|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 12:02:42   
tinna25
zlatolaska  maternični vrat ti je meril na morfologiji, sej osebni G ga itak ne, ker pač maš sam dva UZ čez nosečnost....no meni jih je naredila ene 5 do sedaj (zaradi bolečin tudi in je pač mogla pogledat MV)...drugače pa samo pogleda, da se slučajno ne odpiraš in to je to.



Lenny tudi mene pogosto boli, vendar mene bolj dol pritiska kot gor....čeprav je nekak včeraj zamenjal lego in pritiska nekam desno.....me je pa kr fajn bolelo ene 4 dni spodaj.

(odgovor članu Lenny1)
Neposredna povezava do sporočila: 2376
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 12:53:04   
žabica13
O punce kako ste pridne user posted image  bom verjetno 3/4 stvari pozabla pokomentirat user posted image

najprej čestitke ini11 za user posted image  in en kup user posted image  za izpit!

nimanorwen, kai1 in zlatolaska lepi bušiji! Zlatolaska ful nora fotka user posted image . Nimanorwen ti si pa tako lepo posteljnino zašila, res si pridna user posted image  A je motiv mucka na motranji strani? Mucki so pa tako cortkani!! In njihova mamica tudi! Lepi, lepi!

zlatolaska ti si kar čimprej bolniško zrihtaj, bežno poznam eno punco, ki je tudi zapisnikar in baje je bila skoraj celo 1. nosečnost na bolniški. Tako da če se eni ne šparajo z bolniškimi, zakaj bi ti rinila z glavo skozi zid.

Glede materinske šole - začnem jo obiskovat 1.6, naročila sem se že, mi pa je svetovala da če lahko naj hodim v jutranji termin, ker je najmanj ljudi, pa še bolj hladno je. Tako da zgleda da bo kar tako, da se bom zjutraj z eno prijateljico ko gre na šiht v lj vozila, nazaj bom pa mojega počakala ali pa na bus šla. Ker tja v center mi ni za se vozit - oz. vožnja ni problem, parkiranje je pa tam že čudež (no ja, razen če ne greš parkirat v tisto barvano parkirno hišo, ki pa je draga ko user posted image ).


Še en teden pa se dobimo na čveku! Juhej!

(odgovor članu Lenny1)
Neposredna povezava do sporočila: 2377
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 12:59:47   
žabica13
aja če bo katera voziček kupovala preko www.soncek.si ji lahko dam bon za 20 EUR (le za nakup vozička šteje), ki sem ga v neki reviji dobila in mi čisto nič ne rabi, saj že imamo vozek...

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2378
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 13:03:15   
žabica 22
zlatolaska sama moreš rečt za bris. Delal naj bi se vsaj tako je meni moja G rekla med 30-35 tednom. Ja meni so samo enkrat do zdaj pgledal če je mv zaprt in še to na urgenci. Tko da tud moja ne gleda mv.
Lenny1 hodiš v Zd šiška h ginekologu?
žabica jaz sem tudi razmišlala če bi hodila ob 10h samo se še nisem čisto odločila. A tvoj ne bo hodil s tabo? Mogoče se ti pa pridružim.user posted image Se moram še z mojim zment a bo šel zraven na predavanja ali bo šel samo na tisti dve uri, da dobi potrdilo.

(odgovor članu tinna25)
Neposredna povezava do sporočila: 2379
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 13:22:39   
Lenny1
IZVIRNO SPOROČILO: žabica 22

Lenny1 hodiš v Zd šiška h ginekologu?


Žabica22,
ginekologinjo imam zraven Metelkove, pa mi je sestra svetovala ZDŠ, da so majhne skupine in bolj prijetno...  

(odgovor članu žabica 22)
Neposredna povezava do sporočila: 2380
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 13:40:59   
žabica13
žabica22 sem pozabila napisat da bom v porodnišnico hodila, ti verjetno tudi? Moj ne bo hodu z mano, ker je pred 10 leti to že dal skozi (moj je malo starejši od mene in ima že od prej fanta starega 10 let) in se mu po pravici povedano ne da, bo pa šel v tečaj za očke, ki je samo enkrat  - toliko da potrdilo dobi, da bo lahko pri porodu. Če boš hodila ob 10-ih super. Saj ob 16 je res vroče, že za pridet do tja zna kuhat. Aja žabica še to, jaz sem se že naročila, in ta prvo predavanje za dopoldanski termin je res ob 10-ih, kasnejša pa bodo baje ob 9-ih, bilo jih bo pa baje 13, do 25.6 se vse konča (to mi bilo važno, ker 25.6 gremo na Mali Lošinj, komaj čakam) user posted image

(odgovor članu Lenny1)
Neposredna povezava do sporočila: 2381
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 13:53:39   
kamelija
Žabica 22 men je bila tudi tista posteljica z Levčkom všeč! Odločili smo se pa za Emo.

