|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 184 185 [186]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
7.1.2011 14:36:37   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Super hjenca, sem zelo vesela, da je poseg uspel. Zdej pa ti želim nosečnost brez težav in da fantka ne bi imela čisto nobenih posledic!

tally, a ti je Emilija povedala, da sem jo videla v vrtcu kako poganja avtek



 user posted image user posted image user posted image ah ta moj otrok, čisto je mahnjena na avtke, pa na dvojčka ki sta v njeni skupiniuser posted image , ne nič mi ni povedala lumpa. A si za kakšen kofetek v novem letu?


ej vidve, jaz bom naslednji teden v postojni, moram it na šponto, ker sem rh-, pa se lahko dobimo na kofetku.



ej lahko upam, da se bo še kasso oglasila...... kdaj pa greš drug teden?


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
7.1.2011 17:50:18   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Dan dan!

Jaz pa sem bila danes na prvi kontroli v Ljubljani po naši operaciji v Londonu. Dr. pravi, da sta najhujše prestala, sedaj bomo samo še upali, da nimata kakše večje posledice zaradi TTTS, ki se s časom, ki ga še imata (saj sem komaj v 19 tednu) ne bi popravile. Ima pa ta manjši user posted image že malenkost več plodovnice. Pa še eno skrivnost vam povem, pričakujemo user posted image user posted image . Vemo že iz Londona, ampak nisem vam še uspela povedat. Če sem iskrena sem si po tihem želela deklici, ker fantka že imamo, ampak glede na vse skupaj, mi je čisto vseeno, samo, da bi bila zdrava.

Pridne bodite, pa javite se kaj.



user posted image user posted image user posted image user posted image  
Četudi boš imela 3 fante je vseeno, samo da bodo vsi zdravi in veseli. Dolgčas ti sigurno ne bo. user posted image  

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
9.1.2011 21:27:22   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Super hjenca, sem zelo vesela, da je poseg uspel. Zdej pa ti želim nosečnost brez težav in da fantka ne bi imela čisto nobenih posledic!

tally, a ti je Emilija povedala, da sem jo videla v vrtcu kako poganja avtek



 user posted image user posted image user posted image ah ta moj otrok, čisto je mahnjena na avtke, pa na dvojčka ki sta v njeni skupiniuser posted image , ne nič mi ni povedala lumpa. A si za kakšen kofetek v novem letu?


ej vidve, jaz bom naslednji teden v postojni, moram it na šponto, ker sem rh-, pa se lahko dobimo na kofetku.



ej lahko upam, da se bo še kasso oglasila...... kdaj pa greš drug teden?


pokličte me :)

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
9.1.2011 21:29:03   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Super hjenca, sem zelo vesela, da je poseg uspel. Zdej pa ti želim nosečnost brez težav in da fantka ne bi imela čisto nobenih posledic!

tally, a ti je Emilija povedala, da sem jo videla v vrtcu kako poganja avtek


 user posted image user posted image user posted image ah ta moj otrok, čisto je mahnjena na avtke, pa na dvojčka ki sta v njeni skupiniuser posted image , ne nič mi ni povedala lumpa. A si za kakšen kofetek v novem letu?

A na Aljo in Taja :) ..tudi teledva poznam, na začetku je bila mamica tudi pri majčicah ;) ..Rojena sta par dni pred našima ;)

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
10.1.2011 14:31:54   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Super hjenca, sem zelo vesela, da je poseg uspel. Zdej pa ti želim nosečnost brez težav in da fantka ne bi imela čisto nobenih posledic!

tally, a ti je Emilija povedala, da sem jo videla v vrtcu kako poganja avtek


 user posted image user posted image user posted image ah ta moj otrok, čisto je mahnjena na avtke, pa na dvojčka ki sta v njeni skupiniuser posted image , ne nič mi ni povedala lumpa. A si za kakšen kofetek v novem letu?

A na Aljo in Taja :) ..tudi teledva poznam, na začetku je bila mamica tudi pri majčicah ;) ..Rojena sta par dni pred našima ;)


ja ta dva :), sej v njihovi skupini so skoraj vsi majski, samo 2 nista.....


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
31.1.2011 17:22:15   
hijenca
Ubogi naši mali majski hroščki. Čisto so izumrliuser posted image user posted image .Pa največje čveke smo bile. Katera bi mi poslala kak kontakt, da se še bi vam jaz pridružla na facebooku????

Drugače smo mi OK, naša user posted image user posted image zaenkrat vredu rasteta, tisti sindrom smo prestali in smo lahko zelo optimistični. Smo pa sedaj že 22 1/7.

Javite se kaj, ker sem vas sedaj na 3 strani našla. user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del :))
23.2.2011 21:56:57   
Anitka
Ku ku čveke po dolgme času. Sem nas našla na tretji strani. Leta 2008/09 se nam to ni moglo zgoditiuser posted image user posted image Auser posted image user posted image user posted image še pošlje katera meni geslo za FB? Prosim, prosim....

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 184 185 [186]
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 184 185 [186]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?