|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: plesni tečaj v vrtcu
18.9.2013 11:18:45   
Najaa
user posted image
Daj še enkrat preberi, o čem je ta debata sploh tekla.

(odgovor članu Ringarajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: plesni tečaj v vrtcu
18.9.2013 11:23:50   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Ringarajčka

Draga Najaa,

mislim, da je stvar ravno nasprotna. Če imate vi s svojimi otroki potrebe, ki jih ne morete zadovoljiti v javnem vrtcu, izberite privatni vrtec, nam - ki si tega luksuza ne moremo ali ne želimo privoščiti - pa pustite mesta v javnem vrtcu. Vsi, ki letos niso dobili mesta, vam bodo nadvse hvaležni.

Vse tiste, ki ostajamo v javnih vrtcih, pa opozarjam na to, da starši v celodnevnih programih plačujemo 9 ur programa. Če v vrtcu zjutraj poteka dežurstvo in so otroci v svojih skupinah ob 7.30, mora program (s spanjem) potekati do 16.30. To plačujemo, vrtec pa naj to izvede. Če se z dodatnim plačevanjem že plačanih storitev strinjate, namesto da bi od vrtca zahtevali brezplačno izvedbo, ste preprosto neumni. Če se molče ne strinjate, pa prav tako. Naslov za pritožbe je Inšpektorat za šolstvo MIZS (gp.mizs@gov.si), kjer so dolžni varovati osebne podatke prijavitelja.
[/quote

Ojoj kaj po svetu hodi!?! user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 18.9.2013 11:28:48 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Ringarajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: plesni tečaj v vrtcu
19.9.2013 7:53:05   
Ringarajčka
Ja, sem prebrala - starši plačujete za plesne tečaje, ki potekajo v času že plačanega 9-urnega programa in nekateri ste nad tem navdušeni. Jaz nisem.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: plesni tečaj v vrtcu
19.9.2013 8:39:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

no, pri nas ga imajo med 10 in 11 uro dopoldan. ni mi bilo jasno, kakšna je to praksa, al je povsod tako, ker menim, da bi se takrat naj izvajal kak program. in otroci, ki ne hodijo v plesni tečaj, grejo pa takrat na sprehod, ali pa so v igralnici.user posted image

Pri nas je plesni tečaj ko od 15ih do 15:45 in takrat moramo starši prevzeti otroka, ker se v vrtčevsko skupino ne sme več vračat, ker se smatra, da jo je ob 15ih zapustil.
Smo dali na roditeljskem sestanku vprašanje, če bi se lahko urica angleščine izvajala v dopoldanskem času, ko so otroci še spočiti in ne po kosilu, ko bi jih pol še spalo ... pa je bil odgovor da se to ne sme, da takrat se izvajajo vzgojno-varstvene aktivnosti po letnem programu.

(odgovor članu aknela123)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: plesni tečaj v vrtcu
19.9.2013 9:01:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Enkrat je že bila debata o tem kolikor se spomnim. Če pogledam vrtec kamor hodi moj sonček dejnsko popoldne nimajo nobenih dejavnosti. Po kosilu grejo spat, okrog dveh imajo malico, po malici jih gre že več kot polovica domov, ostale zmečejo v eno skupino ( od 3-6 let) in čakajo, da jih pridejo starši iskat. Kmalu po 15 jih še enkrat selijo vse skupaj ( od 1-6 let) in tam čakajo. Dejansko se popoldne nič ne dogaja. Tisti sončki pa samo čakajo in se dolgočasijo. Jaz bi bila vesela, če bi jih kdo učil plesa, pa ni nujno, da je to plesni učitelj, lahko bi jih tudi vzgojiteljica. Samo dejstvo je, da jih ne. Imajo sicer angleščino ( za doplačilo) ampak zgolj za 4 in 5 letnike. Za mlajše ni nič. Tako, da me res zanima ali je povsod tako?

Zakaj misliš da se otrok, ki ni na kakem tečaju ali ne sedi v krogu in se gre vodene igre oz. se nekdo z njim neposredno ne ukvarja, dolgočasi? Vodene aktivnosti so dopoldne, ko so otroci spočiti in za akcijo, v popoldanskem času je pa na vrsti nekaj sproščujočega, nekaj kar otroci potrebujejo bolj kot vse tečaje na svetu: čas za sproščeno igro, druženje, ...


< Sporočilo je popravil Otika -- 19.9.2013 9:02:44 >

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: plesni tečaj v vrtcu
20.9.2013 11:11:48   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Ringarajčka

Ja, sem prebrala - starši plačujete za plesne tečaje, ki potekajo v času že plačanega 9-urnega programa in nekateri ste nad tem navdušeni. Jaz nisem.


Nihče ne sili, da daš otroka v kakšno dejavnost v času vrtca. Lahko ga voziš popoldan na dejavnosti, plača se itak tukaj in tam. Edino da popoldan ga moraš TI vozit, v času vrtcu pa vse opravi tam... Vsak se odloči, kakor mu paše.

(odgovor članu Ringarajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: plesni tečaj v vrtcu
21.9.2013 8:07:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: Ringarajčka

Ja, sem prebrala - starši plačujete za plesne tečaje, ki potekajo v času že plačanega 9-urnega programa in nekateri ste nad tem navdušeni. Jaz nisem.


Nihče ne sili, da daš otroka v kakšno dejavnost v času vrtca. Lahko ga voziš popoldan na dejavnosti, plača se itak tukaj in tam. Edino da popoldan ga moraš TI vozit, v času vrtcu pa vse opravi tam... Vsak se odloči, kakor mu paše.


Plačljive dejavnosti nimajo kaj iskati v vrtcu v času, ko le ta obratuje.....ker je v polni ceni vrtca zajeto tudi to delovanje vrtca do recimo 16 ure.....in v tem času se plačljive dejavnosti zunanjih izvajalcev ne morejo tam izvajati, ne glede na to, kako to enim staršem odgovarja.....ker gre za javne vrtce.....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?