Leny 1 mene je dostikrat tudi tiščalo in sicer v predelu reber. Kot da bi se mi prsni koš razmikal, no ja sej najbrž se.

Nimanorwen cute buši in cortni mucki!!! Pa res pohvaljeno tvoje delo, ful je lepo!

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2382
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 14:23:41   
FirstTimeMummy
IZVIRNO SPOROČILO: žabica13

žabica22 sem pozabila napisat da bom v porodnišnico hodila, ti verjetno tudi? 


Ojla, punce,

pravkar sem poklicala v porodnišnico za predporodno pripravo in sem tudi za 1.6. prijavljena user posted image user posted image user posted image S tem da bom obiskovala verjetno ob 16.uri, ker bo bodoči očka hodil zraven pa zaradi službe ne more že dopoldan... Je pa rekla po telefonu, da je za uvajalno uro ob 6ih popoldne prijavljenih že 35 parov!! Ogromno nas bo v porodnišnicah julija in avgusta, sploh ne vem, kam nas bodo dali - verjetno bodo vse dvoposteljne sobe v desetposteljne prerihtaliuser posted image user posted image user posted image

Ah, končno imam tudi jaz album za ogled trebuščka - vse imate fuuul lepe bušije! Pa sem vesela, da nisem edina z velikim trebuščkom, nas je kar nekaj srečk user posted image , ki bomo imele korenjake očitno, heheuser posted image

Lepo se imejte, papa

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2383
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 14:35:44   
elaaa
V naprej hvala za potrditev.

http://www.majhnikoraki.si/index.php?id=8375

(odgovor članu tinna25)
Neposredna povezava do sporočila: 2384
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 15:14:05   
mayci
kai in zlatolaska, lepa bušija! user posted image user posted image

žabica 22, tole je naš voziček. Vzela sem cel komplet (zimska vreča, dežna prevleka..), se športni del spremeni v košaro in obratno.
user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Lenny1)
Neposredna povezava do sporočila: 2385
   RE: Avgustovke 2010
14.5.2010 15:14:40   
solis
Dan punce,

se mi ne da več delat, pa vas bom pokomentirala, preden odpeketam domov.

barbet
jaz tud rabim osem ur spanja, ampak ko si postavljen pred dejstvo, da se je treba ponoči pač zbujat se že zorganiziraš tko da ti nekak znese. Pa nč ne bo škodoval, če si nardiš zalogo korektorja za podočnjake user posted image .
ina in ostale ki študirate, res ste pridne user posted image user posted image , upam da vam uspe pred rojstvom narediti vse izpite, ki ste si jih zadale.

tina in žabica22 vajine
tašče sta me prov nasmejale s tistimi starimi oblekicami.

nimanorwen, kai in FirstTimeMummy lepe slikce.

zlatolaska super za voziček in velik veselja s poskusno vožnjo. user posted image
 
Punce, kje se da dobit kšne nosečniške kopalke - enodelne?




< Sporočilo je popravil solis -- 14.5.2010 15:19:29 >

(odgovor članu barbet)
Neposredna povezava do sporočila: 2386
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 15:17:23   
žabica13
FirstTimeMummy lep buši user posted image user posted image

ja zna bit poleti gužva, še posebej v popoldanskih terminih. Sploh julija bo po moje groza, ker takrat baje v nekaterih zdravstvenih domovih ni predavanj in vsi navalijo na porodnišnico. Tako da junij je še skrajni čas za šolo.

Mene pa bolj neki žuli - julija in avgusta ko bomo že bolj proti koncu in ko naj bi bili pregledi na 2 tedna bo verjetno vsaj pol ginekologov na dopustu. Vsaj v leonišču čez poletje ko sem še za neplodnost hodila sploh naročali niso. Upam, da kak ginekolog je in da ne dajo vseh nosečk potem na tega user posted image

(odgovor članu elaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2387
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 15:18:09   
žabica13
mayci lep voziček!

