|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
3.1.2010 23:16:25   
sonček33
gloria..dejva jutr začet

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 6:30:44   
loremi
Dobro jutro!

user posted image


bit, čudovito, čestitam! user posted image  user posted image  user posted image

Dekleta, prvi delovni teden v tem letu se začenja, uspešno se spopadite s prvimi gužvami na cesti in naj ponedeljek ne bo predolg!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 8:52:36   
bit
jutro punce,

hvala za čestitke

sem doma,  rjav izcedek je spet tu...user posted image

user posted image sem jezna.  komaj čakam pregled pri Reš..da naju pomiri.

Loremi kako si ti....kaj imaš prvi UZ

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 8:58:39   
pikovit
Bit čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 9:22:09   
gigi1
Helou drage moje user posted image

Bit čestitke za user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Upam, da se izcedki kmalu umirijo.

Loremi in rojena77 čestitam za user posted image user posted image  in beto user posted image  user posted image  user posted image

Pikovitka a je PDP na obletnico poroke? user posted image  user posted image

Lubice moje naj vam to leto prinese same lepe stvari user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 10:39:39   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: bit
jutro punce,

hvala za čestitke

sem doma,  rjav izcedek je spet tu...user posted image
user posted image sem jezna.  komaj čakam pregled pri Reš..da naju pomiri.

Loremi kako si ti....kaj imaš prvi UZ

mene tud hecajo izcedki , so se spet pojavli user posted image  , res si želim, da nebi to pomenilo nič slabega .... kdaj pa imam prvi UZ, pa še ne vem, poskušam dans priklicat tja, pa nikakor ne dobim veze ... sej tko je ponavad, ko so ure za naročanje, pa veze ne dobiš user posted image

gigi1, hvala!
kako si? kako je kaj s tvojim zdravjem?

< Sporočilo je popravil loremi -- 4.1.2010 10:40:11 >

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 11:05:02   
bit
loremi....to rundo nama bo uspelo boš vidla......user posted image user posted image

veš kaj mi je moja mama v hecu rekla da me malo potolaži...da črička čokolada jesta...pa ima drobtinice dol padajo....sva se tok nasmejale...user posted image user posted image

šmet...kako sovražim telefone....ti kar ustrajaj pa boš dobila

gigika...kako sem pa tebe vesela....kako si...user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 11:27:35   
loremi
najbolj me jezi, da dokler niso ure za naročanje, te skensla in reče, kdaj pokliči, potem kličeš celo uro in pol, pa je skoz zasedeno, ko je pa končno frej linija ... ja se pa nihče ne oglasi user posted image
pa čez 2 minuti spet probaš, zasedeno user posted image  popeniš

< Sporočilo je popravil loremi -- 4.1.2010 11:28:14 >

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 11:29:37   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: bit
jutro punce,

hvala za čestitke

sem doma,  rjav izcedek je spet tu...user posted image
user posted image sem jezna.  komaj čakam pregled pri Reš..da naju pomiri.

Loremi kako si ti....kaj imaš prvi UZ

mene tud hecajo izcedki , so se spet pojavli user posted image  , res si želim, da nebi to pomenilo nič slabega .... kdaj pa imam prvi UZ, pa še ne vem, poskušam dans priklicat tja, pa nikakor ne dobim veze ... sej tko je ponavad, ko so ure za naročanje, pa veze ne dobiš user posted image

gigi1, hvala!
kako si? kako je kaj s tvojim zdravjem?


Loremi kam se pa ti želiš naročit? Ti moreš poklicati sestro Lili za 1.UZ, ona te naroči. Če pa nimaš njene telefonske pa kar na oddelek SIII pokliči ti bodo povedale kako in kaj dalje. Uno naročanje v Leonišču, pa itak ne dobiš nikoli na telefon.

_____________________________

Živiš lahko na 2 načina. Lahko se pretvarjaš, da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. (Albert Einstein)

