2010 13:04:34   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
... zato sem mu kupila robeezke. priznam, da sem bila takoj razočarana zaradi elastike, a so se že naslednje dni izkazale za dober nakup.

Drugič raje vzemi na copatki.si jinwoodke - popolnoma isti so kot robeez, pa več kot 1x ceneji. user posted image Naša ima že tretje, ker je prve dvojne že prerasla - smo super zadovoljni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: prvi čeveljčki
5.3.2010 13:08:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
... zato sem mu kupila robeezke. priznam, da sem bila takoj razočarana zaradi elastike, a so se že naslednje dni izkazale za dober nakup.

Drugič raje vzemi na copatki.si jinwoodke - popolnoma isti so kot robeez, pa več kot 1x ceneji. user posted image Naša ima že tretje, ker je prve dvojne že prerasla - smo super zadovoljni.


hvala. bom. ker robeezke imajo res malo pretirano ceno.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: prvi čeveljčki
15.3.2010 18:00:00   
zmajaz
Evo - naš je danes dobil Pedipedke in so mu prav všeč - nobenega joka, niti si jih ne poskuša sezuti, ni videti, da bi ga kakor koli motile - pravzaprav prav ponosno koraka naokoli. user posted image V cicibankah se pa niti premakniti ni hotel z mesta nikamor, ampak je kar stal kot kip in tulil.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: prvi čeveljčki
16.3.2010 8:28:43   
sanelaa
Naši prvi čeveljčki so bli iz Deichmanove linije Elephant.
Super čeveljčki, mehki, udobni, ful jih je nosil.
Zdaj za zimo je imel cicibanove skibucke, no, zdaj ko se obettajo lepši dnevi bo imel pa kar nikeove supergice. Poleti pa verjetno crocse.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Ime deklice
N5ra

Kako naj poimenujemo naso deklico?

Asja (15%)

Zoja (30%)

Zaja (3%)

Zala (52%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!