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2388
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 15:28:24   
FirstTimeMummy
IZVIRNO SPOROČILO: žabica13


Mene pa bolj neki žuli - julija in avgusta ko bomo že bolj proti koncu in ko naj bi bili pregledi na 2 tedna bo verjetno vsaj pol ginekologov na dopustu. Vsaj v leonišču čez poletje ko sem še za neplodnost hodila sploh naročali niso. Upam, da kak ginekolog je in da ne dajo vseh nosečk potem na tega user posted image


Hja, to bi znal biti problem, ampak mislim, da imajo absolutno odgovornost do vseh svojih nosečk, tako da si nekih ekstra dolgih dopustov niti ne bodo mogli privoščit... Verjetno posameznega G ne bo kakšen teden, max dva, medtem ga bo pa kdo drug nadomeščal. Vsaj tako si jaz to predstavljam, definitivno nas MORAJO pregledovati na dva tedna zadnja meseca. Mislim, da zadnje preglede tudi v porodnišnicah delajo - vsaj moja G mi je rekla, da bom šla zadnje parkrat kar tam k njim, da jih spoznam in bodo opravljali ctg ipd.

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2389
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 15:32:48   
mayci
Nimanorwen, še zate sem pozabila user posted image user posted image za lepe slikice! user posted image

Lenny, če je bolečina stalna, je treba biti pozoren, da ne gre za kakšne večje težave od pritiskanja otročkove nogice. Če pa vmes popousti oz. izgine, potem je pa to verjetno to.user posted image

žabica13, hvala.user posted image

 FirstTimeMummy, lep buši!user posted image

Je pa poleti res tako, da ima veliko G dopuste in si pač na pregledu enkrat pri enem, drugič pri drugem, samo jaz nisem imela občutka, da bi kaj dlje čakala kot ponavadi.. Upam, da bo tudi letos tako.user posted image

Zdaj bom pa šla, moram še na popoldanske službene obveznosti user posted image , potem pa vikend user posted image in nato zadnji delovni teden, jupi!!! user posted image




_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2390
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 15:47:48   
žabica 22
Lenny to je res glede skupin pa še sestra andreja je ful faca pa še babica je bila v porodnišnici ful doug časa. Luškana je tudi predevalnica.
žabica ne vem še nič gledemš, ker zej si moj neki zmišluje in sem prov besna user posted image , čakam da dam pride da se doončno zmenva. Samo če bo takšno vreme kokr je že 2 tedna potem ne bo vroče, kvečem nam bo glih prijetno user posted image . Kar se pa tiče G pa bomo verjetno hodile drugim G , ki imajo nasprotni turnus. Pustili nas ne bodo pred vrati. Samo zna pa biti neprijetno, ker ponavadi te G vzamejo svoje nosečke naprej pol pa tiste, ki niso njihove.
Vsaj pritoževati se ne bomo morale koliko nam je vroče user posted image . Jaz bi tudi šla na morje, samo letos se bom mogla zadovoljit s kšnim vikendom.  A tok velik je predavanj user posted image . Jaz sem pa mislila en tedn pa adijo. user posted image Se vidi, da še nimam izkušenj.
kamelija jaz bi tudi imela emmo pa mojmu ni všeč. Sta mi pa obe zelo lepi. Kakšno barvo ste vzeli?
FirstTimeMummy ja norišnica bo v porodnišnicah, kasneje pa še za vrtce user posted image . Bom kar privat vrtec odprla za tiste, ki ga ne boste dobile user posted image . Hecam se.
Kar naj se pripravijo babice in porodničarji na naše male levčkeuser posted image .
mayci všeč mi je vozek.user posted image Napačnega sem prej mislila-voziček. Mi je pa prodajalka pokazala tudi tega in se mi zdi zelo praktičen.
solis samo da si se nasmejalauser posted image . Si gedala kaj na popkovi strani ali pa od kepice,baby center.?





(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2391
   RE: Avgustovke 2010
14.5.2010 15:51:30   
Lenny1
IZVIRNO SPOROČILO: solis

Punce, kje se da dobit kšne nosečniške kopalke - enodelne?