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 11:33:38   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

pa čez 2 minuti spet probaš, zasedeno user posted image  popeniš


ne se jezit....boš gube dobila......user posted image mal te hočem v dobro voljo spravituser posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 11:35:29   
loremi
bit, hvala .... sej pike sem že dobila, zdej bom očitno še gube user posted image
mah sam trapast se mi zdi, tolk čakaš vse in komičakaš, da še neki dosežeš, si pa samjezo nakoplješ

kajsica, sej .. sestro Lili kličem, pa ne dobim veze

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 11:40:41   
loremi
aaaaoooooouuuuuuuuuuuuu vezo dobiiilaaaaa user posted image  ... ampaaaak ... je pol rekla ...ne naročamo več ob tej uri, ker delamo že druge stvari user posted image , ja pismo sej sm klicala vsake par minut, pa skoz ista pesem .... no pa me je vseeno vpisala
prvi UZ imam 14.01.2010 user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 11:56:28   
sonček33
bit, mislim nate

loremi..juhej...akcija bo... pa hvala za kofi, vsak dan polepšaš dan

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 12:52:43   
zarja1
Srčice dajte mi pomagat......ko je moja user posted image prišla sem drugi dan začela s femodenom, pa se je user posted image kr potuhnila in skoraj drug dan že nehala. Me skrbi, je to kaj hudo narobe? Moje user posted image so orng močne in kr dolge......zdaj pa tako. Ima katera podobno izkušnjo?user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 13:24:00   
loremi
sonček33, hvala!
ampak ne vem no, ti kr opstani na RR, ne se odvajat, je zadnje dni tko mal obiska, ko je v postopkih bolj zatišje

zarja1, hmmmm ko bi ti zdej vedla pomagat
pa je zdej čas, da pride M? (pač tist mesec je mimo)
pa praviš, da si začela s femodenom ... in kokr sem brala ko so tkole pisale punce med postopki, da zavira prihod M, mogoče je pa tebi zdej pomešala sistem, da jo je mal zaustavla, kaj pa vem ... nimam nekega pametnegaodgovora pa se samo sprašujem

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 14:06:15   
bit
loremi....no končno......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sončček33 hvala.....šele on 17 imam Reša...pa sm kr mirna...user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 15:42:49   
BarbiG
Zarja, draga moja, z veseljem bi ti pomagala, če bi ti znala. S Femodenom res nimam nobenih izkušenj. Kaj pa, če bi govorila v MB z G, mogoče bi ti oni znali kaj pametnega svetovat? user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 15:46:51   
miklarom
zarja1 - nič ne skrbi, pri meni je bilo isto, ko sem jedla femoden, sem imela tudi krajše in švohnejšeuser posted image , to je samo reakcija od tablet. Kdaj pa začneš potem z inekcijami? Mogoče se pa februarja kaj vidima v MB-ju, jaz bom začela z UZ nekje okoli 22.2., če bom imela skos točneuser posted image , tako kot zdaj. In kako si mi drugače?

babike a v vaših koncih kaj user posted image , pri nas fullllll naletava mrzlo je pa k hudič, da me kar fajn zebe user posted image , še malo pa bom lahko šla delat user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 17:00:37   
zarja1
Miklaromka moja jaz bom takrat že na punkciji, al na stolu glih al pa doma v ležečem položaju....user posted image user posted image user posted image No upam.

Babike moje thx. Pijem refošk, jem aspirin, provociram z brezvložkavostjo....user posted image user posted image user posted image , saj se bo še vlila, boste vidle...glih na kakem sestanku al pa predstavitvi.

Lepo bodite.....user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 17:01:38   
zarja1
ahaaa moj prvi Dipherelin bo 22/1, gonalček pa 5/2......user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 17:55:54   
Urshy78
že nekaj časa vas spremljam, zdaj se vam bom pa še pridružila user posted image
če se ne bo zgodil čudež in bom v tem ciklusu zanosila, grem konec januarja že v postopek IVF.
en teden pred user posted image moram poklicati, da pridem po zdravila.



_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 17:58:17   
bit
tako se iz Reševih ust....ja dva boste imeliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako je lepo videt dva srčka....se smejeva oba...user posted image
huh... 9.2. imamo na nuhalno..

juhejjjj

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 18:27:27   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bit

tako se iz Reševih ust....ja dva boste imeliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako je lepo videt dva srčka....se smejeva oba...user posted image
huh... 9.2. imamo na nuhalno..

juhejjjj

čestitke!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 19:23:16   
miklarom
IZVIRNO SPOROČILO: bit

tako se iz Reševih ust....ja dva boste imeliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako je lepo videt dva srčka....se smejeva oba...user posted image
huh... 9.2. imamo na nuhalno..

juhejjjj



čestitke za dva user posted image user posted image  jupiiiiiiiiiiiiiiii  user posted image user posted image user posted image


zarja1 -  ja super, sem pa le misla, da se boma kje srečale, saj če ne drugače, pa se ti javim ko bom v MB in te pridem mal pozdravit, a velja

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
4.1.2010 19:24:49   
miklarom
Urshy78 - dobrodošla med nami in veliko uspeha in sreče, ter da čimprej ugledaš user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?