|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A kera pozna
6.12.2009 11:34:11   
Anonimen
ma meni gre na zivce, ko pisejo, kod da bi grdo receno pocepali ko muhe. noben pa ne pove zakaj je zrav clovek umrl. ocitno ga je zafural njegov zdravnik. in tudi podatkov kolko ljudi je bilo v bolnici zaradi gripe in kolko je bilo priklopljenih na respirator, pa so ozdraveli in sli domov.
pisejo, kot da bi vsak, ki se mu je zakompliciralo umrl!

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A kera pozna
6.12.2009 12:01:14   
Anonimen
pa kaj si ti nor no, vsaka druga tema na RR je o tej gripiuser posted image

Se vidi da se da folk pošteno prestrašit, zato pa je tako kot je. Če mi "navadni smrtniki" ne bi to toliko napihovali, potem bi tudi mediji do zdaj že odnehali.

Za sezonsko gripo umre več ljudi kot da to! Za pljučnim rakom, katere povzročijo cigareti (tudi pasivno kajenje je vključeno) umre več ljudi kot za to gripo! Tako da že nehajte no...user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A kera pozna
6.12.2009 12:02:54   
Anonimen
tamika, me zanima, ce bo tvoj otrok zbolel. takrat se ne bos hudovala nad temami ampak bos vse po vrsti prebrala.
po mojem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A kera pozna
6.12.2009 12:57:22   
nadya
Men se tudi ne zdi nič narobe, če se o tem veliko piše. Je pač aktualna tema in nekatere pač skrbi, sploh če so v družini rizični. Sploh pa v vsej tej zmedi res ne veš več kaj pa kako, pa še take traparije se po netu pišejo da je joj. Mi smo pač poslušal sorodnika infektologa in se cepli, vsak pa pač naredi po svojem občutku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
6.12.2009 13:05:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadya)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A kera pozna
6.12.2009 13:16:48   
Anonimen
meni gre pa na živce, da vsaka posebej odpre novo temo in vpraša, kaj naj naredi glede gripe user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A kera pozna
6.12.2009 13:22:43   
Anonimen
zivepo dober predlog!

ja če bi moj otrok zbolel bi res prebrala vse kar bi našla. tako kot zdaj berem vse o bronhitisu, ki ga moj otrok ima, to pa ne pomeni da bi mi bilo všeč če bi na čveku bila vsaka druga tema o bronhitisu.

hočem samo povedat da je treba znat tudi odklopit, ljudje smo že preveč obremenjeni s to gripo in jaz osebno postanem zelo slabe volje in nerazpoložena ko so vsepovsod take zagrenjene debate. sicer tem o gripi itak ne odpiram, samo ko je pa že naslov taki ko ne veš o čem je debata pa mi mine, priznam... mogoče bi pa mogla malo RR zapustit, vsaj dokler se ta gripa ne poleže...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A kera pozna
6.12.2009 13:30:00   
Anonimen
ma ok....sploh se nocem kregat.
govorim po mojem primeru.
vem, da je blo nesteto tem odprtih na gripo. ampak zdaj, ko je moj mali zbolel, pa se cakam na testiranje jutri, bi najraje odprla 50 tem in v vsaki temi svoje vprasanje. ker, ko se ti zgodi, mislis, da je pri tebi drugace, da je hujse,da je tvoj otrok bolj ogrozen in podobno... da ne najdes  tistega odgovora, ki ga isces...
glede podforuma pa se strinjam popolnoma.

in ja, ce bo jutri test negativen, bojo tudi meni zacele teme o novi gripi skakat po zivcih....
dokler s5 ne fasemo vrocine.
no, ne vem ce veste kaj se hotela napisat...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A kera pozna
6.12.2009 13:34:31   
Anonimen
sam se odprejoo nov forum na to temo,se slahko server sesuje, ker bomo vse navalile z nesteto vprasajni...
zdaj pa se vsaj malo zadrzujemouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
6.12.2009 13:38:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?