Solis, jaz sem jih kupila v trgovini Kepica v BTC Ljubljana, hala A. http://www.kepica.si/spodnje-perilo-nogavice-anita-kopalke.html
Na internetu nimajo kaj dobro prikazano, v trgovini je potem več izbire.

(odgovor članu solis)
Neposredna povezava do sporočila: 2392
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 15:56:59   
tinna25
solis H&M jih tudi ima. Sicer bolj navadne.....


jaz si sploh ne upam iti v bazen ali pa na morje, ker sem podvržena vnetjem....nonstop....user posted image user posted image user posted image letos najbrš ne bo nič kopanja, mi tako manjka. Sva že pred novim letom rezervirala Tajsko, pa sva jo zarad nosečnosti kasneje odpovedala, tak da se bom najbrš kr kuhala doma user posted image user posted image

bova pa z malim drugo leto vse nadoknadila....si bom kake 3 mesece morja privoščila...moški pa naj dela -jouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žabica 22)
Neposredna povezava do sporočila: 2393
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 16:05:28   
FirstTimeMummy
IZVIRNO SPOROČILO: tinna25
bova pa z malim drugo leto vse nadoknadila....si bom kake 3 mesece morja privoščila...moški pa naj dela -jouser posted image user posted image user posted image


Mene tudi skrbi za letos - naj bi šla na Pag od 2. do 18. julija, samo dvomim, da si bom upala toliko časa ostati... Verjetno kakšen teden - odvisno od počutja in navodil G...
Se ti pa pridružujem glede mnenja o morju za naslednje letouser posted image user posted image user posted image Mi2 z bejbijem bova kar pobegnila dol junija, očka se bo pa pridružil za 14 dni v julijuuser posted image Se mi zdi, da je treba izkoristit porodniško in morje z dojenčkom, ker je lahko samo zdravilno za oba...

(odgovor članu tinna25)
Neposredna povezava do sporočila: 2394
   RE: Avgustke 2010
14.5.2010 16:14:12   
žabica13
tinna25 a tudi v morju dobiš vnetja? Boga user posted image  kaj pa če bi te nosečniške tampone kupila, misliš da ne bi pomagalo?

žabica22 upam, da se tvoj čimprej izjasni a bi šel ali ne. Mene je zadnjič skoraj kap, ko je rekel da se mu kri ful gravža in da ne ve če bi on pri porodu bil zraven. Potem sem ga komaj prepričala, da ni treba da gleda, da lahko cel čas za mojo glavo sedi, samo da je zraven (če lahko jaz user posted image  nosim 9 mesecev, hodim na vse preglede, se širim in moram nazadnje iti rodit, je lahko on malo za tolažbo zraven pri porodu - minimalen davek se mi zdi). In če bi moral hodit na cel tečaj da bi bil lahko pri porodu, sem skoraj sigurna da ne bi bilo nič od tega. Tako da hvalabogu da imajo tudi te tečaje za očke - samo 1x so, in potem dobijo potrdilo (če je še od katere taka lenoba in noče hodit)

(odgovor članu tinna25)
Neposredna povezava do sporočila: 2395
   RE: Avgustovke 2010
14.5.2010 16:26:39   
Aisha86
Hej hej hej!!! Sonček je vzuni jst pa na PCju visim user posted image

Torej, moj bejbi noče pokazat spola in pika. Čist sm user posted image ....ker si res res zelo želim vedet. Sm pol mojga takoj poklicala po pregeldu in ga zahecnla da vem spol. Pa je reku, da nej mu ne povem, da bo itak vidu kakšne barve oblekco sm kupla. Pa pridem jst lepo domov in sm mu pokazala...oblekca je bla pa nevtralna...taka lepkana v safari barvi z opico, levčkom in žirafo gor. Moja prva oblekca k sm jo sama kupla. Yeeey! user posted image

krvavenje dlesni, zlom zoba - jst mam že od prvega dne nosečnosti straaašne probleme z zobmi (sm zatekla, so mi rezali dlesen, sem dobila antibjotike) in sm približno vsak tretji teden pri njih. Dobro da imam fajn zobarco (sm še v šolski ambulanti). Uglavnem, proti krvavenju resnično pomaga parodontax, je sicer nagravžnega okusa sam se navadiš.
Ena je napisala, da se ne spomni katero ustno vodo ji je zobarca priporočala...jst sm skor zihar da CURAPROX oz. CURASEPT. So resnično učinkovite, jst mam zaenx od Sensodyna ma ko jo porabm bom kupla to od Curasepta-je pa kr dražja od ostalih. Zobna ščetka pa more itak bit od Curaproxa...ena in edina k je kej vredna. :) Sm pravi ekspert v temu a? user posted image No, sm tela povedat še da meni je tud kr cel zob (šestica) po dolgem poču...tko da zdej mam sam pol zoba. Slikat me ne more dat tko da zdej je cela ****, ker ne ve kolk korenine mam še not in če lahko nanjo nardimo porcelanast zob, čene pa vse vn rezat in šparat (1.300e) za novga. user posted image

Zlatolaska - tud moji pregledi tako zgledajo...zmeri me da na ultrazvok, pove kako je otrok obrnjen (itak sama čutm), vpraša kako sm kej in adijo. Sam tox sm pa pršla z listkom in kr dol brala kaj morm prašat. user posted image Pa čist na vsakem pregledu do zdej me je prašu če mi kej noge zatekajo (mi niso)...zdej mi pa, pa me ni nč prašu in mu sama povem, pa mi sam reče "jah, sej to je normalno za nosečnice" ?!?!? user posted image

fax - zdej me je zagrabla panika, ker sm ugotovila, da bi blo dobro, da nardim diplomo še v tem šolskem letu (do konc septembra), ker čene jo bom mogla plačat čez 250e!?! Imam še en izpit 1.6. in se zdej tle za knjigami neki matram user posted image   Tko, da že tko težko zaspim, zdej k mam še te skrbi v glavi pa sploh! user posted image

stanovanje - hvala, da se veselite z mano! user posted image stanovanje je v okolici Sežane in tud tle se zaradi italjanov vsa ta stanovanja dražijo da glava boli user posted image tko da sva mela kr srečo, da sva najdla tega, pa še prjatli smo s temi k nam bodo oddajali.

Nimanorwen - zadnja slikca k tvoja muca objema svoje tamale je tko cuuuuteee! Jst sm prov vidla sebe v njej k bom jst svojga bejbija k sebi stiskala in ga čuvala. user posted image


No, to bo to...lep, sončen pozdravček! :)










(odgovor članu Lenny1)
Neposredna povezava do sporočila: 2396
   RE: Avgustovke 2010
14.5.2010 21:16:10   
tinna25
žabica13 Ne morem trdit, da mam vnetje od morja, ker sem navadno tudi v bazenu med dopustom.Je pa tut to, da me je vedno strah, da bo vnetje, pa ga včasih že kar psihično dobim in stopnjujem.

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 2397
   RE: Avgustovke 2010
15.5.2010 9:58:42   
žabica13
dobro jutro punce!

Kako ste? Spet dežek... sicer mene nič ne moti, ker imam čez dobro uro za iti delat, in to pomeni da bo mir user posted image  sicer sem po moje ena redkih ki jim ta dež ne gre na jetra. Upam, da boste lepo preživele vikend!

(odgovor članu tinna25)
Neposredna povezava do sporočila: 2398
   RE: Avgustovke 2010
15.5.2010 10:05:53   
mayci
Dobro jutro!

Ja, žabica13, verjetno ti bo res pasalo, da ne bo gužve. Vsaj malo manj boš utrujena. Pa naj ti delovni dan hitro mine!user posted image

Mene tudi ta dež niti preveč ne moti, če smo le lahko doma in ni treba v službo...user posted image Danes smo v pripravah, gremo na kosilo v Ljubljano, ker nas je moja mami povabila v gostilno za abrahama. Tako da napihujemo balončke, darilo je pa že pripravljeno..user posted image Mislim, da se bomo danes kljub dežju imeli prav lepo.user posted image

Aisha, meni so tudi najboljše Curaprox ščetke,pa Parodontax pasta, čeprav ima zanič okus.user posted image Za zob ti pa nisem prav nič fouš, upam, da te vsaj boli ne preveč...user posted image

Zdaj pa počasi grem, se tipkamo! user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2399
   RE: Avgustovke 2010
15.5.2010 10:18:20   
žabica13
mayci čestitke tvoji mami za abrahama! In se boste zagotovo imeli zelo lepo, kljub temu dežeku. Glavno da bo dosti sonca v srcih! Uživajte!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?